Square نام های تجاری Type-1 و 2 و 3 را ثبت می کند!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
type123.jpg

شرکت Square Enix در پی ثبت عنوانی تجاری به نام Final Fanasy Type-0 در پایان ماه دسامبر، نام های تجاری جدیدی را ثبت کرده است که چندان بی ربط با عنوان مذکور نمی باشند.

سه Trademark و لوگوی جدید با عناوین Type-2 ،Type-1 و Type 3 که توسط اکویر اینکس در اروپا ثبت شده اند که این سناریو رو عجیب و عجیب تر میکنند.

این ناشر اوایل همین ماه دامنه های finalfantasytype0.com و finalfantasytype-0.com را ثبت کرد که هردو متصل به شعب اصلی Square Enix متصل می باشند.

همچنین اوایل این هفته مشخص شد که با ثبت دامنه ی "FinalFantasy13-2game.com" انتظار داشتن FF XIII دیگری چندان هم دور از ذهن نخواهد بود.

امیدواریم با عرضه ی برنامه ی First Production Department Event، به وجود ارتباطات میان این موضوعات پی ببریم.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
آخه رضا جان دامنه ی finalfantasytype-0.com چطور میتونی ربطی به سر کچله داشته باشه؟!!:d:-/
اِ ببخشید به اسم دامنه ها دقت نکردم! ما هم تو کف کچله موندیم تخیلی شدیم! این SE هم فقط بلده FF عرضه کنه! حالمون بهم خورد!

آره دیگه انقدر منتظرش موندی، فکر کنم خودت هم تبدیل به مردی کچل شدی!:d

خدا نکنه!

آخرین ویرایش:

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
مطمئن شدم که ماله آیفون و این چیزا هستش ! ولی فکر کنم کم کم FF هم مثل ِ COD میشه ...
به نظر میرسه همینه که شهاب جان میگه!
باید کلاً فضا رو عوض کنه به نظرم، یه تنوعی بشه.
همینطوری فایده نداره!
اِ ببخشید به اسم دامنه ها دقت نکردم! ما هم تو کف کچله موندیم تخیلی شدیم! این SE هم فقط بلده FF عرضه کنه! حالمون بهم خورد!
آره دیگه انقدر منتظرش موندی، فکر کنم خودت هم تبدیل به مردی کچل شدی!:d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر من احتمالش که مال PSP 2 باشه بیشتر هستش برای این که PSP 2 به احتمال زیاد 27 همین ماه معرفی میشه و فقط مشخص شده یه مرتال کامبت داره براش ساخته میشه احتمال این که یه FF هم براش معرفی بشه زیاد هستش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر