Star Wars jedi fallen order I pc

عنوان:star wars jedi fallen order
تاریخ عرضه:14 نوامبر 2019
توسعه دهنده:Respawn Entertainment
ناشر:electronic arts
پلتفرمهای مقصد: ps4,xone,pc
ss_695a5724e306269d81ca0118d86308a170c9e913.600x338.jpg
نمره متای بازی: 2019-11-19_4-23-16.jpg

تریلر رونمایی:

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی قشنگی بود کمی تکراری بودن دژمن ها رو اعصاب بود اما معماها و پیدا کردن راه خیلی حس خوبی داشت...
پیدا کردن راه روی اعصاب بود مخصوصا وقتی ماموریت تمام می کردی و باید برمی گشتی به سفینه ولی معماها (البته تعدادشون کم بود) خوب بود

ali dante

کاربر سایت
Nov 11, 2019
67
بازی تازه دانلود نصب کردم از همون دقایق ابتدایی بازی میشه حس کرد بازی عجیب خوش ساخته و فوق العاده بهینه اس گرافیکم که دیگه نگم به جرات میشه گفت بهترین بازی هست که با انریل 4 ساختن وخروجی شگفت انگیزی گرفتن

• Like
Reactions: kamyy

ali dante

کاربر سایت
Nov 11, 2019
67
کلا این انریل 4 اشغال ترین انجین این نسله همه ی بازی ها هم با این انجین شدن به خاطر ارزونیش این بازی هم لگ بی دلیل با افت فریم بی دلیل داره مخصوصا برای گرفتن فریم بالای 60 مطابق خیلی از بازی های انریل درست فریم نمی ده
والا اینکه شما به این انجین فوق العاده قدرتمند میگید اشغال خیلی جالبه این انجین مشکلاتی داره وهنوز کامل کامل نیست درست مثلا یکی از مشکلاتش که از نسخه های قبلش پا برجاست دیر لود شدن تکسچرهاست که به جرات میگم تو این بازی من تا حالا ندیدم این نشون میده رسپاون انصافا خروجی خوبی گرفته گرافیک هم که فوق العادس

ali dante

کاربر سایت
Nov 11, 2019
67
اما انصافا یه سری دوستان بی انصافی دیگه میکنند بازی واقعا بهینه اس اینکه یه سری مشکل دارن مشکل باید ببینند از کجاس واگرنه بازی هم گرافیک فوق العاده تحویل میده هم بهینه اس من خودم از اونا هستم که مو از ماست بیرون میکشم واقعا تا اینجایی که رسیدم کاملا تکسچر ها رو با دقت دیدم انصافا تکسچر بی کیفیت ندیدم گرافیک بازی یکی از بهترین ها هست انصافا

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اما انصافا یه سری دوستان بی انصافی دیگه میکنند بازی واقعا بهینه اس اینکه یه سری مشکل دارن مشکل باید ببینند از کجاس واگرنه بازی هم گرافیک فوق العاده تحویل میده هم بهینه اس من خودم از اونا هستم که مو از ماست بیرون میکشم واقعا تا اینجایی که رسیدم کاملا تکسچر ها رو با دقت دیدم انصافا تکسچر بی کیفیت ندیدم گرافیک بازی یکی از بهترین ها هست انصافا

این 1000 مین باره که توی این سایت حتی 1 مین وقت نمی ذارید درست پست ادم رو بخونید می گم بازی بالای 60 فریم مشکل داره درست فریم نمی ده نه تا 60 گرافیک بازی خوبه اما تکسچرهاش برخی جاها خیلی توی ذوق می زنه دقیقا مشابه gears 5

• Like

ali dante

کاربر سایت
Nov 11, 2019
67
این 1000 مین باره که توی این سایت حتی 1 مین وقت نمی ذارید درست پست ادم رو بخونید می گم بازی بالای 60 فریم مشکل داره درست فریم نمی ده نه تا 60 گرافیک بازی خوبه اما تکسچرهاش برخی جاها خیلی توی ذوق می زنه دقیقا مشابه gears 5
استاد یکم ارومتر چیز بدی نگفتم که یهو امپر چسبوندی شما گفتی انریل 4 اشغاله که این حرفت دقیقا رو هوا بود و بدون پایه اساس والا بالای 60 دیگه نمیدونم چه صیغه ایه اصل فریم که کاملا میفهمی حس میکنی 60 هست اون فریم بالای 60 مخصوص بازی های انلاین هست اونجا به کار میاد نه بازی های سینگل

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
استاد یکم ارومتر چیز بدی نگفتم که یهو امپر چسبوندی شما گفتی انریل 4 اشغاله که این حرفت دقیقا رو هوا بود و بدون پایه اساس والا بالای 60 دیگه نمیدونم چه صیغه ایه اصل فریم که کاملا میفهمی حس میکنی 60 هست اون فریم بالای 60 مخصوص بازی های انلاین هست اونجا به کار میاد نه بازی های سینگل

نه عزیزم فریم بالای 60 به کار کسایی میاد که مانیتور یا tv بالای 60 هرتز دارن که زمان پاسخ دهی تصویر کم می شه هم اینپوت لگ هم بازی نرم ترم می شه امپر نچسبوندم می گم درست بخونید من نمی گم اشغاله اما برای استدیویی که انجین فوق العاده مشابه فراسبایت داره اصلا انریل 4 منطقی نیست انریل 4 رو معمولا استدیوهایی که انجین ندارن یا بدبخت هایی که پول خرید انجین ندارن استفاده می کنن انریل 4 هم کلا 1 سری ایراداتی داره که کلا هم بیخیال رفعش شدن حالا چون ارزونه یا هر چی اگر استدیوی سازنده وقت بذاره که فیکسش می کنه اگر نه که پابرجاست. گیرز 5 هم حالا نگید کلا گیرز از اولش با انریل ساخته شده خیلیم روش کار کردن بهترش کردن برای این سری بازی

• Like

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
نه عزیزم فریم بالای 60 به کار کسایی میاد که مانیتور یا tv بالای 60 هرتز دارن که زمان پاسخ دهی تصویر کم می شه هم اینپوت لگ هم بازی نرم ترم می شه امپر نچسبوندم می گم درست بخونید من نمی گم اشغاله اما برای استدیویی که انجین فوق العاده مشابه فراسبایت داره اصلا انریل 4 منطقی نیست انریل 4 رو معمولا استدیوهایی که انجین ندارن یا بدبخت هایی که پول خرید انجین ندارن استفاده می کنن انریل 4 هم کلا 1 سری ایراداتی داره که کلا هم بیخیال رفعش شدن حالا چون ارزونه یا هر چی اگر استدیوی سازنده وقت بذاره که فیکسش می کنه اگر نه که پابرجاست. گیرز 5 هم حالا نگید کلا گیرز از اولش با انریل ساخته شده خیلیم روش کار کردن بهترش کردن برای این سری بازی
کاری با انریل ندارم اما فراستبایت جزو اشغال ترین و مزخرف ترین انجین های موجود هست و هر استودیو که باهاش کرده قشنگ در مورد داغون و بدوی بودن کد های این انجین صحبت کرده و صداشون در اومده در مورد داغون بود این انجین در این حد بگم که برای کوچکترین تغییراتی کلا انجین رو باید از اول بشینن هر کاری کردن از صفر دوباره انجام بدن حتی برای تغییر دادن کوچکترین انیمیشن ها. کلا این انجین ساخته شده که باهاش bf بسازن و تمام. برای استودیو های دیگه جز dice اصلا قابل کار کردن نیست و دلیل این که برای این بازی و بازی های اینده استودیو های ea دیگه از فراستبایت استفاده نمیشه دقیقا همینه برای یک نمونه فقط مصاحبه bioware در مورد فراستبایت رو بخونین متوجه میشین عمق فاجعه تا کجا ها میره و اصلا برای استودیو های دیگه منطقی نیست که استفاده کنن تا الانم که زوری تو پاچه چند تا استودیو شد جز خروجی بسیار بد و مشکل افرینی برای استودیو چیزی نداشته برای همین میبینیم که respawn میاد از انریل استفاده میکنه یا یه مثال دیگه اینه که برای fifa کل نیرو های فنی dice رفته بودن تا بازی رو بتونن یجوری جمعش کنن که اخرشم چه باگی تحویل دادن چون اصلا غیر قابل کارکرد بود براشون.

• Like
Reactions: m.d.makan

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed
آنریل ۴ بنظرم با همه نقاط ضعفش از اون فراستباگ به مراتب خیلی بهتره. تنها استودیویی که از فراستباگ خروجی قابل قبول میگیره فقط سازندش dice هست.

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
انریل 4 رو معمولا استدیوهایی که انجین ندارن یا بدبخت هایی که پول خرید انجین ندارن
با بقیه حرفت کاری ندارم ولی این همه بازی معروف از ناشرای گنده داریم اینا پول ندارن انجین بخرن از بدبختی و ناچاری آنریل استفاده میکنن؟ :D
Borderlands - Days Gone - Kingdom Hearts - The Outer Worlds - A way out - Life is strange 2، اینا تازه مال یکی دوسال اخیرن.
ولی ریسپاونم همچین بی انجین نیست با سورس انجینه والو تجربه زیاد داره (Titanfall-Apex) که خوب فک نکنم بدرد این سبک بخوره و بخاطر همین رفته سمت چیز دیگه.

• Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
با بقیه حرفت کاری ندارم ولی این همه بازی معروف از ناشرای گنده داریم اینا پول ندارن انجین بخرن از بدبختی و ناچاری آنریل استفاده میکنن؟ :D
Borderlands - Days Gone - Kingdom Hearts - The Outer Worlds - A way out - Life is strange 2، اینا تازه مال یکی دوسال اخیرن.
ولی ریسپاونم همچین بی انجین نیست با سورس انجینه والو تجربه زیاد داره (Titanfall-Apex) که خوب فک نکنم بدرد این سبک بخوره و بخاطر همین رفته سمت چیز دیگه.
سلام :D
من تا یادم میاد ایشون از موتور انریل بد میگفته اینم روش :D بابا بده موتور واسه استفاده اولیه رایگانه جدیدا هم که اپیک سر کیسه رو شل کرده Quixel رو خریده از این به بعد سازنده ها میتونن به صورت رایگان از یـ لایبرری به شدت خفن از تکسچر های فوق با کیفیت آماده استفاد کنن که خودش کلی میتونه توی روند توسعه بازی ها به نفع سازنده بشه کلا پیر جوون بزرگ کوچیک میتونن ازش نسبت به وسعشون خروجی بگیرن اونم خروجی خفن ! موتور الان ساپورت میشه در آینده هم شدید تر ساپورت میشه و خلاصه نسل بعدی با این ساپور تبدیل میشه به یک موتور همه جانبه که راحت همه سبکی رو میتونه هندل کنه فعلا کمی مشکلات توی استریم کردن دیتا از روی هارد و خلق دنیای OW داره که قطعا نسل بعدی با اومدن تکنیک ها جدید بر طرف میشن این مشکلات ....

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
منم بازی تموم کردم و باید بگم .......wow
اصلا طرفدار سری فیلم ها و بازی های star wars نیستم ولی این بازی خیلی حس خوبی می داد این مدل راه رفتن رو دیوار هاش و معما های قویش من برد تو زمان prince of persia8->.
البته بازی کلی ایراد واضح داشت ( گیم پلی تکراری ، مجبور شدن به برگشتن به برخی محیط ها قبلی و.....) ولی بازی انقدر خوش ساخت که خیلی راحت می شه از این ها گذشت و اصلا تو چشم نیستن. تو یک کلمه بازی خوبی بود نه عالی و نه بد.
الان نظرم نسبت به فیلم هاش کمی عوض شد حتی نشستم سریال Mandalorian هم دانلود کردم:D.

• Like
  • Smile
Reactions: m.d.makan and kamyy

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
من حس میکنم دارم آنچارتد بازی میکنم تو دنیای جنگ ستارگان : ))
حالا نمیدونم والا
ولی بازی بدی نیست فقط مشکلش این بازگشت مسخره دشمن هاست! یعنی چی آخه؟ :| اصلا با عقل هم جور در نمیاد آخه!

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من حس میکنم دارم آنچارتد بازی میکنم تو دنیای جنگ ستارگان : ))
حالا نمیدونم والا
ولی بازی بدی نیست فقط مشکلش این بازگشت مسخره دشمن هاست! یعنی چی آخه؟ :| اصلا با عقل هم جور در نمیاد آخه!
به سبک دنیای سکیرو و دارک سولز هست . وقتی سیو دستی (Rest) می کنی در نقاط مشخص شده دشمنان Restart می شوند که به نظر منم مسخره هست .

• Like
Reactions: Assassin's Creed

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر