Splinter Cell: Double Agent

سلام این بازی کی میاد؟؟؟؟ کشت ما رو!!!!!!

کسی اطلاعی داره جواب بده ممنون میشم...

در ضمن آلبوم جدید محسن چاووشی هم حتما گوش کنید (ارجینالشو بخرید)

آخ!
چه می کنه فیشر !! چه می کنه مهبد بدبخت باید 6800 رو بده 6200 بگیره و بعد پی اس 2 بگیره
نتیجه گیری اخلاقی اینکه بازیو روی پی اس 2 باید اجرا کنیم :( شایدم روی 6200 :((

ویرایش:
هرکی میگه همه چیز پول نیست اشتباه کرده! همه چیز پوله ، همه چیز

آخ!
چه می کنه فیشر !! چه می کنه مهبد بدبخت باید 6800 رو بده 6200 بگیره و بعد پی اس 2 بگیره
نتیجه گیری اخلاقی اینکه بازیو روی پی اس 2 باید اجرا کنیم :( شایدم روی 6200 :((

ویرایش:
هرکی میگه همه چیز پول نیست اشتباه کرده! همه چیز پوله ، همه چیز
مگه مجبوری مهبد بدبخت:):D:cheesygri
با همون 6200 هم میتونی راحت بازی کنی;) ولی ps2 رو بی خیال شو دیگه:eek:

مطمئنی؟
تا اونجایی که میدونم فقط همون شانگهای هست

مگه یادت رفته ؟؟؟؟ لینک هم داده بودم...بذار الان پیداش میکنم....:)
ایناهاش....ببخشید 3 مرحله نیست 2 مرحلست....با 9 نا نقشه برای بخش multiplay و چند تا حرکت مخفی جالب (؟؟)...
اینا که گفتم فقط مخصوص 360 هست و برای هیچ لت فرم دیگه ای نیست....
این هم لینک
http://www.ubi.com/US/Games/Info.aspx?pId=4300
پایین صفحه ، آخرین پاراگرافی که توی کادر رنگی (سبز؟:confused: ) نوشته شده....
Xbox 360 extras: Two additional alternate single-player missions, nine all-new merged versus and co-op maps, and new underwater and sandstorm combat.

دوربينم خارجيه ! :cheesygri

خب تيكه اولش رو كمتر كسيه كه ندونه .
سم به عنوان جاسوس وارد گروه JBA ميشه و بايد به عنوان يه مامور دو جانبه هم ماموريتهاي NSA رو انجام بده و هم ماموريتهاي JBA رو
اگه چيز بيشتري بخوام بگم داستان لو ميره ( مثلا اينكه اون دختره كه تو تريلر ها ميميره كي بوده و الخ )

نه حق انتخاب نداري ، تنها راهت اينه كه از همون راه به ماموريتت ادامه بدي .
اين مرحله اي كه عكسش رو گذاشتم يكي از زيباترين مراحلي بوده كه توي بازيهاي كامپيوتري ديدم . خيلي خوشگله مرحلش :cheesygri

مكزيك
حالا تو هي دل مارو بخور:cheesygri
اقا يعني اصلا اين سه تا مرحله كه ميگيد تو پي سي نيست دليلش چيه اين چه مسخره بازييه:confused:

امین به نظرت یکم کارتونی نشده این نسخه ...

ببخشید من به جای امین جواب میدم
45.gif
...
ولی کیفیت کارتونی عکس ها از تلویزیون و دوربین مدل بالای آقا مصطفی است...!!!:D
کم مونده بود عکس سیاه سفید بذاره...:cheesygri
(شوخی کردم .... اتفاقا عکس ها خیلی هم جالب بودن و من رو از بی سم فیشری در آوردن و با گیم پلی بازی جدید بیشتر آشنا شدم..)

اقا يعني اصلا اين سه تا مرحله كه ميگيد تو پي سي نيست دليلش چيه اين چه مسخره بازييه
3 مرحله نه و 2 مرحله..;)
دلیلش هم واضحه.... بیل گیتس خر پول ، به یوبی سافت پول داده.... تا 5 تا سم فیشر دوستِ خام (اصلا منظورم امین نیست ها...:D ) برن 360 بخرن....
حالا اون 2 تا مرحله فدای سرِت....اون 9 تا map و حرکات رو چی میگی.....
فکرش رو بکن یک 360 دار میتونه یک فن بزنه که پی سی باز نمی تونه..:(

من پین اولی رو میتونم بدم بالا اما بقیه رو نمیدونم چه طور انتخاب کنم تا بدم بالا.یکی کمک کنه.(دفعه اوله فیشر بازی میکنم)
شما برو صفحه ی قبل رو بخون 3 نفر جوابتو دادن!;)

ببخشید من به جای امین جواب میدم ...
ولی کیفیت کارتونی عکس ها از تلویزیون و دوربین مدل بالای آقا مصطفی است...!!!
کم مونده بود عکس سیاه سفید بذاره...
(شوخی کردم .... اتفاقا عکس ها خیلی هم جالب بودن و من رو از بی سم فیشری در آوردن و با گیم پلی بازی جدید بیشتر آشنا شدم..)
کلا" میگم جدا از این عکسها...

سخت در اشتباهی دوست من بسیار زیبا ساخته شده این قسمت {البته رو 360 } ولی اگه HDTV باشه دیگه اون وقته که سر ادم گیج میره تشنج میکنه . شما هم برو چندتا عکس درست و حسابی از گیم پلی بازی ببین . نظر 180 درجه بر میگرده:blushing: :love: :cheesygri

دلیل اینکه بازی یکم کارتونی به نظر میاد اینه که سطح تکسچرها یکم براق کار شده (مثل آبلیویون) که اونهم فکر کنم به دلیل لایه Bloom باشه.شاید هم اونیکی!!!

خوب بالاخره خنگیه منم ثابت شد ، ولی خداییش انقدر این روزا فکر تو کله آدم میاد و حواسش پرت میشه که من نتونم دکمه ی Start را بزنم ببینم گزینه ی Save هست یا نه ، خلاصه سوتی دادیم رفت!
یه چیزی میگم یه موقع طرفدارای Sam ناراحت نشند من راسیاتش شماره های قبلیه این بازی را انجام ندادم ، فقط شماره 3 بود که نصب کردم و حدودا 3 یا 4 مرحله که رفتم جلو خسته شدم ، با اینکه روی بالاترین گرافیک با 60fps بازی میکردم ولی یه کلمه بگم این شمارش یه چیزه دیگست و به دلم نشست

گرافیک به هیچ عنوان کارتونی نیست به هیچ وجه ممکن !!!
اصلا از این حرفا نزنید که اگر بازی را ببنید مخصوصا از مرحله ی برفیه که کف بور میشید
راستی خیلی حال میکنم این شماره توی فضاهای باز و روشن هستش
اولین امتیاز مثبت که به این بازی میدم گرافیک
دوم تنوع در مراحل و محیط ها ، یه جا تاریکه یکدفعه روشن میشه ، یه جا داره برف میاد میری زیره چادر .... راستی Contrast را از Option زیاد کنید حدودا عدد 75
سوم موزیک که مخلوطی از کلاسیک و الکترونیک هستش
بازهم میگم این بازی برای کسانی هم که قبلا با Sam حال نمیکردند (زبونم لال) و مثل خودم Mgs باز بودند هم خیلی جذاب خواهد بود

================
من پین اولی رو میتونم بدم بالا اما بقیه رو نمیدونم چه طور انتخاب کنم تا بدم بالا.یکی کمک کنه.(دفعه اوله فیشر بازی میکنم
محمد باید با آنالوگ LS جهت بهش بدی هر کدوم از پین ها مربوط میشه به یه جهت آنالوگ هر وقت دیدی اون جهت جواب داد روی همون جهت کار کن یا مثلا همون جهت را نگه دار

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or