SSL ErrorS

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
با سلام خدمت دوستان و اساتید.

متاسفانه مشکلی برای من بوجود آمده که نمی دونستم این مشکل رو کجا مطرح کنم تا راه حلی پیدا کنم. پس اگه جای بدی تاپیک زدم عذرخواهی من رو بپذیرید.

حدود 1 هفته هست که تمام مرورگرهایی که بر روی سیستم من نصب هست از جمله (FireFox v14- Internet Explorer- Google Chrome- Apple Safari- Opera) دچار یه مشکل شده.

مشکل: هیچ سایتی که آدرس اوون httpS داشته باشه یا به عبارت دیگه قفل امنیتی SSL داشته باشه رو باز نمی کنه و ارور Untrusted رو می ده.

اگه دوستان راه حلی دارند بذارند اینم اسکرین شات:

66866644918142662303.jpg

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان کسی چیزی نمی دونه؟ این ارور کلافم کرده. هیچ سایت HTTPS رو نمی تونم باز کنم چه با وی-پی ان چه بدون اوون.:((

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ساعت و تاریخ سیستمت رو چک کن، من چند روز پیش یه مشکلی واس پی سیم به وجود اومد بعد از تعمیر همین مشکل رو داشتم که واقعا توش مونده بودم! یه ساعت بعد دیدم تاریخ سیستمم شده 2008 ، درستش که کردم این مشکل هم حل شد.

Altair9502

کاربر سایت
Jul 20, 2008
166
نام
عليرضا
سلام دوست عزیز.
اگه از سایتش مطمئنی اون گزینه I Understand the Risk رو بزن و بعدش یه پنجره باز میشه اونو تایید کن.
ممنون.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
ساعت و تاریخ سیستمت رو چک کن، من چند روز پیش یه مشکلی واس پی سیم به وجود اومد بعد از تعمیر همین مشکل رو داشتم که واقعا توش مونده بودم! یه ساعت بعد دیدم تاریخ سیستمم شده 2008 ، درستش که کردم این مشکل هم حل شد.

واقعا نمی دونم با چه زبونی ازت تشکر کنم. رفته بود رو اعصابم. تو فرشته ی نجات منی.!!! مشکلم حل شد ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر