Soul Calibur: Broken Destiny

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
بالاخره بعد از مدت ها با آمدن موج عظیمی بازی برای PSP یک فایتینگ خوب هم برای PSP تایید شد که همه اون رو میشناسیم. Soul Calibur اینبار با شخصیت جدید و هیجان آور خودش کریتوس خشن نوید یک Fighting توپ رو به همه ی PSP داران عزیز داد. شعبه ی آمریکا Namco Bandai اینبار بیش از قبل داره روی این بازی کار میکنه و سعی میکنه بازی رو از هر لحاظ بدون نقص بسازه. گرافیک بسیار خوب، گیمپلی بسیار روان و معروف Soul Calibur که هم برای تازه کار ها و هم برای قدیمی ها بسیار لذت بخشه و داستان نسبتا خوب که پس از اتمام بازی با هر کاراکتر صحنه ای از آن بصورت Cutscene به نمایش در میاد.
Soul Calibur Broken Destiny در تاریخ 1 Sep برای کنسول دستی PSP توسط تیم Project Soul ساخته و توسط Namco Bandai عرضه میگردد.
تصاویری از بازی:

959863_20090603_790screen001.jpg

959863_20090603_790screen003.jpg

دیگر تصاویر...
--------------------------------------------------------------------
جهت اجرای بازی بر روی فریمور 5.50 Gen-B و پایین تر نیاز به Ripkit دارید که نحوه استفاده و لینک دانلود در زیر گذاشته شده است:
جهت استفاده از این Ripkit ابتدا این فایل را دانلود کنید.
دانلود از MU
دانلود از RS
تنها کاری که باید بکنید اینه که بعد از دانلود فایل و Extract کردن آن، بازی با فرمت ISO رو به درون پوشه کپی کرده و نام آن را به orignial.iso تغییر بدید.
سپس فایل rip.bat را اجرا کرده و تا اتمام عملیات منتظر باشید و بعد از پایان کار فایلYour_new.cso که ساخته شده را به درون مموری کارت کپی کنید.
و حالا بدون هیچ مشکلی و بدون نیاز به تغییرات در منوی ریکاوری بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.
لازم به ذکر است که این Ripkit فقط برای نسخه Eur با حجم 859 MB قابل اجراست.
موفق باشید...

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
قطعا این بازی یکی از بهترین فایتینگ های psp خواهد بود .
به نظر من از تیکن 6 هم بهتر خواهد شد . چون مدت زمان بیشتری روش کار شده

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
میگم کسی این بازی رو روی کنسولهای دیگه بازی کرده؟{میخوام بدونم کهتوی چه رده ای قرار میگیره:خوب,بد,ضعیف یا.....}
راستی شخصیت های این بازی روی چه حسابی انتخاب میشن؟
مثلا این کریتوس یا اون که داره کتک میخوره(اون رو تاحالا جایی ندیدم)؟
از هر بازی که حال کنن یه شخصیت برمیدارن؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
میگم کسی این بازی رو روی کنسولهای دیگه بازی کرده؟{میخوام بدونم کهتوی چه رده ای قرار میگیره:خوب,بد,ضعیف یا.....}
بازی هم از نظر گرافیک هم از نظر گیمپلی بسیار عالیه. من که شخصا با Soul Calibur خیلی حال میکنم. حالا میخواد رو PSP باشه میخواد رو X360 باشه. درضمن تمامی شخصیت ها از سری Soul Calibur هستند به جز یکی یا دو تا که معمولا تو هر نسخه به عنوان مهمان تو بازی هستند. مثل Soul Calibur 4 که 2 تا از شخصیت های Starwars درش بود.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
گرافیک این بازی همیشه عالی بوده ... ولی گیمپلی بازی تعریف چندانی نداره ... تو هر بازی هم یه تعدار شخصیت رو قرض میگیرن .:biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
گرافیک این بازی همیشه عالی بوده ... ولی گیمپلی بازی تعریف چندانی نداره ... تو هر بازی هم یه تعدار شخصیت رو قرض میگیرن .:biggrin1:

البته اینطوری هم که میگین نیست. بی انصافیه. SC همیشه یه روند گیم پلی مخصوص به خودش رو داشته و تنها کسانی که خیلی باهاش ور رفتن می تونن لذت ببرن. مثل ماهایی که الان از تکن لذت می بریم و اگر گیم پد رو بدی دست یکی که تا حالا تکن بازی نکرده براش عذاب آور میشه.

پ.ن: (Street Fighter هم مثل SC گیم پلی مخصوص به خودش رو داره که من خودم شخصا نمیتونم باهاش کنار بیام ;) )

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
البته اینطوری هم که میگین نیست. بی انصافیه. SC همیشه یه روند گیم پلی مخصوص به خودش رو داشته و تنها کسانی که خیلی باهاش ور رفتن می تونن لذت ببرن. مثل ماهایی که الان از تکن لذت می بریم و اگر گیم پد رو بدی دست یکی که تا حالا تکن بازی نکرده براش عذاب آور میشه.

پ.ن: (Street Fighter هم مثل SC گیم پلی مخصوص به خودش رو داره که من خودم شخصا نمیتونم باهاش کنار بیام ;) )
آره درست میگین ... من این بازی رو فقط به خاطر یوشیمیتسو گرفتم !!! :biggrin1: آخه گیمپلیش همونجوری که شما میگین به من نمیسازه ! :-"
اما باید قبول کرد که گیمپلی به قدرت Tekken و SF نداره (به نظر من) :biggrin1:

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
چه عالی بعد از اين همه وقت كريتوس رفت حموم(يعني بازي جديدش اومد)

فقط تا بازيش رسيد لينك بزاريد

يوهوهاهاهاهاهاهاهاهااهاهاهاهاه دوغ

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
يوهوهاهاهاهاهاهاهاهااهاها هاهاه دوغ

عزیز من دیگه داری رو روان منو کاربرای دیگه با این جملت رژه میری. بهتره این تکه کلامت رو توی سایت نکشی.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
عزیز من دیگه داری رو روان منو کاربرای دیگه با این جملت رژه میری. بهتره این تکه کلامت رو توی سایت نکشی.

ایشون یه مدت نبوده .
مثله اینکه برگشتن و باز با جملاته به نظره خودشون باهالشون قصد دارن تاپیک ها رو بترکونن .
نه به این که یه مدت قسمت بازی های psp سوت و کور بود نه به اینکه الان شده اسپم کده .
واقعا باید مدیران فکری به حال کسانی که اسپم میدن بکنن .

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر