Spore Game Community

از کدام مرحله ی زندگی در Spore بیشتر لذت بردید ؟

• تک سلولی

رای‌ها: 4 40.0%
  • حیوانی

رای‌ها: 3 30.0%
  • قبیله ای

رای‌ها: 3 30.0%
  • تانکی

رای‌ها: 0 0.0%
  • فضایی

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    10

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
همه چیز درباره ی بازی Spore در اینجا مطرح خواهد شد ( بحث، تبادل نظر، ترفندها، رکورد ها، چیزای جالب و جدید و ... )
امیدوارم که هممون استفاده ببریم، خودم هم در تاپیک فعال خواهم بود.
برای شروع :
کی تا حالا تونسته به مرکز کهکشان بره ؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
چه طور مگه ؟ البته با بقیه موجودات یه تعاملی داشتم ولی دیگه ادامه ندادم .
این بازی با یکی دو تا تعامل درک نمیشه، واقعا مرحله ی فضا پیچیده و مبهمه، اونقدر که من حدود 2 ساله دارم بازیش میکنم، هنوز نتونستم به نتیجه ی قانع کننده ای برسم ( درحالی که میدونم یه چیزی وجود داره )

آخرین ویرایش:

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
این بازی با یکی دو تا تعامل درک نمیشه، واقعا مرحله ی فضا پیچیده و مبهمه، اونقدر که من حدود 2 ساله دارم بازیش میکنم، هنوز نتونستم به نتیجه ی قانع کننده ای برسم ( درحالی که میدونم یه چیزی وجود داره )

عزیزم برای اونایی که تا حالا اسم بازی رو نشنیدن یه توضیحی بده لطفا ;)

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
عزیزم برای اونایی که تا حالا اسم بازی رو نشنیدن یه توضیحی بده لطفا ;)
چشم، اینم یه توضیح مختصر :
در ابتدا شما سیاره محل سکونت خود را انتخاب میکنید، سپس به وسیله ی شهابی از آسمان به دریا میفتید. ابتدای بازی شما یک موجود تک سلولی هستید که باید گوشت یا گیاه ( بستگی به نوع جانورتان دارد ) بخورید تا رشد کنید و قدرت تفکر به دست آورید.
وقتی به اندازه ی کافی رشد کردید یک مغز بسیار کوچک در سر شما به وجود می آید و حالا دیگر عاقل شده اید ( تقریبا ) و میتوانید به خشکی بروید. ( در این مرحله بازی شخصی است )
وقتی وارد خشکی شدید باید یا حیوانات دیگر را بکشید و مغزتان را تقویت کنید ( که در این صورت گوشتخوار هستید ) و یا باید با حیوانات دیگر صلح برقرار کنید و مغزتان را تقویت کنید ( که در این صورت گیاهخوار هستید، البته حیوانات گوشتخار هم میتوانند صلح برقرار کنند ).
وقتی مغزتان به اندازه ی کافی تقویت شد و رشد کرد، آتش را اختراع میکنید و قبیله را به وجود می آورید. در این قسمت بازی یا باید با قبیله های دیگر صلح کنید یا بجنگید ( با امکانات و سلاح اولیه ). ( دراین مرحله بازی استراتژیک است )
وقتی به اندازه ی کافی قدرتمند و دنیادیده شدید، به فکر ساخت پایگاه میفتید و در نتیجه تانک.
در این قسمت شما دارای تانک، کشتی و هواپیما میباشید، پس از اقتدار در این مرحله. ( در این مرحله بازی استراتژیک است )
حال نوبت به ساخت پایگاه فضایی و در نتیجه سفینه ی فضایی میرسد. ( در این مرحله بازی شخصی است )
از این مرحله به بعد دیگر شما باید تعلیم ببینید، بجنگید، صلح کنید، قدرتمند شوید، سیاره تصاحب کنید و ... .
این مرحله به نظر من تا حدی پایان ناپذیر است.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازیه من مشکل داشت تو زندگی قبیله ای وقتی لباس رو انتخاب میکردم بازی هنگ میکرد و باید دستگاه رو ریست میکردم:|
من زندگی قبیله ای رو انتخاب کردم تو نظر سنجی!

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
چشم، اینم یه توضیح مختصر :
در ابتدا شما سیاره محل سکونت خود را انتخاب میکنید، سپس به وسیله ی شهابی از آسمان به دریا میفتید. ابتدای بازی شما یک موجود تک سلولی هستید که باید گوشت یا گیاه ( بستگی به نوع جانورتان دارد ) بخورید تا رشد کنید و قدرت تفکر به دست آورید.
وقتی به اندازه ی کافی رشد کردید یک مغز بسیار کوچک در سر شما به وجود می آید و حالا دیگر عاقل شده اید ( تقریبا ) و میتوانید به خشکی بروید. ( در این مرحله بازی شخصی است )
وقتی وارد خشکی شدید باید یا حیوانات دیگر را بکشید و مغزتان را تقویت کنید ( که در این صورت گوشتخوار هستید ) و یا باید با حیوانات دیگر صلح برقرار کنید و مغزتان را تقویت کنید ( که در این صورت گیاهخوار هستید، البته حیوانات گوشتخار هم میتوانند صلح برقرار کنند ).
وقتی مغزتان به اندازه ی کافی تقویت شد و رشد کرد، آتش را اختراع میکنید و قبیله را به وجود می آورید. در این قسمت بازی یا باید با قبیله های دیگر صلح کنید یا بجنگید ( با امکانات و سلاح اولیه ). ( دراین مرحله بازی استراتژیک است )
وقتی به اندازه ی کافی قدرتمند و دنیادیده شدید، به فکر ساخت پایگاه میفتید و در نتیجه تانک.
در این قسمت شما دارای تانک، کشتی و هواپیما میباشید، پس از اقتدار در این مرحله. ( در این مرحله بازی استراتژیک است )
حال نوبت به ساخت پایگاه فضایی و در نتیجه سفینه ی فضایی میرسد. ( در این مرحله بازی شخصی است )
از این مرحله به بعد دیگر شما باید تعلیم ببینید، بجنگید، صلح کنید، قدرتمند شوید، سیاره تصاحب کنید و ... .
این مرحله به نظر من تا حدی پایان ناپذیر است.

WOW پس واسه خودش یه پا civilization هست این بازی.
فقط این که میگی قسمتی از بازی استراتژی هست و قسمتی شخصی,منظورت از شخصی چیه؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
WOW پس واسه خودش یه پا civilization هست این بازی.
فقط این که میگی قسمتی از بازی استراتژی هست و قسمتی شخصی,منظورت از شخصی چیه؟
منظورم از شخصی اینه که بازی رو باید به صورت تک نفره هدایت کنی، یعنی تو یه نفر رو فقط هدایت میکنی. اما استراتژیک نه، یه گروه رو هدایت میکنی

shahab.fattahi

کاربر سایت
Apr 4, 2009
457
نام
shahab
تک سلولی از همه بهتر بود.
تانکی از همه بدتر بود.اسم اون تانکی باید میشد شهری
من آخر تونستم به Galatic core برم.اما Grox رو نتونستم کامل بکشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر