Star Wars: Battlefront

swbf_facebook_share.jpeg

سازنده: DICE
ناشر: EA
توزیع کننده: LucasArts
سری: Star Wars: Battlefront
انجین: Frosbite 3
پلتفرم ها: PS4،XB1،PC
تاریخ انتشار: Q2/Q3 2015
سبک: Action
مد های بازی: تک نفره، چندنفره آنلاین
Star Wars: Battlefront یکی از بازی های سری Star Wars: Battlefront است. از این بازی در کنفرانس EA در E3 2013 رونمایی شد در حالی که هیچ تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشد ولی در E3 2015 تاریخ انتشار آن را 26 آبان (17 نوامبر) اعلام کردند. DICE این بازی را ادامه Star Wars: Battlefront II اعلام نکرده است بلکه آن را ریلانچ این سری اعلام کرده است. اولین DLC بازی به نام Battle Of Jakku در تاریخ 17 آذر (8 دسامبر) به صورت رایگان عرضه شده که دارای دو مپ در سیاره جدید Jakku از قسمت هفتم سری فیلم ها، یعنی Star Wars: The Force Awakens است.

منبع​

.: تریلر :.
Star Wars: Battlefront Official E3 2014 Preview

YouTube

Star Wars Battlefront: Multiplayer Gameplay | E3 2015 “Walker Assault” on Hoth

YouTube

بنده تمام سعیمو کردم امیدوارم مفید بوده باشه​

آخرین ویرایش:

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
من یه دو ساعتی بازی کردم، اول اینکه معلوم نیست چه غلطی با این بالانس یازی کردن که تو مود Walker Assault تو سیاره هات هرچی بازی کردم در نهایت ایمپایر برنده بوده! خود بازی هم با اینکه فن استاروارسم ولی اصلا حال بتلفیلد رو نداره و بازی خیلی بیحاله. گرافیکشم خیلی خوبه ولی اخه کی مولتی بازی میکنه برا گرافیک!:| درکل اگه 100درصد قصد داشتم بازی رو بخرم الان بکل پشیمون شدم.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,657
من یه دو ساعتی بازی کردم، اول اینکه معلوم نیست چه غلطی با این بالانس یازی کردن که تو مود Walker Assault تو سیاره هات هرچی بازی کردم در نهایت ایمپایر برنده بوده! خود بازی هم با اینکه فن استاروارسم ولی اصلا حال بتلفیلد رو نداره و بازی خیلی بیحاله. گرافیکشم خیلی خوبه ولی اخه کی مولتی بازی میکنه برا گرافیک!:| درکل اگه 100درصد قصد داشتم بازی رو بخرم الان بکل پشیمون شدم.

حس هیجان نداره تو بازی مثلآ شلوغ باشه و....؟
تیر تفنگاش برد داره ؟ قوس میگیره یا نه؟
مپاش چند نفرست؟

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
حس هیجان نداره تو بازی مثلآ شلوغ باشه و....؟
تیر تفنگاش برد داره ؟ قوس میگیره یا نه؟
مپاش چند نفرست؟
منظور از بی حال بودن همون هیجانه که خب از نظر من نداره! مپاش 20 به 20، شلوغ که هستش توی مپ هات دو تا AT-AT WALKER هست، AT-ST WALKER هستش، 6 7 تا fighter هست. ولی در نهایت بازی اصلا حرفه ای نیست! برد لیزر تفنگاش خیلی الکیه و از فاصله دور میشه کیل گرفت. من نفهمیدم سیستم سوار شدن WALKER ها چه طوره ولی برای fighter ها یه سری چیزا رندوم ظاهر میشه و باید بر روشون وایسی بعد LB & RB رو بزنی تا خود به خود با یه fighter توهوا اسپان بشی. احتمالا WALKER ها هم همین طوریه! خلاصه بازی رو نسبت به بتلفیلد اصلا نمیشه جدی گرفت و بیشتر برا فانه. البته خود بتلم بیشتر فانه.:D امثال فقط باید منتظر مولتیه هیلو 5 بود.:D

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
منظور از بی حال بودن همون هیجانه که خب از نظر من نداره! مپاش 20 به 20، شلوغ که هستش توی مپ هات دو تا AT-AT WALKER هست، AT-ST WALKER هستش، 6 7 تا fighter هست. ولی در نهایت بازی اصلا حرفه ای نیست! برد لیزر تفنگاش خیلی الکیه و از فاصله دور میشه کیل گرفت. من نفهمیدم سیستم سوار شدن WALKER ها چه طوره ولی برای fighter ها یه سری چیزا رندوم ظاهر میشه و باید بر روشون وایسی بعد LB & RB رو بزنی تا خود به خود با یه fighter توهوا اسپان بشی. احتمالا WALKER ها هم همین طوریه! خلاصه بازی رو نسبت به بتلفیلد اصلا نمیشه جدی گرفت و بیشتر برا فانه. البته خود بتلم بیشتر فانه.:D امثال فقط باید منتظر مولتیه هیلو 5 بود.:D

وضعیت سرورهاش چطوره؟
یعنی دان نکنیم بعد نشه جوین شد...

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوستان دیگه که رفتند بتا رو نظرشون رو بگند ممنون میشم.
من خودم فردا احتمالا میتونم برم. (امیدوارم نا امید نشم بعد از رفتنش :( )
آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,984
نام
نـــــــویـــــــــد
فوق العادددددس در یه کلام
۲:۳۰ ساعت میخکووب شدم پای بازی ، دراپ زود به شدت فان و عالیه ، همچنین Coop
گرافیک بازی عالیه ، گان پلی و سلاح ها به شدت حس خووبی میدن ، عجیب هیجان بازی بالاس + سرورهای فوق العاده
فان ترین بازی آنلاین این نسل بوده برای من
مووزیک بازی چنان شور و هیجانی میده وسط اون میدوون جنگ آدم جیگرش حال میاد :D

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
447

فوق العادددددس در یه کلام
۲:۳۰ ساعت میخکووب شدم پای بازی ، دراپ زود به شدت فان و عالیه ، همچنین Coop
گرافیک بازی عالیه ، گان پلی و سلاح ها به شدت حس خووبی میدن ، عجیب هیجان بازی بالاس + سرورهای فوق العاده
فان ترین بازی آنلاین این نسل بوده برای من
مووزیک بازی چنان شور و هیجانی میده وسط اون میدوون جنگ آدم جیگرش حال میاد :D

دو تا نظر متضاد !حالا یکی بیاد جمعش کنه! فانه یا نه؟نوید خان باتل 4 مولتی بازی کردی؟ نسبت به اون چطوریه؟
در کل من غیر از سوم شخص شدن پیاده ها !(بنظرم گیم پلی رو بیروح و مبتدیانه و هیجان رو کم )تریلر هایی که منتشر میشد رو میدیدم جالب انگیز! و کمی هیجانی نشون میداد ،نمیدونم!

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
حدود 2 ساعت بازی کردم ، فوق العاده ـست بازیش ! بهترین سرور های ممکن رو داره ! سه سوت مچ پیدا کرد . هیچکودوم از اون بدبختی هایی که سر BF4 و نت کد های فاجعه ـش داشتم حداقل تو نسخه بتای این ندیدم !
گرافیک که رسما فک آدمو میشکونه :D 60فریم ثابت ! کلی افکت و تشکیلات و نورپردازی عالی ! کلا بازییه که حتی دلم نمیخواست تریلر ازش ببینم ولی وقتی بتا رو گرفتم نظرم 180 درجه تغییر کرد و صددرصد موقع عرضه میخرمش :D
پ.ن : walker assault خیلی فانه ! :D

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
بازی را دانلود و نصب کردم. حدود 10 دقیقه بازی کردم زیرا بیشتر از این ارزش برق حروم کردن نداشت. این بازی برای رده سنی Teen ساخته شده، اونایی که از صدای "پیو پیو" خوش شون میاد. چیزی به اسم suppression ، برد تیر و موارد دیگری که در بتل فیلد یا هر شوتینگ دیگری هست در این بازی گنجانده نشده است. پیش از این سبک و ارزش خرید بازی را همانند هاردلاین و کمی بیشتر در نظرم بود، اما بعد از تجربه گیم پلی، هاردلاین در برابر این بازی بسیار بهتر است.
حالا با این تواصیف باز هم شاهد خواهیم بود که فوج فوج بازی را خریدای و جیب دایس و پر پول می کنند. من که یک دلار هم حروم این بازی و بازی های مشابه نخواهم کرد.

اگر Skill Gamer هستید تنها با دیدن گیم پلی Battlefront به افتضاح بودن این بازی پی خواهید برد. اما اگر fun gamer هستید ، از این بازی خوش تان خواهد آمد.

سرور: به گفته دایس بر اساس skill در سرور ها جوین می شوید. گیمر نمی تواند سرور را انتخاب و یا حتی از وضعیت کانکشن خبر داشته باشد
گرافیک: بخش مولتی پلیر گرافیک کمی بهتر از BF4 هست اما در بخش single یا co-op گرافیک بهتری داریم . ما با نسل جدید کنسول ها طرف هستیم . بنابراین از دیدن کمی گرافیک بهتر نسبت به بازی های قبلی هیجان زده نشوید.

صدا: پیو پیو ، این صدای اسلحه های بازی است

کنترل وسایل نقیله: بسیار افتضاح

من ادعا نمی کنم که گیمر حرفه ای هستم. این بتل لاگ من هست http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/robdonin/stats/1125189053/ps4/
K/D=3.72+ و 1300 ساعت گیم پلی در BF4 دارم. اگر شوتینگ باز هستید و مهارت دارید، دنبال battlefront نروید .

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من مولتی بتل رو خیلی کم بازی کردم و کلا حرف زیادی توی شوتر انلاین ندارم.
بتا رو گرفتم. 1 ساعت و نیم میخکوب شدم. عین نوید! :D
اول از همه منو ی بازی خیلی جذابه! گرافیک فوق العادست! واقعا روسفید کرد! خیلی خیلی عالیه...
بتا نسبت به حجم معقولش دست پره تقریبا. 2 مود مولتی داره. سینگلش هم یک مود Survival داره که 6 تا موج دشمن میاد توی مپ دره و کویری! که این یکی خیلی حال میده. و اگر اشتباه نکنم این قسمت رو میشد با دوستان COOP هم رفت. اسپلیت اسکرین هم!
قسمت مولتی پلیر خیلی عالیه. مود Drop Zone که 8بر8 ه جالبه نسبتا. فقط ادم ها هستن و مپشم نسبتا خیلی خوبه. مود دیگش واقعا عالیه. 20 بر 20 ه. توی این مود 2تا AT-AT داره. (دقیق نمیدونم چجوری میوفته دست بازیکنا) چند تا هم فایر و AT-ST داره که ایتمش قرار میگیره توی مپ. جالب ترین قسمت این بازی اینبود که میتونستی یک هیرو هم بشی! این هم ایتمش تو مپ میومد بعد اگر میگرفتیش دارث ویدر میشدی یا اون هیرو Rebel ها (هان سولو بود؟ اسمش یادم رفته).
قسمت شوتینگ بازی خیلی خوبه. من تازهکار خوشم اومد خیلی. اسلحه هاش اصلا قوص نمیگرفتن، ولی بمب ها و راکت ها میگرفتن! سیستم کارتی بازی خیلی چیز جالبی به نظر اومد. و در نهایت بازی در نقش دارث ویدر!! اووف! یکم توی دور برد خیلی بدرد بخور نبود ولی اگر نزدیک دشمن میشد رسما با یک حرکت نابودشون میکرد!

نمیدونم توضیحاتم مفید واقع شدن یا نه ولی من خیلی حال کردم. اگر نگرفتینش حتما بگیرینش. خیلی به من حال داد

اینا هم چند عکس که گرفتم.

+
یادم رفت بگم سرور ها عالین. واقعا خیلی سریع پیدا میکردن. نت قوی ای هم ندارم. (کاشکی همچین سروریی برای nfs میزاشتن)

اهنگ های استاروارز وسط بازی خیلی عالین! خیلی حس جالبی میدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر