Star Ocean: The Last Hope

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
خداییش چقدر منتظر این بازی بودم ! حیف کنسولم خراب شد ! ولی نهایتا تا هفته آینده میگیرم و اولین بازی که انجام میدم باهاش همین خواهد بود !
اونایی هم که در شکن که بازی رو بگیرن یا نه من پیشنهاد میکنم دریغ نکن در خریدش
یه سر به فروش این بازی تو ژاپن اگه بزنید با این فروش کم X360 تو اونجا بازم عالی فروش کرده این بازی !

آقا اینهمه نقد تو سایت های خارجی هست چرا اونا رو نمیخونین ؟؟؟
بازیش عالیه .
میگن فروشش از White Knight Chronicles که فروشش از MGS4 هم بالا تر بوده هم بالا تره (چی گفتم)

والا من تا اونجایی که از نقد گیم اسپات متوجه شدم بازیه خوبیه و شباهت زیادی به نسخ قبلیش نداره.
گرافیکش کاملا حالت پلاستیکی داره و چشم ها کاملا بی روح هستند البته نمیشه منکر جزئیات زیاد محیط هم شد. بازی در تلوزیون های SD خوب کار نشده بطوری که شما به سختی میتوانید نوشته ها را خوانده یا جزئیات بازی را ببینید.(پیشنهاد میکنم قبلش یک کابل VGA بگیرید.:cheesygri)
از داستان بازی چیز زیادی نفهمیدم ولی خود گیم اسپات گفته که داستان خوبی نداره.
سیستم مبارزه ی بازی بسیار بسیار فوق العاده کار شده و جذابیت زیادی داره بخصوص در بخش Bounus Board. بازی باس های جالبی داره که برای مبارزه با هر کدام باید از یک استراتژیک خاص استفاده کرد که یادآور بازی هایی مثل World of Warcraft است. گیمپلی بازی بجز بخش مبارزات حالت آزاد داره که باز هم یاد آور بازی هایی مثل FF:Vll Crisis Core است و دوربین بازی هم در بخشی از جاها اصلا خوب عمل نمیکنه و آزار دهنده است.
و پس از تمام کردن بازی دو حالت سختی دیگر برای آزاد شدن وجود دارد که در آنها میتوانید Bounusـها و چیز های جدید دیگری را کشف کنید و بازی ارزش چند بار بازی کردن را دارد.
یک نمه لطف میکنید در مورد بازی توضیح بدید که چی به چه هست ؟ مثل fable 2 هست؟
اصلا فکرشم نکن!!!:biggrin1:

من با گرافیکش حال کردم بد نبود دل ادم رو شاد میکرد شخصیت پردازی هم که دست خودت بود حالا بگذریم
چشم هر چه شما دستور بفرمایید دیگه فکر نمیکنیم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or