Star Wars The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition

سلام
اين بازي قبلا برايه كنسول ها اومده اما برايه pc تاييدنشده بود اما پس از چندي برايه pc هم تاييد شد و تا 4 روز ايند عرضه ميشه. گرافيك و گيم پلي مشابه نسخه كنسوليه و بيشتر شبيه به يك DLC هستش كه قراره عرضه بشه. بازي هم از نگاه شواليه Sith انجام ميشه.

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
دوست عزیز برای نصب پچ بازی شما باید فایل exe اوجینال را نصب کن بعد پچ را بریز.
ای خداااااااا :(
یکی لطف کنه Exe اوجینال رو آپ کنه برای من! مال من نسخهء چهار دی وی دی هست و خودش کرک شده بود :sick:
هر بازی میگیرم جدیدآ فقط یک هفته طول میکشه تا بتونم شروعش کنم :-"

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
این پچ جدیدرو دانلود کردم! حالا میزنم نصب شه میگه استار وارز رو پیدا نمیکنم!
توی پوشهء خود بازی هم گزاشتمش ولی باز هم همین ارور رو میده! مشکل چیه؟ 1کی بیاد جواب بده :(

منم همین مشکلو دارم :evil: هیچ راهی به ذهن کسی نمیرسه؟

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
دوست من شما باید از اینجا دانلود میکردید که من لینک داده بودم چون پچش کرک شده و اورجینال exe هم توش بود و من نصب کردم بدون مشکلی
http://www.rlslog.net/star-wars-the-force-unleashed-patch-v1-1-cracked-bat/

شما که اینو دانلود کردی 1لطفی کن exe اورجینالش رو برای ما آپلود کن! چون این لینکی که دادی یا مشکل داره یا من نمیتونم دانلود کنم! ممنون

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام.
میشه یکی بگه چه جوری میتونم رزولوشن رو تغییر بدم تو بازی؟
نه آیکون configuration بیرون بازی هست که از برون اینکارو بکنم نه تو بازی آپشن گرافیک درستو حسابی داره. تو آپشن فقط میتونیم میزان نور رو تعیین کنیم ! هیچی نداشت !

با نصب پچ اضافه میشه؟

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
سلام.
میشه یکی بگه چه جوری میتونم رزولوشن رو تغییر بدم تو بازی؟
نه آیکون configuration بیرون بازی هست که از برون اینکارو بکنم نه تو بازی آپشن گرافیک درستو حسابی داره. تو آپشن فقط میتونیم میزان نور رو تعیین کنیم ! هیچی نداشت !

با نصب پچ اضافه میشه؟

نه بازی تنظیمات گرافیک نداره! پچ هم فقط روی نسخه‌ی اصلی نصب میشه.

iceweek

کاربر سایت
Feb 1, 2010
29
سبک شمشیر زنی چطوریه؟تو مایه های پرنس هست یا نه.من بازیStar Wars: Knights of the Old Republic را بازی کردم برای شمشیر زدن و یا شلیک اسلحه ها باید کلیک میکردی خودش ضربه را هرجور میخواست میزد.تا 6تا ضربه را میزدی و میشستی کنار خودش ضربه میزد

snake 4 persia

کاربر سایت
Jan 23, 2010
188
نام
SNAKE
نه این طوری نیستش،مثل شمشیر زنی های دیگس فقط شمشیرش فرق داره+ این که یه سری قدرت های ماورا طبیعی(force) داری...مثل رعد(lightning)

iceweek

کاربر سایت
Feb 1, 2010
29
نه این طوری نیستش،مثل شمشیر زنی های دیگس فقط شمشیرش فرق داره+ این که یه سری قدرت های ماورا طبیعی(force) داری...مثل رعد(lightning)

پس مثل starwars jedi knight jedi academy هستش.چند سال بود به این سبک جنگ ستارگان نیومده بود.

kayarash

کاربر سایت
Nov 11, 2009
142
نام
کیارش
سلام.یکی منو از بلاتکلیفی دربیره لطفا...این بازی force unleashed اصلیم داره یا فقط DLCهارو؟
اول topicنوشته بود فقط DLCهاشو داره.این پچیم که میگین چیکار میکنه؟

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
سلام بالاخره کسی نسخه اریجینال فایل Exe رو پیدا نکرد؟سایتهای خارجی هم فقط گفتند باید اریجینالش باشه اما لینکی ندادند.اون لینکی که هم دادید خرابه دوست من.
این لینک از سایت گیم کپی ورلد هست:
http://m0006.gamecopyworld.com/game... Force Unleashed: Ultimate Sith Edition v1.1 [MULTI5]%20No-DVD/Fixed%20EXE

توضیحات رو هم به انگلیسی داده.اول از لینکی که توی اون صفحه هست پچ اصلی رو دانلود کنید بعد کرکش رو از همین لینک بالا دانلود کنید.فقط میمونه اون فایل اصلی که اگر کسی پیدا کرد زحمتش رو بکشه لطفاً

پایدار باشید

ویرایش:
پوفف.بالاخره پیداشون کردم و دارم نصب میکنم.7 خان رستم رو باید رد میکردم و کمی هم باید مایه میذاشتم اما تونستم:d
اول باید پچ رو دانلود کنید کiاین برای نسخه های north american هست.خودم همین رو دانلود کردم و دارم نصب میکنم حالا باید پیدا کنید نسخه شما چیه.

لینک دانلود پچ با حجم حدودی 400 مگ

بعد باید فایل اوریجینال که با زحمت پیدا کردم(لینک تورنت) و تو رپیدباز دانلود کردم ، رو دانلود کنید که حجمش 22 مگابایت هست:

دانلود فایل اورجینال exe با حجم 22 مگ

و در آخر هم باید کرک ورژن 1.1 رو دانلود کنید که این لینکش هست:

لینک دانلود کرک پچ 1.1

وقتی وارد لینک بالا شدید روی " The Force Unleashedv1.1 [MULTI5] No-DVD/Fixed EXE " یا هر ورژن دیگری که دارید کلیک کنید و کرک رو دانلود کنید. برای من The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition بود و اون رو دانلود کردم.

همه فایلها به جز کرک مستقیم و با قابلیت Resume هستند.

امیدوارم جوابگوتون باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر