Nintendo Splatoon 2

بازی شوتری که نسخه ی اول آن بازی شوتر سال 2015 در The Game Awards شدش و جوایز دیگری هم بردش , فروشش حدود 5 میلیون نسخه روی کنسولی که خودش تا الان حدود 13 میلیون نسخه فروخته بودش .

بازی اواخر تیر ماه برای کنسول نینتندو سویچ عرضه خواهد شد.
در حالت داک 1080 و 60 فریم (رزولیشن داینامیک) در حالت آنداک 720 و 60 فریم
بخش داستانی هم داره بازی

H2x1_NSwitch_Splatoon2.jpg

آخرین ویرایش:

Mohnik

کاربر سایت
Feb 9, 2018
16
سلام بچه ها من تاره این بازی رو گرفتم کنسولم به نت وصل هست و توی باقی بازی ها مشکل نداره ولی توی regular modeکه داره سرچ میکنه همش error میده و هیچ بازی آنلاینی نمیاره، مشکل از چیه؟ از نت؟ چی کار کنم؟

• Like
Reactions: che-jaleb

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اون قضیه پولی شدن آنلاین از پاییز (الان شده September سال ۲۰۱۸) هست و اینکه اولا قیمتش کمتره نسبت به رقبا اینطور که فهمیدم دوما این بازی اسپلاتون 2 تیر ماه عرضه میشه
زلدا ارزشش رو داره از اول برید به نظرم حتی . من قبلا روی وی یو حدود 51 ساعت فکر کنم بازی کردمش اما روی سویچ بازم بشه میرم احتمالا
یه اکانت جدا گانه هم میشه برای مهمان بسازید
این پست ویرایش شده باتوجه به عوض شدن زمان عرضه ی Nintendo Switch Online.

• Like
Reactions: esm nadaram

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
از زمان عرضه ی بازی با معرفی استیج های جدید و اسلحه های جدید حمایت شده و شاید تا یه مدت دیگه هم حمایت بشه، همین اواخر هم DLC جدید این بازی به زمان آمریکا در June 13 عرضه میشه یا شایدم الان عرضه شده.

• Like
Reactions: esm nadaram

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
شاید تا یه مدت دیگه هم حمایت بشه

تایید شده که تا دو سال از عرضه بازی کامل از بازی حمایت میشه و محتوا و اسپلت فست ها و... براش برگزار میشه...که الان تقریباً یه سالش گذشته...

• Like
Reactions: New Shredder

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
در حالت افلاین میشه دو نفره بازی کرد ؟

من همچین چیزی ندیدم... مگه مود سالمون ران اش که من اون جا رو زیاد چک نکردم...در کل اسپلاتون همون قدر که آنلاینش از بهترینای نسله، ولی آفلاینش عملاً مالی نیست

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دوستانی که بازی کردن این بازی رو میشه با کنترلر معمولی سوییچ هم بازی کرد یا احتیاج به پرو کنترلر داره؟سوال دوم هم اینکه ارزش داره بازیش؟پیشنهاد میکنین؟ممنون

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
اسپلت فست شروع شده!
دلم فقط برای ریمیکس های آهنگ ها لک زده بود:((
کاشکی تا اخر نسل اسپلت فست باشه:(

این اسپلت فست ها لامصب تا بود خاطره بود... همیشه هم کتلت میشدم من تو مچ های اسپلت فست... انگار همه ملت غیرتی می جنگیدن... خو لاصمب سر آب پرتقال علیه نکتار میجنگی... چرا این جوری میزنی:))

ولی فضای لابی موقع شون قشنگ خود فستیوال بود لامصب
الانم که هاینز (برند سس کچاپ) گرفته داره هایپ می کنه این اسپلت فست ـه رو... :D خدا کنه بازم از این مدل اسپلت فست های رندوم داشته باشیم

• Like
Reactions: Arima Kishou

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
این اسپلت فست ها لامصب تا بود خاطره بود... همیشه هم کتلت میشدم من تو مچ های اسپلت فست... انگار همه ملت غیرتی می جنگیدن... خو لاصمب سر آب پرتقال علیه نکتار میجنگی... چرا این جوری میزنی:))

ولی فضای لابی موقع شون قشنگ خود فستیوال بود لامصب
الانم که هاینز (برند سس کچاپ) گرفته داره هایپ می کنه این اسپلت فست ـه رو... :D خدا کنه بازم از این مدل اسپلت فست های رندوم داشته باشیم
الانم خر تو خر به تمام معناست:))
این فستیوال اش جدا کیف میده...عالیه!
رسما کنسرته...قبل اینکه فورتنایت کنسرت بزاره اول اسپلاتون داشته:))
یک برند مایونز هم بود تبلیغ میکرد:D
EYpVmFPUwAA6-Qi.jpeg

تا SP3 امیدوارم بازم از این اسپلت فست ها داشته باشیم.
اصلا ایده تموم کردن اسپلت ها جدا احمقانه بود.

• Like
Reactions: Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر