Star Wars Battlefront II

star-wars-battlefront-2.jpg

یک سری اطلاعات تازه از بازی (بر اساس آخرین مصاحبه‌ها)
قابلیت انتخاب دیالوگ برای پیشبرد داستان، در بخش داستانی اضافه شده است.

بخش چند نفره و آنلاین:
همه چیز قابل پیشرفت خواهد بود، قهرمانان، سربازان و سفینه‌ها قابل شخصی سازی هستند. قابلیت‌های شخصی‌سازی به طور تدريجي در دسترس قرار می‌گیرند.
توانایی تبدیل شدن به Hero در بازی همانند نسخه قبل پیدا کردنی نخواهد بود و بر اساس توانایی‌های هر بازیکن این قابلیت‌ها به او داده می‌شوند. همچنین استفاده از وسایل نقلیه به صورت انتخابی در نظر گرفته شده‌است.
قابلیت فرود آمدن یا پیاده شدن و سوار شدن از وسایل نقلیه در بازی قرار داده نشده است.
نحوه استفاده از Lightsaber به طور کامل تغییر کرده و بازسازی شده است.
Gunplay بازی به Battlefield سوق پیدا کرده و یادگیری کمی سخت‌تر شده است.
ADS و Hip Fire در بازی بر خلاف Battlefield 1، اثرگذار خواهند بود.
سیستم Squad در بازی وجود نخواهد داشت ولی سازندگان قول یک سیستم بهتر را داده‌اند.
تخریب داینامیک مانند Battlefield برای این نسخه در نظر گرفته نشده است.
اضافات برای اسلحه‌ها
تمام کلاس‌ها قابلیت Jump Pack را نخواهند داشت و فقط برای یک کلاس خاص در نظر گرفته شده‌است.
و ...

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
سلام :D
ظاهرا آپدیت جدید این بازی شامل محتوای اوبی وان و گریویوس هست که اصن سکانس نبردشون تو سری پریکوئل از برترین سکانس های منه :D بماند که چقدر عاشق دنیایی هستم که جورج لوکاس خلق کرده و دستاشم میبوسم این آپدیت جدید و حضور اوبی وان باعث شده که من دیگه واقعا بخوام بازیو بخرم

فقط چنتا سوال
اول اینکه این بازی تمام محتواش در دسترسه یا باید با سختی های فراوان و خون دل آنلاک کنم مثلا کارکتر ها یا اسلحه ها رو ؟
و اینکه آیا الان زمان مناسبی برای خرید این بازی هست یا برای شروع دیگه دیر شده؟
و در نهایت وضعیت سرور ها با توجه به موقعیت ما چطوره؟

• Like
Reactions: Imaginative

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
سلام :D
ظاهرا آپدیت جدید این بازی شامل محتوای اوبی وان و گریویوس هست که اصن سکانس نبردشون تو سری پریکوئل از برترین سکانس های منه :D بماند که چقدر عاشق دنیایی هستم که جورج لوکاس خلق کرده و دستاشم میبوسم این آپدیت جدید و حضور اوبی وان باعث شده که من دیگه واقعا بخوام بازیو بخرم

فقط چنتا سوال
اول اینکه این بازی تمام محتواش در دسترسه یا باید با سختی های فراوان و خون دل آنلاک کنم مثلا کارکتر ها یا اسلحه ها رو ؟
و اینکه آیا الان زمان مناسبی برای خرید این بازی هست یا برای شروع دیگه دیر شده؟
و در نهایت وضعیت سرور ها با توجه به موقعیت ما چطوره؟
در مورد این که تمام محتوا تو روزی که بازی رو میخری دردسترس باشن اطلاعی ندارم ولی الان دیگه کلا جریان pay to win تموم شده اگه هیرویی هم قفل باشه راحت ازاد میشه چون الان تو هر مچ پول زیادی بهت میده,اسلحه ها هم که اصلا پولی نیستن باید یه سری چلنج بری مثل کشتن 100 نفر یا رسیدن لول کلاست به یک عدد خاص تا اون سلاح ها باز بشن
چون بازی دیگه pay to win نیست و لول هم دیگه تاثیر انچنانی تو بازی نداره راحت میتونی خودتو به بقیه برسونی و البته همون اول هم احساس ضعیف بودن نسبت به بقیه رو نداری
سرور ها هم کیفیتشون عالیه در حد بتل ولی خب یه تیک خیلی ریز تو سرورها هست که هر چی کاربرا اعتراض کردن درستش نکردن مثل این که اوایل اصلا نابود بود این جریان لگ ولی الان دیگه خیلی ضعیفش کردن شده در هر تیک:D البته باید خیلی دقیق باشی تا این تیک تو بازی رو حس کنی درکل چیز نگران کننده ای نیست تو بازیت تاثیری نداره اون اوایل مشکل داشت که الان رفع شده

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
دوستان به سرور های بخش اسالت نمیتونم وصل شم. لطفا یکی کمکم کنه چون تازه بازیو ریختم خیلی خورد تو ذوقم
پینگم هم با المان ۹۹ عه و با بازیای دیگه اوکیم

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان به سرور های بخش اسالت نمیتونم وصل شم. لطفا یکی کمکم کنه چون تازه بازیو ریختم خیلی خورد تو ذوقم
پینگم هم با المان ۹۹ عه و با بازیای دیگه اوکیم
بعضی وقتا اینطور میشه تو ساعتای دیگه امتحان کن درس میشه اگه می خوایی همون لحظه درس شه باید به سرورای دیگه وصل شی
بعدشم یه چیز دیگه سرورهای المان این بازی پلیراش کمه برا همین تو بعضی ازساعات روز وصلت میکنه به سرورای خالی تو ساعات شلوغی امتحان کنی صد در صد به همه مودها وصل میشی مثل بعد از ظهر ها و شب ها

• Like
Reactions: Mamal17

warrior2020

کاربر سایت
Jun 24, 2014
86
آقا این دی ال سی رایز آف اسکای واکر که اومده رایگانه؟
و اینکه ایم سنس رو میشه تغییر داد یا نه؟ چون دستینی 2 رو نصب کردم و به خاطر اینکه نمیشه ایم سنس رو تغییر داد درست نمیتونم بازی کنم :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
آپدیت جدید دادن
مبارزات بازی بهبود دادن کلا هم شخصیت سریع تر شده هم دفاع و جاخالی و ضربات بهتر شده و هم بالا رفتنش از نقاط مرتفع
و یکسری باگ سیاره و.. همه رو برطرف کردن

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
بخش آنلاین بازی، جز مبارزات با تفنگ ها، مبارزه با شمشیر نوری و هواپیما(فضاپیما) رو هم داره؟ یعنی ماد انلاینی هست که بشه این دو حالت رو بازی کرد؟

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,452
سلام،
بخش آنلاین بازی، جز مبارزات با تفنگ ها، مبارزه با شمشیر نوری و هواپیما(فضاپیما) رو هم داره؟ یعنی ماد انلاینی هست که بشه این دو حالت رو بازی کرد؟

سلام.
اگر منظورتون لایت سیبر فایت خالص هست.. نه! اما مود Heroes vs. Villains نزدیکترین تجربه ای هست به چیزی که میخواید.
starfighter Assault هم برای مورد دومی که پرسیدید.

• Like
Reactions: reza51

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر