Splatoon

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
Splatoon

ناشر :
نینتندو

سازنده :
نینتندو

ژانر :
شوتر چند نفره

تاریخ عرضه :
2015

Splatoon نام یک بازی سرگرم کننده و شاد و مفرح هستش که به تازگی از طرف نیننتندو معرفی شده و در سال 2015 عرضه خواهد شد .
در این بازی 8 نفره بازیکنان به دو تیم 4 نفره از موجوداتی که نیمی ماهی مرکب ( :d ) و نیمی انسان هستند , تقسیم خواهند شد . هر تیم دارای یک رنگ مختص به خود است . در حالت انسانی بازیکنان می توانند با اسلحه های رنگ پاش تیراندازی کنند و محیط را به رنگ تیم خود درآورند یا بازیکنان تیم مقابل را از ببرند و در حالت ماهی می توانند در رنگ تیم خود - هر جایی که باشد از جمله دیوارها - با سرعت بسیار زیاد شنا کنند .

-کنترل این بازی مانند شوتر های سوم شخص دیگر است و برای نشانه گیری از حسگر ژیروسکوپ تبلت Wii U استفاده می شود .
-یکی از مزیت های تبلت Wii U در این بازی آن است که از طریق صفحه آن می توان تغییرات رنگی نقشه را به صورت کامل دید و با لمس مکان یکی از یارها می توان با پرشی سریعا به محلی که او در آنجاست رسید .
-از لحاظ گرافیکی این بازی حالت کارتونی دارد و از رنگ بندی های چشم نوازی بهره می برد .
در مجموع می توان انتظار داشت این بازی در سال 2015 تجربه بسیار سرگرم کننده و منحصر به فردی برای بازیکنان به ارمغان آورد .

تصاویر :

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
قطعا یکی از بهترین بازیهای wii u در سال بعد هست

نینتندو چیکار کرد با wii u

خوشم میاد با اینکه فروشش زیاد خوب نبوده اما انصافا حمایت درست و حسابی میکنه از wii u

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
قطعا یکی از بهترین بازیهای wii u در سال بعد هست

نینتندو چیکار کرد با wii u

خوشم میاد با اینکه فروشش زیاد خوب نبوده اما انصافا حمایت درست و حسابی میکنه از wii u
آره . واقعا بازی جالبیه .
با این بازی هایی که معرفی کرد صد در صد فروش Wii U افزایش پیدا می کنه .

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
واقعا چهره saman008 بعد از کنفرانس نینتندو دیدنی بود ;;)
به هر حال بازیه خیلی باحالی باید باشه کلا از بازی های نینتندو لذت میبرم از رنگ آمیزی های قشنگی استفاده میکنه

Last edited by a moderator:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
WiiU_Splatoon_illu01_E3.jpg

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
بازیش خیلی قشنگه :love: واقعا ازوناس که آدم دلش میخواد صد دفعه بازی کنه... امیدوارم این فرنچایز ادامه پیدا کنه :xhhb

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
واقعا چهره saman008 بعد از کنفرانس نینتندو دیدنی بود ;;)
به هر حال بازیه خیلی باحالی باید باشه کلا از بازی های نینتندو لذت میبرم از رنگ آمیزی های قشنگی استفاده میکنه

خوشبختانه دهنش بسته شد و نتونست چیزی بگه دیگه :)
از یک طرف از این بازی خیلی خوشم اومد از یک طرف یک حسی بهم میگه ازش زیاد استقبال نمیشه... نمیدونم چرا...

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من خیلی حال کردم با این بازی. اگه WiiUدار شدم (:() سعی میکنم حتما این بازیو بگیرم.
یه پرسش بی ربط به اینجا:
این کارتهای نینتندو eShop رو چطوری میتونم تهیه کنم؟ برای خرید دیجیتالی بازیها؟

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
من خیلی حال کردم با این بازی. اگه WiiUدار شدم (:() سعی میکنم حتما این بازیو بگیرم.
یه پرسش بی ربط به اینجا:
این کارتهای نینتندو eShop رو چطوری میتونم تهیه کنم؟ برای خرید دیجیتالی بازیها؟

از این سایت میشه تهیه کرد :
کارت eShop نینتندو

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
First of all, our plan is to release this as a full retail packaged software in 2015… the first half of 2015. And because we’re releasing this as a full software title, we of course plan to include a single-player mode but then also a one-on-one multiplayer mode that can be played without connecting to the Internet.
What we can tell you about the one-on-one, at least, is that one player will be using the GamePad, one player will be using the Pro Controller. And we’re actually thinking of having that one-on-one mode be something kinda completely different from the four-on-four one where it’ll be, you know, kind of a lot more stalking and hiding in the ink. It’ll be much more like a quiet mode in a sense.
And, you know, we’ve progressed [in development] at least to that point, but in terms of what we’re going to do with the screens – whether we’re going to have one person on the TV and one person on the GamePad – we’re not sure yet.

Don't Worry, Splatoon Will Have A Local Mulitplayer Mode Too - Wii U News @ Nintendo Life

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
چند روز پیش از قسمت تک نفره بازی اطلاعاتی منتشر شد .

که شما در قسمت تک نفره به نبرد با ارتشی از اختاپوس ها می روید و ...

تصاویری جدید از این عنوان :

Splatoon_2014_11-05-14_007.jpg_600.jpg

Splatoon_2014_11-05-14_009.jpg_600.jpg

Splatoon_2014_11-05-14_010.jpg_600.jpg

Splatoon_2014_11-05-14_013.jpg_600.jpg

Splatoon_2014_11-05-14_004.jpg_600.jpg

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
خدایی محو این بازی هستم نمیدونم چرا
امیدوارم بازی همینطور که انتظار میره باشه و wii u داران یه حال اساسی کنن
این بازی واسه من حس عجیب و خوبی ایجاد میکنه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
یکسری اطلاعات جدید از بازی و تصاویر جدید :

بازی در may 2015 عرضه خواهد شد.

قابلیت شخصی سازی کردن یا customize کردن کارکتر و اصلحه ها وجود داره از بازی که مثلا میشه لباس و کفش و کلاه را تغییر داد .

شخصی سازی کردن کارکتر میتونه روی سرعت برای مثال تاثیر بگذاره

سه نوع اصلح وجود داره که : sub weapon و main weapon و special weapon هست . که مثلا sub ها از نوع چیزی شبیه به نارنجک هستند یا مثلا special ها هم اسلحه های با قابلیت استفاده محدودتر اما با قدرت بالاتر هستند.

از طریق قسمت مولتی پلیر میشه پول بدست آورد برای خرید کردن .

این همه اطالاعات جدید نیست (ببخشید اگه خیلی درست نگارش نکردم

m2k9z1i82ml4zdvm95bq.jpg

oafp62fa2xcnviqmh0z9.jpg

efbe2xc2yolt6zjnfhg1.jpg

5201tchsvq3y6jybq7l3.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر