نمایشگاه/رویداد Sony Press Conference | E3 2012

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
درود

87093998628559848696.jpg

کنفرانس شرکت سونی روز 4June ساعت 6 غروب به وقت محلی و ساعت 5:30 صبح سه شنبه 16 خرداد به وقت ایران برگزار میشه . این کنفرانس از چند جهت برای گیمرها ، PS Fan ها ، خبرگزاری ها میتونه مهم باشه ، شاید مهمترین دلیلی که تمام نگاه ها رو متوجه این کنفرانس میکنه به پایان رسیدن عمر تقریبی این نسل و ظهور نسل جدید باشه ، با اینکه شرکت سونی رونمایی از کنسول نسل جدیدش رو در این کنفرانس کاملا رد کرده ولی عده ای هنوز منتظر این هستند که نشانه هایی از PS4 رو در این همایش ببینن ، از طرف دیگه منتظر این هستند که برنامه ی سونی برای سال پایانی ِ حضور قدرتمند PS3 بدونن . به نظر میاد سونی باید به فکر یه پایان با عظمت برای کنسول قدرتمند فعلی خودش ( PS3 ) باشه ، کنسولی که شاید اخرین بازی های ان جزو بهترین بازی های این نسل باشند . از طرفی سونی باید در این کنفرانس قسمتی از برنامه ی خودش رو معطوف به Vita ، کنسول دستی فوق العاده خودش بکنه ، از گوشه و کنار خبر میرسه امسال در E3 بازیهای زیادی برای Vita معرفی میشن و همین الان هم لحظه به لحظه به شمار شایعات ساخت بازی برای Vita افزوده میشه . تعدادی از برنامه های سونی برای E3 امسال رو در ذیل بررسی میکنیم :

ارائه امار و ارقام :

مطمئنا سونی در کنفرانسش به مثابه همیشه زمان اندکی رو صرف ارائه امار و ارقام فروش دو کنسول PS3 و PS Vita خواهد کرد ، کمی هم امار و ارقام مربوط به PSN رو بررسی میکنن ، این کار برای گیمر ها شاید یکی از کسل کننده ترین برنامه های کنفرانس سونی باشه ولی باید بدونید که امسال هم با اون رو به رو میشید .

بازیهایی 3rd پارتی :

امسال هم مثل سالهای گذشته کنفرانس سونی میزبان شرکت هایی خواهد بود که دقایقی از بازیهای خود رو بر روی سن این شرکت به حضار Present میکنند ، شاید امسال از مهمترین بازیهایی که انتظار داریم در این کنفرانس حضور داشته باشند بازیهای زیر باشند :

Need For Speed : Most Wanted

Dead Space 3

Assassins Creed 3

Medal Of Honor : War Fighter

البته هنوز اطلاع دقیقی از چگونگی حضور این بازی ها به بیرون درز نکرده است .

بازی های 1st پارتی :

شاید یکی مهمترین بخشهای این کنفرانس برای گیمر ها معرفی بازی های استدیوهای تحت مالکیت سونی است . این بار نیز سونی با دست پر به E3 قدم گذاشته ، به نظر میاد اگر امسال سال اخر حضور قدرتمند PS3 باشه ، میتونه یکی از بهترین سالهای حضورش باشه . سونی بازی های زیادی رو به نمایشگاه اورده که در ذیل انها رو بررسی میکنیم :

God of War : Ascention

ساتنا مونیکا بعد از 2 سال از عرضه شماره سوم خدای جنگ این بار با یک Spin off به عرصه انحصاری های PS3 بازگشته ، بازیی که یک پریکوئل برای این سری محسوب میشه و به عنوان حسن ختام GoW بر روی PS3 خواهد بود ، این عنوان دارای مُد مالتی پلیر است . به نظر میاد سران سونی و سانتا مونیکا به اولین نمایش این بازی در کنفرانسشون و بازخورد های اون امید زیادی داشته باشند

The Last of Us

تیم ND این بار هم سورپرایز خوبی برای همگان داشت ، در حالی که همه فکر میکردند این تیم در این نسل کار خودش رو با ارائه Uncharted 3 به پایان میبره ، اما به یک باره در Vga 2012 با رونمایی از The Last of Us همه رو شوکه کرد ، بازی Horror ی که از لحاظ سبک و سیاق با دیگر اثار این سبک تفاوت های عمده ای داره ، نمایش بازی که چند وقت پیش برای Press برگزار شده بود بازخورد بسیار عالی داشت و به نظر میرسه باز هم با یک بازی Grade A از طرف ND رو به رو بشیم . باید منتظر نمایش گیم پلی بازی در کنفرانس سونی بود

78937717659398303041.jpg

The Last Guardian

شاید خیلی ها منتظر نمایش اخرین اثر استاد فامیتو ادا در Team ICO باشند ، بازی که خیلی اطلاعات کمی از اون در اختیار عموم قرار گرفته ، روند ساخت بازی به کندی پیش میره و به نظر میرسه شاید کمک های سانتا مونیکا برای به سرانجام رسوندن این پروژه و همکاری 2 غول انحصاری ساز PS عاقبت خوبی برای این بازی رقم بزنه ، به نظر میاد امسال بعد از 3 سال این اخرین شانس PS Fan ها هست که بدونن این بازی بلاخره ساخته خواهد شد یا خیر . همه چیز امسال مشخص میشه .

Playstation All-Stars Battle Royale

امسال سونی یک بازی فایتینگ اختصاصی نیز خواهد داشت ، بازیی که اکثر شخصیت های مهم بازی های PS در ان حضور دارند ، ساخت بازی توسط SuperBot در حال انجام است . از نمایش گیم پلی که تا کنون منتشر شده باید منتظر یک بازی Fun و جالب بود .

Sly Cooper: Thieves in Time

به نظر میاد بازی جدید شرکت ساکر پانچ میتونه جذابیت های نسخه های قبلی رو دوباره به خاطر ما بیاره ، نمایش های بازی عالی بوده و باید منتظر نسخه قابل بازی در نمایشگاه امسال بود .

Untitled Sucker Punch Game

در خبر های ذکر شده که بازی جدید این شرکت یک عنوان اکشن به همراه مالتی پلیر خواهد بود ، باید تاکنفرانس سونی صبر کرد و منتظر اخبار مربوط به این بازی ماند .

Untitled Quantic Dream Game

با اینکه این شرکت جز دارایی های سونی محسوب نمیشود ولی به دلیل حمایت بالای سونی از دیوید کیج و استدیوی او بازی های QD به صورت انحصاری برای سونی ساخته میشود ، همه منتظرند تا بعد از 2 سال بازی جدید دیوید کیج را ببینند .

And ...

PS Vita :

امسال ویتا در E3 بسیار پر نصیب خواهد بود . به نظر میرسد در کنفرانس سونی نیز شاهد ارائه بازیهای زیادی برای این کنسول باشیم ، به برخی از این بازیهای این کنسول در زیر اشاره میکنیم :

Assassin's Creed 3: Liberation

BioShock

Call of Duty

FIFA 13

Zone of the Enders

همچنین قرار است بازیهایی مانند Medal of Honor و بسیاری از بازیهای دیگر به زودی برای این کنسول معرفی شوند .

رونمایی از PS4 :

با اینکه احتمال ان بسیار پایین است ولی هیچ جای تعجبی ندارد اگر سونی حتی با یک تیزر کوتاه هم کنسول نسل بعد خود را معرفی کند ، بی صبرانه منتظر شروع کنفرانس سونی میمانیم تا شاید این اتفاق بیافتد و کنسول جدید شرکت سونی را ببینیم .

سایت رسمی سونی برای E3 2012 :

Sony PlayStation® E3 Expo 2012 - E3 Live Streaming, Press Conference & Coverage, E3 Live Broadcast

Live Streams :

USTREAM - You're On - Broadcast Live Streaming Video, Watch Online Events, Chat Live, send a Tweet, follow on Facebook, MySpace, record your Live Shows

Sony PlayStation® E3 Expo 2012 - E3 Live Streaming, Press Conference & Coverage, E3 Live Broadcast

https://www.facebook.com/PlayStation

Sony E3 2012 Press Conference - GameSpot.com

E3 2012 - Press Conferences - GameTrailers.com

E3 2012 Live Video - Press Conferences, Interviews, Game Demos - IGN

Sony - E3 2012

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,410
نام
ماکان
حالا چون از ویتا چیز زیادی نگفتن و TLG نمایش نداشت نمیتونی بازیایی که گفتم رو نادیده بگیری.....

نه من چیزی رو نادیده نگرفتم و یا زیر سوال هم نبردم! صرفا نظر شخصیم رو گفتم! شاید هم واقعا چون به شدت از نبود TLG (که برای من به منزله کنسل شدنش هست) نا امید شدم یکم بدبین شدم. ولی در مجموع یه IMO بزرگ کنار پست هام هست.

Watch Dogs یا مال Wii U ه یا نسل بعد SONY/MS

تو GS گفته که Ubi این بازی رو برای PS3 و 360 و PC لیست کرده!

Ubisoft lists this game as PS3/360/PC on their press site

البته اینم بگم که همین GS هم نسبت به این موضوع و انتشار بازی برای این نسل ابراظ تعجب کرده!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
کنفرانس سونی مزخرف محض بود! نمایش های خوبی داشت اما خود کنفرانس بی نهایت چرت بود!

بازی های PS3 اصلا ارضا کننده نبودن! البته طبیعی هست که چون به آخر نسل رسیدیم بیشتر 1st Party ها برن سراغ نسل بعد و خبری ازشون نباشه اما من حداقل انتظار داشتم TLG رو سونی بالاخره یه جوری آماده کنه و نمایش بده! حتی LBP Karting هم نمایش داده نشد!

Move نمایشش خیلی خوب اما بیش از حد طولانی بود! نبود Sorcery هم باز به نظرم یک ضعف بزرگ بود!

PSN اصلا نمایش خوبی نداشت! سونی هیچ چیز بدردبخوری رو معرفی نکرد!

و بدترین بخش ماجرا هم Vita بود! با این وضعی که Vita داره من انتظار داشتم سونی براش سنگه تموم بزاره که همچین اتفاقی نیفتاد!

کنفرانس سونی میتونست خیلی خوب باشه؛ اگه TLG و یه بازی دیگه برای PS3 نمایش داده میشد (حتی Sly)، یه آنانس منت خفن برای Vita راه مینداخت و در نهایت یه هیت خبری بزرگ و بدرد بخور مثل کاهش قیمت میذاشت ته نمایش همه چیز عالی میشد اما الان به نظرم فاجعه تمام عیار شد!

البته بعد از کنفرانس مایکرو هم گفتم، بازم میگم؛ نباید چندان سونی و مایکرو رو کبوند! چون به آخر نسل رسیدیم و خبری از نسل جدید نیست طبیعیه که دیگه بازی جدید و متنوع برای کنسول های فعلی نبینیم!

ماكان جون با تريلي از رو دوتا كنفرانس رد شدي ها :d:))

ولي خب خداييش ميدونم دليل اين دوتا پستت چيه :d

ميخواي عدالت رو برقرار كني :d

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
با اینکه می دونم بازی quantic dream قشنگ خواهد بود ، ولی چرا اینقدر افت فریم داشت بازی؟؟؟
اینقدر افت فریم داشت و یک جاش هم تکستچر ها دیر لود شدن که دیگه نیاز نبود بگه که تصاویر ریل تایم هستند.
چیز مهمی نی هوی رین تا دلت بخواد داشت تو تریلر هاش اونم فاجعه ولی ریلیز شد هلو بود

راستی دوستانی که راجع به ویتا صحبت میکنن این نمایش که سونی تو کنفرانس ازacIII برا vita نشون داد دیدید؟ خیلی عالی بود هم اون هم اصلیه ولی اگه از وقت واندر بوک میزد (که من باز هم میگم بازی خلاقانه ای بود)
2 تا بازی دیگه هم برا ویتا مثل nfs که تایید شد نشون میداد رسما کولاک بود

راستی این دسته فرمونیه که توش موو میرفت خیلی خوشکل بود فکر کنم برا lbp karting باشه:d

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
بچه ها یه چیزی این شرکت ناتینگ داگ یه چیزی اختراع کرده که هیچ یک از بازیساز ها اون رو در اختیار ندارند بابا این چه بازی هست که ساختند ادم شاخ در میاره !!!!!!!!!!!!!!دلتون برام نسوزه من ps3 هم دارم این بازی رو بازی میکنم بدبخت اونهایی که ندارند :d

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,059
نام
نیما
اصلا محاله برای این نسل باشه ، PC میتونه باشه ، ولی مگه اینکه کلا از پایه ساخت PC و کنسول فرق داشته باشه . چون دیگه بحث DX 11 و Texture Pack و ... نیست که بگیم فرقشون فقط ایناست .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,683
نام
حسین
با یه 9500GT؟؟؟
شوخی میکنی برادر.
سر بازی کرایسیز مگه انحصاری pcنبود دیدی که چه بساطی داشتیم.

والا این گرافیکی که ما از the last of usدیدیم با اون دید گسترده وپهنای محیط و طراحی بالا و نور پردازی و رنگ بندی یه چیزی تو مایه های 570gtxمیخواد برای اجرا با حداقل 4گیگ رم روی سیستم.
برادر من شوخیم چیه
به نظر من با رم 1gigیه 9500 به راحتی اگه روش کار کنن می تونن
شما به بازیی های دیگه نگاه نکن شما مگه فکر میکنی سخت افزار ps3 چیه ؟؟

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
اصلا محاله برای این نسل باشه ، PC میتونه باشه ، ولی مگه اینکه کلا از پایه ساخت PC و کنسول فرق داشته باشه . چون دیگه بحث DX 11 و Texture Pack و ... نیست که بگیم فرقشون فقط ایناست .

من HD 720p که 300 مگ بود رو گرفتم دیدم میدونی چیه ؟ یه چیزاییش غیر ممکن نیست میشه گفت در حد بازی های تاپ این نسله مثل همین the last of us ولی یه سری چیز های دیگش بینظیره یعنی خود به خود وقتی میبنی میگی اوووه تو هیچ بازی دیگه ای حداقل تا حالا ندیدی

الان دیگه تو چرتم وگرنه توضیح میدادم:d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,296
نام
Afshin

نیما به احتمال زیاد نسخه ی Next-Gen هم خواهد داشت

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
چیز مهمی نی هوی رین تا دلت بخواد داشت تو تریلر هاش اونم فاجعه ولی ریلیز شد هلو بود

راستی دوستانی که راجع به ویتا صحبت میکنن این نمایش که سونی تو کنفرانس ازacIII برا vita نشون داد دیدید؟ خیلی عالی بود هم اون هم اصلیه ولی اگه از وقت واندر بوک میزد (که من باز هم میگم بازی خلاقانه ای بود)

چه بازی هایی؟؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین

راستی این دسته فرمونیه که توش موو میرفت خیلی خوشکل بود فکر کنم برا lbp karting باشه:d
اون کتابه کلا چرت محض بود! هرجوری نگاش کنی هم همینه! :d هیچ چیز خلاقانه ای توش ندیدم! :d کلا چرتی بود که دومی نداشت! :d
مایی که در مورد ویتا صحبت میکنیم الانم میگیم یک فاتحه براش بخونید خیرات هم براش بکنید بره! :d اگر سونی انتظار داره فقط با AC:L و COD نجاتش باده واقعا دیوانست! تازه زده Sound Shapes رو هم مولتی کرده! (برای PS3 هم میاد! :d ) یعنی من هرجوری فکر میکنم واقعا ویتا بای بای! :d

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
اون کتابه کلا چرت محض بود! هرجوری نگاش کنی هم همینه! :d هیچ چیز خلاقانه ای توش ندیدم! :d کلا چرتی بود که دومی نداشت! :d
مایی که در مورد ویتا صحبت میکنیم الانم میگیم یک فاتحه براش بخونید خیرات هم براش بکنید بره! :d اگر سونی انتظار داره فقط با AC:L و COD نجاتش باده واقعا دیوانست! تازه زده Sound Shapes رو هم مولتی کرده! (برای PS3 هم میاد! :d ) یعنی من هرجوری فکر میکنم واقعا ویتا بای بای! :d
انتظارها خیلی بیشتر از ابن حرف ها بود
حالا باز همینا خوبه
ولی کلا سونی به نظر من بد عمل کرد.

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,402
نام
رامین
هرجا سخن از گرافیک است نام سونی می درخشد >:d<

یعنی همین 3تا تریلر دیدم اشکم در اومد.

the last of us که ولش کن همون ثانیه اول سکته زدم واقعا عالی بود الان با قاطعیت میگم بهترین استدیو این نسل و کلا همین ND هست

GOW روانیم کرد اصلا این ابوهت کریتوس که میبینم دوست دارم با کله برم تو دیوار
:d

و............. :d

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
برادر من شوخیم چیه
به نظر من با رم 1gigیه 9500 به راحتی اگه روش کار کنن می تونن
شما به بازیی های دیگه نگاه نکن شما مگه فکر میکنی سخت افزار ps3 چیه ؟؟

برادر شما با رم 1 گیگ حداقل میتونی ویندوز7 رو بیاری بالا میخوای بازیم روش اجرا کنی؟
ps3رم سیستمش فقط256مگ هست.
اصلا معماری cpuاین دوتا زمین تا اسمون فرق میکنه .
از پایه و ریشه پردازش این دوتا فرق میکنه.
اندازه فرمانها فرق میکنه.دستورات فرق میکنه.
شما با یه 9500میخوای کرایسیز رو روی دایرکس10 تو حالت highاگه تونستی اجرا کنی حرفت درسته.خیلی بهت فریم بده تو رزلوشن 800 در 600بهت بین 20 تا 30 فریم بده.
این در حالیه که الان خیلی از بازیها از کرایسیز اون زمان گرافیکشون بالاتره و کنسول داره 30 فریم میده.

کنسولها برای پردازش گرافیک بازی از cpuخیلی کمک میگیرن در واقع میشه چند ضلعیها و طرح ابجکتها رو cpuکنسول تولید وپردازش میکنه.یا موارد دیگه.

cpuداخل کنسولها روی گرافیک خروجی خیلی تاثیر داره حتی بیشتر از gpuداخل کنسول.
مثال بارزش هم همین ps3هست.

ولی pcاینطوری عمل نمیکنه و اکثر عملیات رو کارت گرافیک انجام میده.برای همین نیاز به gpuنیرومند روی کامپیوتر هست تا بتونه همون گرافیک رو رندر کنه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
در ضمن watch dogs تو حلقم . بلاخره مال نسل بعده یا این نسل ؟ آخ نسل بعدی در کار نیست که هنوز ؟ شاید فقط واسه PC باشه .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر