Star Wars Battlefront II

star-wars-battlefront-2.jpg

یک سری اطلاعات تازه از بازی (بر اساس آخرین مصاحبه‌ها)
قابلیت انتخاب دیالوگ برای پیشبرد داستان، در بخش داستانی اضافه شده است.

بخش چند نفره و آنلاین:
همه چیز قابل پیشرفت خواهد بود، قهرمانان، سربازان و سفینه‌ها قابل شخصی سازی هستند. قابلیت‌های شخصی‌سازی به طور تدريجي در دسترس قرار می‌گیرند.
توانایی تبدیل شدن به Hero در بازی همانند نسخه قبل پیدا کردنی نخواهد بود و بر اساس توانایی‌های هر بازیکن این قابلیت‌ها به او داده می‌شوند. همچنین استفاده از وسایل نقلیه به صورت انتخابی در نظر گرفته شده‌است.
قابلیت فرود آمدن یا پیاده شدن و سوار شدن از وسایل نقلیه در بازی قرار داده نشده است.
نحوه استفاده از Lightsaber به طور کامل تغییر کرده و بازسازی شده است.
Gunplay بازی به Battlefield سوق پیدا کرده و یادگیری کمی سخت‌تر شده است.
ADS و Hip Fire در بازی بر خلاف Battlefield 1، اثرگذار خواهند بود.
سیستم Squad در بازی وجود نخواهد داشت ولی سازندگان قول یک سیستم بهتر را داده‌اند.
تخریب داینامیک مانند Battlefield برای این نسخه در نظر گرفته نشده است.
اضافات برای اسلحه‌ها
تمام کلاس‌ها قابلیت Jump Pack را نخواهند داشت و فقط برای یک کلاس خاص در نظر گرفته شده‌است.
و ...

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
حجمش روی ps4 حدود 10 گیگه
3 تا مرحله داستانی برای ایدن ورسیو اضافه شده
2 تا کاراکتر جدید : فین و کاپیتان فازما
2 تا مپ جدید برای گالاتیک اسولت و استار فایتر اسولت
2 تا هم تم رایگان
وضعیت سرور ها چجوریه؟ خلوته ؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
مپ Crait به جرئت يكي از قشنگ ترين و بي نقص ترين مپ هاي بازيه هر ويوش خاصه حتي ميشه گفت يكي از بالانس ترين مپ هاي بازي هم هست چه برا ديفندر ها و چه برا اتكر ها A wing هم كه بنظرم خفن ترين وسيله نقليه بازيه با اون گرد و خاك قرمزي كه بپا ميكنه مپ بازي رو زيباتر هم ميكنه لذت رانندگيش واقعا رواني كنندس
در عوض حالم از اين دوتا هيرو جديد بهم ميخوره رسما انگار سربازن با دميج بيشتر هيچ ويژگي جذابي ندارن كه بشه بهشون بگي هيرو
بجاش بعد از اين همه بازي كردن تازه ياد گرفتم چطوري با ليا بازي كنم خوراك اين مپس قشنگ ميشه باهاش ٣٠تا كيل استريك تميز گرفت البته اگه قشنگ اپگريدش كنيد
نقطه مقابلش هم تو اين مپ بوبا فيت هست قشنگ دشمناتون رو بمبارون كنيد خلاصه اين دي ال سيه كه خدا بود
وضعيت سرورا هم خيلي بهتر شده لگ خيلي كم شده ولي هنوز هست كه اميدوارم تو اپديت دوم كه هدفش فيكس كردن مشكلات بازي هست رسما اين لگ سرورها كاملا از بين بره

• Like
Reactions: .:AC MilaN:.

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوستان بازی مولتیش جذاب هست ؟
یکی دو ساعت مونده به پایان تخفیف بتل2 و موندم بگیریم یا نه !
اگر نسخه قبلی رو بازی کرده باشی ، این بازی نسبت به نسخه قبل پیشرفت زیادی داشته ... در کل بازی برای طرفداران دنیای استار وارز به شدت جذابه ولی خوب من خودم به شخصه از نسخه قبل با این سری ارتباط برقرار کردم و دارم بازی میکنم و برام جذابه
اگر بتلفیلد یا کد بازی میکنی شاید نتونی با این بازی کنار بیای

• Like
Reactions: sadeghbb

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
اگر نسخه قبلی رو بازی کرده باشی ، این بازی نسبت به نسخه قبل پیشرفت زیادی داشته ... در کل بازی برای طرفداران دنیای استار وارز به شدت جذابه ولی خوب من خودم به شخصه از نسخه قبل با این سری ارتباط برقرار کردم و دارم بازی میکنم و برام جذابه
اگر بتلفیلد یا کد بازی میکنی شاید نتونی با این بازی کنار بیای
اتفاقا کال و بتل1 رو هم دارم میزنم
با سبک بازی آشنایی ندارم ولی تعریفشو شنیدم
و البته گندی که با لوت باکس زده
تغییری ندادن این قسمتو ؟

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
این کریستال به چه درد می خوره؟
راستی توی گالاکتیک اساولت چه طوری خوب بازی کنیم؟هر جا میری از چپ و راست میزننت در حالی که توی مد های کم جمعیت تر راحت تر میشه بازی کرد و کیل گرفت.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
اتفاقا کال و بتل1 رو هم دارم میزنم
با سبک بازی آشنایی ندارم ولی تعریفشو شنیدم
و البته گندی که با لوت باکس زده
تغییری ندادن این قسمتو ؟
ببین بازی حال و هوای خاص خودش رو داره و یه تم فانتزی داره و اون جدیت بتل رو در حالت کلی نداره
این سیستم لوت باکس بازی بالانس نیست و هر کی که پول خرج بکنه میتونه زود تر آیتم های قوی رو به دست بیاره ولی در کل با بازی کردن هم میشه به این آیتم ها رسید و از بازی لذت برد ... البته من چند روزی هستش که فرصت نکردم بازی کنم و قرار بود که امتیازی که اخر هر راند میگیریم بیشتر بشه

• Like
Reactions: sadeghbb

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
این کریستال به چه درد می خوره؟
راستی توی گالاکتیک اساولت چه طوری خوب بازی کنیم؟هر جا میری از چپ و راست میزننت در حالی که توی مد های کم جمعیت تر راحت تر میشه بازی کرد و کیل گرفت.
کریستال همون پول واقعی هتش که باهاش داخل بازی لوت باکس میخرید
گالاتیک اسولت هم خیلی به تیمی که دارید توش بازی میکنید بستگی داره و باید تو این مود تیمی کار کرد و سخت میشه به صورت انفرادی نتیجه گرفت ... باز به سبک بازی خودت و کلاسی هم که بر میداری ربط داره

• Like
Reactions: fosil

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
ببین بازی حال و هوای خاص خودش رو داره و یه تم فانتزی داره و اون جدیت بتل رو در حالت کلی نداره
این سیستم لوت باکس بازی بالانس نیست و هر کی که پول خرج بکنه میتونه زود تر آیتم های قوی رو به دست بیاره ولی در کل با بازی کردن هم میشه به این آیتم ها رسید و از بازی لذت برد ... البته من چند روزی هستش که فرصت نکردم بازی کنم و قرار بود که امتیازی که اخر هر راند میگیریم بیشتر بشه
یه لحظه غفلت ...
تخفیفش برداشته شد ...
:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر