Star Wars Battlefront II

star-wars-battlefront-2.jpg

یک سری اطلاعات تازه از بازی (بر اساس آخرین مصاحبه‌ها)
قابلیت انتخاب دیالوگ برای پیشبرد داستان، در بخش داستانی اضافه شده است.

بخش چند نفره و آنلاین:
همه چیز قابل پیشرفت خواهد بود، قهرمانان، سربازان و سفینه‌ها قابل شخصی سازی هستند. قابلیت‌های شخصی‌سازی به طور تدريجي در دسترس قرار می‌گیرند.
توانایی تبدیل شدن به Hero در بازی همانند نسخه قبل پیدا کردنی نخواهد بود و بر اساس توانایی‌های هر بازیکن این قابلیت‌ها به او داده می‌شوند. همچنین استفاده از وسایل نقلیه به صورت انتخابی در نظر گرفته شده‌است.
قابلیت فرود آمدن یا پیاده شدن و سوار شدن از وسایل نقلیه در بازی قرار داده نشده است.
نحوه استفاده از Lightsaber به طور کامل تغییر کرده و بازسازی شده است.
Gunplay بازی به Battlefield سوق پیدا کرده و یادگیری کمی سخت‌تر شده است.
ADS و Hip Fire در بازی بر خلاف Battlefield 1، اثرگذار خواهند بود.
سیستم Squad در بازی وجود نخواهد داشت ولی سازندگان قول یک سیستم بهتر را داده‌اند.
تخریب داینامیک مانند Battlefield برای این نسخه در نظر گرفته نشده است.
اضافات برای اسلحه‌ها
تمام کلاس‌ها قابلیت Jump Pack را نخواهند داشت و فقط برای یک کلاس خاص در نظر گرفته شده‌است.
و ...

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
ببین بازی حال و هوای خاص خودش رو داره و یه تم فانتزی داره و اون جدیت بتل رو در حالت کلی نداره
این سیستم لوت باکس بازی بالانس نیست و هر کی که پول خرج بکنه میتونه زود تر آیتم های قوی رو به دست بیاره ولی در کل با بازی کردن هم میشه به این آیتم ها رسید و از بازی لذت برد ... البته من چند روزی هستش که فرصت نکردم بازی کنم و قرار بود که امتیازی که اخر هر راند میگیریم بیشتر بشه
دوست عزيز پرداخت هاي درون برنامه اي حذف شدن
ديگه كسي نميتونه با پول خرج كردن ايتم بدست بياره
مثل اين كه شما خيلي وقت هست بازي نكردي چون الان يه مدتي ميشه كه ميزان امتياز دريافتي رو افزايش دادن

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوست عزيز پرداخت هاي درون برنامه اي حذف شدن
ديگه كسي نميتونه با پول خرج كردن ايتم بدست بياره
مثل اين كه شما خيلي وقت هست بازي نكردي چون الان يه مدتي ميشه كه ميزان امتياز دريافتي رو افزايش دادن
تا جایی که یادمه گفتن به صورت موقت پرداخت ها رو برداشتن و احتمالا برمیگرده ... پس اگر که کلا حذف شده که خوب خیلی بهتر شد اینجوری

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
تا جایی که یادمه گفتن به صورت موقت پرداخت ها رو برداشتن و احتمالا برمیگرده ... پس اگر که کلا حذف شده که خوب خیلی بهتر شد اینجوری
هنوز تاييد نكردن كه برا هميشه حذف ميشه يا نه
ولي اينطوري كه شما داشتي ميگفتي انگار همين الانم پليرا ميتونند با پول استاركارت ها رو بخرن و پرداخت هاي درون برنامه اي هنوز هست كه اينطور نيستش

• Like
Reactions: .:AC MilaN:.

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
بازی عالیه عشقه چقدر عالیتر شده نسبت به نسخه اول لوت باکسم که حذف شده الان و همش با امتیاز گرفتن لووت میگیری خیلی خوبه الانم که کلی تخفیف خورده واقعا وقت خریدشه من از استور انگلیس خریدم با ۵۰‎٪ تخفیف دی ال سی هاشم که همه رایگانه مهم نی ریجن خیلی عالیه من با این نسخه خیلی دارم حال میکنم از دست ندین سروراشم عالیه من همه مودهاشو دوست دارم :x

• Like
Reactions: .:AC MilaN:.

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
نظرم درباره داستانیه بازی اینکه بعضی دوستان خیلی خیلی کم لطفی کردن میگن هیچی نداره اموزش میده!!!!!!!
من نمیدونم چطوری این نظرارو میدن خدایش من الان دارم داستانیو میرم عالی کار کرده دایس مولتیشم که حرف نداره چقدم معتاد کنندس والا من همه بازیامو گذاشتم زمین فقط دارم اینو میرم هم داستانی هم مولتی دوستان استور تخفیف هم خورده از دستش ندین عالیه :x

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
نظرم درباره داستانیه بازی اینکه بعضی دوستان خیلی خیلی کم لطفی کردن میگن هیچی نداره اموزش میده!!!!!!!
من نمیدونم چطوری این نظرارو میدن خدایش من الان دارم داستانیو میرم عالی کار کرده دایس مولتیشم که حرف نداره چقدم معتاد کنندس والا من همه بازیامو گذاشتم زمین فقط دارم اینو میرم هم داستانی هم مولتی دوستان استور تخفیف هم خورده از دستش ندین عالیه :x
داداش یکم نو اوری، یک جمله جدید بابا یک چیز جدید :d
شما هر بازی که پلی میدی میگی : عالی بود و هیچ مشکلی نداشته و چقدر معتاد کنندست! از سرورهای کالاف جنگ جهانی 2 بگیر تا بازی لوتی باکس محوری مثل اینه و غیره.:D

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
داداش یکم نو اوری، یک جمله جدید بابا یک چیز جدید :d
شما هر بازی که پلی میدی میگی : عالی بود و هیچ مشکلی نداشته و چقدر معتاد کنندست! از سرورهای کالاف جنگ جهانی 2 بگیر تا بازی لوتی باکس محوری مثل اینه و غیره.:D

من نظرمو میدم والا من این بازیو لوت باکس محوری نمیبینم امتیاز جمع میکنی زیاد و خوبم امتیاز میده میری لوت باکس باز میکنی لوت باکسشم که پولیشو کاملا خاموش کردن دمه شونم گرم

بازی هم اول شخص میشه هم سوم شخص من نمیفهمم تکراری نمیشه یعنی چی ! رنبو سیکس با 3 مود مولتیش برای سال سوم هم پشتیبانی میشه 25 میلیون یوزر داره اینم مثله اون کلی مود و مپ داره و ایتم از خریدش با وجود این تخفیفای عالی که الان خورده اصلا پشیمون نمیشین من به شخصه در تعجبم چرا خودم زودتر اینو نخریدم :-j

این که نظرم رو بازیا مثبته اینه که بازیای بزرگ بله همه دارن خوب کار میکنن شما توجه داشته باش تمامیه بازیا رو به جولو هستن و من چیزی که دارم خودم بازی میکنم و میبینم نظرمو اعلام میکنم که کمکی باشه برای دوستانی که قصد خرید دارن شما گرافیک بازیو نمیبینی صدا گذاری گیم پلی روون مولتی که عالی ساخته شده و داستانی خوبی هم براش ساختن نه اینکه میان میگن اقا داستانی هیچی نداره !!!!!!!!! طرف میخواد بازیو بخره فک میکنه این حتما پس بدرد نخوره اما به نظر من از نظر گرافیک گیم پلی صفینه ها و خود سولدیرا خیلی پیشرفت داشته با نسخه 1 ش سروراشم که دیگه سرور EA هستو عالی به همه حتما توصیه میکنم این بازیو عالیه:-bd

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچه ها مد های مولتی چجوریه؟
یعنی حتما باید هیرو قوی داشته باشیم یا مثلاً میشه یه مود مثل کانکوئست همه از نظر قدرت یکی باشن ولی لولاشون بالا پایین باشه...
بازی رو وان اکس چند فریمه؟
درکل ارزش خرید داره؟
من تقریبا نسخه یک برام زود تکراری شد
بنظرتون اینم همونه یا نه بهتر شده؟

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
دوستان بازی رو گرفتم با وجود کلی ناسزا که به بازی شد که البته حقشم بود اما جای بسی خوشحالی داره که انتقادات و فشارها تاثیر خودش رو گذاشت و الان کلا لوت باکس برداشته شده و تا اونجایی که من خوندم دیگم بر نمیگرده !:D
همینطور سرعت گرفتن هیروها بسیار بیشتر شده حتی یک نفر توی سایت خارجی گفت ۱۵ ساعته تمام هیرو هارو گرفته .
خودم یه سه ساعتی بازی کردم و باید بگم به شدت راضی بودم .بخش داستانی اقناع کنندس کاملا تا اینجا.یه شوتر ۶۰ فریم عالی با قابلیت سویچ بین اول شخص و سوم شخص که بسیار جذابه .
بخش داستانی ابدا بخش تمرینی بازی نیست و اپدیتهای خوبی هم میدن سازنده ها حتی اپدیتی داده که بخش داستانی جدید اضافه کرده به همراه تروفی مجزا ! کاملا با اپدیتهای رایگان ساپورت میشه
اگر به بتلفیلد و یکمی تم فانتزی علاقه دارید عالیه واقعا براتون .سویچ شدن بین اول شخص و سوم شخص هم فوق العاده جذابه .گرافیک هم بسیار چشم نوازه همراه فریم ریت عالی ۶۰
در کل به همه خصوصا هوادرای استار وارز و شوتر پیشنهاد میکنم
این رو هم دوستان بدونن که بازی جزو پنج بازی پر فروش سال 2017 شد توی همون لیست پرسونا ۵ که خودم بهش علاقه دارم رتبه ی صدمین بازی رو داره :D

اسکرین شات هارو هم خودم از اجرای بازی روی پرو گرفتم .هم روی اول شخص و هم سوم شخص از بخش داستانی

Attachments

• PS_Messages_20180116_144854.jpg
    PS_Messages_20180116_144854.jpg
    582.3 KB · مشاهده: 30
  • PS_Messages_20180116_144848.jpg
    PS_Messages_20180116_144848.jpg
    735.6 KB · مشاهده: 33
  • PS_Messages_20180116_144841.jpg
    PS_Messages_20180116_144841.jpg
    544.2 KB · مشاهده: 31
  • PS_Messages_20180116_144823.jpg
    PS_Messages_20180116_144823.jpg
    556.4 KB · مشاهده: 30
  • PS_Messages_20180116_145227.jpg
    PS_Messages_20180116_145227.jpg
    711.2 KB · مشاهده: 30
آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
منم خیلی دوست دارم بازیرو بگیرم اما میترسم پشیمونم کنه

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
باید تکلیف سلیقه خودتون رو بدونید دیگه .اگر به گیم پلی بتلفیلد علاقه دارید در دنیای استار وارز پشیمون نمیشید . بازی یه استوری قابل قبول هم داره که ممکنه با اپدیت بازم استوری اضافه بشه بهش همونطور که هفته اخیر شد .
مدها و اسلحه ها و نقشه های بازی هم بسیار وسیعتر از نسخه اول هست

وضعیت سرور ها چطوره؟ راحت پیدا میکنه؟
میتونم بگم عالیه چون نت تایپ من ۳ هست ولی بدون مشکل بازی میکنم و به راحتی برام بازی پیدا میکنه

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان
وضعیت سرورها تو ایکس باکس وان چطوره ؟
کلا بازی ارزش خرید داره ؟

فرستاده شده از SM-G950Fِ من با Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟