StarCraft 2 : Legacy Of the Void | PC

سومین و آخرین قسمت از سری بازی StarCraft 2 همانگونه که انتظار می رفت تحت نام Legacy of the Void در همایش بلیزکان امسال معرفی شد که تمرکز اصلی آن نژاد پروتاس خواهد بود. داستان بازی از انتهای Wings Of Liberty آغاز شده، زمانی که Artanis و Zeratul قصد متحد کردن پروتاس ها در برابر Amon را داشتند. بخش تک نفره اتحاد بین تمام قبایل پروتاس و رویارویی نهایی سه نژاد بازی با ایمون را هدف قرار داده است. همچنین بازی علاه بر بخش تک نفره و چند نفره شامل بخش جدید Co-Op به نام Archon Mode خواهد بود. در این قسمت دو بازیکن کنترل یک Base و واحدهایش را در اختیار داشته و به مبارزه می پردازند. با تقسیم یک Base و واحدهایش گیمرها هرکدام می توانند بخشی از میدان نبرد را تحت کنترل گرفته و استراتژی های پیچیده ای را اعمال کنند. بخش دیگر معرفی شده Allied Commanders نام داشته و گیمرها می توانند در نقش فرماندهان دنیای استارکرفت ظاهر شوند و ماموریت های موجود را انجام دهند. هر فرمانده نیز قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی خواهد داشت که با گذر زمان ارتقا خواهد یافت.
برخلاف نسخه های قبلی Legacy of the Void به صورت Standalone عرضه می شود.

ناشرBlizzard
توسعه دهندهBlizzard
پلتفرمPC
تصاویر بیشترتصاویر StarCraft 2 Legacy of the Void
تاریخ انتشار 10 نوامبر
تاپیک امتیازاتامتیازات و نقدهای StarCraft Legacy of the Void
پیش‌نمایش بازیخونی تازه در رگ های پروتاس
نقد بازیزندگیم برای آیر

لیست دوستانی که بازی رو اورجینال خریدن:
Grey Warden: GreyWarden#2415
Khashayar91: Khashayarem#2966
Little John: Sina1945#2150
Inovation: Ares#22981
Qu1ckZ: Qu1ckZ#2341
Mikelwar: Mikelwar#2346

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
تموم شد
از این اپیک تر و زیبا تر نمیشد
الان دیگه باید برم استراحت کنم
از یک تا ده بهش چند میدی خودت?
بدون این که اسپویل کنی داستان قابل قبول بود؟ آخه بعضی از سایت ها گفتن داستان یکم لوسه!

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
از یک تا ده بهش چند میدی خودت?
بدون این که اسپویل کنی داستان قابل قبول بود؟ آخه بعضی از سایت ها گفتن داستان یکم لوسه!
بازی کولاک شروع میشه و تا اواسطش این کولاک بودن ادامه داره . 2 3 تا مرحله میاد پایین و ادامه داره تا آخرای بازی که باز قشنگ میشه
حجم داستان خیلی زیاد بود . اگه میخواستن ادامه بدن یا باید 40 50 تا مرحله میساختن یا باید میرفتن برای اپیزودهای دیگه
یکم تو ذوق میزنه چون بازی یکدفعه ماله کشی شروع میشه
مراحل بازی عالی هستن , فقط روایت بازی تو کات سینها و اتفاقات مثل اوایل بازی درگیر کننده و زیبا نیست . دوباره آخرای بازی قشنگ میشه
فقط از این ناامید شدم ( مربوط به داستان نیست )
انتطار یه سینماتیک خیلی خفن رو داشتم برای ENDING که اصلا اینطوری نبود
آخر بازی رو هم برای اینکه نسخه های بعدی در کار باشه ماله میکشن
بازی 19 تا مرحله داره که با تموم کردنش قسمت دیگه ای براتون باز میشه
گرافیک 8
داستان 8
صداگذاری و موسیقی 10
گیم پلی 10
9 میدم به بازی
9 دادنم سلیقه ای هست .

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
بازی کولاک شروع میشه و تا اواسطش این کولاک بودن ادامه داره . 2 3 تا مرحله میاد پایین و ادامه داره تا آخرای بازی که باز قشنگ میشه
حجم داستان خیلی زیاد بود . اگه میخواستن ادامه بدن یا باید 40 50 تا مرحله میساختن یا باید میرفتن برای اپیزودهای دیگه
یکم تو ذوق میزنه چون بازی یکدفعه ماله کشی شروع میشه
مراحل بازی عالی هستن , فقط روایت بازی تو کات سینها و اتفاقات مثل اوایل بازی درگیر کننده و زیبا نیست . دوباره آخرای بازی قشنگ میشه
فقط از این ناامید شدم ( مربوط به داستان نیست )
انتطار یه سینماتیک خیلی خفن رو داشتم برای ENDING که اصلا اینطوری نبود
آخر بازی رو هم برای اینکه نسخه های بعدی در کار باشه ماله میکشن
بازی 19 تا مرحله داره که با تموم کردنش قسمت دیگه ای براتون باز میشه
گرافیک 8
داستان 8
صداگذاری و موسیقی 10
گیم پلی 10
9 میدم به بازی
9 دادنم سلیقه ای هست .
من به عنوان یه sc باز حرفه ای به خود کمپین بازی که 19 مرحله داره 10 میدم چون از همه نظر عالیه ولی
اون 3 مرحله آخر واقعا مسخره بازی و لوس بود وحتی آخرش معلوم نمیشه که چیه و چه اتفاقی میفته و یه جوری هرکی هر برداشتی کنه همونه که واقعا تر زد به داستان بازی 5 هم برای اون سه مرحله آخر زیاده و خیلی از شخصیت ها همین جوری موندن
در ضمن داستان اصلیه بازی که از سری 1 و سال 1998 دنبال شده تموم شده و دیگه ادامه نداره فقط بسته هایی الحاقی 2،3 مرحله ای واسه کاراکتر های جانبی مثل نواا و یا میرا میاد
در کل انتظارات را بر آورده نکرد به هیچ وجهه بعد 20 سال انتظار باید یه چیز قوی تر میساختن

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
من تو فروم های بلیزم سرچ میزدم 99% کامنتا درباره ی بازی این بود
prologue بازی عالی بود کمپین پروتوس ها meh ( یعنی چنگی به دل نمیزد و بی اهمیت بود ) و into the void بازی افتضاح و داغون بود البته از نظر داستان و تموم کردن شخصیت ها
واقعا از بلیز بعید بود یه پایان بی هیجان و نا معلوم با توجه به اینکه خود بلیز گفت این آخر کار کاراکتر ها بوده و اگه استار کرفت 3 هم باشه کاراکتر ها جدید هستند

من خودم به شخصه ترجیه میدادم اونجا که سارا امپراطور منگسک رو کشت ازون Artifact xel'naga استفاده میکرد و دوباره آدم میشد و داستان بازی تموم میشد یا حد اقل به دست همون منگسک کشته میشد جیم میرفت انتقام میگرفت

واقعا من که رو استارکرفت تعصب داشتم منو نا امید کرد داستان بازی ارزش 20 سال انتظار رو نداشت

ولی در عوض تغییر بخش مولتی پلیر و نو آوری هاشو نیرو هاش عالییییی بوده که مهم ترین بخشه چون داستان بازی زیاد اهمیتی برا خود بلیزارد و پلیر ها ی حرفه ای و نیمه حرفه ای هم نداره

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
عرضه همزمان فالوت ۴ با قسمت سوم استارکرفت ۲ نتوانست هیچ لطمه ای به فروش استارکرفت بزند!
روز ۱۰ نوامبر فالوت ۴ مانند یک بمب عظیم عرضه شد و به نظر می رسید استارکرفت ۲ و توم ریدر جدید را به کناری رانده است اما با نگاه دقیق تر متوجه می شویم این همزمانی هیچ تاثیری روی فروش بازی بلیزارد نداشته است!
بلیزارد اعلام کرد قسمت آخر سه گانه استارکرفت ۲ در عرض ۲۴ ساعت بیش از یک میلیون نسخه فروش داشته که آماری شبیه نسخه های قبلی سری است که در زمان کاملا متفاوتی عرضه شدند. Wing of Liberty نیز هنگام عرضه طی ۲۴ ساعت یک میلیون نسخه فروش داشته و در ۴۸ ساعت این مقدار به یک و نیم میلیون نسخه رسیده و Heart Of the Swarm نیز طی ۴۸ ساعت ۱.۱ میلیون نسخه فروش رفت. بنابراین به نظر می رسد Legacy Of the Void فروش بیشتری نسبت به شماره دوم داشته و حتی می تواند فروش Wings of Liberty را نیز به چالش بکشد.
فروش ابتدایی دیگر بازی های بلیزارد در گذشته نیز بدین صورت بوده، دیابلو ۳ هنگام عرضه فروش خیره کننده ۳.۵ میلیون در ۲۴ ساعت و ۶.۳ میلیون در هفته اول را تجربه کرد، آخرین بسته الحاقی جهان وارکرفت نیز توانست ۳.۳ میلیون در ۲۴ ساعت فروش کند.
StarCraft 2: Legacy of the Void launches same day as Fallout 4, emerges unscathed • Eurogamer.net

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
درود رفقا - بچه ها من هنوز توی skirmish به سختی که چه عرض کنم با شانس و دعا میتونم از پس یک عدد elite AI بر بیام - اونم البته فقط با Protoss میتونم بازی کنم و zealot swarm و فول اپگریدشون توی زمین دووم میارم .

اصلا نمیتونم از قابلیت های گروهیشون استفاده کنم مثل باقی بازی ها نیرو میسازم بدون استفاده از قابلیت های هر واحد میفرستمشون توی دل دشمن.

چیکار کنم که بتونم از قابلیت واحد هام استفاده کنم همزمان و حواسم به جاهای دیگه باشه - توی یک نبرد مستقیم شکست نخورم ؟

یعنی تا حدی برسم که راحت یک insane ai با تمام cheat هاش شکست بدم - یعنی میشه؟؟؟ : دی

--- قویترین ترکیب ((پروتاس)) چیه توی بازی ؟ یعنی یه ترکیب نیروی وحشتناک - مثلا یک جوخه شامل تا immortal - 2 void ray یا اون اولیه که مورد های زمینی رو میفرسته هوا با ترکیب zealot ها و باقی نیرو ها ؟؟؟؟

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
خوب من امروز خریدم ، بذارم دانلود بشه ببینم چیه ... خیلی تعریفشو شنیدم فقط امیدوارم پایانش قشنگ باشه.(ترجیحا تیره :d)

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
درود رفقا - بچه ها من هنوز توی skirmish به سختی که چه عرض کنم با شانس و دعا میتونم از پس یک عدد elite AI بر بیام - اونم البته فقط با Protoss میتونم بازی کنم و zealot swarm و فول اپگریدشون توی زمین دووم میارم .

اصلا نمیتونم از قابلیت های گروهیشون استفاده کنم مثل باقی بازی ها نیرو میسازم بدون استفاده از قابلیت های هر واحد میفرستمشون توی دل دشمن.

چیکار کنم که بتونم از قابلیت واحد هام استفاده کنم همزمان و حواسم به جاهای دیگه باشه - توی یک نبرد مستقیم شکست نخورم ؟

یعنی تا حدی برسم که راحت یک insane ai با تمام cheat هاش شکست بدم - یعنی میشه؟؟؟ : دی

--- قویترین ترکیب ((پروتاس)) چیه توی بازی ؟ یعنی یه ترکیب نیروی وحشتناک - مثلا یک جوخه شامل تا immortal - 2 void ray یا اون اولیه که مورد های زمینی رو میفرسته هوا با ترکیب zealot ها و باقی نیرو ها ؟؟؟؟
اوه شما باس بشینی Stream و replay ببینی تا تازه بفهمی چی هست بازی
این جوری نیست که همش یه چیز بسازی بازی بر اساس Scout و counter هست و اگه میخاین حرفه ای بازی کنید حد اقل باید 1-2 سال سخت تمرین کنید الکی که نیست
این سایتم کمک میکنه Twitch

- - -ویرایش - - -

بچه ها این بازی هنوز کرک نشده؟ حجم بازی چقدره؟
خبر ندارم کرک رو ولی حجم پوشه بازی من 19.5 گیگه

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان من می خوام بازی رو بگیرم فقط جایی رو میشناسید بک اپ کامل بازی رو بفروشه ،چون حوصله ی دانلود ۱۹ گیگ و ندارم

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
اوه شما باس بشینی Stream و replay ببینی تا تازه بفهمی چی هست بازی
این جوری نیست که همش یه چیز بسازی بازی بر اساس Scout و counter هست و اگه میخاین حرفه ای بازی کنید حد اقل باید 1-2 سال سخت تمرین کنید الکی که نیست
این سایتم کمک میکنه Twitch

- - -ویرایش - - -

خبر ندارم کرک رو ولی حجم پوشه بازی من 19.5 گیگه

شما دانلود کردین حجم دانلود چقدر بود ؟
استراتژی های مختلف توی 1v1 آنلاین زیاد فرق کردن با اضافه شدن یونیت های جدید ؟ یا هنوز همون ها هستن تقریبا ؟ Zerg بازی میکنم البته یه سالی هست بازی نکردم الان میخوام LotV رو بخرم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر