Star Wars : The Old Republic

سلام دوستان این بازی الان یه مدتیه تو سایت ها برای فروش قرار گرفته من فکر میکردم ای بازی فقط آنلاینه پی این هایی که برای فروش و دانلود قرار گرفته مو ضوعش چیه؟

میخواستم بگم هرکی اطلاعاتی درباره این بازی داره اینجا بگه که هم من هم بقیه دوستان استفاده کنیم.

مثلا این که این بازی فقط آنلاینه یا آفلاین هم داره؟
یا این که بازی f2p هست یا پولیه؟
از چه سایتی می تونیم این بازی رو بگیریم؟
و کلا اینا

---------- نوشته در 03:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:03 PM ارسال شده بود ----------

تقریبا جوابمو گرفتم بازی پولیه سی دی کی بازی حدود 40 تومنه

yasergamer

کاربر سایت
Jul 3, 2010
398
نام
یاسر
دوستان برای بازی با این لینک ثبت نام کنین لینک صفحه اول ازتون میل نمی خواد و شماره تلفن می خواد حالا چرا نمی دونم
https://account.swtor.com/user/regi...kt-t-us-b-006&sourceid=sor_bwa-mkt-t-us-b-006

12108292536376724326.jpg
اینم یه اسکرین شات از محیط بازی البته تنظیمات گرافیکی رو معمولیه
پینگ برای من بین 200 تا 300 اه سعی کنین هیرو هاتون رو sith empire همون هورد خودمون بسازین تو ریلم english erupe pve

هنوز لول 60 نشدم که رید برم اما دانجئون که مشکلی نداشتم سمت چپ پایین مینی مپ این شکله که شبیه انتن دادن موبایله پینگ رو نشون میده تا وقتی ابی باشه برا بازی مشکلی ندارین

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
یه نظر میاد خیلی جالب تر از wow باشه !!! هوس کردم زودتر بیام بازی کنم !!! :((:((:((
حجمش دقیق 20 گیگه ؟؟؟ یا باز 1 2 گیگ آپدیت هم داره؟؟؟

yasergamer

کاربر سایت
Jul 3, 2010
398
نام
یاسر
دقیقا :d
22,002,262,016 bytes

مثل wow هر چند وقت یه بار اپدیت میدن این تا پچ 1.5 اه
پچ 1.6 هم تازه تو سرور های تست لانچ شده و احتمالا 2 ماه دیگه بیاد

مگه bioware بازی بد هم می زنه :)

yasergamer

کاربر سایت
Jul 3, 2010
398
نام
یاسر
فقط تا صفحه انتخاب ریلم به قند شکن نیاز دارین بعدش قطعش می کنین اگرم هم اررور داد رو more info کلیک می کنین بعد x بالای صفحه رو می زنین من الان یه هفته است دارم بدون هیچ مشکلی بازی می کنم

کسایی که بازی رو می خوان خواهشا تو تاپیک اسپم ندن فقط پیام خصوصی

آخرین ویرایش:

yasergamer

کاربر سایت
Jul 3, 2010
398
نام
یاسر
دوستانی که بازی رو می خوان می تونن از سایت پرسی باکس تهیه کنن جدیدا دی وی دی کلاینت بازی ها رو برا فروش گذاشته
http://www.persibox.com/star-wars-the-old-republic/332-swtor-dvd.html

دارم یه نقد برای بازی می نویسم واقعا بازی قشنگیه به محض اماده شدن تو سایت قرار می دم

کسایی که دارن بازی می کنن لطف کنن اسم هیروهاشون رو اینجا بنویسن تا با هم بازی کنیم فعلا تمام ایرانی هایی که می شناسم ریلم red eclipse بازی می کنن
هیروهای من
khankhole /bunty hunter/mercenary
aceed/sith warrior /maurder
xenosuge/imperial agent / sniper

for the horde :)
ign هم یه guide اه خیلی خوب نوشته که برای اشنایی با بازی می تونین بخونین
SWTOR Wiki Guide & Walkthrough - IGN

آخرین ویرایش:

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
سلام دوستان ببخشد تاپیک فسیل شده رو بالا میارم

میخوام ببینم کسی بازی میکنه ؟ هرچند با نگاه کردن با خود تاپیک جواب سوالم رو میتونم بگیرم

یه سوال کلی داشتم الان بخوام بازی کنم تعداد بازیکناش در حد wow هستش ؟ یا بازی تاریخ مصرف گذشته شده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر