Star Wars: Battlefront

swbf_facebook_share.jpeg

سازنده: DICE
ناشر: EA
توزیع کننده: LucasArts
سری: Star Wars: Battlefront
انجین: Frosbite 3
پلتفرم ها: PS4،XB1،PC
تاریخ انتشار: Q2/Q3 2015
سبک: Action
مد های بازی: تک نفره، چندنفره آنلاین
Star Wars: Battlefront یکی از بازی های سری Star Wars: Battlefront است. از این بازی در کنفرانس EA در E3 2013 رونمایی شد در حالی که هیچ تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشد ولی در E3 2015 تاریخ انتشار آن را 26 آبان (17 نوامبر) اعلام کردند. DICE این بازی را ادامه Star Wars: Battlefront II اعلام نکرده است بلکه آن را ریلانچ این سری اعلام کرده است. اولین DLC بازی به نام Battle Of Jakku در تاریخ 17 آذر (8 دسامبر) به صورت رایگان عرضه شده که دارای دو مپ در سیاره جدید Jakku از قسمت هفتم سری فیلم ها، یعنی Star Wars: The Force Awakens است.

منبع​

.: تریلر :.
Star Wars: Battlefront Official E3 2014 Preview

YouTube

Star Wars Battlefront: Multiplayer Gameplay | E3 2015 “Walker Assault” on Hoth

YouTube

بنده تمام سعیمو کردم امیدوارم مفید بوده باشه​

آخرین ویرایش:

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
من تو بازی هم air fighter هم اون AT کوچیکا ، اون گنده هه نه هااا :d سوار شدم . . . خیلی خوبه . . .
از نظر گرافیک و این داستانا که دوستان میدونن چیه دیگه . . . !
ولی از نظر گیم پلی هم به نظر من DICE درست گفته . . . من خودم هیچ شباهتی نمیبینم تو star wars و BF4 ، یه شباهت های کوچیکی هست اما کلا پتانسیلشون فرق میکنه . . !
به نظر من star wars یکم روون تر هست و به خشکیه BF4 نیست که واسه من خوبه ( نظر شخصیم هست ):bighug:
کلا من که لذت بردم مخصوصا مد walker asult که 40 نفر هست ، خر تو خر نیست که بگیم تا میایم میمیریم ، واقعا دوستای تو بازی و میبینم قشنگ حس star wars و القا میکنه . . . !

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
همه چیز عالیه و گفتنی هارو دوستان گفتن ! فقط من زود سرم درد میگیره به نظرم سر صدا تو بازی زیاده :D نمیدونم شایدم من دیگه پیر شدم واسه این بازیا :( :D

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
همه چیز عالیه و گفتنی هارو دوستان گفتن ! فقط من زود سرم درد میگیره به نظرم سر صدا تو بازی زیاده :D نمیدونم شایدم من دیگه پیر شدم واسه این بازیا :( :D

منم بعد یه مدت سردرد میگیرم :d صداها خیلی زیادن توی بازی. کیفیت صداگذاری و تنوع صداها خارق العادست.
موسیقی رو که نگو :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شخصی میتونه کمک کنه که چطوری میشه اصلا سوار جنگنده ها یا واکر شد یا ... ؟
عزیز پست ها رو اگه میخوندی به جوابت میرسیدی. جنگنده ها مثل تخم مرغ شانسی تو مپ ریخته باید پیدا کنی یکیشو :D البته وقتی رو هوا جنگده نباشه اینا ظاهر میشن.

ata2000

کاربر سایت
Mar 30, 2014
86
من امروز تونستم 2 دست بازی کنم از شانسم هم تونستم از اون گنده بک ها سوار شم هم جت جنگنده یا حالا اسمش هرچی که باشه کلا به نظر من تفاوت زیادی با بتلفیلد داره و عادت بهش یه کم زمان میبره مخصوصا این که تعویض خشاب نداره رو مخه .بعد نتونستن دید سوم شخص رو امتحان کنم ولی فکر نکنم چیز باحالی باشه (اکشن و سوم شخص ) ولی در کل گرافیک و صدا گذاریش عالی بود ولی همچین مپ باحالی نداره که اونم میزاریم به حساب بتا بودن.
یکی هم تنوع اصلحه واقعا کمه بدون شخصی سازی که ایشالا تو نسخه ی کامل برطرف بشه.
سروراشم که که واسه من خوب بود سریع مچ شد و پینگ هم بد نبود.
حجمش هم دوستانی که نمیدونند 8 گیگ هستش

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,982
نام
نـــــــویـــــــــد
امشب به این نتیجه رسیدم که Drop Zone + Third Person + Pistol یعنی بهترین حالت :D
خیلیییی حال داد بهم ، اصن بازی کاملا عوض شد

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
امشب به این نتیجه رسیدم که Drop Zone + Third Person + Pistol یعنی بهترین حالت :D
خیلیییی حال داد بهم ، اصن بازی کاملا عوض شد
دقيقا
حالت اول شخص كسي تو اين بازي بره به ضرر خوردشه . اكثرا شوم شخص ميرن چون ميدان ديدشون شديدا بيشتر ميشه راحت ميشه دشمنارو ديد.
مثلا كسي كه كه اول شخص ميره مقابل كسي كه سوم شخصه شانسه زيادي نداره.
اون Pistol عه از نزديك طرفو نابود ميكنه:d با يه Jetpack و Shield تركيب كني عالي ميشه،

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
من هم امروز دان کردم در یک کلام همه چیز تموم بازی
به نظرم خوش ساخت ترین بازی دایس هست فوق العاده با گیم پلی حال کردم
صدا گذاری که همین توقع ر میرفت
فکر کردم کلا مقوله ای به نام داگ فایت جت ر گذاشتن کنار ولی داگ فایت فوق العادست حتی فکرش ر نمیکردم یه سیستمی خارج از داگ فایت bf جواب بده ولی به بهترین شکل ممکن پیاده شده (یه نفر نگران فضا داخل کابین نباشه:d;;) همه چی عالی کار شده ;;) اون یه نفر میتونه مثل Bf به قتل عام ملت بپردازه:d)
بازی کلا شباهت زیادی به bf نداره ولی نکاتی مثل صدا گذاری گیم پلی اعتیاد آور و گرافیک قطعا توی تمام ساخته های دایس هست
ولی حیف که دارم گیمینگ ر کنار میزارم و کنسول ر میفروشم وگرنه یه چند هزار ساعتی خدمت دوستان بودیم:d نمیدونم چرا احساس میکنم تاریخ مصرف گیمینگیم تموم شده:((

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
فکر کردم کلا مقوله ای به نام داگ فایت جت ر گذاشتن کنار ولی داگ فایت فوق العادست حتی فکرش ر نمیکردم یه سیستمی خارج از داگ فایت bf جواب بده ولی به بهترین شکل ممکن پیاده شده (یه نفر نگران فضا داخل کابین نباشه:d;;) همه چی عالی کار شده ;;) اون یه نفر میتونه مثل Bf به قتل عام ملت بپردازه:d)
بازی کلا شباهت زیادی به bf نداره ولی نکاتی مثل صدا گذاری گیم پلی اعتیاد آور و گرافیک قطعا توی تمام ساخته های دایس هست
خدائیش روت میشه به این حرکات سفینه ها لقب داگ فایت بدی؟والا من با PC بازیش میکنم خود سفینه کله میکنه میره سمت دشمن اصلا چیزی به اسم داگ فایت به اون شکلی که توی BF بود اینجا معنا و مفهوم نداره،کلا هر کس اینو به خیال اینکه تجربه ای مثل BF داشته باشه بازی کنه در اشتباهه چون کوچکترین شباهتی بهم ندارن الا اینکه سازنده و انجین هر دو بازی یکیه :d

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
خدائیش روت میشه به این حرکات سفینه ها لقب داگ فایت بدی؟والا من با PC بازیش میکنم خود سفینه کله میکنه میره سمت دشمن اصلا چیزی به اسم داگ فایت به اون شکلی که توی BF بود اینجا معنا و مفهوم نداره،کلا هر کس اینو به خیال اینکه تجربه ای مثل BF داشته باشه بازی کنه در اشتباهه چون کوچکترین شباهتی بهم ندارن الا اینکه سازنده و انجین هر دو بازی یکیه :d
من کاری به داگ فایت ندارم خوب هر کس یه نظری داره . . .
ولی خود دایس هم فرمود :D که هیچ شباهتی به BF نداره .... :d

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
من کاری به داگ فایت ندارم خوب هر کس یه نظری داره . . .
ولی خود دایس هم فرمود :D که هیچ شباهتی به BF نداره .... :d
والا ما هم از اولش که بازی رو نشون ملت دادن و هنوز دایس بنده خدا حرفی نزده بود گفتیم این بازی با BF زمین تا آسمون فرق داره و یه بازی جدید هستش و گیم پلی خاص خودش رو داره ولی بعضی از دوستان باز تاکید بر این داشتن که به فلان بازی شباهت داره،این نکته آخرم واسه این گفتم که باز حرفهای گذشته رو یادآوری کرده باشم :)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

منم حرف محسن رو تاييد مي كنم !
به هيچ عنوان داگ فايت نيست همون تيريپ جنگ هوايي SW ه ولي باز تو فيلم اش جنگ هاي هوايي خيلي بهتر بود !

من كه ضعيف ترين قدرت داگ فايت رو دارم و توي بتل 4 شكاري بر نمي دارم چون نمي تونم داگ فايت كنم اين جا با TIE FIGHTER ها دنبال ملت مي ذاشتم و مي كشتم شون :|
يه جورايي ديگه بيش از حد جنگنده ها مي تونن سرعت شون رو كم كنن ! يعني با كم كردن سرعت و يه نگاه به دور و اطراف مي توني هر چيز رو شكار كني
اين هم كه قدرت هاي متفاوتي براي جنگنده هاي امپراطوري و شورشي ها هست خوب نيست ! مثلاً TIE FIGHTER امپراطوري موشك قفل شونده داره فقط كافيه رو لاك كني و شليك ! اگر شخص حواسش نباشه و مانور نده كارش زاره ! ولي جنگنده هاي شورشي ها مثل TIE ها قفل شونده نداشتن و مثلاً توپ قوي تري داشتن !

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
اوه اوه بازی زمان لودینگش خداست اصلا 3 سوت تو بازی ای ، تا حالا بازی ندیدم به این سرعت سرور پیدا کنه چه خوب امیدوارم فقط توی بتا اینطوری نباشه چون واقعا حال کردم .
برای اولین بار حتی یه لگ کوچولو هم نداشتم تا الان باورم نمیشه :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر