South Park: The Stick of Truth | PC

south-park-the-stick-of-truth-delayed.jpg

Developer: Obsidian Entertainment
Publisher: Ubisoft
Genre: Role Playing
Platforms: PC / Xbox 360 / PS3
Release Date: 4 March 2014

واقعا تعجب کردم که هنوز تاپیکی برای این بازی زده نشده!

بازی South Park: The Stick of Truth یک عنوان نقش آفرینی است که توسط استودیو Obsidian Entertainment ساخته شده است. استن، کایل، کنی و کارتمن از صفحه ی تلویزیون بار دیگر به دنیای بازی ها آمده اند تا تجربه ای فراتر از دیدن یک سریال را به مخاطبان ارائه کنند. این چهار شخصیت دوست داشتنی از سریال South Park، حدود ۱۶ سال است که با طنزهای تند و تیزشان مردم سراسر دنیا را می خندانند.

این عنوان هم اکنون عرضه شده است.

تعدادی از نمرات این بازی:

• Eurogamer – 8/10
  • Polygon – 8.5/10
  • IGN _ 9/10
  • Xbox Achievements – 88/100
  • Gamespot 8/10
  • CVG – 9/10
  • Edge – 8/10
  • DigitalSpy – 4/5
  • OPM – 8/10
  • Game Informer _ 8.5/10
  • Destructoid – 8/10
  • Joystiq – 3.5/5
  • GameTrailers – 8.3/10
  • Shacknews – 7/10

SouthParktheGame.jpg

مطمئنا تا به حال اسم سوث پارک به گوشتون خورده، یکی از محبوب ترین تی وی شو های انیمشنی که علاوه بر خنده دار بودن فوق العاده اش همیشه حرف های زیادی هم برای گفتن داره و بدون کوچکترین مرزی بر همه چیز انتقاد میکنه، از کتک زدن آشغال خواننده هایی مانند سلنا و کشتن جاستین بیبر تا مسخره کردن چیز ها و شخصیت های سیـــاسی مانند چند رئیس جمهور آمریکا ! و حال بازی ای جدید از این انیمشن تایید شده که در مقابل بازی های قبلی ای که از این مجموعه تلوزیونی ساخته شده بسیار عظیم تر و جذاب تر بوده و در واقع یک بازیه RPG کامل حساب میشود.

داستان از جایی شروع میشود که ما در نقش پسر بچه ای وارد این شهر میشویم و باید علاوه بر پیدا کردن دوستان جدید از شهر در مقابل تهدیداتی که وجود دارند دفاع کنیم! برای اینکه با تم بازی بیشتر آشنا بشید اپیزود ارباب حلقه ها رو به یاد بیارید !

کلاس های بازی:

adventurer, paladin, rogue, wizard و در نهایت کلاس پنجمی که توسط کارتمن made up شده و Jew هستش ! و قابلیت های این کلاس: The Jew joins the fighter, thief, mage, and cleric as the five classes of the game و هرچه به مرگ نزدیک تر بشه قوی تر میشه !

دشمنان:

Girls, Gingers, Hippies, Fantasy-style, and Goth

خوشبختانه به نظر میاد بازی مانند سریال خود بدون هیچ مرزی هستش و تجربه ای خنده دار و فوق العاده مانند سریال میشه!

South Park: The Game تاریخ دقیقی برای release شدن نداره اما برای نیمه دوم سال 2012 در نظر گرفته شده و برای هر 3 کنسول PC,XBOX360,PS3 در حال ساخت هستش.

تصاویر بازی

Last edited by a moderator:

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
بازی واقعا عالیه ولی کاشکی سخت تر بود یا درجه سختی های بیشتری داشت ,رو Hardcore اکثر فایت ها با 3 4 حرکت تموم میشن:(, البته من لولم 6 ه امیدوارم لول های بالاتر بازی سخت تر بشه.

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
نه بری جلو اسون تر هم میشه مبارزه ها :d
کلا کارتمن فیلمی بود برای خودش تو بازی
ولی اگه شخصیت اصلی رو کارتمن میذاشتن بازی یه چی دیگه میشد ، متا بالای 95 بود :d

یه dlc برای بازی اومده 600 مگه ، چی کار میکنه؟ فقط لباسه یا داستان اضافه داره؟

South.Park.The.Stick.Of.Truth.UPDATE.1.Incl.DLC-CPY

شامل DLC Ultimate Fellowship Pack Super Samurai Spaceman Pack

آخرین ویرایش:

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
South.Park.The.Stick.of.Truth.Update.2-FTS
Size: 30mg
Code:
http://www.sockshare.com/file/CFF486D4B08B1F67

آپدیت 1 نیاز دارد.

South.Park.The.Stick.of.Truth.Update.1-FTS
Size: 18mg
Code:
http://www.sockshare.com/file/5CE6BE4865903901

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
نه بری جلو اسون تر هم میشه مبارزه ها :d
کلا کارتمن فیلمی بود برای خودش تو بازی
ولی اگه شخصیت اصلی رو کارتمن میذاشتن بازی یه چی دیگه میشد ، متا بالای 95 بود :d

یه dlc برای بازی اومده 600 مگه ، چی کار میکنه؟ فقط لباسه یا داستان اضافه داره؟

South.Park.The.Stick.Of.Truth.UPDATE.1.Incl.DLC-CPY

شامل DLC Ultimate Fellowship Pack Super Samurai Spaceman Pack
من نصب کردم دیشب
فقط لباس و اسلحه و مجیک اینجور چیزا اضافه کرد (چیزی راجب داستان نگفت) شاید در ادامه بازی چیزی بگه اما نه ظاهرا

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
بازی بامزست، اگه می خواید بخندید بازی کنید. اما گیم پلی تا حد زیادی سطحی هست، به عبارتی این بیشتر یه محصول southpark هست تا یه بازی obsidian...

majidzn

کاربر سایت
Dec 14, 2011
8
بازیش حرف نداره کسایی که سریالش رو دیدن صد در صد خوششون میاد در کل عجیب ترین و خنده دار ترین بازی بود که تا حالا دیدم

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
ببخشید این نسخه ی ریلودد که برای این بازی اومده ریجن اروپاست یا امریکا؟ من دنبال نسخه ی سانسور نشده ی بازی هستم (برای PC) کسی لینک مطمئنی سراغ داره؟

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
ببخشید این نسخه ی ریلودد که برای این بازی اومده ریجن اروپاست یا امریکا؟ من دنبال نسخه ی سانسور نشده ی بازی هستم (برای PC) کسی لینک مطمئنی سراغ داره؟
داداش اینطور که من خوندم نسخه کنسولی سانسور داره نسخه کامپیوتر سانسور نشدس

- - -ویرایش - - -

آقا یه سوال دارم این بازی بخش multiplayer یا co-op داره ؟

نداره هیچکدومو

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
داداش اینطور که من خوندم نسخه کنسولی سانسور داره نسخه کامپیوتر سانسور نشدس

من شنیدم نسخه PC اش هم ریجن اروپا و امریکا داره. یکی از دوستانم هم دنبال نسخه بدون سانسور بازی برای PC می گشت و می گفت نسخه سانسور شده اش رو روی PC بازی کرده و داره. حالا من دو به شک شدم چون منم اول فکر می کردم نسخه کامپیوتر بازی ریجن بندی نداره ولی مثل اینکه داره. حالا من می خوام مطمئن بشم نسخه بدون سانسورش رو دانلود کنم.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
من شنیدم نسخه PC اش هم ریجن اروپا و امریکا داره. یکی از دوستانم هم دنبال نسخه بدون سانسور بازی برای PC می گشت و می گفت نسخه سانسور شده اش رو روی PC بازی کرده و داره. حالا من دو به شک شدم چون منم اول فکر می کردم نسخه کامپیوتر بازی ریجن بندی نداره ولی مثل اینکه داره. حالا من می خوام مطمئن بشم نسخه بدون سانسورش رو دانلود کنم.

نسخه PC یا لااقل نسخه ریلودد که سانسور نداشت دوست عزیز!

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
خودشون گفتن که فقط نسخه های کنسولی ریجن اروپا سانسور شدن ,من نسخه RELOADED رو دانلود کردم مشکلی نداشتم.
-----------------------------------------------------------------------------
از کجا باید پاسپورت بگیریم برا کانادا :d ؟ اصلا میشه رفت ؟

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
نسخه fts هم کامله!:d
البته مثل اینکه!تا الان که چند ساعته دارم بازی میکنم چیزی ندیدم!
اقا اینو تو یه review پیدا کردم!
While US copies of South Park: The Stick of Truth are completely uncensored, Europe’s version is censored on consoles only.

آخرین ویرایش:

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
خودشون گفتن که فقط نسخه های کنسولی ریجن اروپا سانسور شدن ,من نسخه RELOADED رو دانلود کردم مشکلی نداشتم.
-----------------------------------------------------------------------------
از کجا باید پاسپورت بگیریم برا کانادا :d ؟ اصلا میشه رفت ؟

آره میشه ولی باید بزاری داستان خودش پیش بره دیگه تقریبا آخرای بازی وارد کانادا میشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر