Star Wars Games Community

Black_Fire

کاربر سایت
Sep 24, 2005
5
من این تاپیک برای کسایی مثل خودم که Ster Wars Fan هستند و به بازیهاش علاقه دارن درست کردم. تا بتونن توش درباره سری بازیهای Star Wars بحث و تبادل نظر کنن.
فکر کنم تاپیک خوبی بشه. :o

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
من شخصا به هیچ کدوم از سری بازیهای Star Wars علاقه ندارم . سبکش هم فرقی نمیکنه .
با سری فیلم هاش هم حال نمیکنم . به نظر من دیگه زیادی تخیلیه !!!!

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
2 games

من فقط با دوتا بازی از این سری حال میکنم.
1- باتل فرونت
2- اولین نسخه ای که برای پلی استیشن 1 اومد

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Toxic:
و من هم فقط Knights of the old republic و شماره همین 2 همین نسخه The Sith lords
با این حرفت مصمم شدم که اینو نصبش کنم . چون فکر میکردم ارش نصبو نداره .......

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
البته تعداد بازیهای سری جنگهای ستاره ای نسبتا زیاده و سبکهای متنوعی هم داره ولی من چون با بازیهای RPG حال میکنم Knight of the old republic(kotor) و قسمت دومش KOTOR 2: the sith lords رو بازی کردم. Kotor که 2004 یا 2003 کلی جایزه گرفت و امتیازشم 8.5 از GS . قسمت دومشم مثل اولی .

هر دو اینا Action RPG هستن و اگه میخوای بازی کنی حتما به ترتیب بازی کن چون مهمترین قسمت در این دو بازی داستان بسیار زیبا و شخصیت پردازی عالی اونه (برعکس گرافیکش که یکمی بیخوده)

در ضمن داستان sith lord واقعا جزء شاهکارهای بازیهای رایانه ای هستش.

اگه بازم خواستی بگو چون من قبلا راجع بهشون نوشتم و فکر کنم اون مطالبو هنوز داشته باشم.
۞۩ محمد ۩۞

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
من كه فقط اين ليگو و كوتور 2 رو بازي كردم

كه ليگو ارزش بازي كردنو داره و كوتور 2 هم كه من باهاش زندگي كردم واقعا حماسه ايه براي خودش

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
همه تو سایت های دیگه منو به اسم jedi میشناسن و استاروارزی ها هم میدونن معنیش چیه

بهترین بازیش هم battle front II و jedi academy

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
بله من با SWKOTOR 1 و2 زندگی کردم و تنها بازی بود که چند بار تموم کردم...بازم دارم بازی می کنم هر وقت وقت کنم! :love:

فعلا هم منتظر Mass Effect هستم که با اینکه سری SW نیست ولی سبکش همونه (و شرکت سازندش (شماره ی 1 ))

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
star wars is the best

man avalen bazie ke 6 dafe tamom kardam star wars 1 pc bod ke my tonam bagam avalen bazi bod ke baon garafek bod 8 degaham bazi kardam ke hame hame banazaram ale bodan
alanam mon tazere akare sham ma avalesho 9 sale bodam bazi kardam:cheesygri

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
Oh...Shit !!! :)
چرا من این تاپیک را دو سال بعد از زده شدن ّش پیدا می کنم را خدا میداند.از سینا ممنون که منو به اینجا رهنمون کرد.

------------
اینقدر بازیهای عمو جورج و استودیو Lucas Artz ّش رو بازی کردم که دقیقا" یادم نمیاد همشون رو...حالا تا اونجا که یادم میاد براشون خلاصه ای می نویسم.

Star Wars : Kinights of The Old Republic 1
این یکی رو تازه گیر آوردم.زیاد هم نبردمش جلو،چون ویندوزم تلپی زد و خراب شد.گرافیکی ندارد به اون صورت ، اصل لذت بازی کردنش به گیم پلی روان و آزادی عمل داخل بازی برمی گردد.

Star Wars : Knights Of The Old Republic 2 The Sith Lords
ادامه اون بالایی است.نمیشه گفت از قسمت اول ضعیف تر است در حالی که حرفهای زیادی برای گفتن دارد.اولین RPG PC بود که توانست منو 3 ساعت مکرر پای خودش نگه دارد.در ضمن از طه رسولی هم متشکرم که اول از همه این بازی رو توی کلیک نقد کرد با عنوان شوالیه خاکستری.

Star Wars : Republic Commando
این یکی دیگه RPG نیست.یک Tactical Team Action است که دقت زیادی در ساختش بکار رفته است.گرافیکش زیاد بالا نیست و بعضی جاها مخصوصا" در طراحی اون دشمنانی که بال دارند ( به جان خودم یادم نمیاد ! آخه انتظار دارید اسم دشمنانی که 4-5 سال پیش میکشتمشون یادم باشد !؟:) ) دقت گرافیکی پایین است.ولی گیم پلی این بازی شما رومجبور می کند که دست کم یکبار تمومش کنید.میخوام ازش تعریف کنم ولی در واژه نمی گنجد که چقدر این بازی بهم حال داد.

Star Wars : Revenge of The Sith
این یکی رو خیلی خیلی شانسی گیر آوردم.بطور خلاصه یک Third Person Action With Mythical & RPG Themes است.البته جای اسلحه باید با شمشیرهای لیزری همه کار انجام بدهید.کمبو و فنون پیچیده ای هم در بازی هست و از اون مهمتر بالا بردن Level شخصیت.از شانس خوبم همه چیز در DvD این بازی بود.داستان و Artwork های فیلم بعلاوه چند تا تیزر توپ کیفیت بالا از اپیزودهای قبلی...از من می شنوید بازی عالی است.حتما" یک دور تمومش کنید.Chalange های مخفی زیادی باز می شوند که دموهای قبل از اونا مربوط به اپیزودهای قبلی است.گرافیک بازی با اونکه فقط برای PS2 است بسیار بالا هستش.

Mercenaries
این یکی رو همه میشناسند.البته میدونم که سازنده ّش Pandemic است ولی Lucas Artz خودمون عرضه ّش کرده است.برای همین نوشتمش.

Star Wars : Jedi Knight
موقعی که اومد خیلی ها براش دست و پا میشکستند ولی منی که حدود 4 سال بعد از عرضه ، بازیّش کردم چیز آنچنان جذابی درونش ندیدم.باید یکبار تمومش کنم ببینم چیزی دارد یا نه.

Stra Wars : Empire at War
اون موقع که گرفتمش از بازی استراتژی متنفر بودم.هنوز فرصت نشده بازیش کنم.

فعلا" همین ها یادم میاد.البته از بحث Minkey Island , Indiana Jones ها فاکتور گرفتم برای بعدا"...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر