Star Wars: Battlefront

swbf_facebook_share.jpeg

سازنده: DICE
ناشر: EA
توزیع کننده: LucasArts
سری: Star Wars: Battlefront
انجین: Frosbite 3
پلتفرم ها: PS4،XB1،PC
تاریخ انتشار: Q2/Q3 2015
سبک: Action
مد های بازی: تک نفره، چندنفره آنلاین
Star Wars: Battlefront یکی از بازی های سری Star Wars: Battlefront است. از این بازی در کنفرانس EA در E3 2013 رونمایی شد در حالی که هیچ تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشد ولی در E3 2015 تاریخ انتشار آن را 26 آبان (17 نوامبر) اعلام کردند. DICE این بازی را ادامه Star Wars: Battlefront II اعلام نکرده است بلکه آن را ریلانچ این سری اعلام کرده است. اولین DLC بازی به نام Battle Of Jakku در تاریخ 17 آذر (8 دسامبر) به صورت رایگان عرضه شده که دارای دو مپ در سیاره جدید Jakku از قسمت هفتم سری فیلم ها، یعنی Star Wars: The Force Awakens است.

منبع​

.: تریلر :.
Star Wars: Battlefront Official E3 2014 Preview

YouTube

Star Wars Battlefront: Multiplayer Gameplay | E3 2015 “Walker Assault” on Hoth

YouTube

بنده تمام سعیمو کردم امیدوارم مفید بوده باشه​

آخرین ویرایش:

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
این بازیو گرفتم 3 روزه فوق العاده عالیه سرور اختصاصی عالی گیم پلی عالی گرافیک نسل 8 صدا گذاری فوق العاده مودهای عالی فوق العاده معتاد کننده اصلا خسته کننده نیست یه کله دارم میرم خیلی حال میده از R6 خیلی بهتره البته سبکها فرق داره ولی این یه شاهکاره من عاشق مودهاشم در خریدش شک نکنین NFS هم حتما آپدیت میده و مشکلاتشو رفع میکنه اگه استدیوش مثل استدیو درایو کلاب عاشق بازیشون باشن!

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
این بازیو گرفتم 3 روزه فوق العاده عالیه سرور اختصاصی عالی گیم پلی عالی گرافیک نسل 8 صدا گذاری فوق العاده مودهای عالی فوق العاده معتاد کننده اصلا خسته کننده نیست یه کله دارم میرم خیلی حال میده از R6 خیلی بهتره البته سبکها فرق داره ولی این یه شاهکاره من عاشق مودهاشم در خریدش شک نکنین NFS هم حتما آپدیت میده و مشکلاتشو رفع میکنه اگه استدیوش مثل استدیو درایو کلاب عاشق بازیشون باشن!

رفیق، یه تماسی با دفتر روابط عمومی EA داشته باش. این پستت اگه پورسانت بهش تعلق نگیره واقعا جفاس!

iHamid

کاربر سایت
Oct 27, 2012
114
رفیق، یه تماسی با دفتر روابط عمومی EA داشته باش. این پستت اگه پورسانت بهش تعلق نگیره واقعا جفاس!

شما پستو با هیجان خوندی فقط نظر شخصی هست - اینکه کسی با یه عنوان بازی خیلی هایپ بشه بنظرم درست نیست به نظر کسی احترام نذاریم!

• Like
Reactions: ™Meysam

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
شما پستو با هیجان خوندی فقط نظر شخصی هست - اینکه کسی با یه عنوان بازی خیلی هایپ بشه بنظرم درست نیست به نظر کسی احترام نذاریم!

والا شما نه تنها از بازی‌ای که عملا باید براش 110$ پیاده شد دفاع کردی، که زدید تو سر بازی‌ای که عملا ربطی به این سبک -غیر از تیر اندازی- نداره. و با تمام اینها، لطفتون رو از محصولات دیگه‌ی ناشر عزیزمون کم نکردید.
برا همین پست کاملی بنظر می‌رسید و بنده هم پیشنهادی دادم. اطلاع ندارم دقیقا منظورتون از بی‌احترامی به نظر دیگران کجای امر هست.
در هر حال. از بازی لذت ببرید.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
امشب اجاره كردم بازيشو ببينم چجوريه
خيلي بازي قشنگي هست و گرافيكش بي نظيره و خيلي حال كردم ولي احساس ميكنم خسته كننده ميشه بازيش بعد يه مدت و واسه همين شايد نخرمش هيچوقت.. نظر شما دوستان كه دارينش چي هست؟؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
خيلي بازي قشنگي هست و گرافيكش بي نظيره و خيلي حال كردم ولي احساس ميكنم خسته كننده ميشه بازيش بعد يه مدت و واسه همين شايد نخرمش هيچوقت.. نظر شما دوستان كه دارينش چي هست؟؟

من اگه دیجیتالی نمیخریدم تا الان فروخته بودم خیلی تکراریه R6 شرف داره به این

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
به نظز من كه خيلي خوبه و خسته كننده نميشه

Bat vigilante

the murderer
کاربر سایت
Dec 7, 2012
211
نام
اميرهمايون
خب یک 3 هفته (میشه گفت 4 :|) ای هستش دارمش. با توجه به علاقم و آمادگی واسه فیلمش:d خیلی هیجان زده میشم وقتی که بازی رو انجام میدم. شاید بعد اومدن فیلمش برام خسته کننده بشه یکم، اما فیلمشه که داره بهم امید میده بازی رو با هیجان بازی کنم:d ولی جدا از این موضوعات، واقعا بنظرم بازی جذابی هست. من هم پول سیزن پس رو ندادم و مطمئنا هم نخواهم داد، با این حال جدا از سیزن پس از بازی لذت میبرم.

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
امیدوارم با DLC هایی که بعدا میدن Hero و Villain های بیشتری اضافه کنن مثلا جای خالی شخصیت هایی مثل Obi-Wan یا Master Yoda خیلی حس میشه البته به شخصه دوست دارم Kylo Ren به بازی اضافه شه

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بازی رو دیروز پس دادم:
همونجور حدس میزدم بازی خسته کننده میشه و چیز زیادی واسه عرضه نداره و شاید بازی رو هیچوقت نخرم. اما نکته مثبت بازی گرافیکش بود که واقعا فک برانداز بود! بطرز باور نکردنی ایی گرافیک بازی بالا بود و این کوهها و صخره ها و منظره ها عین فیلم واقعی بود! شاهکار بود گرافیکش :-o

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
امیدوارم با DLC هایی که بعدا میدن Hero و Villain های بیشتری اضافه کنن مثلا جای خالی شخصیت هایی مثل Obi-Wan یا Master Yoda خیلی حس میشه البته به شخصه دوست دارم Kylo Ren به بازی اضافه شه
قراره ٤ تا هيرو جديذ اضافه بشه ولي اينايي كه فك نكنم امكانش باشه، چون ميشه Clone wars اينا...بايد كلي انيميشن جديد براي ربات ها انجام بدن:d
تمركزشون بيشتر روي ٣ گانه اصليه

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
قراره ٤ تا هيرو جديذ اضافه بشه ولي اينايي كه فك نكنم امكانش باشه، چون ميشه Clone wars اينا...بايد كلي انيميشن جديد براي ربات ها انجام بدن:d
تمركزشون بيشتر روي ٣ گانه اصليه
اره ولی به نظرم با توجه به تب و تاب The Force Awakens هیرو های اونم امکانش هست اضافه بشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر