نمایشگاه/رویداد Square Enix E3 2018 Showcase

امتیاز شما به کنفرانس؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
ilpd7a2bo4c2qovkluj9.jpg

دوشنبه 21 خرداد - ساعت 21:30 به وقت تهران

YouTube-2017-759x500.png twitch_474x356.png

bsjysgvHHV4LbA

خب منتظر بودم یه مومنی پیدا بشه و تاپیکش رو بزنه ولی آخرش مجبور شدم خودم برم سراغش...دقیقا مثل تاپیک 2015 ! :D خب Square Enix بعد از دو سال غیبت، حالا دوباره برگشته و یه نمایش اختصاصی تدارک دیده و به نظر میرسه امسال به قدری دستش پر هستش که یه نمایش شدیدا پرباری رو می‌تونیم ازش انتظار داشته باشیم + Square Enix اعلام کرده که کنفرانس قراره بصورت ویدیویی باشه و خبری از استیج و تماشاگر و ... نیست.
خب بدون حرف اضافه، بلافاصله میریم سراغ بازیهایی که ممکنه در Showcase نمایش داشته باشن...چون تعداد و تنوع بازیا بالاست، صرفا اون بازیهایی که احتمال حضورشون بیشتر هستش رو توی لیست آوردم تا فعلا درجه‌ی هایپ‌تون بالاتر از حد مجاز نره و بعد از نمایش SE رو به فحش نکشید :D یه توضیح مختصر و مفید در مورد هر بازی می‌نویسم تا دوستانی که صرفا فقط برای کنفرانس‌های دیگه هایپ هستن، یه نیم نگاهی هم اینجا داشته باشن:

DragonQuestXI.jpg
Dragon Quest XI

گیمرهای ژاپنی از سال گذشته از این نعمت الهی برخوردارن ولی امسال نوبت غربیاست! بازی در سپتامبر امسال منتشر میشه و میشه انتظار داشت که توی کنفرانس ازش یه نمایش مفصل ببینیم. بازی کلی جایزه‌ی GOTY و بهترین RPG و ...توی ژاپن برنده شده و اگه واسش هایپ نیستید، قراره بعد از عرضه، بشدت سوپرایز بشید :-" کلا از بین نسخه‌های اصلی که من از DQ بازی کردم، هیچکدوم تا حالا منو ناامید نکردن و این یکی هم از همون نمایش‌های نسخه‌ی ژاپنی میشه گفت که قراره بشدت خفن باشه...
===

kingdomhearts-toy2.png
Kingdom Hearts III

KH3 احتمال داره در کنفرانس سونی یا حتی مایکروسافت هم نمایش داشته باشه ولی یکی از مهمترین عناوین امسال SE محسوب میشه و به احتمال خیلی زیاد، تاریخ عرضه‌ی دقیق بازی بالاخره بعد از شونصد سال، اعلام میشه. <:-P
===

left-alive.png
Left Alive

بازی در دنیای سری Front Mission اتفاق می‌افته و استاد Yoji Shinkawa (کارگردان هنری Death Stranding و طراح شخصیت‌های سری MGS) روی طراحی شخصیت‌ها کار می‌کنه...
So...yeah...Get HYPED ! :D
===

jspvwiuiempgizmxcp2i.png
Avengers Project

یکی از بزرگترین همکاری‌هایی که SE توی این چند سال داشته و میشه انتظار داشت که Marvel شدیدا روی این پروژه نظارت داشته باشه...مشخصه که بازی با بودجه‌ی کلانی در حال ساخته و می‌تونه امسال یکی از مهمترین بازیهای E3 باشه...قبلا اعلام شده بود که در سال 2018 منتظر اطلاعات بیشتر باشیم...پس وقتشه!
===

maxresdefault.jpg
Dragon Quest Builders 2

Minecraft Killer 2 ! :D نسخه‌ی اول بشدت سوپرایزکننده بود و بنظرم در کنار عناصر ساخت و سازی که از بازیهایی مثل Minecraft قرض گرفته بود، سیستم گشت‌وگذار و نقش‌آفرینیِ بشدت خفن + یه داستان قوی رو هم به فرمول اضافه کرده بود...چیزی که توی بازیهای دیگه‌ی این سبک، تقریبا نایابه...نسخه‌ی دوم قراره امکانات بیشتری مثل شنا کردن و پرواز کردن داشته باشه و از بخش Multiplayer تمام و کمال‌تری بهره ببره...احتمال داره نمایش بازیو توی کنفرانس ببینیم و شاهد این باشیم که بازی رسما واسه غرب تایید بشه <:-P
===

Shadow-of-the-Tomb-Raider-Nintendo-Switch-PS4-Xbox-One-932298.jpg
Shadow of the Tomb Raider

معرفی شده ولی به جز یه تریلر CG و چندتا اسکرین‌شات چیزی ازش ندیدیم...اطلاعاتی که ازش منتشر شده، ویژگی جدید و هیجان‌انگیزی رو نشون نمیداد ولی خیلی از افرادی که بازیو تجربه کردن از تاریک شدن جو بازی می‌گفتن...100 درصد بازی نمایش داره و بالاخره اولین گیم‌پلی رو ازش می‌بینیم.
===

avance-octopath-traveler-nintendo-switch.jpg
Octopath Traveler

یکی از برگ‌ برنده‌های Nintendo Switch که فقط میشه گفت از هر نظر فوق‌العاده به نظر میرسه و توی این وضعیت نابسامان داره منو روانی می‌کنه که سریعا Switch بخر! بازی جولای امسال عرضه میشه و احتمال داره یه نمایش مفصل ازش ببینیم...البته احتمال اینکه توی دایرکت نینتدو حضور داشته، باشه بیشتره :-"
===

maxresdefaultv.jpg
Life is Strange 2

چیز زیادی ازش نمی‌دونیم ولی از اونجایی که SE چند ماه پیش گفته بود، که در چند ماه آینده اطلاعات جدیدی رو به اشتراک می‌زاریم، پس میشه انتظار اولین تریلر رسمی بازیو داشت...Before The Storm هم که تموم شده و خیلی فرصت خوبیه که فن‌ها‌ی بازی رو سرحال بیارن.
===

ffvii-remake.jpg
Final Fantasy VII Remake

:-w:-w:-w
===

bbvb.jpg
Just Cause 4

توی لیک Walmart بود...پس تجربه ثابت کرده که واقعیه ! :-":D
===

PeopleCanFlyFeaturedHeader-700x394.png
New Shooter from People Can Fly

اساتیدی که بازیهایی مثل Bulletstorm و PainKiller رو ساختن، با همکاری SE در حال کار روی یه شوتر AAA هستن... احتمال اینکه با نمایش این پروژه بشدت سوپرایز بشیم، زیاده <:-P
===​

خب به غیر از اینا نمایش‌های احتمالی دیگه‌ای هم وجود داره که تیتر وار بهش اشاره می‌کنم:
The Worlds Ends with You: Final Remix
نمایش جدیدی از محتویات جدید Final Fantasy XV
معرفی پروژه جدید استدیوی Tokyo RPG Factory
آپدیت و محتویات جدید برای Final Fantasy XIV Online
و...

آرزو‌ها و توهمات خیلی خفنی هم میشه برای کنفرانس تصور کرد چون اسکوئر IPهای خیلی هیجان‌انگیزی داره...این توهمات رو به خودتون می‌سپارم و تشویقتون می‌کنم که هر چقدر می‌تونید رویاپردازی کنید...چون می‌خوام ببینم بعد از کنفرانس تا چه حدی Fail میشید >:)>:)>:)

اینم از Hype Train امسال که احتمالش هست بره تو دیوار :D:

5eacc84131905ecdd240c43dba13188f2fc11511_hq.gif

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
همین دیگه... چون حس کردم یک ریمیک ساده در حد محبوبم نیست گفتم اشخاصی بسازند که احتمال گند کاری توشم کم بشه:D... من نمی دونم چرا ملت دنبال یک ریمستر ساده هستند... از اونور مسخره می کنید باید نوه هامون قسمت اخر ریمیک رو بازی کنند...! خوب باید پخش بشه...به طور موازی کار کنند... و افرادی هم باشند که گند نزنن به اعتبار vii:D
بعدشم اینا لیست ارزوهام بود...هر کس می تونه نظری داشته باشه...:D
شخصا دوست نداشتم نومورا ریمیک رو بسازه و این همه وقت بزاره برای تغییره گیمپلی... اخرم نشه ریبوت کنه...(چون تو داستان خوده هفت کمی هم نظر داده بوده همون سال... چیزه عجیب غریبی در نمیومد!!!!)
حالا اگه نسخه بعدی همون agni's philosophy امیدوارم محبوبت بسازه که راضی باشی...:D
دعوا که نداریم:D شما هم ارزتوت رو بگو:D
استفاده می کنیم:D

اصلا ito همین نسخه vii اورجینالم جز معدود نسخه هاییه که تو ساختش نقش به خصوصی نداشت! یعنی عمرا vii با ذهنیت های فانتزی و fairy tale ی ایتو جور دربیاد ! بعدم عمرا قبول کنه !
agni's philosophy هم دقیقا به همون دلایل بالا عمرا ارتباطی با ایتو داشته باشه فکر کنم به کارهای توریاما و کیتاسه و حتی نومورا بیشتر شباهت داره تا ایتو !
بعدم خیلی ها گمانه زنی میکنن که کار ایتو باید تو ایوالیس باشه !
agni's philosophyااتمسفرش و تکنولوژیش و اون تروریست ها و کلاشنیکفا و حلبی ابادش کوچکترین شباهتی به یونیورس ایوالیس نداره !
هر چند خیلی دوست دارم توریاما یا یوشیدا بازیش رو میساختن

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
یه سری شایعه از پروژه‌ی Avengers :

تو سایت ComicBook.com میچرخیدم که این خبر/شایعه ـو دیدم. گفتم اینجا بهترین مکان برای گفتنشه...

گویا توی سالیت 4chan کسی شایعه ای پخش کرده که عنوان Avengers اسکوئر ریبوت مجموعه Marvel’s Ultimate Alliance هست. نویسنده این ریبوت رو با GoW مقایسه کرده.
نام بازی هم خود Marvel’s Ultimate Alliance هستش. ولی ادامه ها Ultimate Alliance نیست... گیمپلی و داستان کاملا جدید هست
و در بازی هم گویا اتفاقی میوفته شدید تر از Civil War که همه ابر قهرمانا از هم جدا میشن.
و بازی از دید چندین شخصیت انتقامجو روایت میشه (بعد از اتفاقی که منجر به از هم پاشیدنشون میشه).
بیشترین فوکس بازی روی سه شخصیت Iron man ، Scarlet Witch و Cap خودمونه. این سه نفر هم تاکید شده تنها کاراکتر های قابل بازی نیستند! صرفا کاراکتر های اصلی داستانن.
گیمپلی بازی هم گفتند چیزی مابین Uncharted ها و سری Infamous هستش...
درون بازی ارتباطاتی با بازی SpiderManـِ اینسامنیاک وجود داده... همینطور با بازی Guardians of The Galaxy ـی که Edios داره میسازه (این هم شایعه بود).

گفتم اینجا بهترین مکان برای گفتنشه...
اینجا بهترین جا واسه گفتنشه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
اگه SE میومد FF16 رو که ایتو میسازه معرفی میکرد من دیگه واقعا فقط قسمت DMCV کنفرانس سونی رو میدیدم و با خیال راحت بقیه نمایش هارو ایگنور میکردم:D البته خیلی بعید به نظر میرسه اما خدایی جا داره این نسل رو هم سونی با یه FF خفن از نوع ایتو به اتمام برسونه، مثل زمان PS2.

• Like
Reactions: vaan 2

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
اگه SE میومد FF16 رو که ایتو میسازه معرفی میکرد من دیگه واقعا فقط قسمت DMCV کنفرانس سونی رو میدیدم و با خیال راحت بقیه نمایش هارو ایگنور میکردم:D البته خیلی بعید به نظر میرسه اما خدایی جا داره این نسل رو هم سونی با یه FF خفن از نوع ایتو به اتمام برسونه، مثل زمان PS2.

SE ول کن XV به این راحتیا نیست
هنوز باهاش کار داره :D 4 تا DLC تا آخر 2019 ریلیز می کنه براش
بعدشم FF VII هست که با این چند قسمتی کردنش اساسی جیب فن ها رو خالی می کنه
بعد از اون FF XVI انشا الله

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
SE ول کن XV به این راحتیا نیست
هنوز باهاش کار داره :D 4 تا DLC تا آخر 2019 ریلیز می کنه براش
بعدشم FF VII هست که با این چند قسمتی کردنش اساسی جیب فن ها رو خالی می کنه
بعد از اون FF XVI انشا الله

اون که صد در صد، قطعا SE تو کنفرانسش DLC های جدید رو نمایش میده و فعلا تا به تا بیخیال نمیشه. ولی به هر صورت نباید از شماره جدید هم غافل بشه. SE میتونه هم XVI و هم FFVII رو با هم داشته باشه. پتانسیل فروش رو هر جفتشون دارن.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
کار روی ff xvi قبل از معرفی ریمیک شروع شده ! جوری که کارگردان ffxiv هم گفته بود من فکر میکنم اگه بازی بخواد سری رو نجات بده xv نیست xvi هست ! پس ختما چیزی وجود داره که روش نظر داده !
ولی بر خلاف رسم و رسوم se محرمانه نگهش داشتن !
........
چیزی که مسلمه پروژه ایتو در حال ساخته و استاف های se بارها به طور ضمنی بهش اشاره کردن !
پروژه ایتو چه فاینال بعدی باشه چه ip جدید یا یکی از فرانچایز های فراموش شده اسکوار مثل کرونو ها اگه امسال معرفی نشه قطعا میره برای نسل بعد و ایتو همچنان به این جملش معتقده و کنسول های نسل هشت هم قانعش نکردن

In September 2012, Hiroyuki Ito stated the optimum form of his battle systems has yet to come due to him being held back by hardware restrictions, such as available RAM and CPU power

البته اینکه ریمیک رو داده بودن استودیوی دیگه بسازن یعنی خودشون کار دیگه ای داشتن انجام میدادن و بعدش تصمیم گرفتن اخرش خودشون بسازن ممکنه باعث تاخیر 16 هم شده باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cloud Strife

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
کار روی ff xvi قبل از معرفی ریمیک شروع شده ! جوری که کارگردان ffxiv هم گفته بود من فکر میکنم اگه بازی بخواد سری رو نجات بده xv نیست xvi هست ! پس ختما چیزی وجود داره که روش نظر داده !
ولی بر خلاف رسم و رسوم se محرمانه نگهش داشتن !
........
چیزی که مسلمه پروژه ایتو در حال ساخته و استاف های se بارها به طور ضمنی بهش اشاره کردن !
پروژه ایتو چه فاینال بعدی باشه چه ip جدید یا یکی از فرانچایز های فراموش شده اسکوار مثل کرونو ها اگه امسال معرفی نشه قطعا میره برای نسل بعد و ایتو همچنان به این جملش معتقده و کنسول های نسل هشت هم قانعش نکردن

In September 2012, Hiroyuki Ito stated the optimum form of his battle systems has yet to come due to him being held back by hardware restrictions, such as available RAM and CPU power

البته اینکه ریمیک رو داده بودن استودیوی دیگه بسازن یعنی خودشون کار دیگه ای داشتن انجام میدادن و بعدش تصمیم گرفتن اخرش خودشون بسازن ممکنه باعث تاخیر 16 هم شده باشه
اینکه بزرگ فاینال ساکاگوچی از عنوان مضخرفی مثل xv تعریف می کنه... همین باعث شده حرف هیچکس برام مهم نباشه دیگه...:D
امیدوارم ایتو روی اتمسفر های دیگه کار کنه:D با اینکه xii بازی خوبی بود... و درش شکی نیست...ولی فکر کنم خیلی ها مثل من هم با فضاش حال نکردند...نمی دونم حال به خاطر این مورد بوده یا چیزای دیگه... ولی از الان می دونم نومورا طراح شخصیت های بازیش نیست!!!
درهر صورت باید xvi خوب بفروشه... می ترسم روزی برسه برای سود بیشتر فاینال یک بازی جمع و جور شده روی کنسول های نینتندو بشه... باید تغییرات بزرگ بدن...! با ریسک بزرگ...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اینکه بزرگ فاینال ساکاگوچی از عنوان مضخرفی مثل xv تعریف می کنه... همین باعث شده حرف هیچکس برام مهم نباشه دیگه...:D
امیدوارم ایتو روی اتمسفر های دیگه کار کنه:D با اینکه xii بازی خوبی بود... و درش شکی نیست...ولی فکر کنم خیلی ها مثل من هم با فضاش حال نکردند...نمی دونم حال به خاطر این مورد بوده یا چیزای دیگه... ولی از الان می دونم نومورا طراح شخصیت های بازیش نیست!!!
درهر صورت باید xvi خوب بفروشه... می ترسم روزی برسه برای سود بیشتر فاینال یک بازی جمع و جور شده روی کنسول های نینتندو بشه... باید تغییرات بزرگ بدن...! با ریسک بزرگ...

تمام حرفت اینه که فاینال فانتزی باید یه wrpg با گیم پلی اکشن باشه ! و خدای نکرده ایتو بسازه ممکنه کلاسیک باشه !!! منظورت از اتمسفر های دیگه هم بازی های دیگه است !!!

اولا تعریف و تمجید یه نفر چه ربطی به استعداد و توانایی بازی سازی کسی داره ؟! نیل دراکمنم کلی از دلست گاردین تعریف کرد در حالی که خیلیا با این بازی حال نکردن !

در اینکهxii کار فوق العاده ای بود هیچ شکی نیست و بهترین بازی عمر منم هست ! ولی ایتو رو من با ۱۲ قضاوت نمیکنم ! چون ۱۲ بهش تحمیل شد ! و تمام کارها و داستان و یونیورس و کارکتر ها کار ماتسونو بود ! گیم پلی و لول دیزان. و اونت پلن های بازی به عهده ایتو بود که هنوزم که هنوز تنوع و کیفیت لول دیزاین و گیم پلی و دشمنای بازی بازی تو هیچ بازی ندیدم ! من اعتبار ایتو رو به کل کریرش میدم ! به توانایی منحصر به فردش و ایده هاش سر گیم پلی و بتل دیزاین و لول دیزاین بازیاش ! شماره ۹ هم که داستانش رو با همکاری ساکاگوچی نوشته بود به عقیده خیلی ها بهترین داستان یا حداقل بهترین رومنس سری بوده !
........
بعضی اشخاص تو این صنعت هر چی میسازن میشه به کیفیت بالا و شاهکار شدنش مطمین بود ! درست مثل کوجیما ؛نیل دراکمن ؛ کن لوین ! و ایتو هم تو همین راسته قرار میگیره !
بازی بعدی ایتو هر چی باشه یه شاهکار دیگست ولی اگه کسی هم میخواد ایتو نسخه بعد فاینال رو بسازه به خاطر نجات فرانچایزه ! وگرنه فرقی به حال ایتو و فن هاش نمیکنه اسم بازیش چیه !

ایتو هیچوقت با نومورا کار نکرده و نخواهدم کرد دلیلشم مشخص نیست ! طراح ۱۲ هم یوشیدا اکیهیکو یوشیدا بود که ارتیست و کارتر دیزاین نیر اتوماتا هم بود ! یکی از بهترین و با استعداد ترین هنرمندای ژاپنه که استعدادش رو تو اسکوار داره هدر میده ! واقعا خیلی خوشحال میشم بازم با هم همکاری کنن !

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
خب نظرسنجی جدید اضافه شد...تا جایی که می‌تونستم تمام احتمالات رو در نظر گرفتم. حالا انتخاب کنید تا بعد از کنفرانس فِیل بشید >:)>:)>:)
اینم نتیجه‌ی نظرسنجی قبلی:

2018-06-05_103038.jpg

ننگ بر شما که به DQB2 رای ندادید...اگه نسخه‌ی اول رو تجربه می‌کردید الان از رستگاران بودید :D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
Yosuke Matsuda مدیرعامل Square Enix طی گزارش مالی کمپانی اعلام کرده تعداد بیشتر پلتفرم‌های مقصد چیز خوبیه و اونا قصد دارن به رویه‌ی انتشار بازیاشون برای پلتفرم‌های مختلف ادامه بدن.

“Growth in the number of platforms is basically a good thing, and we intend to further advance our multiplatform approach,”​

Square Enix Doubles Down On Its “Multiplatform Approach” « Video Game News, Reviews, Walkthroughs And Guides – GamingBolt

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Yosuke Matsuda مدیرعامل Square Enix طی گزارش مالی کمپانی اعلام کرده تعداد بیشتر پلتفرم‌های مقصد چیز خوبیه و اونا قصد دارن به رویه‌ی انتشار بازیاشون برای پلتفرم‌های مختلف ادامه بدن.

Square Enix Doubles Down On Its “Multiplatform Approach” « Video Game News, Reviews, Walkthroughs And Guides – GamingBolt
هیچی در مورد بهبود مدیر یت اسف ناکشون نگفته !

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332

انشالله همه کمپانی ها ب این راه راست هدایت شوند :D

• Like
Reactions: Mr. Children

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
WOW ! این Legacy of Kain چه کرده در نظرسنجی :D
از اونجایی که خیلی وقته نسخه‌ی جدیدی ازش منتشر نشده، اینهمه رای رو انتظار نداشتم...
من خودم اصلا هیچ تجربه‌ای از این سری ندارم...بازی ویژگی بخصوصی داره یا این رای‌ها اثراتِ نوستالژیه؟! منم به راه راست هدایت کنید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر