SonyEricsson W1i ! دوبین 20 مگاپیکسل , حافظه 120 گیگابایتیُSony Ericsson W1 ! 1

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
توجه داشته باشید که Carl Zeiss درست است نه Carl Ceiss. اسونی نمی تواند استفاده کند اشتباه و سونی همین الان هم در دوربینهای عکاسی و فیلمبرداری خود از محصولات بهترین سازنده عدسی جهان یعنی زایس استفاده می کن

بهزاد يه چيزم به تو بگم
خوب من خودم اين خبرو ميدونستم که دروغه
بعدم يک چيزی که هست ، يکی از دلايل عوض کردن نام کاربری همين بود
به جون خودم نيت خير هست و share کردن اطلاعات ، هم تشکر ها رديف ميشه هم چيزای ديگه
ولی خدا وکيليش منم مثل تو کلی ميخندم :laughing: ، جواب های همديگه رو به هم ميدم ، چه واسطه خوبی

در مورد Carl Zeiss بايد اول پست خودت كه به زبن مجاري نقل كردي درست كني بعد به من ياد بدي در مورد موبايل هنوز نميتوني با من بحث كني!

پ.م: مجبور شدم چون خيلي بهم بر خورد در صورت نياز به رد و بدل كردن اطلاعات موبايل تو همين تاپيك با طرح سوال حاضرم باهات بحث كنم چون غلط املايي نميشه ملاك اطلاعات!

آهان خوب خودت ميگي توي دوربين هاي سوني از Carl Zeiss استفاده شده نه سوني اريكسون!
و امكان نداره روي گوشي با ماركت سوني اريكسون رنگ Carl Zeiss رو ببينيد!!!

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
نه ديگه اشتباه نکن ، ببين اين نوشته توست
گفتی که سايبر شات رو داره و سونی بايد بره ليسانسش رو بگيره
در صورتی که سونی در اختيار داره و وقتی روی دوربين هاش اعمال ميکنه روی گوشيش هم ميکنه
ضمناً سونی + اريکسون ، يه محصول مشترک هست که به هر حال سونی يه سمت ماجراست
من اون رو در جواب نوشته خودت گفتم

امکان نداره چون سونی سایبر شات رو داره و الان روی دوربین های دیجیتالش با مگا پیکسل بالا داره و به راحتی میتونه رو گوشی اعمال کنه و سود آوری برای خودش بیاره نه بره از Carl Ceiss لیسانس بگیره که رو سری N نوکیا کار شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر