شایعه Star Wars Jedi Fallen Order 2 به زودی معرفی خواهد شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,163
نام
∂αнмα
FIbusVDWUAc6sUD.jpg

طبق گفته اینسایدر صنعت گیمینگ آقای Jeff Grubb ادامه Jedi Fallen Order قبل E3 امسال (احتمالا دور و بر ماه می) به صورت رسمی معرفی خواهد شد. گراب پیش بینی میکنه تاریخ انتشارش برای اواخر امسال برنامه ریزی شده باشه با این حال امکان تاخیر خوردنش تا سال دیگه رو هم رد نمیکنه.

منبع

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,163
نام
∂αнмα
نسخه قبلی رو من چند وقت پیش تموم کردم. در کل ازش راضی بودم با این حال چند تا چیز هست که حتما باید تو نسخه بعدی بهبود پیدا کنه
کنترل کرکتر انیمیشن دویدن کال و پلتفرمینگ بعضی موقع ها به شدت تو دیوار میرفت
سیستم انمی لاک آن ـش جالب نبود
بعضی از حملات نیاز به فیدبک بهتر داشتن .
کلا EA و Lucasfilm دست از این Safe بازی کردن بردارن و خشونت بازی رو تا خرخره بالا بکشن (هرچند بعید میدونم)
سیستم جایزه دهی و گشت گذار باید گسترده‌تر بشه .
بیخیال مپ 3D هلوگرامی بشن :| یـ مپ چند لایه 2D ساده هزار برابر به نظرم بهتره
تنوع انیمیشن های فینیشر کم بود و باید بیشتر بشن
نسخه قبلی رو کنسولا وضعش اصلا جالب نبود رو PC هم کم مشکل لگ و اینجور چیزا نداشت خلاصه امیداورم فکر کراس جن بودن رو از سرشون کامل بیرون کرده باشن

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
کارگردان بازی استیگ آسموسن هست؟ اگر آره که باید خیالمون از بابت شماره دوم راحت باشه. یادمه تو ویدیوهای آخر بازی دیدم که برای طراحی کامل کاراکتر ربات BD-1 سه سال وقت گذاشتن. از معدود بازی های EA هست که واقعا براش هایپ هستیم.

• Like
Reactions: HIGH DEVS

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,375
نام
Majid
صحنه پایانی نسخه اول >>>>>>>>> کل سه گانه آخری فیلم رو هم :-" :D
حتی شخصیتاشم خیلی دوس داشتنی تر بودن بنظرم، در کل ریسپان بیس گیمو عالی درآورده با حل نقاط ضعف نسخه اول و بهبود گیمپلی یک چیز خیلی عالی در میاد (البته اگه یک دفعه تمصیم نگیرن بزنن تو فاز اپن ورد و کمپ ترکوندن و ... :|)

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
غیب گفته گراب : )

کلا بازیای استاروارزو تو مراسم May the 4th رونمایی میکنن (نسخه اولم همینجا معرفی شد)
پارسالم (2021) سر E3 اکانت استاروارز گفت امسال تو e3 نیستیم ولی سال بعد پر قدرت میایم (معلومه منظورشون همین JFO2 عه.)

در کل هایپ بالاست :D حجم بازیای 2022 واقعا زیاده و اینکه اینم بهش اضافه بشه دیگه واقعا باید اشک ریخت به حال جیبمون :D

safar911verydanger

کاربر سایت
Nov 18, 2020
43
نام
مهرشاد
با تایید EA سه عنوان star wars توسط respown entertament در دست ساخت می باشد.
- next Star Wars Jedi game
- new Star Wars FPS game
- new Star Wars strategy game
کلا تو لاین آپ پیشرو قرار با استار وارز سرویس شیم چه خبر !!!!!!یکی که سونی با Aspyr داره یکی م کوانتیک دریم سه تا م اینجا یه دونه م لوگو آخه چرااااا مارکت قبضه میکنه تب استار وارز باز بالا میره ترند میشه دیزنی پولدار تر میشه 😂 😂 😂 😂 هیچکدوم از بازیاش بازی نکردم فیلماشم هیچکدوم ندیدم 😂نسخه jedi ولی یه تیکه دیدم ازش خیلی حال کردم میخوام بگیرم ایشالا با اون شروع کنم ترتیب درست حسابی شون بلدید فنای استار وارز بگید هم فیلم ا هم بازیا اوناییم که داغونن قلم بگیرید دمتون گرم🙏

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,280
نام
علیرضا
کلا تو لاین آپ پیشرو قرار با استار وارز سرویس شیم چه خبر !!!!!!یکی که سونی با Aspyr داره یکی م کوانتیک دریم سه تا م اینجا یه دونه م لوگو آخه چرااااا مارکت قبضه میکنه تب استار وارز باز بالا میره ترند میشه دیزنی پولدار تر میشه 😂 😂 😂 😂 هیچکدوم از بازیاش بازی نکردم فیلماشم هیچکدوم ندیدم 😂نسخه jedi ولی یه تیکه دیدم ازش خیلی حال کردم میخوام بگیرم ایشالا با اون شروع کنم ترتیب درست حسابی شون بلدید فنای استار وارز بگید هم فیلم ا هم بازیا اوناییم که داغونن قلم بگیرید دمتون گرم🙏
ترتیب فیلم ها؟
بر اساس سال ساخت
Episode 4
Episode 5
Episode 6
Episode 1
Episode 2
Episode 3
Episode 7
Episode 8
Episode 9

سریال ها هم کلون وارز باید بعد اپیزود۳ وبعد از اپیزود ۶ هم مندلورین و یوک آف بوبافت

دوست داری به ترتیب داستان ببینی که البته خیلی ها میگن بهتره نبینی هم این شیوشه
من خودم به ترتیب داستان دیدم

IMG_20220125_195742.jpg
نکته که هست بوک آف بوبافت بعد از مندلورین
سریال ها اولی وان کنوبی و آندور هم هنوز نیومدن
چند تا سریال جدید هم برا بعد از مندلورین در دست ساخته مثل آسوکا

اون سریال کلون وارز هم انیمیشن و حتما دیدنش توصیه میشه

آخرین ویرایش:

safar911verydanger

کاربر سایت
Nov 18, 2020
43
نام
مهرشاد
ترتیب فیلم ها؟
بر اساس سال ساخت
Episode 4
Episode 5
Episode 6
Episode 1
Episode 2
Episode 3
Episode 7
Episode 8
Episode 9

سریال ها هم کلون وارز باید بعد اپیزود۳ وبعد از اپیزود ۶ هم مندلورین و یوک آف بوبافت

دوست داری به ترتیب داستان ببینی که البته خیلی ها میگن بهتره نبینی هم این شیوشه
من خودم به ترتیب داستان دیدم

View attachment 241509
نکته که هست بوک آف بوبافت بعد از مندلورین
سریال ها اولی وان کنوبی و آندور هم هنوز نیومدن
چند تا سریال جدید هم برا بعد از مندلورین در دست ساخته مثل آسوکا

اون سریال کلون وارز هم انیمیشن و حتما دیدنش توصیه میشه
حل داداش دمت گرم 🙏 💙

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
اگه تا الان به هیچ اسپویلی از دنیای استار وارز برنخوردی بر اساس سال ساخت ببین یا حداقل دو تا سه گانه اول بر اساس سال ساخت ببین.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,375
نام
Majid
Jedi Fallen order که سرجاش
استاروارز FPS ساخته Respawn بهترین انتخاب ممکن :D البته گنده های استدیو رفتن انتظاراتو باید پایین نگه داشت.
استراتژیه خداییش اضافیه دیگه :D زیادی میلک میکنن استاروارزو به کنار از همه جا چرا باید ریسپاون بسازه؟

تایتان فالم که رسما کنسل باید دونستش، بدون محمد علوی همون نسازنش بهتره :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,384
نام
مــاکــان
Jedi Fallen order که سرجاش
استاروارز FPS ساخته Respawn بهترین انتخاب ممکن :D البته گنده های استدیو رفتن انتظاراتو باید پایین نگه داشت.
استراتژیه خداییش اضافیه دیگه :D زیادی میلک میکنن استاروارزو به کنار از همه جا چرا باید ریسپاون بسازه؟

تایتان فالم که رسما کنسل باید دونستش، بدون محمد علوی همون نسازنش بهتره :D
واقعا ریسپاون یک FPS مدرن به صنعت گیم بدهکار.
مخصوصا بعد از این مزخرفات اخیر.

در مورد سبک استراتژی، واقعا این سری یکی 2تا از بهترین های این سبک معرفی کرده.
Empire at War واقعا یکی از بهترین های سبک بود، مخصوصا بخش مودسازیش در استیم ورکشاپ که خودش یک دنیای دیگست.
یک نسخه دیگه هم بود که کپی پیست سری AOE تو دنیای استاروارز بود، اونهم خیلی جالب بود.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
بهترین سولز کلون بود که تونست کلاً از زیر سایه اون بیاد بیرون وقتی داشتم بازی میکردم میدونستم منبع الهام شون چی بوده ولی همزمان خیلی متفات بود انگار کلون هیچ بازی نبود من تمام محیط های سیاره هاش رو 100% کاملشون کردم . آدم وقتی خبر ادامه بازی ها رو میشنوه باز دلش میخواد بره بشینه بازی کنه! - چه آرت استایلی مخصوصا معابد و پازل های فیزیک بیس و گرافیک هم که خارق العاده بود قسمت دوم باید بازی قاعدتا ً بازی بسیار بزرگی در بیاد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر