Spiderman در راه سرویس PS Now

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
به نظر می‌رسد سرویس PS Now به زودی میزبان یکی دیگر از عناوین انحصاری کنسول PlayStation 4 در کنار دو عنوان دیگر خواهد بود.
شرکت سونی با راه اندازی سرویس PS Now تا به امروز مشترکان فراوانی را برای استفاده از این سرویس جذب کرده‌است. سرویسی که به عنوان رقیبی برای سرویس Gamepass مایکروسافت محسوب می‌شود و به بازیکنان PS4 این امکان را می‌دهد تا با خریداری اشتراک این سرویس، عناوین موجود در این سرویس را استریم یا دانلود و به صورت آفلاین تجربه کنند.

به تازگی تصویری از سایت فرانسوی Jeux Video منتشر شده که حکایت از عرضه عنوان تحسین شده Spider man در کنار دو عنوان Just Cause 4 و The Golf Club برای سرویس PS Now دارد. همچنین قابل ذکر است که دو عنوان Horizon: Zero Dawn و Uncharted: The Lost Legacy در روز آینده این سرویس را ترک خواهند کرد.

شرکت سونی تا بدین لحظه واکنشی در خصوص اضافه شدن این عناوین به سرویس PS Now نشان نداده‌است.
منبع

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
شاین لیدن مگه الان سمتی داره تو سونی؟
زمان دان متریک هم گفته بود که اگر اینترنت ندارید، Xbox One نخرید و Xbox 360 بخرید. ولی با تغییر مدیریت این سیاست‌ها عوض شد. مدیریت سونی هم الان تغییر کرده. تازه برای مایکروسافت در عرض دو سال هم نبود، در عرض یک هفته ۱۸۰ درجه سیاست ها عوض شد.
عنوان Spider Man هم حتی اگر رو سرویس PS Now بیاد همچنان به شعار true exclusive پایبند هستش به این دلیل که شما همچنان از طریق اشتراک PlayStation به انجام بازی می‌پردازید و امکان اینو ندارید که بازیو مثلا از طریق فروشگاه اپیک و یا استیم خریداری کنید.
اگر بخوایم تو این زمینه true exclusive به شرکتی انتقاد وارد کنیم قطعا باید به مایکروسافت در وحله اول این انتقاد وارد بشه و نه به سونی. الان عناوینی مثل کوانتوم بریک، Dead Rising و رایز با همین شعار «انحصاری Xbox One» معرفی و البته بعد همه برای PC هم منتشر شدند.

در مورد ناظم سونی فن و ... هم نظری ندارم و فقط می‌تونم بگم یک جورایی برداشت شخصی یک سری از کاربراست. همون طور که ممکنه بگن فلانی مثلا مایکروسافت فن یا نینتندو فن هستش. در حالی که ما این قدر بیکار نیستیم که سر کنسول‌ها و شرکت‌ها تصمیم بگیریم و الان نگرانی ما چیز هایی دیگری هستش.
بهرام عزیز میشه قسمتی که رنگی شده رو یکم توضیح بدی و بازش کنی که ناظم ها چه تصمیماتی و دخالتی میتونن در مورد کنسول ها و شرکت ها داشته باشن که الان وقتشون پره و امکانش نیست؟ :D
فک کنم یکم اشتباه زدی:D

• Like
Reactions: Kiarash_united7

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
Ali Venom

علی خدای ناراحت نشی، ولی به تنهایی مرزهای فن بودنو جابه جا کردی :D
اگه مث دوران مدرسه و کلاس در نظر بگیریم شما و کوروش بزرک و علی ونوم و لاو کنسول کلا باید برید نیمکت های اخر بشینید:D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
شاین لیدن مگه الان سمتی داره تو سونی؟
زمان دان متریک هم گفته بود که اگر اینترنت ندارید، Xbox One نخرید و Xbox 360 بخرید. ولی با تغییر مدیریت این سیاست‌ها عوض شد. مدیریت سونی هم الان تغییر کرده. تازه برای مایکروسافت در عرض دو سال هم نبود، در عرض یک هفته ۱۸۰ درجه سیاست ها عوض شد.
عنوان Spider Man هم حتی اگر رو سرویس PS Now بیاد همچنان به شعار true exclusive پایبند هستش به این دلیل که شما همچنان از طریق اشتراک PlayStation به انجام بازی می‌پردازید و امکان اینو ندارید که بازیو مثلا از طریق فروشگاه اپیک و یا استیم خریداری کنید.
اگر بخوایم تو این زمینه true exclusive به شرکتی انتقاد وارد کنیم قطعا باید به مایکروسافت در وحله اول این انتقاد وارد بشه و نه به سونی. الان عناوینی مثل کوانتوم بریک، Dead Rising و رایز با همین شعار «انحصاری Xbox One» معرفی و البته بعد همه برای PC هم منتشر شدند.

در مورد ناظم سونی فن و ... هم نظری ندارم و فقط می‌تونم بگم یک جورایی برداشت شخصی یک سری از کاربراست. همون طور که ممکنه بگن فلانی مثلا مایکروسافت فن یا نینتندو فن هستش. در حالی که ما این قدر بیکار نیستیم که سر کنسول‌ها و شرکت‌ها تصمیم بگیریم و الان نگرانی ما چیز هایی دیگری هستش.

مایکروسافت و سونی نداره، کمپانی که یک تعهد داده باید نسبت به تعهدات ش پایبند باشه ( من و شما که از اسپنسر و شان لیدن کنسول نخربدیم! از سونی و مایکروسافت خریدیم)
و اگر مایکروسافت هر تغییری به وجود آورد که بسیاری از اونها 180 درجه ای و یک هفته ای بوده در یک بیانیه رسمی و یا در کنفرانسی اعلام شده و از سال 2016 وضعیت به کل مشخص شد. حتی زمانی که دوتا بازی کوچکتر برای پلتفرم های غیر معمول آمد و ناخوشاندی کاربرها رو در پیش داشت، همین هفته پیش اسپنسر رسما گفت همچین چیزی دیگه رخ نمیده! ( تکلیف رو مشخص کرد)

ولی وضعیت سونی چی؟ شان لیدن مقام اول پلی استیشن اخراج شد ( کنار رفت یا هر چی) سیاست ها تغییر کرده! یک بازی انحصاری اپیک استور میاد، یکی برای استیم میاد، یکی از استدیو فرست پارتیه، یکی از استدیو سکندپارتی، هیچکدوم کراس بای نداره، شان لیدن آخرین چهره پلی استیشن در یک کنفرانس رسمی که با قدرت میگفت انحصاری واقعی ( تنها راه تجربه اش خرید یک ps4 هست، وگرنه مایکروسافت هم اون زمان بازیها شو فقط برای Xbox live میداد) الان داره برای pc هم میاد!!

خلاصه از وقتی شان لیدن رفته، بیانه ای درباره این تغییر سیاست ها آمده؟ کنفرانسی در این دوسال رخ داده که چهره جدید سونی ( جیم رایان) سیاست هاشو تشریح کنه؟

پ ن: تاپبک رو به شخص دیگه ای منتقل کنید چون کلمات من نیستند

پ ن2: والا تحلیل و بررسی اسپایدرمن رو همون سال 2018 انجام دادم و شما اون گوشه ها کز کرده بودی :)

پ ن3: واقعا فصای تنگ و دیکتاتوری اکثریت باعث شد کامنتم رو پاک کنم ولی چون دیدم تو ریپلی شما آمده، گفتم حیفه بدون جواب رو زمین بمونه

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
اگه مث دوران مدرسه و کلاس در نظر بگیریم شما و کوروش بزرک و علی ونوم و لاو کنسول کلا باید برید نیمکت های اخر بشینید:D
خدایی من بچه خوبیم :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
مایکروسافت و سونی نداره، کمپانی که یک تعهد داده باید نسبت به تعهدات ش پایبند باشه ( من و شما که از اسپنسر و شان لیدن کنسول نخربدیم! از سونی و مایکروسافت خریدیم)
و اگر مایکروسافت هر تغییری به وجود آورد که بسیاری از اونها 180 درجه ای و یک هفته ای بوده در یک بیانیه رسمی و یا در کنفرانسی اعلام شده و از سال 2016 وضعیت به کل مشخص شد. حتی زمانی که دوتا بازی کوچکتر برای پلتفرم های غیر معمول آمد و ناخوشاندی کاربرها رو در پیش داشت، همین هفته پیش اسپنسر رسما گفت همچین چیزی دیگه رخ نمیده! ( تکلیف رو مشخص کرد)

ولی وضعیت سونی چی؟ شان لیدن مقام اول پلی استیشن اخراج شد ( کنار رفت یا هر چی) سیاست ها تغییر کرده! یک بازی انحصاری اپیک استور میاد، یکی برای استیم میاد، یکی از استدیو فرست پارتیه، یکی از استدیو سکندپارتی، هیچکدوم کراس بای نداره، شان لیدن آخرین چهره پلی استیشن در یک کنفرانس رسمی که با قدرت میگفت انحصاری واقعی ( تنها راه تجربه اش خرید یک ps4 هست، وگرنه مایکروسافت هم اون زمان بازیها شو فقط برای Xbox live میداد) الان داره برای pc هم میاد!!

خلاصه از وقتی شان لیدن رفته، بیانه ای درباره این تغییر سیاست ها آمده؟ کنفرانسی در این دوسال رخ داده که چهره جدید سونی ( جیم رایان) سیاست هاشو تشریح کنه؟

پ ن: تاپبک رو به شخص دیگه ای منتقل کنید چون کلمات من نیستند

پ ن2: والا تحلیل و بررسی اسپایدرمن رو همون سال 2018 انجام دادم و شما اون گوشه ها کز کرده بودی :)

پ ن3: واقعا فصای تنگ و دیکتاتوری اکثریت باعث شد کامنتم رو پاک کنم ولی چون دیدم تو ریپلی شما آمده، گفتم حیفه بدون جواب رو زمین بمونه
بیانیه که زیاد اومده از طرف سونی.
این یک نمونه:
Hermen Hulst Q&A: Interview with Head of PlayStation’s Worldwide Studios
PSB: PlayStation is no stranger to publishing titles on the PC, but Horizon: Zero Dawn is one of the largest games to make that leap. Is there anything you would say to PlayStation fans? What does it mean for the future?
HH:
Sure. I think it’s important that we stay open to new ideas of how to introduce more people to PlayStation, and show people maybe what they’ve been missing out on.

And to maybe put a few minds at ease, releasing one first-party AAA title to PC doesn’t necessarily mean that every game now will come to PC. In my mind, Horizon Zero Dawn was just a great fit in this particular instance. We don’t have plans for day and date [PC releases], and we remain 100% committed to dedicated hardware.

در مورد استودیو های فرست پارتی سونی هم که هم تعداد و هم تکلیفشون کامل مشخص بوده و هست. در مورد کراس بای کنسول PS5 هم به زودی اطلاعاتی ازش منتشر میشه و این طوری نیست که بگن بیاین کنسولو بخرید و خودتون ببینید چی به چیه. حالا یا در نهایت کراس بای خواهد داشت یا نداره اما قطعا از قبل مشخص میشه.

در مورد عرضه بازی‌ها هم تا جایی که من می‌دونم مایکروسافت هم همین کارو کرد و یک سری از بازی ها به صورت انحصاری برای ویندوز استور اومد و یک سری هم بعدا برای استیم (بدون کراس بای هم هستند عناوین استیم)

مایکروسافت هم تعهد زیاد داده تو این نسل و قطعا تعداد این تعهد هایی که عمل نکرده بیشتر از سونی بوده. تعهد درباره استفاده از کلاود بگیر تا فمیلی شیرینگ، کینکت که به زور کردن تو پاچمون، کنسل کردن فیبل، اسکیل باوند، قابلیت‌های Always Online و حتی اون شعار All in One کنسول Xbox One که قرار بود علاوه بر گیمینگ یک کنسول مخصوص به سرگرمی باشه و حتی سریال هیلویی که معرفی و هیچ وقت خبری ازش نشد.

البته تعدادی از این تغییرات هم قطعا مثبت بودند مثل همون حذف کینکت یا کنسل کردن فیبل لجندز. برای شرکت سونی هم به همین صورت بوده و هست و یک سری از سیاست ها با گذر زمان تغییر میکنه و قرار نیست تا آخر الزمان یک نفر یا یک سیاست حاکم باشه.

پ.ن: ok

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
من شخصا با انحصار هیچ بازی رو هیچ پلتفرمی نیستم، Spiderman هم واقعا یکی از معدود بازی های خوبی بود که طی این 2/3 سال اخیر تجربه کردم
اما سرویس psnow رو در کل جالب ندیدم با اینکه با کانکشن اینترنت خیلی خوبی هم تستش کردم ولی لگ و فریم ریت دراپ (نسبت به خود کنسول) آزار دهنده اس
ولی خوب بهرحال بیزینسه دیگه باید پول در بیارن، بخصوص توی این شرایط فعلی که فروش فیزیکی بازی ها خیلی کم شده طبیعیه که سعی کنن "مشتری" بیشتری جذب کنن
فردا خبر TLOU روی psnow هم بیاد من تعجب نمی کنم :D

• Like
Reactions: hitman68

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
یعنی واقعا کسی نمیدونه شان لیدن یک ساله از سونی اخراج شده و شاید اجراجشم مخالفت با این سیاست ها جدید بوده؟؟
با اینکه واقعا مدیر خوبی بود جدا سر اوردن مقر PS به کالیفرنیا و تضعیف شدید بخش ژاپنی باهاش مشکل دارم.
رسما مقر ژاپنی الان نوکر بخش امریکایی شده، در حالی که دو منطقه با بازار های کاملا متفاوت هستن:|
اینکه دیدی انحصاری های ژاپنی اینقدر کم شده و جریان سانسور و اذیت کردن و لج داشتن با سازنده های ژاپنی، باعث و بانی اش ایشونه:|

• Like
Reactions: vaan 2

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دفعه قبلی که هورایزن اول خبر PS NOW ـش اومد بعد خبر پورت PC ـیش ببینم این دفعه چیکار میکنه :-"
سونی فن ها هم برن دعاش رو به جون فیل اسپنسر کنن که بازار رقابتی رو راه انداخته :D
باید از تاپیک های علی ونوم بترسیم:D یه جورایی در کمال مسخره بازی، تبدیل به واقعیت میشن و پشمای همه میریزه:D
یعنی واقعا کسی نمیدونه شان لیدن یک ساله از سونی اخراج شده و شاید اجراجشم مخالفت با این سیاست ها جدید بوده؟؟
کلا عادت داری هر کی از شرکت ها میره بیرون رو اخراج شده بدونی دیگه، نه؟:D یارو مثلا خودش رفته، میگی اخراج شده. بازنشسته شده، میگی اخراج شده. مرده، میگی اخراج شده:))

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
حرکت خیلی خوبیه فقط حیف من اسپایدرمنم ریجن یک رفتم تا آخر بازی، تروفیاش مونده ، اینم ریجن دو میتونم دسترسی داشته باشم.

ولی خودم چک میکردم بازی ها برای ریجن ها فرق داره. مثلا ریجن یک Tekken 7 را داره ولی ریجن 2 نداره. ولی خب مشخصه سونی یک تکونی داده. سری قبل که استفاده بردیم دمشون گرم :D

هرکی استفاده میکنه از City Skyline هم غافل نشه:D

• Like
Reactions: Dinosaur

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
باید از تاپیک های علی ونوم بترسیم:D یه جورایی در کمال مسخره بازی، تبدیل به واقعیت میشن و پشمای همه میریزه:D

کلا عادت داری هر کی از شرکت ها میره بیرون رو اخراج شده بدونی دیگه، نه؟:D یارو مثلا خودش رفته، میگی اخراج شده. بازنشسته شده، میگی اخراج شده. مرده، میگی اخراج شده:))
فک کنم یجورایی محترمانه اخراجش کردن دیگه بنده خدا رو:D مشخص بود که با سیاستهای جدید سونی جور نبوده. رفتنش هم بدون اینکه خیلی چیز خاصی اعلام بشه بود. فک کنم فقط یه توییت ساده از سمت سونی براش شد. من خودم دوسش داشتم و بنظر حقش نبود اینطوری بدون سر و صدا بره:D برای مقایسه مثلا جایگزینی یوشیدا رو ببینید که فکر کنم خودش هم خبرش رو داده بود و مشخص بود رضایت داره از این اتفاق و اینطوری با حاشیه نبودش

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
باید توجه داشت که IP اسپایدی متعلق به دیزنی، شاید همونجور که MLB سونی رو مجبور کرد که بعد ۲۰+ سال بازی the show رو واس پلتفورم های دیگه هم منتشر کنه دیزنی هم همینو حداقل واس PC بخواد. جزئیات قرارداد مهمه. به نظرم اسپایدرمن اون قدری مهم هست که اگه سونی بین ۲ راهی از دست دادن لایسنس یا انتشار بازی رو Pc قرار بگیره، بدون شک رو pc هم منتشر کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر