Square Enix نیز در E3 2015 کنفرانس خواهد داشت

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
سلام!

6lipbxz4p5by2rhn5j1a.jpg

بعد از اینکه Bethesda اعلام کرد امسال یک کنفرانس خبری برای E3 در نظر دارد، اکنون Square Enix نیز خبر داده که با یک کنفرانس اختصاصی به استقبال گیمرها خواهد آمد. کنفرانسی که در 16 ژوئن، ساعت 9AM PST برگزار خواهد شد و به صورت زنده نیز نمایش داده می‌شود.
هنوز اطلاعات بیشتری در مورد کنفرانس داده نشده، ولی طبق گفته‌های Square Enix باید منتظر نمایش‌هایی از عناوین 2015 و بعد از آن باشیم.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
چه خبره امسال! 5 تا کنفرانس همیشگی رو که داریم (نمیدونم نینتندو کنفرانس میده یا Direct، ولی امیدوارم امسال دیگه کنفرانس بذارن)، بعدش Bethesda اومد و حالا هم Square Enix! دیگه کم مونده رهپویان امید فردا (مثلاً از این اسم های ایرانی :D) هم کنفرانس بذاره!
E3 عظیمی در پیش هست. همین طوری کلی بازی خفن از پیش معرفی شده نمایش داده میشن مثل Uncharted 4, Halo 5, Forza 6, DOOM, Deus Ex: Mankind Divided و خیلی های دیگه. احتمالاً یه سری IP جدید مثل بازی های Guerrilla و Rare و ... هم باشن. همین طور احتمال دیدن ویدئوهایی از بازی هایی مثل Gran Turismo 7, God of War, Gears of War و ... هم هست. یعنی حتی اگه سورپرایز اساسی هم نداشته باشیم، تعداد بازی های بزرگ و معروف انقدر زیاد هست که حوصله ـمون سر نمیره. :D

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
یا خدا. دیگه تایم بیداری مون زیاد شد و تایم خواب کم :d
ولی بازم به نظرم بهترین کنفرانس امسال رو مایکروسافت و سونی خواهند داشت که در این بین سونی با اختلاف کمی برتری خودش رو ثابت می کنه. با نمایش جدید از U4 و GOD IV
مایکروسافت هم که همیشه دست پره:d
ولی بهترین بازی نمایش داده شده به نظرم متعلق به یوبیسافت خواهد بود. معلوم نیست چه بازی ولی مثل سال های گذشته بازم یوبیسافت قدرتمند ظاهر می شه

در کل امیدوارم کنفرانس های خوبی رو شاهد باشیم.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
بجا یه شب دوشب نمیخابیم به به:d در کل خیلی وقته دیدن کنفرانسا و تریلر بازیا و‌نمایشاشون از بازی کردنشون بیشتر حال میده مخصوصا کنفرانسا یوبیسافت و نمایشا معروفش:x
پ ن:سونیو مایکرو بیچاره میشن اینجوری :|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به نظر من بهتره امسال زودتر تاپیک مخصوص E3 رو بزنیم و همه بحثا رو ببریم اونجا و پراکنده نباشن:biggrin1: مخصوصا اینکه این روزها خیلی اخبار در رابطه با عناوین مختلف داره میاد ولی چون نمیشه براشون تاپیک زد، گم و گور میشن:biggrin1:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
کنفرانس مایکروسافت معمولا ساعت 9:30 صبح روز شروع E3 هست، حالا اینا کنفرانسشون رو گذاشتن 9 صبح همون روز، یعنی کنفرانسشون نیم ساعت هست؟ :D شاید هم کنفرانس مایکروسافت امسال زمانش عوض شده :-/ :D
به نظر من بهتره امسال زودتر تاپیک مخصوص E3 رو بزنیم و همه بحثا رو ببریم اونجا و پراکنده نباشن
biggrin1.gif
مخصوصا اینکه این روزها خیلی اخبار در رابطه با عناوین مختلف داره میاد ولی چون نمیشه براشون تاپیک زد، گم و گور میشن
یه تاپیک در مورد پیش بینی E3 قراره زده بشه که تا موقع زدن تاپیک های اصلی میشه اخبار رو هم اونجا گذاشت :D

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
به نظر من از کنفرانس یوبی و EA که پر بار تر می شه :x منتظر نمایش گیم پلی از FFVII هم هستیم :x :D
همین اول کاری که زایید
yahoo_4.gif

خدا کنه بتونه برگذار کنه که خیلی باعث خوشحالی ما میشه
yahoo_4.gif
نزاییده! منظورش اینه که اگه دستش پر نبود کنفرانس برگزار نمی کرد!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
به به! با این همه بازی که اینا معرفی کردن واقعا یه کنفرانس اختصاصی لازم داشتن :D یادمه چند روز پیش گفته بودن هنوز بازی جدید برای معرفی/عرضه توی 2015 داریم که ازشون چیزی نگفتیم. یحتمل یه چندتایی توی همین کنفرانس معرفی میشن و باقیشون هم میرن برای TGS :D در کل عجب سال رویایی شده این 2015 :bighug:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,593
نام
mohammad
اگه کنفرانسی نداشت جای سوال بود اخه این همه بازی...:D
بابا خسته شدیم از کنفرانس های مضخرف یوبی و EA:D به کسی بر نخوره ولی نظر شخصیم بود:D
من از اینا فقط یه تیزر کوتاه از عنوان بعدی نومورا می خوام و بس:D اگه نشون دادن که هیچی وگرنه خودمو تحریم می کنم و هیچ تریلری رو حاضر نشم ببینم:D
ما چلوکباب نمی دیم ولی کلا هر کس بتونه یه خبر از عنوان بعدی نومورا به بنده بده در صورت AAA بودن عنوان و با توجه به سطح عنوان یه کد 10 یا 20 دلاری پیش من داره(برای کنسول های نسل هشتمی باشه شما wiiu رو کنسول نسل هشتمی حساب نکنید:D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر