Sony Santa Monica از دلایل تمرکزش برعناوین God of War می گوید

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
GOW.jpg

Sony Santa Monica از دلایل تمرکزش برعناوین God of War می گوید

در حالی که شعبه Santa Monica سونی در سوابق کاریش همکاری با شرکت های زیادی به چشم می خورد، اما تیم داخلی این این استودیو همیشه با نام God of War شناخته شده اند وتیم God of War سونی هیچ وقت بر روی یک عنوان خارج از این فرنچایز کار نکرده اند. Shannon Studstill کارگردان استودیوی Santa Monica صحبت هایی کرده است از این که آنها قبلا سعی داشته اند از عنوان God of War فاصله بگیرند و از دلایلی می گوید که در نهایت موجب شد که این تیم دوباره برای ساخت Ascension گردهم آیند.

با انتشار God of War 3 فرصت خوبی برای این گروه بود که به Kratos استراحتی بدهند. و وقتی از آنها پرسیده شد که به تحقیق و بررسی ساخت عنوانی به غیر از God of War هم پرداخته اند، Studstill این موضوع را صراحتا تایید کرد و گفت که حتی نمونه های اولیه ای هم ساخته شده و به زودی نمایان خواهند شد، که البته در پروسه فعلی شان جایی ندارد.

Studstill از اذعان این نکته ابایی نداشت که بگوید با وجود موفقیت های قبلی این عنوان، این فرنچایز " به خاطر برخی دلایل خلاقانه و یک سری توجیهات تجاری " است که همچنان ادامه دارد و به عقیده وی " هنوز یک سری داستان ها برای گفتن وجود دارند. "

وی افزود اکنون فرصتی است که ما به ارتقای God of War 3 بپردازیم مخصوصا به این دلیل که قبلا ما ساخت عنوانی را به عهده داشتیم که قرار بود بر روی کنسولی منتشر شود، که آشنایی چندانی با آن نداشتیم.

" ما برای یک عنوان تک نفره، فاکتور های زیادی را می خواستیم ارتقا بدهیم و در God of War 3 این امر به دلیل تمرکز زیاد ما بر روی ساخت موتور بازی و بخش های تکنیکی و همچنین سختی های گذر از PS2 به PS3 ، آنچنان عملی نشد. اما حالا می خواهیم، آن پیشرفت هایی که مد نظرمان بود را در این نسخه تا حدی پیاده سازی کنیم. " البته علاوه بر این، بخش Multiplayer نیز به بازی افزوده شده که به اعتقاد وی "خودش به تنهایی یک بازی کاملا متفاوت است. "

اکنون حدود 7 سال است که از عمر PS3 می گذرد و Ascension آخرین عنوانی خواهد بود که توسط تیم God of War سونی برایش ساخته می شود. وقتی در مورد Orbis یا همان PS4 از او پرسیده شد، وی طفره رفت و گفت: " من نمی دانم شما راجع به چه چیزی صحبت می کنید. PS3 یک دستگاه قدرتمند است و ما فکر می کنیم که داریم نهایت بازدهی را از آن می گیریم، اما هنوز هم بعضی وقت ها این دستگاه ما را غافلگیر می کند. "

منبع

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
عنوان تاپیک رو که دیدم با خودم گفتم الان دوباره قراره یه مشت بهانه بشنویم که چرا بازی رو میسازن و ربطی به سودش نداره ولی دمش گرم بهانه نیاورد و عین حقیقت رو گفت :D فعلا که بروبچ سانتا خمار گذاشتنمون و هیچ اطلاعاتی از بخش سینگل بازی منتشر نکردن ، خیلی دوست دارم بدونم کریتوس توی این نسخه که هنوز وجدان داره چطور رفتار میکنه :D

از Devil may Cry و Metal Gear Rising Revengance که خیالم راحته و میدونم بازی های فوق العاده ایی میشن فقط مونده GOW:A و LoS2 ! اگه این دو هم مثل نسخه های قبلیشون خوش ساخت ( شما بخونید شاهکار :D ) باشن دیگه 2013 رسما برای من میشه بهترین سال توی این نسل >:d<

خدا رو چه دیدی ، شاید بازیامون ( همون چهارتا بالایی :D ) سال دیگه ترکوندن و اصلا سبکمون رو از Action Adventure جدا کردیم ( آرزوی دیرینه یک HnS باز :crying1: )

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
خیلی دوست دارم توی این بازی 2تا مرحله رو ببینم! 1.مبارزه با بربرها 2.حمله به اون شهر و معبد و شروع ماجرا ... :-s جفتش هم مربوط به قبل روح اسپارتا شدن کریتوس هست :d بزارید اینا رو من یکم روحم شاد بشه :((

به نظرم طراحی و تنوع مراحل این نسخه خیلی عالی میشه! چون دیگه مثل GOW III محدود به المپ نیستن! راحت میتونند کریتوس رو همه جا ببرن! :d
بخش مولتی هم تا الان واقعا عالی نشون داده شده!
فقط بخش سینگل رو میترسم! از GOW III که گفتن کوتاه تره :-s شعار بازی هم خیلی رو اعصابه!(قبل از اینکه روح اسپارتا بشه... اما داستان 6 ماه بعد از این واقعه هست :| ) + چند روزیه یک ترسی از تنوع سلاح توی دلم افتاده،امیدوارم بیخود باشه این ترس ها! کاش توی VGA این بازی هم یک چیزی نشون میداد(نشون بده،که فکر نکنم...)حداقل یکم راحت میشدیم :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
خیلی دوست دارم توی این بازی 2تا مرحله رو ببینم! 1.مبارزه با بربرها 2.حمله به اون شهر و معبد و شروع ماجرا ... :-s جفتش هم مربوط به قبل روح اسپارتا شدن کریتوس هست :d بزارید اینا رو من یکم روحم شاد بشه :((

به نظرم طراحی و تنوع مراحل این نسخه خیلی عالی میشه! چون دیگه مثل GOW III محدود به المپ نیستن! راحت میتونند کریتوس رو همه جا ببرن! :d
بخش مولتی هم تا الان واقعا عالی نشون داده شده!
فقط بخش سینگل رو میترسم! از GOW III که گفتن کوتاه تره :-s شعار بازی هم خیلی رو اعصابه!(قبل از اینکه روح اسپارتا بشه... اما داستان 6 ماه بعد از این واقعه هست :| ) + چند روزیه یک ترسی از تنوع سلاح توی دلم افتاده،امیدوارم بیخود باشه این ترس ها! کاش توی VGA این بازی هم یک چیزی نشون میداد(نشون بده،که فکر نکنم...)حداقل یکم راحت میشدیم :d
اوایل که بازی معرفی شده بود یه خارجکی حرف باحالی زد ! :D گفت خیلی جالب میشه اگه بازی با جنگ Kratos و بربرها شروع بشه. یعنی اون چیزی که توی بازی های GoW تا این لحظه فقط دیدیمش و خودمون بازیش نکردیم ! میشه کلی چیز جدید هم به اون جنگ اضافه کرد و مثلاً قبلش با یکی دو تا جونور بزرگ که متعلق به بربرها هستن بجنگیم و بعد با خود بربرها ، آخرش هم برسیم به صحنه ای که Kratos روح خودش رو به Ares میفروشه (:D) و با یک QTE خوشگل سر رییس بربرها رو بفرستیم هوا ! :D
کلاً یکی از ویژگی های سری GoW اینه که هر نسخه یه افتتاحیه فوق العاده باشکوه و دیدنی داره و 20،30 دقیقه اول بازی یه جوری هست که آدم مغزش تبخیر میشه ! :D باید دید این دفعه چیکار میکنن.

منم در مورد بخش داستانی یه کم نگرانی دارم ! از لحظه معرفی بازی تا الآن 60 تا ویدئو از بخش مولتی پلیر نشون دادن ولی بخش داستانی کلهم 1.5 ویدئو !! میترسم اصلاً بره زیر سایه بخش مولتی پلیر ! :|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اوایل که بازی معرفی شده بود یه خارجکی حرف باحالی زد ! :D گفت خیلی جالب میشه اگه بازی با جنگ Kratos و بربرها شروع بشه. یعنی اون چیزی که توی بازی های GoW تا این لحظه فقط دیدیمش و خودمون بازیش نکردیم ! میشه کلی چیز جدید هم به اون جنگ اضافه کرد و مثلاً قبلش با یکی دو تا جونور بزرگ که متعلق به بربرها هستن بجنگیم و بعد با خود بربرها ، آخرش هم برسیم به صحنه ای که Kratos روح خودش رو به Ares میفروشه (:D) و با یک QTE خوشگل سر رییس بربرها رو بفرستیم هوا ! :D
کلاً یکی از ویژگی های سری GoW اینه که هر نسخه یه افتتاحیه فوق العاده باشکوه و دیدنی داره و 20،30 دقیقه اول بازی یه جوری هست که آدم مغزش تبخیر میشه ! :D باید دید این دفعه چیکار میکنن.

منم در مورد بخش داستانی یه کم نگرانی دارم ! از لحظه معرفی بازی تا الآن 60 تا ویدئو از بخش مولتی پلیر نشون دادن ولی بخش داستانی کلهم 1.5 ویدئو !! میترسم اصلاً بره زیر سایه بخش مولتی پلیر ! :|

اگر این باشه عالی میشه :D طبق تغییر داستانی ای که بعد از 1 دادن برای این جنگ دستشون خیلی باز تره توی 1 این فقط یه جنگ معمولی بود ولی با تغییر داستان اینطور شد که این آلریک در واقع Champion هیدیز بوده و کریتوس هم Champion اریز که طی رقابتی که خدایان برای Champion هاشون میزارن کریتوس برنده میشه و آلریک رو نفله میکنه ولی هیدیز به خاطر حس تنفر از Ares با قدرت های خودش این آلریک رو دوباره بر میگردونه و باقی قضایا که این جنگ شکل میگیره , یعنی کلی جک و جونور و قدرت از طرف هیدیز می تونه توی سپاه بربرها موجود باشه :D حتی خود آلریک با ضربات و مجیک های خفن می تونه اولین باس بازی باشه :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
کارگردانی، رنگبندی و اتمسفر کات-سین های نسخه اول به دست دستان توانای دیوید جفی یک چیز خارقالعاده ای بود . اگر بتونن صحنه نبرد کریتوس و آلریک رو با اون فضاسازی توی بازی قرار بدن من یکی که شخصاً این شکلی میشم:D:
un5iur7x20pvdda3066.jpg

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
دموی این شماره رو بازی کردم ... تا 2 ساعت خودم رو به درو دیوار میکوبیدم ... فوق العاده بود ... گیم پلی و کومبو ها و همه و همه و جدا از همه افکت ها و اسپشیال افکت ها به طرز باور نکردنی شاهکار بود ... بافت ها هم که پیشرفت واضح و اشکاری میشه توش دید ... شاید 2 برابر بهتر از 3 ... با رفتن این دمو جای tlou رو برام گرفت و مورد انتظار ترین بازی سال بعدم شد ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر