SonyEricsson W1i ! دوبین 20 مگاپیکسل , حافظه 120 گیگابایتیُSony Ericsson W1 ! 1

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
شما هم که هی میگید امکان نداره دوربین که شدنیه هارد هم شاید بشه(پس iPod چجوریه:cheesygri) واکمنش هم که خوب واکمن W960 نسخه 3 اما چهارش کی اومد نمی دونم یه پردازندش میمونه که خدا بزرگه:biggrin1: اما خوب قیمتش خیلی در میاد

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
اول شما برین به این سایت و ببینین که کاربری به نام ToShaRa چی گفته؟!
http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=12904
خودش زیر عکس نوشته:
Sony Ericsson W1i Concept maded by me
یعنی اینکه خودم ساختم.
این یارو یک کاربر معمولیه که برای خودش رفته یه چیزهایی سرهم کرده.
به این سایت هم سر بزنید:
http://www.cellularized.com/2007/07/25/sony-ericsson-concept-w1i/

ببینید نوشته از قول این یارو ToShaRa...

همین متنی هم که در اول این تاپیک هم هست را مجددا مرور کنید:
Nem véletlen mondhatom ezt, hiszen a koncepciómobilok készítésénél ugyan elrugaszkodhat a képzelet, de ez azért már tényleg nagyon üt. A se-nse fórumere, ToShaRa látja ilyennek a jövő mobilját, az érintőképernyős Walkman készüléket

دیگه فکر کنم همه چیز رو متوجه شدید.

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
ببینید یه بچه چطوری مردم رو الاف خودش می کنه اما حتما یه چیزی می دونست گفته دیگه اما به نظر من میشه همچین چیزی درست کرد

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
خبر ساختگی

لطفاً به متن دقت کنید. کاملاً مشخصه این خبر ساختگیه. اولاً غلط املایی داره مثلاً Carl Zeiss رو نوشته Carl Ceiss که تو هیچ زبونی اینطوری نوشته نمی شه کاملاً تابلوه ... ثانیاً رزولیوشن مساله داره و مشکوکه. اولاً چنین رزولیوشنی تو این ابعاد ممکن نیست، چون اندازه پیکسل ها نمی تونه از یک حد مشخص کوچک تر بشه. حتی یک مانیتور 15 اینچ ظرفیت این همه پیکسل رو نداره چه رسد به این مانتیور فسقلی. ثانیاً نسبت تصویر درست نیست. نسبت تصویر مانتیور این گوشی 1.38 هستش ولی نسبت زرولیوشن 2048x1024 دقیقاً 2 هست یعنی سوتی تابلو. سوم اینکه روزلیوشن رو بر عکس نوشته یعنی 2048x1024 در حالی که اگه به فرض محال درست هم بود باید می نوشت 1024x2048 یعنی باز هم سوتی تابلو.اسم CPU رو نوشته Intel در حالی که اولاً سونی از CPU های اینتل استفاده نمی کنه در ضمن اگه استفاده می کرد هم منابع Official حتماً اسم CPU و مدل رو می نوشتن یعنی باز هم سوتی تابلو. البته من از نویسنده خبر که فکر می کنم حمید رضا جان خودمونه تشکر می کنم ولی خبر مورد تایید نیست و احتمالاً منبعش ایراد داشته.
در ضمن باید اضافه کنم این گوشی حتی مدل پیشنهادی یا آزمایشی یا prototype هم نیست چون هیچ شرکتی سوتی به این شدت و حدت! نمی ده مخصوصاً سوتی املایی که دیگه افتضاحه و آبرو ریز!

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
خوب حالا همه کاسه داغ تر از آش شدند
من يه خبر ديدم تو اينترنت جالب بود ، متن اصلی خبر هم از پورتال اصلی خود نوکيا برای مجارستان بود
ترجمشم گزاشتم، تو چندتا فروم ايرانی هم اومدن و خبر و گفتن ، منم اومدم و نوشتم با توجه به اينکه توی منابع خارجی هم صداش زياد شده بود
فقط يک اطلاع رسانی بود و تموم و شد بس چون خودمم فکر ميکردم که همچين چيزی ساختنی نيست و يه کمپانی تو حال حاضر برای رقابت دست به همچين کاری نميزنه
قيمتش واسه خودش خدا تومن در مياد چه برسه يوزر ها

hogwarts

کاربر سایت
Mar 27, 2006
773
نام
پدرام
رضا جون این گوشی Fake هست.
البته امکانش هست در آینده بیاد.ولی خودتون تصویرش رو ببینید کاملا با کامپیوتر ساخته شده.

این 2 مدل رو ببینید که توسط سونی اریکسون هم تایید شد :

2 گوشی سیرین و زئوس

این گوشی زئوس هست :

siren.jpg

2 عدد از این گوشی ها از مدل زئوس که کنار هم باشند میشه شطرنج بازی کرد :

zeus.jpg

این هم گوشی سیرین :

siren2.jpg

باهاش میشه Widescreen 16:9 فیلم دید و کار یه DJ رو هم براتون انجام میده

siren3.jpg

گوشی زئوس به P1000i و سیرین به W1000i نام برده میشن.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
خوب حالا همه کاسه داغ تر از آش شدند
من يه خبر ديدم تو اينترنت جالب بود ، متن اصلی خبر هم از پورتال اصلی خود نوکيا برای مجارستان بود
ترجمشم گزاشتم، تو چندتا فروم ايرانی هم اومدن و خبر و گفتن ، منم اومدم و نوشتم با توجه به اينکه توی منابع خارجی هم صداش زياد شده بود
فقط يک اطلاع رسانی بود و تموم و شد بس چون خودمم فکر ميکردم که همچين چيزی ساختنی نيست و يه کمپانی تو حال حاضر برای رقابت دست به همچين کاری نميزنه
قيمتش واسه خودش خدا تومن در مياد چه برسه يوزر ها
سلام رضا جان
این فکر کنم بار دوم باشه من این خبر رو می بینم :)
البته همون جا هم همه گفتن خبر فک هست ولی خب وقتی دیدم شما پست رو زدی خندم گرفت....

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
توجه داشته باشید که Carl Zeiss درست است نه Carl Ceiss. اسونی نمی تواند استفاده کند اشتباه و سونی همین الان هم در دوربینهای عکاسی و فیلمبرداری خود از محصولات بهترین سازنده عدسی جهان یعنی زایس استفاده می کن

rezaigi2004:
امکان نداره چون سونی سایبر شات رو داره و الان روی دوربین های دیجیتالش با مگا پیکسل بالا داره و به راحتی میتونه رو گوشی اعمال کنه و سود آوری برای خودش بیاره نه بره از Carl Ceiss لیسانس بگیره که رو سری N نوکیا کار شده

بهزاد يه چيزم به تو بگم
خوب من خودم اين خبرو ميدونستم که دروغه
بعدم يک چيزی که هست ، يکی از دلايل عوض کردن نام کاربری همين بود
به جون خودم نيت خير هست و share کردن اطلاعات ، هم تشکر ها رديف ميشه هم چيزای ديگه
ولی خدا وکيليش منم مثل تو کلی ميخندم :laughing: ، جواب های همديگه رو به هم ميدم ، چه واسطه خوبی

سلام رضا جان
این فکر کنم بار دوم باشه من این خبر رو می بینم :)
البته همون جا هم همه گفتن خبر فک هست ولی خب وقتی دیدم شما پست رو زدی خندم گرفت....

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بهزاد يه چيزم به تو بگم
خوب من خودم اين خبرو ميدونستم که دروغه
بعدم يک چيزی که هست ، يکی از دلايل عوض کردن نام کاربری همين بود
به جون خودم نيت خير هست و share کردن اطلاعات ، هم تشکر ها رديف ميشه هم چيزای ديگه
ولی خدا وکيليش منم مثل تو کلی ميخندم ، جواب های همديگه رو به هم ميدم ، چه واسطه خوبی
شما رضا جان هر جا پست بزنی من با به اطلاعات مفیدی که از تو سراغ دارم مطالبت رو دنبال میکنم و می خونم
اونم شوخی بود که گفتم..;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر