PlayStation Spider Man

p8ko_1.png

بازی جدید استودیو Insomniac games در کنفرانس E3 2016 تحت عنوان Spider Man معرفی گردید.
پیتر پارکر قهرمان سری اینبار بازگشته است تا ما شاهد ماجراجویی جدیدی باشیم،ماجراجویی که به ریشه های سری بازگشته است.کارگردان بازی در مورد بازی اینگونه میگوید"به طور شخصی یکی از اروزهایم کار برروی چنین بازی بود اینکه برروی IP کار کنیم که 22 سال در خانه خود نبوده است بسیار هیجان انگیز است.ما دوست داریم بازی بزرگی را با گیم پلی باورنکردنی،داستان عمیق و گرافیک چشم نواز بسازیم".
پیترپارکر کسی است که به عنوان قهرمان وظیفه دارد با جرم و جنایت مبارزه کند و به صورت هم زمان اتفاقات زندگی شخصی خودش را نیز حل کند و یک تعادل میان زندگی و شخصیت خود برقرار سازد.جان و زندگی میلیون ها افرادی که در شهر نیویورک زندگی میکنند در دستان اوست.

dos5_2.png

q32i_information.png
4jwc_5853bce2ec0c270fc2f62de9.png
نسخه جدید Spider Man بزرگترین بازی اینسامنیاک و بلندپروازانه‌ترین بازی برای مارول است.
این نسخه جهان‌باز خواهد بود
بازی طی مدتی 4 ساله در دست توسعه است.
این نسخه قرار نیست قسمتی از فیلم‌های انتشار یافته باشد
اینسامنیاک در حال انجام کارهایی است که خود میخواهد و همه چیز را به اندازه با یکدیگر مخلوط می‌کند.
داستان بازی ریشه دار است و برای استودیو فرصتی را پدید اورد تا جهان Spider Man را خودش بسازد.
بازی به سنت قدیمی فرانچایز احترام می‌گذارد توسعه‌دهندگان می‌توانند کمی آزادی در ساخت آن داشته باشند.تغییر در لباس اسپایدی مثال خوبی است.
با پیشرفت در توسعه نسخه جدید Spider Man این عنوان روز به روز بهتر و بهتر می‌شود.
داستان بازی در اصل برروی اینکه چه کسی در پشت ماسک قرار دارد و وقتی ماسک را برروی صورت خود قرار می‌دهد به چه چیزی تبدیل می‌شود تمرکز خواهد کرد.
نام بازی فقط Spider Man است.
اگر به سمت یک ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح ان ساختمان هم بدوید
در صورتی که سمت یه ساختمان تار پرت کنید و به سمتش حرکت کنید نه تنها بهش برخورد نمیکنید بلکه میتونید روی سطح اون ساختمان هم بدوید
در بازی امکان به قتل رساندن شخصی وجود ندارد اگر اسپایدر من کسی را از بالای ساختمان به پایین پرت کند، به صورت خودکار تار به طرف ان شخص پرتاب خواهد شد
این عنوان در تاریخ ۷ سپتامبر سال جاری مصادف با 16 شهریور ماه منتشر خواهد شد.

pob0_screenshot.png

uvhm_1327327-spider-man.jpg

با تشکر از احسان عزیز برای زحماتش @Kaine

آخرین ویرایش:
آره داستان جالب اینا مهمه مسلما:D خیلی مهم تر از محیط:D
اما معمولا DLCی که محیط جدید داره؛ DLC خفنی از آب در میاد و در کنار محیط جدید، چیزای جدید دیگه هم کنارش داره! منظورم اینه بیشتر روشون کار میشه نسبت به یک سری ماموریت اضافه:D

ولی به هر حال داستان جذاب+یه باس فایت خوب+چلنج های درگیر کننده داشته باشه هم خوبه:D امیدوارم هرچی هست ارزشش رو داشته باشه:D البته دوست دارم مثل Arkhamها کاراکترهای قابل بازی متفاوتی داشته باشه، حداقل برای بخش چلنج! حال میده:D
با شخصیت های مختلف برای چلنج موافقم ولی برای داستان نه... حالا تهش اگه خواستن کسی غیر از خوده پیتر رو بیارن از حضور گوئن:x(که احتمالا تو این یونیورس نیستش:() و مایلز استقبال میکنم ولی نه اینکه مثل آرکام نایت که یه تیکه پاره به اسم DLC به خوردمون دادن:D

ما با DLC مخالفیم حالا هر چی باسه باید بازی کامل بدن یادته دیگه :-":-"
شما که کلا از روز اول با این بازی مخالفی بودی، بحثی نداریم:p

ولی مخالف DLC بودن به این معنی نیست که اگر دادن نزدیم، هنوزم میگم بهترین کار رو سر GOW رفتن که DLCندادن و نمیخوان بدن!
ولی وقتی این قراره DLC بده، از انتظاراتمون در مورد DLC میگیم!

---

با شخصیت های مختلف برای چلنج موافقم ولی برای داستان نه... حالا تهش اگه خواستن کسی غیر از خوده پیتر رو بیارن از حضور گوئن:x(که احتمالا تو این یونیورس نیستش:() و مایلز استقبال میکنم ولی نه اینکه مثل آرکام نایت که یه تیکه پاره به اسم DLC به خوردمون دادن:D
بخش داستانی کتومن توی آرکام سیتی بود فکر کنم، من اونو دوست داشتم! و همینطور حضور چندین کاراکتر تو بخش داستانیه AK ، و اتفاقا اگر بخوام یک گیر به AK بدم میگم حیف این همه کاراکتری که ساختن ولی چندتا ماموریت براشون نزاشتن و فقط توی مبارزات ترکیبی حضور داشتن:(
DLCهای AK رو نزدم، اما به شخصه من از بقیه ی کاراکترها برای بخش داستانی حمایت میکنم! :دی ، مثلا همین DLC اول اگر بلک کت بودیم هایپم براش بیشتر میشد:p
از AK البته اون مرحله هارلی کویین رو زدم، با اینکه ربع ساعت بیشتر نبود ولی حال داد! اما خوب چیزی که برای کاراکترهای دیگه منظورمه در حد همون کت ومن آرکام سیتی! :دی
اون بت گرل رو فکر کنم بزنم به خاطر این چیزا خوشم بیاد و ارزشش رو داشته باشه:دی

• Like
Reactions: only sony and WCW
لطفا به قول دوستمون عکسهای مربوط به بازی بزارین تو اسپویل هر کی خواست ببینه الان با یه سرچ همه این عکس میبینن گذاشتن نداره

نمی دونم چرا 1 عده زیادی متای پایین تز از 90 پیش بینی کردن اما من به نظرم بالای 90 می شه و می ترکونه.

یک هفت هشت صفحه پیش بچه ها بحث خوبی کردند
استودیو اینسومنیاک گیمز علارقم تمام بازیهای با کیفیتی که ساخته اندرریتد هست

یکسری اصلا باورشون نمیشه این استدیو بتونه بازی جهان باز باکیفیت متای 90 بسازه

• Like
Reactions: jhoobin
نمی دونم چرا 1 عده زیادی متای پایین تز از 90 پیش بینی کردن اما من به نظرم بالای 90 می شه و می ترکونه.

Spider Man بازی خیلی خوبی خواهد بود. خیلی خوب خواهد فروخت و ساعات زیادی سرگرممون خواهد کرد.
اما همونطور قبلتر هم گفتم منتقدها سختگیرتر شدن.. متوقع تر شدن. حق هم دارن.
نه فقط بخاطر علاقم به سبک OW بلکه به عنوان یه انحصاری سونی قطعا خوشحال میشم اگر متای بالای 90 بگیره، اما ابن بیش از حد خوشبینانست..

یسری از اون عده که میگن متا بالای 90 نمیشه شک ندارم بازیای نسل قبل اینا رو بازی هم نکردن فقط متا رو دیدن:D سه گانه دوم R&C که برا ps3 امد مشکلات داستانی داشت درست(متای هر کدوم 88.86 بود) اما از همه نظر از سه گانه اصلی که متاشون به ترتیب 88.90.91 سر تر بود فقط کسایی که بازی کردن میدونن crack in time چه شاهکاریه و متاش فقط یه عدد بیخوده همین رزیستنسم (درست گفتم)دوتا قسمت اولش منتقدا کم لطفی کرده بودن سرش خیلی خوب بودن اصن چه اهمیتی داره بازی بدون شک فانه و همین مهمه:D
حرف دانگرید شده بود حالا خوبه انجین اینسومیناک و بعضی استودیو های سونی رو یه نفر طراحی کرده تا جایی که یادمه:-"

یک هفت هشت صفحه پیش بچه ها بحث خوبی کردند
استودیو اینسومنیاک گیمز علارقم تمام بازیهای با کیفیتی که ساخته اندرریتد هست

یکسری اصلا باورشون نمیشه این استدیو بتونه بازی جهان باز باکیفیت متای 90 بسازه
به نظرم دلیلش اینه که سبک بازی هاشون اکثرا فان هست! برای همین کسی هم جدیشون نمیگیره:|

اکثرا با رچت و حالا این نسل با Sunset میشناسنشون، همون رچت هم خیلی ها نسل قبل نزدن و فقط میدونند زیاد رچت میدادن، بدون بازی کردن!(اکثرا در حد DLC بودن و قیمتشونم همون در حد DLC بود! اما چیزای جالبی اضافه میکردن تو هر کدوم)
اما aCiT مثلا واقعا حقش بود +90 بشه! یکی از بهترین پلتفرمرها (و حتی TPS :p ) نسل قبل بود! فوق العاده بود اون بازی!

---
اما خودم در مورد اسپایدی، فکر میکنم خیلی با بتمن مقایسه خواهد شد! و خیلی کار سختی در پیش دارن:دی بیشتر در مورد جزئیات دنیای بازی منظورمه:دی
وگرنه گیم پلی و تعامل با محیط تو مبارزات و ... خیلی عالی بوده تو نمایش ها! داستانم به نظرم به عنوان یه کار سوپر هیرویی خوب در خواهند اورد! تریلر داستانی هاش که جالب بودن!

یک هفته دیگه... هرچی نزدیک تر میشیم، صبر کردنم سخت تر میشه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or