StarCraft 2 : Legacy Of the Void | PC

سومین و آخرین قسمت از سری بازی StarCraft 2 همانگونه که انتظار می رفت تحت نام Legacy of the Void در همایش بلیزکان امسال معرفی شد که تمرکز اصلی آن نژاد پروتاس خواهد بود. داستان بازی از انتهای Wings Of Liberty آغاز شده، زمانی که Artanis و Zeratul قصد متحد کردن پروتاس ها در برابر Amon را داشتند. بخش تک نفره اتحاد بین تمام قبایل پروتاس و رویارویی نهایی سه نژاد بازی با ایمون را هدف قرار داده است. همچنین بازی علاه بر بخش تک نفره و چند نفره شامل بخش جدید Co-Op به نام Archon Mode خواهد بود. در این قسمت دو بازیکن کنترل یک Base و واحدهایش را در اختیار داشته و به مبارزه می پردازند. با تقسیم یک Base و واحدهایش گیمرها هرکدام می توانند بخشی از میدان نبرد را تحت کنترل گرفته و استراتژی های پیچیده ای را اعمال کنند. بخش دیگر معرفی شده Allied Commanders نام داشته و گیمرها می توانند در نقش فرماندهان دنیای استارکرفت ظاهر شوند و ماموریت های موجود را انجام دهند. هر فرمانده نیز قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی خواهد داشت که با گذر زمان ارتقا خواهد یافت.
برخلاف نسخه های قبلی Legacy of the Void به صورت Standalone عرضه می شود.

ناشرBlizzard
توسعه دهندهBlizzard
پلتفرمPC
تصاویر بیشترتصاویر StarCraft 2 Legacy of the Void
تاریخ انتشار 10 نوامبر
تاپیک امتیازاتامتیازات و نقدهای StarCraft Legacy of the Void
پیش‌نمایش بازیخونی تازه در رگ های پروتاس
نقد بازیزندگیم برای آیر

لیست دوستانی که بازی رو اورجینال خریدن:
Grey Warden: GreyWarden#2415
Khashayar91: Khashayarem#2966
Little John: Sina1945#2150
Inovation: Ares#22981
Qu1ckZ: Qu1ckZ#2341
Mikelwar: Mikelwar#2346

آخرین ویرایش:

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
سلام
دوستان یه سوال فنی...اگه جاش اینجا نیست پیشاپیش عذرخواهی میکنم
من سیستمم نسبتا قوی هست و خیلی از بازیها رو میتونم با گرافیک بالا اجرا کنم ولی این بازی رو حتی روی پایین ترین تنظیمات هم میزارم بازی با تیک زیاد و کند اجرا میشه...کسی اینجا این مشکل رو داره؟
نه من رو نهایت تنظیمات بدون لگ 60 فریم میگیرم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام. سوال داستانی از اواخر بازی:

این چرخه رو یه نفر مفصل توضیح بده، یکمی گیج شدم:|:d
چرخه چیز زیاد پیچیده‌ای نیست.Xel'nagaبرا اینکه نژاد خودشون رو حفظ کنن, در کهکشان‌های مختلف با قدرت خودشون یه سری نژاد مختلف خلق میکردن که قابلیت نگاه داشتن قدرت Xel'naga رو داشته باشن.بعد سپری شدن سالیان بسیار دراز (میلیون‌ها سال) اون نژاد‌ها اون قدر تکامل میافتن که با همدیگر ترکیب می‌شدن (همون Purity of essence و Form )،و خودشون تبدیل به Xel'naga می‌شدن و از این طریق‌ Xel'naga ها با قربانی کردن نژاد‌های دیگه خودشون رو نجات میدادن. Amon این چرخه رو بی‌هدف میدونه و فکر می‌کنه که باعث کشتار بیشمار و بی‌ دلیلی‌ هست،به همین خاطر با افرادی که همین تفکر رو دارن یه ارتش جمع می‌کنه و وارد جنگ مستقیم با Xel'naga می‌شه.Xel'naga با تلفات سنگین Amon رو به Void تبعید می‌کنن و خودشون تو Ulnar تا تکرار چرخه به خواب طولانی‌ مدت فرو می‌رن.اما Amon راه ورود به کهکشان رو پیدا می‌کنه و انا رو تو خواب میکشه.و باقی‌ ماجرا‌... :D
اون آخرش هم چون Sara هر دو ویژگی‌ مورد نیاز تبدیل شدن به Xel'naga رو داشت(تکامل جسمانی Primal zerg و قدرت روحی‌ انسانها)(Protossبه دلیل اینکه Amon تو تکاملشون دست برده بود Essenceمورد نیاز نگه داشتن قدرت‌های Xel'naga رو نداشتن)،Ourosبا فدا کردن خودش نیرو هاش رو به keriggan انتقال میده.

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
چرخه چیز زیاد پیچیده‌ای نیست.Xel'nagaبرا اینکه نژاد خودشون رو حفظ کنن, در کهکشان‌های مختلف با قدرت خودشون یه سری نژاد مختلف خلق میکردن که قابلیت نگاه داشتن قدرت Xel'naga رو داشته باشن.بعد سپری شدن سالیان بسیار دراز (میلیون‌ها سال) اون نژاد‌ها اون قدر تکامل میافتن که با همدیگر ترکیب می‌شدن (همون Purity of essence و Form )،و خودشون تبدیل به Xel'naga می‌شدن و از این طریق‌ Xel'naga ها با قربانی کردن نژاد‌های دیگه خودشون رو نجات میدادن. Amon این چرخه رو بی‌هدف میدونه و فکر می‌کنه که باعث کشتار بیشمار و بی‌ دلیلی‌ هست،به همین خاطر با افرادی که همین تفکر رو دارن یه ارتش جمع می‌کنه و وارد جنگ مستقیم با Xel'naga می‌شه.Xel'naga با تلفات سنگین Amon رو به Void تبعید می‌کنن و خودشون تو Ulnar تا تکرار چرخه به خواب طولانی‌ مدت فرو می‌رن.اما Amon راه ورود به کهکشان رو پیدا می‌کنه و انا رو تو خواب میکشه.و باقی‌ ماجرا‌... :D
اون آخرش هم چون Sara هر دو ویژگی‌ مورد نیاز تبدیل شدن به Xel'naga رو داشت(تکامل جسمانی Primal zerg و قدرت روحی‌ انسانها)(Protossبه دلیل اینکه Amon تو تکاملشون دست برده بود Essenceمورد نیاز نگه داشتن قدرت‌های Xel'naga رو نداشتن)،Ourosبا فدا کردن خودش نیرو هاش رو به keriggan انتقال میده.
منم بودم با Amon میرفتم :d

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
ممنون بابت توضیحات:d سوال دیگه اینکه Ouros چرا زنده بود؟ چرا بین زل ناگاهای کشته شده تو Ulnar نبود؟
پس الان سارا تنها زل ناگای باقی مونده ست؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون بابت توضیحات:d سوال دیگه اینکه Ouros چرا زنده بود؟ چرا بین زل ناگاهای کشته شده تو Ulnar نبود؟
پس الان سارا تنها زل ناگای باقی مونده ست؟
دلیل اینکه زنده هست اینه که زمانی‌ که Amon همه Xel'naga رو نابود کرد،این رو زنده نگه داشت و تو Voidزندانی کرد.متاسفانه دلیل این کار جزو‌Plot holeهای بازی هست.:D اما تئوری کلی‌ میگه که می‌خواست از انرژی ouros استفاده کنه و یا برا رسیدن به بالاترین حد تکامل ,روش آزمایش انجام بده.
ظاهراً اینجوری هست،اما با توجه به اینکه Sarah نه به طور کامل Zerg هست و نه به طور کامل Terran،احتمال داره که نتونه قدرت Xel naga رو به مدت طولانی‌ نگاه داره.یعنی‌ عمر بسیار کمتری نسبت به‌Xel'nagaهای اصلی‌ داشته باشه،یا حتا دوباره تبدیل به خود اصلیش بشه.

آخرین ویرایش:

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
دلیل اینکه زنده هست اینه که زمانی‌ که Amon همه Xel'naga رو نابود کرد،این رو زنده نگه داشت و تو Voidزندانی کرد.متاسفانه دلیل این کار جزو‌Plot holeهای بازی هست.:D اما تئوری کلی‌ میگه که می‌خواست از انرژی ouros استفاده کنه و یا برا رسیدن به بالاترین حد تکامل ,روش آزمایش انجام بده.
ظاهراً اینجوری هست،اما با توجه به اینکه Sarah نه به طور کامل Zerg هست و نه به طور کامل Terran،احتمال داره که نتونه قدرت Xel naga رو به مدت طولانی‌ نگاه داره.یعنی‌ عمر بسیار کمتری نسبت به‌Xel'nagaهای اصلی‌ داشته باشه،یا حتا دوباره تبدیل به خود اصلیش بشه.
خب آخرش هم نشون داد دیگه 3 سال طول کشید و سارا دوباره به شکل انسان در اومد و پیش جیمی برگشت و اون جلمه ی معروف hell its about time رو هم جیمی گفت ، یعنی دیر یا زود میدونست که بر میگرده ولی خب 3 سال طول کشید :d

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
دیروز بالاخره بازی رو تموم کردم.بعد مدت ها استراژیک بازی کردن خیلی چسبید. امیدوارم با روند رو به رشد صنعت بازی در PC و زنده شدن سبک های قدیمی مثل CRPG و حتی اومدن بازی های ژاپنی ، در آینده ای نزدیک RTS هم جونی دوباره بگیره و علاوه بر برگشتن IP های قدیمی، IP های جدید از شرکت های جدید هم ببینیم.

@Grey Warden
به نظرم یه نظرسنجی تو تاپیک ایجاد کنید ببینیم بچه ها با کدوم قسمت بیشتر حال کردن یا اینکه از پایان داستان راضی بودن یا نه.

پ.ن:دوستان کیفیت ویدیوهای بازی تو این قسمت برا شما هم پایین بود؟منظورم Bit-rate کات سینا هست.

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
دیروز بالاخره بازی رو تموم کردم.بعد مدت ها استراژیک بازی کردن خیلی چسبید. امیدوارم با روند رو به رشد صنعت بازی در PC و زنده شدن سبک های قدیمی مثل CRPG و حتی اومدن بازی های ژاپنی ، در آینده ای نزدیک RTS هم جونی دوباره بگیره و علاوه بر برگشتن IP های قدیمی، IP های جدید از شرکت های جدید هم ببینیم.

@Grey Warden
به نظرم یه نظرسنجی تو تاپیک ایجاد کنید ببینیم بچه ها با کدوم قسمت بیشتر حال کردن یا اینکه از پایان داستان راضی بودن یا نه.

پ.ن:دوستان کیفیت ویدیوهای بازی تو این قسمت برا شما هم پایین بود؟منظورم Bit-rate کات سینا هست.
نه باید بری تو تنظیمات بزاری رو قسمت high ویدیو هارو

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,594
نه باید بری تو تنظیمات بزاری رو قسمت high ویدیو هارو

اتفاقا اولین کاری که کردم همین بود ولی بازم به نظرم کیفیت پایین بود.حالا الان به بازی دسترسی ندارم ولی هر وقت شد عکس میزارم ببینید کیفیتش چجوریه.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یه نظر سنجی در مورد داستان کلی‌ SC 2 و مخصوصا پایانش ارسال کردم.بیایین بحث کنیم.:D
من که شخصاً زیاد از داستان LOV راضی‌ نبودم،یعنی‌ تا آخر خیلی‌ خوب اومد،بعد آخرش یجوری با زور و صلوات جمعش کردن که تموم بشه بره.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اتفاقا به نظر من پایان بندی داستان خیلی بود مخصوصا اون سه مرحله، ولی اگه فقط مراحل LOtV رو بخوام بررسی کنم داستان اواسطش در حد فاجعه بود، حتی پایان بندیش هم نسبتا بد بود، اگه او سه مرحله رو نمیزاشتن به شخصه بلیزارد رو آتیش می زدم!:D
به نظرم باید هممن اواخر LOtV هم سه نژاد کامل متحد میشدن نه این که فقط تمرکز رو پروتاس داشته باشه!

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
اتفاقا به نظر من پایان بندی داستان خیلی بود مخصوصا اون سه مرحله، ولی اگه فقط مراحل LOtV رو بخوام بررسی کنم داستان اواسطش در حد فاجعه بود، حتی پایان بندیش هم نسبتا بد بود، اگه او سه مرحله رو نمیزاشتن به شخصه بلیزارد رو آتیش می زدم!:D
به نظرم باید هممن اواخر LOtV هم سه نژاد کامل متحد میشدن نه این که فقط تمرکز رو پروتاس داشته باشه!
LOTV کمپین پروتوس ها بود و به اندازه کافی توی مرحله هاش اتحاد بین 3 تا Race رو دیدیم دیگه هم جیمی بود هم والرین هم سارا تو 5،6 تا مرحله قشنگ متحد داشتیم هم purifire ها ولی اون سه مرحله جدا بود و اصلا ربطی به LOTV نداشت اون 3 مرحله برا جمع کردن داستان بازی ( داستانی که سال 1998 توی sc1 شروع شد ) بود و به خاطر همین یه مرحله زرگ 1 مرحله ترن و 1 مرحله پروتاس داشت :d

- - -ویرایش - - -

اتفاقا اولین کاری که کردم همین بود ولی بازم به نظرم کیفیت پایین بود.حالا الان به بازی دسترسی ندارم ولی هر وقت شد عکس میزارم ببینید کیفیتش چجوریه.
نسبت به ویدیو های نسخه های قبلی آره کم شده بود ولی فکر کنم در حد 720 اینا بود

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
قسمت اول Nova Covert Ops روز 29 مارچ ریلیز میشه :)
آره کلا 9 تا مرحله است که 3 تای اول 29 مارس هست
من خودم قبله اینکه LOTV رو تموم کنم گفتم که پس نوا چی شد اصن بعد اینکه HOTS تموم شد دیگه اصن نوا نبود معلوم نیست چی شده بود
امید وارم واسه کاراکتر های دیگش هم که خیلی نا معلوم هستن ( مثل قضیه matt و mira horner ) هم ازینا بدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر