SPOILER: The MGS V TPP Spoiler Thread

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
:d

این تاپیک واقعا نیازه؛ یعنی واسه هر بازی ای واقعا نیازه که یه تاپیک باشه در مورد داستان یک بازی بحث بشه بدون اینکه تو تاپیک اصلی چیز بزرگی اسپویل بشه.

نکات:

1- اسم تاپیک مشخصه؛ همه چی در مورد داستان بازی و بحث در موردش، حتی نکات غیر داستانی مثلا یه سری از ویژگی های گیم پلی و امکانات که شاید کسی نخواد بدونه و خودش میخواد کشفش کنه، این جا بحث میشه کلا.

2- از تگ اسپویلر لازم نیست استفاده کنید.

این آخرین هشدار بود. اگه هنوز بازی رو تموم نکردید این جا وارد نشید.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,234
جناب یه سری تئوری های تخیلی و بی سرو ته.استادی که از 2 سالگی متال گیر بازی می کردی.جناب دانا.هر چیزی که تو این تاپیک ارائه شده دلیلی پشتش بوده. n تا سوال مطرح شده که تنها جوابی که از طرف شما ها ارائه شده مکطلقا بر پایه حدث و گمان بوده.شما برای من دلیل با مدرک.دلیل درست بیار برای سوالات من ،مطمئن باش کسی دیگه پست نمیده.متاسفانه همین فن های قدیمی که عمرشون را پای سری گذاشتن از دادن جواب سوال های ما نوب های متوهم عاجزند.
جوابها به حد کفایت داده شده . مشکل خود شماها هستین . شما توهم طرح مسئله داری و سوال هایی مطرح میکنی که هیچ ارزشی برا کسی نداره ( حالا الان میاد یه لیست از مسائل حل نشده بازی رو برام میزاره lol) . داستان کاملا واضح هستش و پیچیدگی خاصی نداره . شما میتونی تا هر وقت که بخوای برا خودت مسئله مطرح کنی و دنبال نخود سیا باشی . من فقط پست دادم که به بقیه دوستان بگم وارد این بحث ها نشن که بخوان شما رو قانع کنن چون بیشتر وقت خودشون رو تلف کردن و صد البته من هم بیشتر از این وقت خودم رو با شما تلف نخواهم کرد ;)

• Like
Reactions: Holy Diver

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
متاسفانه با وجود لحن مطمئنت عملا هیچی نمیدونی.این بحث ماسک بودن صورت اسماعیل یه چند ماهی هست که رد شده.
بقیه چیز هایی را که نوشتی من واقعا متوجه نمیشم.ولی بله.تو اندینگ واکمن اسپیکر نداره ولی تو کل بازی داره.
این قضیه ناقص بودن بازی را هم که خیلی وقته رد شده.طبق صحبت های خود کوجیما احتمالا کل قسمت ناقص بازی همون مراحل تکرراری و مرحله 51 هست.متاسفانه شما اطلاعاتتون درباره مسائل جانبی بازی در حد صفره.
توصیه می کنم صفحات قبلی تاپیک را بخونید(20 صفحه اخیر.البته اگه وقتش را داری)
ببین دوست عزیز من( DarkErfan قدیم) و امید و بهروزی که این تاپیک رو زده و آریا که شما باعث شدی بحث چند صفحه ی پیش رو با شما به خاطر بدلحنی و صد البته اطلاعات بالاتون از بازی ادامه نداد از همون روز اول معرفی بازی یعنی 5 سال قبل از عضویت شما تو سایت داشتیم اخبار بازی رو دنبال میکردیم و چپ و راست مقاله مینوشتیم راجع به بازی و همه با این تئوری های عجیب مخالفیم البته فکر میکنم اینقدر اعتبار داریم که شخصی مثل شما نتونه اطلاعات ما رو زیر سوال ببره.
در مورد قسمت آخر حرفتون هم باید بگم ممنون همین چند صفحه ی آخر من رو با منطق و اطلاعات غنیتون آشنا کرد.

• Like
Reactions: Sepi_60

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
ببین دوست عزیز من( DarkErfan قدیم) و امید و بهروزی که این تاپیک رو زده و آریا که شما باعث شدی بحث چند صفحه ی پیش رو با شما به خاطر بدلحنی و صد البته اطلاعات بالاتون از بازی ادامه نداد از همون روز اول معرفی بازی یعنی 5 سال قبل از عضویت شما تو سایت داشتیم اخبار بازی رو دنبال میکردیم و چپ و راست مقاله مینوشتیم راجع به بازی و همه با این تئوری های عجیب مخالفیم البته فکر میکنم اینقدر اعتبار داریم که شخصی مثل شما نتونه اطلاعات ما رو زیر سوال ببره.
در مورد قسمت آخر حرفتون هم باید بگم ممنون همین چند صفحه ی آخر من رو با منطق و اطلاعات غنیتون آشنا کرد.
میدونید ایراد قضیه کجاست؟ایراد قضیه اینه که شما خیلی راحت میاید ترول می کنید و وقتی به همون نحو جواب می گیرید ناراحت میشید.
خوشبختانه تو این تاپیک من با کسی بحث کردم که تو دنیای گیم ایران از اعتبار به مراتب بیشتری هم از جناب اریا و هم از بقیه برخورداره.ایشون نه تنها مسخره نکردند،بلکه با وجود اینکه نظری کاملا مخالف من دارند ،خیلی عالی و محترمانه جواب دادند.من هم به همون نحو جواب دادم.در ضمن از متال گیر 1 سری را شروع کردند.
ببین دعوا که با هم نداریم که.
من دارم یه لیست سوال ارائه میدم.تا حالا جوابی هم که گرفتم جواب هایی نبوده که مستند باشه و بتونه اقناعم کنه.
بعد شما ها به جای اینکه بیایید و جواب هایی بدید که واقعا درست باشه، میایید اینطوری می کنید:
هه هه هه،فلان جا اسماعیل به ونوم میگه 9 سال مراقبت بودم.حتما اون موقع داشته چرت و پرت می گفته.لول.
انتظارم دارید که ادم درست و با روی خوش جواب بده.متاسفانه یه قانونی هست که می گه همونطور که رفتار می کنی باهات رفتار می کنند.اریا داره با مضحکه و ریشخند کل چیز هایی که داره مطرح میشه و هر کسی داره این جا وقت می گذرونه زیر سوال میبره.چرا من نباید همونطور که رفتار می کنه بهش جواب بدم؟
خیلی دلم میخواد ببینم اونایی که انقدر مسرانه تاکید می کنند که ما داریم وقتمون را تلف می کنیم،اگه یه کات سین جدید تو بازی پیدا بشه،نمیرند بینند؟!
حتما اینم به من ربطی نداره .....:(:confused::eek:

• Like
Reactions: MSF_SE7EN

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
تا اونجا که من یادم میاد اریا 30 صفحه پیش گفت من دیگه پست نمیدم.نمیدونم.شایدم من توهم زدم.o_O

• Like

Meysam.Kratos

کاربر سایت
May 7, 2011
36
مطرح کردن تئوری اینجا هیچ مشکلی نداره و خیلی هم خوبه حالا چرا بعضی از دوستان قدیمی و بقولی عمر پای متال گیر گذاشته شده اینطور مخالفند و بهشون بر میخوره و مطرح کردن تئوری انگار اهانت کردن به این دوستانه و از کجای قضیه رنج میبرن معلوم نیست همه ما میدونیم چیزی که از ظاهر! بازی دیدیم چی بود و نیاز نیست کسی یادآور بشه که اون بابایی که سوار موتور شد بیگ باسه و اون یکی هم مدیک ( اینو همه میدونن) هدف از تئوری ها رسیدن به جواب تناقضات بازی و ناشناخته های بازیه
دیگه نباید یه سری بیان بگن نه تئوری های شما غلطه داستان همونه که دیدیم!!!!!

• Like

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
دوستان یه سواله خیلی خیلی مهم که بدجور ذهنمو درگیر کرده و خواهش میکنم سریعا جواب بدین.توی متال گیر 1 و 2 که سالید اسنیک بیگ باس رو میکشه ایا اون بیگ باسه واقعیه یا ونوم اسنیکه؟چون تو ویکی نوشته اون درواقع ونوم اسنیکه.بعد لطفا دلیلش رو هم بگید.:D

big boss 1892

کاربر سایت
Mar 20, 2016
2
سلام دوستان یه نظریه من دارم به نظر خودم منطقی هم هست اسماعیل که تو بیمارستانه نه ایهبه نه بیگ باس بلکه رییس آسلاته همه این داستان ها هم زیر سر این دو تا هستش آسلات که معرف حضور همه هست داره از کما بودن ایهب و بیگ باس نقشه هاش و پیش می بره این وسط بیگ باسم چون چاره ای نداره هیچی نمی گه دلیل من که میگم اسماعیل بیگ باس نیست یکی چشماشه که سالم هستن

big boss 1892

کاربر سایت
Mar 20, 2016
2
نقش آسلات و جدی بگیرید چیزی که کسی بهش توجه نمی شخصیت پر رنگ که تو همه سری آتش افروزی میکرده چطور الان شده رفیق فابریک بیگ باس این سرنخ خیلی قوی ای هست برا پی بردن به رازهای بازی

• Like

NoWYoUSeEMe

کاربر سایت
Mar 24, 2016
6
میدونید ایراد قضیه کجاست؟ایراد قضیه اینه که شما خیلی راحت میاید ترول می کنید و وقتی به همون نحو جواب می گیرید ناراحت میشید.
خوشبختانه تو این تاپیک من با کسی بحث کردم که تو دنیای گیم ایران از اعتبار به مراتب بیشتری هم از جناب اریا و هم از بقیه برخورداره.ایشون نه تنها مسخره نکردند،بلکه با وجود اینکه نظری کاملا مخالف من دارند ،خیلی عالی و محترمانه جواب دادند.من هم به همون نحو جواب دادم.در ضمن از متال گیر 1 سری را شروع کردند.
ببین دعوا که با هم نداریم که.
من دارم یه لیست سوال ارائه میدم.تا حالا جوابی هم که گرفتم جواب هایی نبوده که مستند باشه و بتونه اقناعم کنه.
بعد شما ها به جای اینکه بیایید و جواب هایی بدید که واقعا درست باشه، میایید اینطوری می کنید:
هه هه هه،فلان جا اسماعیل به ونوم میگه 9 سال مراقبت بودم.حتما اون موقع داشته چرت و پرت می گفته.لول.
انتظارم دارید که ادم درست و با روی خوش جواب بده.متاسفانه یه قانونی هست که می گه همونطور که رفتار می کنی باهات رفتار می کنند.اریا داره با مضحکه و ریشخند کل چیز هایی که داره مطرح میشه و هر کسی داره این جا وقت می گذرونه زیر سوال میبره.چرا من نباید همونطور که رفتار می کنه بهش جواب بدم؟
خیلی دلم میخواد ببینم اونایی که انقدر مسرانه تاکید می کنند که ما داریم وقتمون را تلف می کنیم،اگه یه کات سین جدید تو بازی پیدا بشه،نمیرند بینند؟!
حتما اینم به من ربطی نداره .....:(:confused::eek:

نه میدونی مشکل کجاست؟ مشکل اینه که شما الان تو یه حالتی هستین که یه مگس هم تو بازی ببینید یه چیزی سر هم میکنید اخرش هم یه مهر تئوری بودن پشتش میزنید وقتی هم کسی به شما گفت بالا چشمت ابرو هست میگید داره ترول میکنه
ببین دوست عزیز شما به جای اینکه بیای حزب باد باشی یه بار بازیو درست حساب تموم کن نه با چیت چون یادمه اینو گفتی : "راستش از مرحله 29 به بعد را با سيو و چيت رفتم.زورم به اسكول ها نميرسيد و وقت هم زياد نداشتم.برا همين نصف كات سين هاي چپتر 2 را تو يوتويوب ديدم" :)
و ببین برداشت خودت از بازی چی هست چون هر دفعه یه سمتی هستی و هر 20 صفحه یه بار داره جهتت عوض میشه

تا اونجا که من یادم میاد اریا 30 صفحه پیش گفت من دیگه پست نمیدم.نمیدونم.شایدم من توهم زدم.o_O

بد نیست به حرفای چند صفحه قبل خودتم یه نگاه بندازی :)

• Like

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
نه میدونی مشکل کجاست؟ مشکل اینه که شما الان تو یه حالتی هستین که یه مگس هم تو بازی ببینید یه چیزی سر هم میکنید اخرش هم یه مهر تئوری بودن پشتش میزنید وقتی هم کسی به شما گفت بالا چشمت ابرو هست میگید داره ترول میکنه
ببین دوست عزیز شما به جای اینکه بیای حزب باد باشی یه بار بازیو درست حساب تموم کن نه با چیت چون یادمه اینو گفتی : "راستش از مرحله 29 به بعد را با سيو و چيت رفتم.زورم به اسكول ها نميرسيد و وقت هم زياد نداشتم.برا همين نصف كات سين هاي چپتر 2 را تو يوتويوب ديدم" :)
و ببین برداشت خودت از بازی چی هست چون هر دفعه یه سمتی هستی و هر 20 صفحه یه بار داره جهتت عوض میشه

بد نیست به حرفای چند صفحه قبل خودتم یه نگاه بندازی :)
چشم. ما بد. شما خوبی.به بقیه سلام برسون.
خواهشا جواب نده. باشه اینا همه باگ و گلیچ و... بوده.
تیم کوجیما هم موقع ساخت بازی از دم مست بودن.
جایی که با حرف های من در آوردی و آسمون به ریسمان بافتن همه چیز را توجیه می کنند، ارزش بحث نداره.
این دلایلی که میارید را من اگه بخوام مثلش را بیارم اندازه یه کمدی الهی میتونم بنویسم.
تاپیک هم یه هفته هست که خوابیده. بهتر بود به تاریخ کامنت ها یه نگاه می انداختی.
در ضمن تا جایی که یادم میاد 6ماهه دارم یه حرف می زنم. اگه جناب عالی چیز دیگری برداشت می کنی، اون یه مسئله جداست.

• Like

NoWYoUSeEMe

کاربر سایت
Mar 24, 2016
6
سلام دوستان. خب من برا آخرین بار ردیت را چک کردم. باید بگم اونجا همه تسلیم شدن. نوکلیر دیس ارمامنت هم شاید هیچ وقت اتفاق نیافته. همه قیدش را زدند. از دوستانی که این چند وقت باهاشون بحث کردم عذر می خواهم. در کمال تاسف باید بگم شما درست می گفتید. متال گیر 5 یه بازی ناقص است. نه مدیک بیگ باس هست نه چپتر 3 در کار هست و نه اتفاقی خواهد افتاد. همه وقتی که گذاشتیم بیهوده بود.
I'M DONE. I GIVE UP.
کار این تاپیک هم تمومه. برید ازین بازی بگذریم. ولی هیچ وقت فراموش نمی کنم که متال گیر سالید 5 most disappointing game of the century بود.
در نهایت باید بگم :
WHAT A MESS WE MADE WHEN IT ALL WERE WRONG
حداقل صبر میکردی یه 30 صفحه بگذره بعد فازتو عوض میکردی

چشم. ما بد. شما خوبی.به بقیه سلام برسون.
خواهشا جواب نده. باشه اینا همه باگ و گلیچ و... بوده.
تیم کوجیما هم موقع ساخت بازی از دم مست بودن.
جایی که با حرف های من در آوردی و آسمون به ریسمان بافتن همه چیز را توجیه می کنند، ارزش بحث نداره.
این دلایلی که میارید را من اگه بخوام مثلش را بیارم اندازه یه کمدی الهی میتونم بنویسم.
تاپیک هم یه هفته هست که خوابیده. بهتر بود به تاریخ کامنت ها یه نگاه می انداختی.
در ضمن تا جایی که یادم میاد 6ماهه دارم یه حرف می زنم. اگه جناب عالی چیز دیگری برداشت می کنی، اون یه مسئله جداست.
ببین شما داری چشماتو روی مشکلات و نقض های تئوری خودت میبندی بعد به کوچکترین ایرادات تئوری اصلی گیر میدی؟
ما بد شما خوب؟؟؟ ههههه

• Like

MSF_SE7EN

کاربر سایت
Jan 20, 2016
97

ببین شما داری چشماتو روی مشکلات و نقض های تئوری خودت میبندی بعد به کوچکترین ایرادات تئوری اصلی گیر میدی؟
ما بد شما خوب؟؟؟ ههههه
من نمیدونم هدفتون چیه دقیقا!
یه کاربر رو که چندین برابر شما فعالیت داره و مدت زیادی عضوه زیر سوال میبرید در صورتیکه خودتون کلا 2 روزه عضو شدید و 2 تا هم پست دارید!
من نمیدونم اگه این انجمن ادمین داره لطفا این تاپیک رو ببنده یا اسمشو عوض کنن بذارن Mgsv Trolls

• Like
Reactions: Oakenshield

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد

ما بد شما خوب؟؟؟ ههههه
باشه چشم.
اگه من از ده تا ایراد چشم پوشی می کنم، شما از صد تا چشم پوشی می کنید.

• Like

NoWYoUSeEMe

کاربر سایت
Mar 24, 2016
6
من نمیدونم هدفتون چیه دقیقا!
یه کاربر رو که چندین برابر شما فعالیت داره و مدت زیادی عضوه زیر سوال میبرید در صورتیکه خودتون کلا 2 روزه عضو شدید و 2 تا هم پست دارید!
من نمیدونم اگه این انجمن ادمین داره لطفا این تاپیک رو ببنده یا اسمشو عوض کنن بذارم Mgsv Trolls
اول اینکه خودتون جواب خودتون رو دادید و در هر صورت واسم مهم نیست که فک کنید دو روزه عضوم یا چند سال ....
ببینید من نمیخواستم بحث تاریخ عضویت رو مطرح کنم ولی چون خودتون شروع کردید میگم
شما خودت که 3 ماه از عضویتت نگذشته و بچه هارو نمیشناسی دلیلی نمیبینم راجب این باهات بحث کنم و لازم اینو بگم ما به 1 سال عضویت نمیگیم مدت زیاد ....
شما میخواید این دوستمون هر چی گفت ما بگیم چشم شما درست میگی؟
همونطور که sepi_60 گفتن : "چیزی که منطق نداره حالا 1000 صفحه در موردش بحث بشه بازم فایده ای نداره "
زیاد حرف زدن دلیلی بر درست حرف زندن نیست حالا میخواد 100 تا ارسال باشه یا 1000
و فک نکنم اسم تاپیک به شما مربوط باشه

• Like

NoWYoUSeEMe

کاربر سایت
Mar 24, 2016
6
باشه چشم.
اگه من از ده تا ایراد چشم پوشی می کنم، شما از صد تا چشم پوشی می کنید.
بله بله درست میگید
من دارم توهم میزنم شیزوفرنی هم دارم .
کلا همه چی توهمه جز حرف های شما
ماشالله از دیگوکسین گرفته تا زخم های صورت این و اون راجب همش به صورت تخصصی نظر میدین
کسی ندونه انگار 10 سال تو این کارین :)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر