Spyro Reignited Trilogy | PC

lsy7_picture1.png

Spyro Reignited Trilogy

سازنده: Toys for Bob

ناشر: اکتیویژن

سبک: پلتفرمر سه بعدی

تاریخ انتشار: 12 شهریور 1398

پلتفرم: پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان , نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی
اژدها , وارد می شود

قبل از اینکه اطلاعاتی مبنی بر وجود نسخه کامپیوترهای شخصی سه گانه اسپایرو از دست سایت درجه بندی تایوانی در بره زمزمه هایی ضعیف مبنی بر عرضه نسخه pc بود ولی این نوع خاص از دررفتگی داده , باعث شد که نسخه pc امری مسجل جلوه کنه و در نهایت در E3 2019 , شرکت اکتیویژن چاره ای جز تسلیم در برابر اراده پی سی گیمینگ نداشت و تاریخ 3 سپتامبر رو برای پیش کش کردن این عنوان بر روی استیم مناسب دید..

سازنده ی اصلی این بازی ها Insomniac بوده و کار مرمت و بازسازی توسط Toys For Bob سازنده ی سری بازی های Skylanders انجام شده, پس بچشید دست پخت اینسامنیاک رو که به مدد نظام هماهنگ سرمایه داری و سلطه ! دیگه قرار نیست از طرف اینا دیگی برا pc بجوشه ....بازی با آنریل انجین 4 توسعه یافته و وظیفه‌ی پورت نسخه‌ی رایانه‌های شخصی برعهده‌ی استودیوی آیرون گلکسی (Iron Galaxy) است.
نورپردازی‌ها و ترکیب رنگ ها و گرافیک بصری بازی خیره کننده است , احتیاط کنید RBG بازی کار دستتون نده و گرافیکتون بسوزه !! در کنار این گرافیک چشم‌نواز، موسیقی کلاسیک بازی هم گنجانده شده و نسخه کامپیوتر های شخصی از resolution 4Kپشتیبانی شایسته به عمل میاره.

لازم به ذکره که این اولین حضور این اژدهای بنفش رنگ به طور رسمی بر روی کامپیوتر های شخصی هست و چون سبک3D Platformer کمیابه بویژه بر روی pc, و با توجه به قیمت مناسبش امید هست فروش خوبی داشته باشه , بی خود نیست رنگ اسپایرو بنفشه به جهت Rare بودنشه !!

خانم michelle fonseca که تولیت آستان منحوس Activition رو بعهده داره و همینطور با حفظ سمت سخنگوی پارلمانی شرکت هم هست عنوان داشته که هدف ما اینه که گیمرها رو پرتاب کنیم در خاطرات ارزشمندی که در دهه 90 داشتند و نیز فن های جدید رو به دنیای اسپایرو دعوت کنیم. حالا تصمیم با شماست دوست دارید هل تون بدن یا خودتون به زبون خوش میایید..!!

این کالکشن 3 بازی رو شامل میشه که سال ها در چنگال انحصار PS1 قرار داشتند :
Spyro the Dragon 1998
Spyro 2: Ripto’s Rage 1999
Spyro: Year of the Dragon 2000

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این سپتامبر مونداس... این سپتامبر.... شاید این ماه اولین و آخرین ماهی باشه که واقعا به سرم زده باشه سوییچ ام رو هک کنم
اسپایرو
آسترال چین
زلدا
Untitled Goose Game
دراگون کوئست
دیمن ایکس ماکینا
نی نو ****

یه PC درست درمون کاش داشتیم:((:((

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
این سپتامبر مونداس... این سپتامبر.... شاید این ماه اولین و آخرین ماهی باشه که واقعا به سرم زده باشه سوییچ ام رو هک کنم
اسپایرو
آسترال چین
زلدا
Untitled Goose Game
دراگون کوئست
دیمن ایکس ماکینا
نی نو ****

یه PC درست درمون کاش داشتیم:((:((

آخ بمیرم !!:-s

Contra: Rogue Corps و THE NINJA SAVIORS و Jet Kave Adventure هم هست تازه اگه دارک سایدرز 2 و گوست باستر و اسنایپر 3 و اوری رو قبلا بازی کرده باشی!!

تو اکتبر هم Yooka-Laylee and the Impossible Lair و Trine 4: The Nightmare Prince هست...آخه مگه می شه از ویچر در حالت هندهلد گذشت..!!...ای خداااااا........!!! اصل کاری , Luigi's Mansion 3 رو می خوای چی کار کنی ؟:((:((

حالا یک پی سی گیمر خاک تو سری مثل من , که دلش با نینتندو هست و زلدا و آسترال چین نداره چه گلی باید به سرش بگیره...!!:-s
شما غم سپتامبر داری من هنوز از غصه July در نیومدم دو ماهه هر شب در حسرت Marvel Ultimate Alliance 3 بالش رو می زارم رو سرم و نیم ساعت هارهار گریه می کنم و خدا می دونه با دادن چند تا شعار مرگ بر آمریکا و نیتن دریک... !! :o..!! ..نیتن یاهو ..خوابم می بره...

نه بابا هک نکن , بانجو کازویی میاد تو سوپر اسمش آپدیت می خواد , وا می مونی...

ببین یکی هست کلیه می خواد منتها چون همچین گنده منده هست و شرب مایعاتش زیاده با یکی کارش راه نمی افته , دو تا می خواد!! حالا شما اگه می تونی تابستونا روزی چند ساعت تو آفتاب راه بری و زمستونا روزی چند ساعت بشینی تو فِر اجاق گاز تا همه چیز بخار بشه و توانایی این رو دارید که بدون کلیه به حیات ادامه بدید...! در صورت تمایل بهم پیام خصوصی بده :-c

من خودم پارسال قرنیه چپم رو دادم و کارت گرافیک خریدم و الان یدونه چشم بند چرمی جاش گذاشتم :ar!, بد هم نشد به هرکس نگاه می کنم حساب کار دستش میاد فقط یخورده تو بازی های First person اذیتم میکنه , دشمن ها رو نمی تونم ببینم..!!:(

الان هم CPU ام گلوگاه ایجاد کرده و تو Controlیخورده اذیت می کنه , منتها از اونجایی که خدا حواسش همیشه به ما هست یک بابایی پیدا شده انتهای روده بزرگش مثل اینکه خوب عمل نمی کنه و سر پیچ ها بــاد خالی میکنه !!...:-"
حالا دو به شک موندم , نمی دونم آخر هفته برم پای معامله اهدا یــا نه ...پولش خوبه ها ولی نکته اینجاست که باید تا آخر عمر با صفت نامناسبی توسط دیگران خطاب بشم...!!:-??

پ .ن: چرا در پست شما نام تمام بازی ها به فارسی تایپ شده و نام یکی از اونها لاتین؟:D

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
من با این بازی زندگی کردم!!!! امروز کاملا اتفاقی متوجه شدم شش ماهه برای PC اومده!!!! :|:|:|
موندم چرا هیچ خبری از این بازی تو هیچ سایتی یا گروهی نبوده!!!
داره نصب میشه الان! بریم برای مرور خاطرات!

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
من با این بازی زندگی کردم!!!! امروز کاملا اتفاقی متوجه شدم شش ماهه برای PC اومده!!!! :|:|:|
موندم چرا هیچ خبری از این بازی تو هیچ سایتی یا گروهی نبوده!!!
داره نصب میشه الان! بریم برای مرور خاطرات!
بازی یک ماه نشده امده .داداش این بازی بسیار سادست و تنها بدرد کسانی مثل شما احتمالا بخوره که خاطره قبلی دارید

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
بازی یک ماه نشده امده .داداش این بازی بسیار سادست و تنها بدرد کسانی مثل شما احتمالا بخوره که خاطره قبلی دارید
دقیقا همینطوره.

ولی آقا عجب چیزی شده!!! گرافیک و جزئیات محشر!!! خاطرات من زنده شد!!!
نشستم پاش نفهمیدم کِی یک ساعت شد!!! :))
چه محیط آرامش بخشی داره!!!

به قول شما، فقط به درد پیرمردهائی مثل من می خوره بیشتر! :))

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من این بازی رو بازی نکرده بودم زمان خودش نمی دونم چرا توی ایران زیاد تحویلش نمی گرفتن بازی که متاش 91 هست.

من شماره ی 1ش یکم رفتم بد نبود بعدش شماره ی دومش رو رفتم خیلی بهم چسبید با اینکه بازی برای تیرکمون هست اما گیم پلیش محیط هاش بازی هاش خیلی متنوع و جذاب هستن انصافا چقدر زمان قدیم خلاقیت در بازی ها موج می زد چیزی که الان کاملا مرده چقدر حیفه که تاپیک بازی به این قشنگی و زیبایی و خلاقانه مرده اما بازی های RGP یکنواخت کپی هم این همه صفحه پیش رفتن ادم دلش می سوزه
اگر کسی هنوز دنبال بازی های خلاقانه و ارمش بخش هست این بازی شماره 2 با 3ش به شدت پیشنهاد می شه درسته که روند کلی بازی ساده هست اما برخی از گیم هاش حقیقتا سخت هست سعی کنید تمام اورب هاشم به دست بیارید قشنگی بازی به همین ORBS هست اخرای بازی هم نیاز به تعداد زیادی برای به پایان رسوندن بازی دارید پس تا جایی که می تونید جمعش کنید.

امتیاز من به شماره ی 2 بازی 9.5/10 هست اینکه 1 بازی هنوز بعد از 20 سال گیم پلیش تا این حد بتونه جذاب باشه این همه گیم پلی متفاوتی داشته و صد البته حساب شده و جذاب حقش قطعا 9.5 از 10 هست.
گرافیک بازی هم بهترین گرافیک کارتونی هست که تا الان دیدم عین انیمیشن می مونه ادم قشنگ در محیط و شخصیت های بازی غرق می شه.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
من این بازی رو بازی نکرده بودم زمان خودش نمی دونم چرا توی ایران زیاد تحویلش نمی گرفتن بازی که متاش 91 هست.

من شماره ی 1ش یکم رفتم بد نبود بعدش شماره ی دومش رو رفتم خیلی بهم چسبید با اینکه بازی برای تیرکمون هست اما گیم پلیش محیط هاش بازی هاش خیلی متنوع و جذاب هستن انصافا چقدر زمان قدیم خلاقیت در بازی ها موج می زد چیزی که الان کاملا مرده چقدر حیفه که تاپیک بازی به این قشنگی و زیبایی و خلاقانه مرده اما بازی های RGP یکنواخت کپی هم این همه صفحه پیش رفتن ادم دلش می سوزه
اگر کسی هنوز دنبال بازی های خلاقانه و ارمش بخش هست این بازی شماره 2 با 3ش به شدت پیشنهاد می شه درسته که روند کلی بازی ساده هست اما برخی از گیم هاش حقیقتا سخت هست سعی کنید تمام اورب هاشم به دست بیارید قشنگی بازی به همین ORBS هست اخرای بازی هم نیاز به تعداد زیادی برای به پایان رسوندن بازی دارید پس تا جایی که می تونید جمعش کنید.

امتیاز من به شماره ی 2 بازی 9.5/10 هست اینکه 1 بازی هنوز بعد از 20 سال گیم پلیش تا این حد بتونه جذاب باشه این همه گیم پلی متفاوتی داشته و صد البته حساب شده و جذاب حقش قطعا 9.5 از 10 هست.
گرافیک بازی هم بهترین گرافیک کارتونی هست که تا الان دیدم عین انیمیشن می مونه ادم قشنگ در محیط و شخصیت های بازی غرق می شه.
چقدر عالی توضیح دادی.
من تمام نسخه های این بازیو روی PS1 تجربه کرده بودم. نسخه PS2 هم خوب بود و گرافیک بازی خیلی تغییر کرده بود. ساعت ها برای این بازی وقت می ذاشتم! حس یک گیم واقعی رو القاء می کنه، متفاوته و ازش خسته نمی شی!
به قول شما، واقعا حیفه کسی این بازی رو تجربه نکنه!

دوستان اگر فکر می کنید این بازی کودکانه ست، سخت در اشتباهید! اگر خیال می کنید بازی تاریخ مصرف گذشته ـست، این هم غلطه! ممکنه روند بازی آسون به نظر میاد، اما کامل کردن مراحل و به دست آوردن تمام آیتم ها، کار هرکسی نیست! چنان شما رو غرق در خودش می کنه که گذر زمان رو حس نمی کنید!
بازی کنید و مزه یک گیم ریشه دار و قدیمی رو بچشید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر