SONY Paris Games Week 2017

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
huam_sony-teases-big-game-announcement-at-paris-games-week-174981_expanded.jpg

کنفرانس دوشنبه ۸ آبان، ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این منابع و پول هایی که دیوید خرج میکنه برای هر بازی سینماییش و ۵ سالم طول میکشه هر بازیش و ۱۰۰ تا تریلر هم باید بده قبلش ! منابع و امکانات بدن به ساکرپانچ با همون GG با اون انجین فوق العاده دسیما سریع تر از این میتونن کارشون پیش ببرن !

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
این منابع و پول هایی که دیوید خرج میکنه برای هر بازی سینماییش و ۵ سالم طول میکشه هر بازیش و ۱۰۰ تا تریلر هم باید بده قبلش ! منابع و امکانات بدن به ساکرپانچ با همون GG با اون انجین فوق العاده دسیما سریع تر از این میتونن کارشون پیش ببرن !
و جالب اینکه بازهم تاریخ معلوم نکرد

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
الان همه ی مخالفای سونی میشن طرفدار حقوق زنان
در صورتی که تو این تریلر دو تا شخصیت زن دیدیم که از خودشون شجاعت و قدرت نشون میدن، هرچند بعید هم نیست همین ها شخصیت های اصلیه بازی باشن...

هیچیو نمیشه پیشبینی کرد از کاره این ناتی داگ

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
اين نميتونه تحليل مناسبي باشه به نظرم .
چون اخرين پروژه GG حدود ٥٠ ميليون دلار هزينه داشته ، كه هزينه خيلي بالاي ماركتينگش درش محاسبه نشده ، منتهي اخرين ساخته ديويد كيج ٢٧ ميليون دلار هزينه داشته ، يه اختلاف بسيار زياد و دو برابري حدودا كه شايد بحث ماركتينگ پيش من فك ميكنم اين رقم خيلي بالاتر ميره .
اصولا ديويد كيج برا بازي هاش نسبت به بازار خيلي كمتر هزينه ميكنه ، و خودشم كلا مخالف هزينه و اين حرفاس . يادمه زمان Beyond two souls , يه مصاحبه باهاش كردن در مورد هزينه و بودجه اين حرفا كه گفت ما تو كمپاني مثل بقيه شركتا نيستيم قايق شخصي سوار بشيم و هزينه وحشتناك بكنيم و ... ما كمپاني رو جدي ميگيريم و با هزينه هاي كم كارمون رو راه ميندازيم .
وراي همه اين بحث ها به نظر اين سبك از بازي هاي ديويد نيازه ، جايگاه و طرفداراي خودش رو داره و اصلا خوبه كه هر از گاهي توي اين سبك محدود كه بازي هاي خيلي كمي درش هست شاهد حضور همچين عناويني باشيم . سبك interactive كه بخصوص تو ديترويت انقد پيچيدگي و تنوع داستاني و روند اون وجود داره .

جالبه ديويد كيج از مخالفين تريلر بيرون دادنه ، يعني علاقه آش به اين بازي بدون اينكه چيزي در موردش گفته بشه به دست گيمر ها برسه كه به قول خودش ، در شرايط الان بازار يه همچين چيزي غير ممكنه .
الان عمده بازي ها بخصوص IP هاي جديد ، يكي از فاكتور هاي حياتي موفقيتشون ، همين تريلر ها و پيش نمايش ها و مانور روي اوناس

آخرین ویرایش:

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
یکی از بهترین قسمتهای world vr برای من اون بخش دزدی لندن بود و حالا رو همون تم همون سازنده اومده یه بازی بلندتر ساخته.دیترویت و خدای جنگ و... رو بلخره انتظار داشتیم ببینیم ولی برای من این بازی Blood & Truth خیلی جالب و مهیج بود و منتظرشم.تاریخ عرضه اش معلوم نشده؟

moricj77

کاربر سایت
Jul 26, 2017
40
در مجموع کنفرانس خوبی بود حداقل بهتر از e3 امسال بود من ک با فارکرای 5 حال کردم خیلی گرافیک خوبی داره شاید مثل فارکرای 4 بهینه باشه هیچی معلوم نیس ولی در کل سونی کولاک کرد \m/\m/\m/\m/:-bd

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
در کمال احترام یوآر رانگ:D

هرچند نظر شخصیم هست و قبول دارم که ممکنه هیچ کس دیگه ای موافق نباشه اما میشه بگی مثلا خود تو چه نکته مثبتی تو گاو میبینی؟ غیر از گرافیک البته!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
هرچند نظر شخصیم هست و قبول دارم که ممکنه هیچ کس دیگه ای موافق نباشه اما میشه بگی مثلا خود تو چه نکته مثبتی تو گاو میبینی؟ غیر از گرافیک البته!
سیستم مبارزات فوق العاده!:D
همین 20ثانیه اکشنی که نشون دادن فوق العاده بود کومبوهاش و اجراشون!
به شخصه با این پسرک هم خیلی حال میکنم(این رو شاید همه حال نکنند:-")
به طور کلی هم از بازی هرچی کمتر نشون بدن بهتره:-" بزنند مثل GOW III و GOW A کلهم اجمعین بازی رو اسپویل کنند خوبه؟ نه!!!:D

اطلاعات هم از بازی کم نیمده تا حالا!
البته من دوست دارم تکلیف مشخص بشه فقط همین یک سلاحه یا نه:-" که با وضعیت فعلی فکر کنم فقط همین باشه:(

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
سیستم مبارزات فوق العاده!:D
همین 20ثانیه اکشنی که نشون دادن فوق العاده بود کومبوهاش و اجراشون!
به شخصه با این پسرک هم خیلی حال میکنم(این رو شاید همه حال نکنند:-")
به طور کلی هم از بازی هرچی کمتر نشون بدن بهتره:-" بزنند مثل GOW III و GOW A کلهم اجمعین بازی رو اسپویل کنند خوبه؟ نه!!!:D

اطلاعات هم از بازی کم نیمده تا حالا!
البته من دوست دارم تکلیف مشخص بشه فقط همین یک سلاحه یا نه:-" که با وضعیت فعلی فکر کنم فقط همین باشه:(

والا من هنوز تو این سه تا نمایش کامل ندیدم کامبت بازی چیه! دقیقا قراره چی رو تجربه کنیم؟ نکته یونیکش چیه؟ آیا اکشنی که از گاو انتظار میره هنوز هست یا نه؟ فقط همه چیز خلاصه شده تو یه سری وعده و وعید از کوری بارلاگ که مبارزه اپیک داریم و ...

وقتی سازنده این همه بازی رو تغییر میده باید تو نمایش هاش نشون بده پلیر چی میبینه تو بازی. نمایش اول خوب بود و نشون دادن کریتوس تغییر کرده، پسرش همراهشه و تبر داره و ... خوب در ادامه چی؟ دو نمایش بعدی کامل تکرار مکررات بوده، انقدر که من نگران شدم و واقعا من یه نفر رو نتونسته قانع کنه این گاو به خوبی گاو های قبلیه!

• Like
Reactions: pxc33

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
والا من هنوز تو این سه تا نمایش کامل ندیدم کامبت بازی چیه! دقیقا قراره چی رو تجربه کنیم؟ نکته یونیکش چیه؟ آیا اکشنی که از گاو انتظار میره هنوز هست یا نه؟ فقط همه چیز خلاصه شده تو یه سری وعده و وعید از کوری بارلاگ که مبارزه اپیک داریم و ...

وقتی سازنده این همه بازی رو تغییر میده باید تو نمایش هاش نشون بده پلیر چی میبینه تو بازی. نمایش اول خوب بود و نشون دادن کریتوس تغییر کرده، پسرش همراهشه و تبر داره و ... خوب در ادامه چی؟ دو نمایش بعدی کامل تکرار مکررات بوده، انقدر که من نگران شدم و واقعا من یه نفر رو نتونسته قانع کنه این گاو به خوبی گاو های قبلیه!
یه جوری صحبت میکنی انگار بقیه نسخه های GOW قبل از عرضه 7 ساعت ویدیو گیم پلی بیرون دادن که خیال ما راحت بشه!
خب باید صبر کنی تا عرضه بازی که موارد جدیدش تجربه تازه داشته باشه. انتظار داری بیان کل ویژگی های جدید گیم پلی رو نشون بدن؟
فعلا همین موارد رو گذاشتن برا تریلرا که نشون بدن هنوز هم خشن هست.
انصافا این تریلر اخری نشون داد که بازی هنوز هم یه جورایی خشن هست! اینو هم قبول نداری؟

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
264
بچه ها توی اول مراسم مجری گفت از الان بازی ها میتونن از قدرت بیشتری از ps4 استفاده کنن منظورش چی بود؟ فکر کنم همون بحث ازاد سازی رم بیشتر بود؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین

دیگه از سیستم مبارزاتش چی میخوای یاد بگیری؟
انتظار نداری که بیان بگن سه تا مربع که بزنی، فلان حرکت رو بزنه و ...؟ :-"
فعلا چیزی که داریم میبینیم کومبوهای خفتی میزنه، قدرت حفظ شده، کومبوهایی میزنه که محیط رو مثل BoC پوشش میدن
میشه در نبود تبر با مشت و لگد افتاد به جون دشمن
پسره جادو میزنه یا دشمن رو Stun میکنه و ...

دقیقا میخوای از سیستم مبارزات دیگه چی نشون بدن؟ سه نمایش داشته، تو هر سه تاش گیم پلی داشته و هردفعه یه چیزای جدیدی از مبارزات نشون دادن! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر