Soundtrack های بازی Lost Planet 3 هفته بعد در دسترس خواهد بود

hitman- 47

کاربر سایت
Sep 24, 2012
436
نام
رهام
lost-planet-3-original-soundtrack.jpg

آقای Jack Wall همانطور که میدانیم بر روی آهنگسازی بازی های Call of Duty: Black Ops II و Mass Effect 1 & 2 هم کار کرده است و امروز اعلام کرد که soundtrack های بازی Lost Planet 3 در 27 آگوست در دسترس خواهد بود.

این soundtrack در دو جلد به نام Alien Country Music و Score به انتشار میرسند که هر یک از این جلد ها دارای موسیقی های متفاوتی با یکدیگر خواهند بود.Score فقط موسیقی است و همان موسیقی هایی است که در پرده های سینماتیک این بازی مشاهده کردیم.اما Alien Country Music کاملا متفاوت خواهد بود و برای ساخت آن از تم آهنگ های راک و کانتری الهام گرفته شده است.

" زمانیکه Spark و Capcom از من سوال کردن تا یک alien country برای بازی Lost Planet 3 بسازم,من واقعا خیلی شیفته (ساخت این موسیقی ها) شدم " او گفت " این موسیقی ها باعث میشود تا دیگر بازیباز از شخصیت اصلی بازی کسل نشود مثلا به آهنگ Jim Peyton زمانی گوش کنید که در حال انجام ماموریتی هستید,wife Grace, back on Earth را گوش کنید تا او ( شخصیت اصلی بازی ) را به یاد خانه اش بیندازد."

همچنین میتوانید به اندکی از این موسیقی ها در سایت رسمی Jack Wall دسترسی پیدا کنید.

منبع

آخرین ویرایش:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,135
نام
متوئیدی
هر کی نظر خودشو داره. برای من lost planet یکی از بهترین بازیهای عمرمه (با متای 68). خاطراتی دارم باهاش که هیچوقت فراموشش نمیکنم حتی از شماره دوم بیشتر از شماره یکش خوشم اومد.

ضمنا تاریخ ریلیز بازی هم همون 27 آگوست هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر