Star Wars Jedi: Fallen Order

بررسی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

توسعه دهنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
پلتفرم:PS4.PC.XB1
تاریخ انتشار:15 نوامبر(24 آبان)

پس از مدت ها انتظار و کنسل شدن یا شکست خوردن عناوین مختلف هم اکنون شاهد معرفی عنوانی داستان محور از سری star wars توسط Respawn Entertainment که بخاطر سری titanfall شهرت دارد هستیم این بازی برخلاف عناوین قبلی Respawn در سبک اکشن سوم شخص و با unreal engine 4 ساخته شده و در تاریخ 15نوامبر برای تمامی کنسول ها عرضه خواهد شد

1555266133010.png

بازی 3 سال در دست ساخت بوده است

با unreal4 ساخته شده

Stig Asmussen کارگردان god of war3 کارگردانی بازی را بر عهده دارد

narrative lead designer بازی سابقه کار بر روی عناوینی همچون mafia2 و far cry3 را دارد

بازی در سبک اکشن سوم شخص و مانند عنوان star wars: force unleashed است

داستان بازی canon است(یعنی قسمتی از دنیای اصلی star wars به حساب می آید)

شما در نقش یک jedi به نام Cal Kestis بازی خواهید کرد که پس از order66 (فرمانی که در آن jedi ها خائن شناخته شده بودند و دستور قتل انها صادر شد) در حال فرار از امپراطوری و به دنبال گذشته است

سیارات جدید در بازی وجود دارند که نام یکی از انها براکا است

رباتی به نام BD-1 و شخصیتی جدید به نام Cere شما را همراهی خواهند کرد

شخصیت های شناخته شده سری نیز حظور دارند

به گفته سازنده فرمان66 نقش زیادی در نوشتن داستان بازی داشته است و اینکه علاقه زیادی به دوران های تاریکی در دنیای star wars دارند

1555266133010.png

تصاویر
D4DvYoFUYAAtIpm.jpg D4DvZB1UUAAzkce.jpg
درحال بروز رسانی.........

Attachments

• 1555429344196.png
    1555429344196.png
    3.8 MB · مشاهده: 8,285
Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من نگفتم ضعیفه این کارکتره منظورم رو اشتباه فهمیدی
منظورم حس و حال سری جنگ ستارگان رو نداشت حداقل برا من, این معنی بی روح بودن بازی برا منه
حتی قدرت هایی هم که کارکتر داشت هم حس قوی بودن رو بهت نمیداد یکی از جذابیت های سری استاروارز اون حس و حال خاص نیروی فورث بوده اینجا من چیزی ازش حس نکردم
بیشتر بازش کن :D بابا طرف انواع و اقسام حرکت زد دیگه چیکار باید میکرد ؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بیشتر بازش کن :D بابا طرف انواع و اقسام حرکت زد دیگه چیکار باید میکرد ؟
نگاه اینطوری بذار بگم
تو یه بازی ممکنه که کارکتر با یه حرکت 10 نفر رو با یک حرکت از بین ببره ولی هیچ حسی نداشته باشی که طرف قویه اصلا حس نکنی که 10 نفرو کشتی
ولی تو بازی دیگه طرف جوری یک نفر رو میکشه که تا گوشت و استخون حسش میکنی:D(حالا بدبختیش اینجاس که اینجا هم مبارزه تک به تک داشتیم ولی بی حس تر از همیشه)
دو سری بتل فرانت رو بازی کردی؟ زمانی که با یه بدبختی یه هیرو برمیداشتی کاملا اون حس یونیک و خاص نیروی فورث رو درک میکردی زمانی که هیروت از اون قدرت استفاده میکنه زمانی که با قدرتش خفش میکنه زمانی که پرتش میکنه زمانی که میاره طرفو تو دستاش و شمشیر فرو میکنه تو قلبش اینجا همون حرکات بود ولی به صورت بی روحش:D

• Like
Reactions: a2010

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
من کلا ایرادهایی که بچه های BC میگیرن به بازی رو که میخونم... کلا حس میکنم فقط هدف گیر دادنه ولا غیر:|

چراش رو هم درک نمیکنم:-"

شما اگه نگاهی به بازی های بزرگ روز بندازی متوجه میشی این بازی خیلی معمولیه
شاید اول نسل میومد خیلی خوب بود ولی الان یه بازی کاملا معمولی هستش
مثلا شما نمایش تام رایدر یا آنچارتد یا بتل فرانت 2 و ... ببین و واقعا اون موقع آدم یه مقدار کف میکنه:D
حالا شاید بعدا بازی بیاد و خیلی خوب نباشه ولی نمایش اولیه بازی همیشه باید قوی باشه

• Like
Reactions: a2010

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
سازنده های تایتان فال ۲ کار درستن بهترین شوتر نسلو ساختن مطمعنا بازیش تضمین شدست. فقط گرافیک بازی اگه پارسال عرضه میشد عالی بود الان با گرافیکای شاخی که میان فقط میشه گفت خوبه و اینکه چرا از فراستبایت استفاده نمیکنن

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
من کلا ایرادهایی که بچه های BC میگیرن به بازی رو که میخونم... کلا حس میکنم فقط هدف گیر دادنه ولا غیر:|

چراش رو هم درک نمیکنم:-"
تو for honor یا god of war اون سنگینی ضربه حس میشه ولی اینجا انگار چوب خشک دستش بود تقی میزد به هر نفر و میمردن، یه جور مسخره ای بود به نظرم

وسط تریلر واقعا حوصلم سر رفت، کلا یه جوری بود، من که اصلا حال نکردم باهاش نه گرافیکش به دلم نشست نه گیم پلیش

تو reddit هم یه نگاه مختصری انداختم اینجوری بود یه عده حال نکرده بودن و یه عده هم برعکس

گیم پلی جدید :

اینجا مبارزاتش بهتر به نظر میرسه تا اون تریلر خشک و بی روح

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من از این بازی یه پیشرفت بزرگ نسبت به the force unleashed میخوام و اونم تنوع انیمیشن های مبارزات بازیه
دوست ندارم وقتی یکی یکی دشمنا رو میکشم انیمیشن حرکات پایانی تکراری باشن
میخوام به چند روش مختلف سر قطع کنه به چند روش مختلف شمشیر بکنه تو طرف و ... :D
بدم میاد از انیمیشن تکراری

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من که خیلی حال کردم با نمایش بازی. :D گذشته از حال و هوا و جذابیتش برای سلیقه من، این درویده (BD-1) هم خیلی نازه! :D
تنها نگرانی‌م آسون بودن بیش از حد بازی هست که ایشالا اون هم مشکلی ایجاد نکنه.
Game Critics Awards (مرجع اصلی انتخاب بهترین‌های E3) هم بازی رو توی بخش‌های بهترین اکشن ماجرایی، بهترین بازی کنسولی و بهترین بازی نمایشگاه نامزد کرده.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
گیمپلی جدید واقعا عالی بود!!!! حس overpower بودن اینجا نبود دیگه! تنوع دشمنا بیشتر بود (یک نوع دشمنو توی دموی اصلی کلا حذف کرده بودن!) ! ست پیس های خفن! هایپ شدیم تماما :D

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
این نمایش جدیده بنظرم خوب بود یه حس سینمایی داشت اگه بیشتر اینجوری باشه خیلی خوبه. اگه میشد بین مناطق بازی با فضاپیمای خودمون حرکت کنیم عالی می شد . فقط نمیدونم چرا این دشمنای بازی اینقد شل و ولن اصلا وزن ندارن انگار، اون حس کشتنشون اصلا منتقل نمیشه این تیرایی هم که میزنن خیلی سرعتشون کمه. سرعت بازی بیشتر میشه اگه سرعت تیرا بیشتر باشه. راحت میشه دیدشون و جاخالی داد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر