شایعه Spider man 2 نزدیک تر از آن چیزی است که فکرش را میکنید!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
123631
Spider-Man 2 ساخته خواهد شد. درحالی که ما داریم تایپ میکنیم insomniac games در حال کار بر روی پلی استیشن 5 است. و جالب است که آقای عمران خان از شرکت Kinda Funny ظاهرا کمی درباره ادامه احتمالی آن میداند.

آقای خان در آخرین gamescast kinda funny گفت: « من چیزهای زیادی از Spider-Man 2 میدانم ، پس بنابراین چیز زیادی نمیتوانم بگویم (حدس بزنم). من فکر میکنم که Spider-Man 2 زود تر از آن چیزی که ما فکر میکنیم خواهد آمد» خان همچنین در اوایل ویدیو به تاریخ عرضه آن «کریسمس 2021» اشاره کرد.

آیا کریسمس 2021 زود تر از آن چیزی است که ما فکر میکنیم؟ این بدان معنی است که این بازی 3 سال پس از عنوان بعدی خود عرضه خواهد شد، که یک چرخش نسبتا سریع است. بنابراین گفته ، ما باید تصور کنیم که insomniac به محض تمام کردن ساخت نسخه اول توسعه ادامه آن را شروع کرده است ، و تیم کوپک ترش را مسئول dlc و بروز رسانی ها کرده. کریسمس 2021 بنظر غیر ممکن نمیرسد ، حتی اگر از نظری منطقی بسیار سریع باشد.

نظرشما چیست؟ بنظرتان Spider man 2 به این زودی عرضه خواهد شد؟ نظرات خودتان را اعلام کنید.

منبع

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
باز خوبه انحصاریه حداقل یه بازی اسپایدی خوب ساخته شد نهایتش هم نشه کنسول جور کرد میشه با شبیه ساز بازی کردنش در 10 سال اینده فکر کرد و امید داشت بهتر از زمانیه که بازی دست اکتی بود فرتو فرت چرت و پرت میساخت ازش اسپایدرمن البته دو تا شماره هم رو ps1 داشت اونا هم خیلی خوب بودن زمان خودشون یادشون بخیر.

• Like
Reactions: Z-fan

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دیزنی الآنم سر اسپایدرمن بدجور داره حرص میخوره ولی خب راهی ندارن تنها راه اینه که بخش سینما سونی به ورطه ورشکستگی برسه اینا اسپایدرمن برگردونن پیش خودشون چون اینا میخواستن حسابی ازش استفاده کنن که سونی عوضش استفاده می‌کنه برای چند پروژه
دقیقا خیلی داره حرص میخوره چون قشنگ برنامه فاز بعدی فیلم هاشون داشت میرفت تو دیوار اگه توافق انجام نمیشد اما اگه بخش سنمایی سونی برشکست هم بشه تا زمانی که سونی حتی یک تریلر 2 دقیقه ای از اسپایدرمن بسازه این اتفاق نمیفته یا حتی سونی با یک شرکت دیگه توافق کنه برای ساخت فیلم بازم حق انحصار سونی باقی میمونه تنها زمانی که حق انحصار سونی باطل میشه زمانی هستش که سونی برای 5 یا 10 سال دقیق یادم نیست هیچ عنوانی از دنیای spider man عرضه نکنه که این امکانش 0% هیچ خری پیدا نمیشه ip پول سازی مثل spider man بی خیال بشه حتی اگه بزاره کس دیگه ای بسازه و خودش سود فروشش ببره .

همین الان سونی داره از همون 800-900 تا کاراکتر فیلم میسازه یکیش Venom یکیش Morbius یک چندتا دیگه هم داره دقیقا اسم های فیلم هاش یادم نیست قراره همین چند ساله عرضه بشن . الان Morbius با بازی Jared Leto داره ساخته میشه در کنار Venom 2 .

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اشتباه از خودت الان همین اتفاق افتاده و تنها چیزی که جلو Disney گرفته که کل سونی نخره به خاطر این قضیه قانون منوپلی امریکاست که اجازه نمیده یک شرکت قدرت کامل بشه و بیشتر بازار دست بگیره نمیدونستی بدون وگرنه چند وقتی پیش اقدام کردن اول بعد از خرید Century Fox شرکت امد بخش Sony pictures بخره با هم که بهش اجازه ندادن از طرف دیگه رفت کل سونی بخره که دیگه کلا هم سونی مخالفت کرد هم دولت امریکا .

دیزنی دست کم نگیرین یک غول بی شاخ دمی شده که حد نداره.
عزیز نمیدونم یه سوالی دارم الان شما قاطی کردید یا من فکر میکنم که قاطی کردید؟ :D منم همینی رو گفتم که این دوستمون گفت سونی فقط اسپایدرمن دستشه کل دنیاش که شامل خیلی از شخصیت ها میشه دیزنی که صد البته الان فکر کردید من فکر میکنم سونی از دیزنی بزرگ تره؟ :D
اون نکته شما کاملا اشتباه گفتی سونی الان فقط حق امتیاز شخصیت اسپایدرمن دستشه نه بقیه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
عزیز نمیدونم یه سوالی دارم الان شما قاطی کردید یا من فکر میکنم که قاطی کردید؟ :D منم همینی رو گفتم که این دوستمون گفت سونی فقط اسپایدرمن دستشه کل دنیاش که شامل خیلی از شخصیت ها میشه دیزنی که صد البته الان فکر کردید من فکر میکنم سونی از دیزنی بزرگ تره؟ :D

اون نکته شما کاملا اشتباه گفتی سونی الان فقط حق امتیاز شخصیت اسپایدرمن دستشه نه بقیه
من فقط بخش اینکه حق انتشار بقیه عنوان ها رو سونی نداره منظورم با شما بود که اشتباه از خودت وگرنه بقیش کلی بود احساس میکنم باید در اینده برات بگم کجا با خودت هستم کجا کلی دارم صحبت میکنم دفعه پیش هم که فقط برای جواب به خبر نقل قولت کردم فکر کردی با خودت دارم کل مطلب صحبت میکنم مشخصه دیگه برادر من دقت کن فقط همون بخش که گفتی سونی حق انتشار بقیه نداره با شما بودم که مثال هم زدم الان سونی داره Morbius یا Venom میسازه و ... عنوان دیگه از همون 800-900 تا کاراکتری که گرفته.

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من فقط بخش اینکه حق انتشار بقیه عنوان ها رو سونی نداره منظورم با شما بود که اشتباه از خودت وگرنه بقیش کلی بود احساس میکنم باید در اینده برات بگم کجا با خودت هستم کجا کلی دارم صحبت میکنم دفعه پیش هم که فقط برای جواب به خبر نقل قولت کردم فکر کردی با خودت دارم کل مطلب صحبت میکنم مشخصه دیگه برادر من دقت کن فقط همون بخش که گفتی سونی حق انتشار بقیه نداره با شما بودم که مثال هم زدم الان سونی داره Morbius یا Venom میسازه و ... عنوان دیگه از همون 800-900 تا کاراکتری که گرفته.
آها اوکی متوجه شدم ولی دقت کنید کرکترهای اصلی دست خود دیزنین هرچند که بازم نداشتن 900 تا 800 کرکتر زور داره :D فقط گفتم که تو این دوتا پستتون حس کردم دارید بد صحبت میکنید! دعوا نداریم که! :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چیزی که واضح مبرهم هست نسخه بعدی از لحاظ لول دیزاین باید متحول بشه چون سیستم تار زنی مثل نسخه اول دیگه تازگی و جذابیت نخواهد داشت که بار کل جذابیت گیمپلی رو به دوش بکشه

هرچند باتوجه به اینکه الان یک هسته اصلی دارند، بهتر میتونند نواوری کنند در زمینه طراحی مراحل

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آها اوکی متوجه شدم ولی دقت کنید کرکترهای اصلی دست خود دیزنین هرچند که بازم نداشتن 900 تا 800 کرکتر زور داره :D فقط گفتم که تو این دوتا پستتون حس کردم دارید بد صحبت میکنید! دعوا نداریم که! :D
والله نمیدونم به چی میگین کاراکتر اصلی یا فرعی چقدر کمیک بوک دنبال کردین اما Venom خودش یه شخصیت اصلی هستش هرچند نمیدونم دقیقا چه شخصیت های سونی داره اما برای من خود Venom از Spider man هم باحال تر و مهمتر هستش .

اگه تونستی کمیک بوک های Venom در مقابل Carnage بخون 4 تا هستش بعد بیا بگو Venom شخصیت فرعی هستش یا spider man بهتر کلا به صورت کلی من از انتی هیرو ها بیشتر خوشم میاد .

AUG082455_1._SX360_QL80_TTD_.jpg

Secret-Avengers-Venom-Brooklyn-Comic-Shop.jpg

آخرین ویرایش:
  • Smile

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اگه جدا بتونن تو سه سال دنباله شایسته بسازن امید من کلا به نسل بعد افزایش پیدا می کنه
کاهش فشار و زمان ساخت بازی ها بحران این نسل بود، اگه رفع شه به شدت محشر میشه
برای ما چیزی جز حسرت بیشتر نخواهد داشت

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
برای ما چیزی جز حسرت بیشتر نخواهد داشت

از اون لحاظ که آره، منم عمرا حالا حالا ها طعم نسل جدید به زبونم بخوره
کلی گفتم

بخوام این بحث ها رو وارد کنم، کلا جو خیلی غیر گیمینگ و همش تلخ (هر چند حقیقت) میشه، خیلی خودم خوشم نمیاد

• Like

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
والله نمیدونم به چی میگین کاراکتر اصلی یا فرعی چقدر کمیک بوک دنبال کردین اما Venom خودش یه شخصیت اصلی هستش هرچند نمیدونم دقیقا چه شخصیت های سونی داره اما برای من خود Venom از Spider man هم باحال تر و مهمتر هستش .

اگه تونستی کمیک بوک های Venom در مقابل Carnage بخون 4 تا هستش بعد بیا بگو Venom شخصیت فرعی هستش یا spider man بهتر کلا به صورت کلی من از انتی هیرو ها بیشتر خوشم میاد .

AUG082455_1._SX360_QL80_TTD_.jpg

Secret-Avengers-Venom-Brooklyn-Comic-Shop.jpg
من کمیک خیلی دنبال نمیکنم مگراینکه بتمن باشه فن بتمن هستم. عزیز من نگفتم ونوم شخصیت فرعی گفتم؟ اینکه اسپایدرمن مهم ترین کرکتر مارول درسته ولی بقیه کرکترهایی که دست سونین به خوبی و مهمی آیرون من هست ؟ به خوبی کاپتان آمریکا هست؟ به مهمی کل xmen هست؟ خودتم داری میگی نمیدونی سونی مالک چه کرکترهایی هست (بجز همین دو سه تایی که نام بردی) یعنی انقدر معروف نیستن اینجوری حرف خودت نقض میکنی در ضمن شما جواب اون سوال بنده رو ندادی دوست عزیز!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
از اون لحاظ که آره، منم عمرا حالا حالا ها طعم نسل جدید به زبونم بخوره
کلی گفتم

بخوام این بحث ها رو وارد کنم، کلا جو خیلی غیر گیمینگ و همش تلخ (هر چند حقیقت) میشه، خیلی خودم خوشم نمیاد
دقیقا دلیل اینکه من هرروز اینجا یسری درگیری ریز دارم اینه که فلان بازی رو ندارم ، سوییچ ندارم ، قلم واسه آیفونم ندارم ، در واقع هیچ وسیله سرگرمی ندارم در حالی که تا پارسال راحت میتونستم بازیی که میخوام رو بخرم ! الان ps4 مثلا بفروشم که ps5 بخرم قطعا پولم نمیرسه!

آخرین ویرایش:

GZ545

کاربر سایت
Nov 2, 2019
133
دقیقا دلیل اینکه من هرروز اینجا یسری درگیری ریز دارم اینه که فلان بازی رو ندارم ، سوییچ ندارم ، قلم واسه آیفونم ندارم ، در واقع هیچ وسیله سرگرمی ندارم در حالی که تا پارسال راحت میتونستم بازیی که میخوام رو بخرم ! الان ps4 مثلا بفروشم که ps5 بخرم قطعا پولم نمیرسه!
Ps5 بازیهای ps3 رو اجرا میکنه ؟؟

GZ545

کاربر سایت
Nov 2, 2019
133
درباره mgsv حالا دانلودش کن شاید رو کامپیوترت که میگی قدیمیه شاید اجرا شه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر