Square Enix قصد غافل گیر کردن را دارد

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
In The Name of God

شرکت Square-Enix در تاریخ چهارشنبه 12 دسامبر شمارا غافل گیر خواهد کرد! این شرکت اعلام کرده است که در تاریخ 12 / 12 / 2012 قفل اسرار و راز های این موضوع را بازی کند. طبق گفته ها و چت های اینترنتی در تیزر سایت جدیدی توسط شرکت Square-Enix به وجود آمده است، Star Galaxy میتواند عنوان بعدی از سری Star Ocean باشد.

Here’s a snapshot of the site: liftoff

Star-Ocean-Teaser-Site-600x312.jpg

طبق گزارشاتی که از سایت Siliconera به دست آمده است در لینک url آدرس این وبسایت کلمه liftoff وجود دارد سپس بعد از بررسی های محیط و تحقیق های فراوان انتظار دارد که آن تحت عنوان Star Galaxy معرفی شود. آنها این تصور را میکنند که این عنوان یکی از عناوین جذاب و خاص سری Star Ocean باشد، اما ما همچنان باید منتظر اطلاعات بیشتر بشینیم.

منبع

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
تو رو خدا نمایش یا حداقل یه چیزی از موارد زیر باشد من حال کنم :

LIGHTNING RETURNS : FINAL FANTASY XIII

or

FINAL FANTASY VERSUS XIII

یا مربوط به این پروژه باشه که من حال کنم چون عاشق قضیه ی کریستال ها و لایتنینگ شدم !!!!

Fabula Nova Crystallis Final Fantasy - Wikipedia, the free encyclopedia

وای وای جان جان @!@!@!@!@!;;)

والا تا جایی که تو خبرها اومده. توی Jump Festa 2013 یک تریلر از Lightning Returns: Final Fantasy XIII نشون میدن. VERSUS هم همچنان اونجا خبری نیست.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
حمید من تو فامیتسو خوندم Versus ساخته شده و فول آماده نمایش هست منتها تکلیف پروژه معلوم نیست. یعنی یا SE شوتش کرده به نسل بعد و میشه لانچ کنسول های بعدی (قطعا همینه) یا مثلا دیگه Versus نیست و به عنوان FFXV منتشر میشه که باز میشه برای نسل بعد!

یعنی از انجایی که حتما LR آخرین FF این نسل هست دیگه این نسل خبری از Versus نمیشه اما بازی کامل ساخته شده و خبری از کنسل و اینا نیست!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این SE جدیدا بد جور رفته رو اعصابم

بیشعورا گند زدن با کاری که دارن با Versus میکنن بعد هی عین . . . دارن بازی جدید معرفی میکنن

دوس دارم X,Y شونو جلو چشاشون بیارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر