Multi Platform Star Wars: Outlaws

star_wars_logo-qmf3y7juy16hfz0d9h3tuglmz18xx264hhkegibyj8.png

Developer: Massive Entertainment

Publisher: Ubisoft

Engine: Snowdrop

Genre: Action-adventure

Platforms: PlayStation 5, Xbox Series X|S, Microsoft Windows

Release Date: 30 August, 2024

uP6qvCGPm87Vk8Nw56QEVM-1200-80.jpeg

43 سال از عرضه نخستین فیلم جتگ ستارگان یعنی A New Hope می‌گذرد و در طول این چهار دهه این فرنچایز در سطح مدیاهای مختلفی مثل سریال، انیمه، کتاب، کامیک بوک و صد البته ویدیو گیم به تصویر کشیده شده است. حال نکته قابل توجه این است که تا کنون هیج ویدیو گیم جهان بازی از این نماد سرگرمی قرن بیستم ساخته نشده است، یا شاید بهتر است که بگوییم هیج استدیویی جرئت به قالب در آوردن این دنیای عظیم با سیارات مختلف و جنگ های فضایی آن را به خود نداده است. استدیو مسیو، یکی از شعب یوبیسافت، با معرفی عنوان Outlaws در شوکیس 2023 اکس باکس به این نفرین بلندمدت پایان داد و قرار است ما را به سفری دور و دراز در اعماق کهکشان بسیار بسیار دور ببرد...

JUex4Pgcy6UUJRJJQs5cL7.jpg

داستان بازی بین اپیزودهای دوم و سوم یعنی Empire Strikes Back و Return of the Jedi روایت می‌شود و بازیکن در نقش یاغی به اسم Kay Vess قرار می‌گیرد که قرار است به همراه یار همیشه همراهش Nix، بزرگترین سرقت کهکشان را رقم بزنند.

star-wars-outlaws-story-trailer-interview-article-featu_336a22a4.jpeg

همانطور که پیش از این گفته شد، این عنوان حالتی جهان باز دارد که از مکانیک‌های مختلف مخفیکاری بهره می‌برد. پلیر به مکان‌ها و سیارات آشنایی که بارها در فیلم‌ها به تصویر کشیده شده‌اند، مانند Tatooine قدم خواهد گذاشت و ماجراجویی‌های خود را دنبال خواهد کرد.

مکان‌های آشنا تنها نقطه مشترک این بازی با فیلم‌های قدیمی این سری نیستند، بلکه با افراد نام‌آشنایی مانند جابا د هات نیز قرار است ملاقات داشته باشیم.

سازندگان این عنوان بسیار سعی کرده‌اند به اپیزودهای اولیه این فرنچایز وفادار باشند؛ به همین دلیل است که از سینماتوگرافی مشابه فیلم‌ها استفاده شده است و Transition معروف بین کات‌سین‌ها نیز مشابه اپیزودهای اولیه است.

شما در این بازی قادر به کنترل سفینه‌تان هستید و با آن می‌توانید به سفینه دشمنان خود حمله کنید و جنگ‌های فضایی حماسی را بیافرینید.
بر روی سیارات نیز وسایل نقلیه مختلفی را از جمله موتور سیکلت در اختیار خواهید داشت که به شما اجازه جا‌به‌جایی سریع بین نقاط مختلف نقشه بازی را می‌دهد.

بر طبق گفته سازندگان، تمرکز داستان بازی بر خلاف فیلم‌ها بیشتر بر روی نبرد بین امپراطوری کهکشانی که هر روز قوی‌تر می‌شود و سندیکای خلافکاران است که به دنبال کسب ثروت از هر راهی هستند؛ به همین دلیل، اتحاد شورشیان (Rebel Alliance) که فیلم‌ها بیشتر متمرکز بر آنان است جای زیادی در این عنوان ندارد.

scoundrelduo-final-cinemascope-nologo_e7508227.jpeg dogfight-final-cinemascope-nologo_cf252b82.jpeg sneaking-wide-nologo_e746fb2b.jpeg vista-final-cinemascope-nologo_e451a9a8.jpeg

آخرین ویرایش:
من 12 ساعت از بازی رو تجربه کردم و واقعا 1 درصد هم هیت نسبت به این بازی رو نمیفهمم !
من نه خیلی از داستان استاروارز سر درمیارم که بگیم فن اون دنیام ، نه با بازی های یوبی حال میکنم :D
ولی واقعا این بازی خیلی خوبه و اصلا لایق هیتی که بهش میدن نیست ، تا الان هم نمره ام به بازی پایین تر از 8.5-9 نیست و یکی از تجربه های خوب این نسله برام.
کلا هیت دادن به یوبی یه چیز عادی شده یعنی‌ شاید خیلی‌‌ها هم بازی کنن و دوست داشته باشن ولی‌ میان هیت میدان که ما خیلی‌ خفنیم B-)

View attachment 348857

lore accurate stormtroopers :))
من وکیل مدافع این گیم نیستم و هر کی اختیار داره بر اساس دیدگاهش عمل کنه ولی حقیقت رو باید بگم :D:
اونم اینه که این قبیل ویدیو ها نباید خیلی بهش استناد کرد و بیشتر میخوره قصد تخریب داشته باشه و من تو این 15 ساعتی که روی ps5 بازی کردم یک از بهترین تجربه هام بوده؛ اولاً این مپ اول بازیه که خیلی difficulty بالایی نداره و کلاً هم میشه با جزئیات، customize کرد درجه سختی رو. بعدم کدوم گیمر نرمالی مثل این بنده خدا بازی می کنه آخه! بازیه تاپ هم اینجوری پلی بدی کوفتت میشه :D بعد ability ای داخل بازی هست که بگیریش باعث میشه سخت تر صدا پا رو دشمن ها بگیرن.
هوش مصنوعی بازی تعریف زیادی نداره و انتظار در حد لست 2 نباید داشت اما فاجعه هم نیست؛ مثلاً شما صدم ثانیه هم حتی تو میدان دید یه سرباز باشی از فاصله متوسط هم سریع شک می کنه میاد سمتت و تو بعضی مناطق ببیننت یجوری میریزن سرت که فرصت فرار هم پیدا نمی کنی :D در کل من از مخفی کاریش هم راضی ام. نکته ای که برام جالبه تو این مدت بر خلاف بقیه فقط یه باگ دیدم اونم این بود که تو یه کاتسین یه npc مثل روح ازم رد شد :D و یکبار هم بازی کرش کرد وقتی مردم

من وکیل مدافع این گیم نیستم و هر کی اختیار داره بر اساس دیدگاهش عمل کنه ولی حقیقت رو باید بگم :D:
اونم اینه که این قبیل ویدیو ها نباید خیلی بهش استناد کرد و بیشتر میخوره قصد تخریب داشته باشه و من تو این 15 ساعتی که روی ps5 بازی کردم یک از بهترین تجربه هام بوده؛ اولاً این مپ اول بازیه که خیلی difficulty بالایی نداره و کلاً هم میشه با جزئیات، customize کرد درجه سختی رو. بعدم کدوم گیمر نرمالی مثل این بنده خدا بازی می کنه آخه! بازیه تاپ هم اینجوری پلی بدی کوفتت میشه :D بعد ability ای داخل بازی هست که بگیریش باعث میشه سخت تر صدا پا رو دشمن ها بگیرن.
هوش مصنوعی بازی تعریف زیادی نداره و انتظار در حد لست 2 نباید داشت اما فاجعه هم نیست؛ مثلاً شما صدم ثانیه هم حتی تو میدان دید یه سرباز باشی از فاصله متوسط هم سریع شک می کنه میاد سمتت و تو بعضی مناطق ببیننت یجوری میریزن سرت که فرصت فرار هم پیدا نمی کنی :D در کل من از مخفی کاریش هم راضی ام. نکته ای که برام جالبه تو این مدت بر خلاف بقیه فقط یه باگ دیدم اونم این بود که تو یه کاتسین یه npc مثل روح ازم رد شد :D و یکبار هم بازی کرش کرد وقتی مردم
100% این سبک کلیپ ها واسه تخریب ساخته میشن، شکی توش نیست. توضیحات تکمیلیت هم خوب بود من هیچ کدومو نمیدونستم :دی
منم صرفا توی یوتیوب دیدم کلیپ رو کلی خندیدم گفتم بزارمش اینجا دور هم بخندیم :دی وگرنه علاقه ای به کوبوندن گیم ها ندارم.

خب بازی رو دیشب تموم کردم حدود ۲۲ ساعت طول کشید البته یسری ماموریت فرعی هم رفتم و زیاد چرخیدم
بازی خوب بود مشکلاتشو که نقدا گفتن باگ زیاد داشت و انیمیشنا اصلا خوب نبود ولی بجز اینا من طراحی محیط و مراحل و کلا فضا سازی بازی و مدل آپگرید کردن و اسکیل ها رو دوست داشتم

بخش داستانی بازی که 15 ساعت برام طول کشید تمام کردم + 4 ساعت جانبی هم رفتم.
خلاصه وار بخوابم بگم تنها مشکل بازی این هست که بازی گیم پلی نداره و از اون مهمتر ابیلیتی هاش آنچنان به کار نمیاد . خوده بازی هم گرفتن ابلیتی ها رو اختیاری کرده.هرچند توی درجه سختی بالا ابلیتی ها مهم هستند اما در کل آنچنان به کار نمیان.همین مورد باعث شده لول دیزاین بازی هم ضعیف کار بشه و طراحی مراحل اصلی خوب درنیاد.
به جز این ۲ مورد که بسیار هم مهم هست و شاه لوله بازی را تشکیل میدن ، من از بازی خوشم اومد.طراحی کهکشان ها نسل نهمی با گرافیک بسیار عالی روی ps5 و پرفورمنس 60 فریم ثابت ، محیط شهر ها بسیار پویا و زنده ، داستان سرایی و ارتباط با شخصیت ها خوب ، موسیقی دلچسب مخصوص استاروارز فوق العاده رضایت بخش و ارضا کننده ، سوار شدن به سفینه و رفتن به فضاشم واقعا عالیه چون حتی فضا را هم پویا دراوردن و زنده هست.اپگریدهای سفینتونم تاثیر مستقیم در نبردها داره.
نمره من به بازی 7.5 هست.نمیگم بهم خیلی چسبید و در خاطرم بازی میمونه اما تجربه خوبی بود برای 20 ساعت.

کلا هیت دادن به یوبی یه چیز عادی شده یعنی‌ شاید خیلی‌‌ها هم بازی کنن و دوست داشته باشن ولی‌ میان هیت میدان که ما خیلی‌ خفنیم B-)
تقصیر خود یوبی
الان چند وقته همه بازی هاش یه فرم و شکل شدن و بدتر از اون اینقدر تصمیمات بد و اشتباه میگیره و شاهکار تر اینکه از همه شون دفاع میکنه که حتی اگر بیاد یه کار قابل قبول بده همه باز بد‌بهش نگاه میکنن
میشه مثل ظالمی که یه بار هم چه از سر اتفاق یا چه با نیت کار درستی بکنه همه میگن این یه جریانی داره
الان اون‌از اتفاقات موتورکرو بعد اومد شد AAAA اون اسکالز اند بونز بعد حرف های خود مدیرانش همین استاروارز هم کم حاشیه مسخره نداشت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or