نمایشگاه/رویداد SONY Gamescom 2014 Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دانلود کنفرانس گیمزکام سونی 2014

تشکر ویژه از .:miladamiri:. عزیز برای قرار دادن لینک دانلود تریلر و کنفرانس

وقایع کنفرانس گیمزکام سونی 2014

معرفی بازی Tearaway برای PS4 ( عرضه در 2015 )

دانلود 720P

تریلر جدید بازی The Order 1886

دانلود 720P

نمایش قابلیت های جدید LittleBigPlanet 3

دانلود 720P

تریلر جدید BloodBorne + اشاره به احتمال عرضه بازی در 6 ماه آینده

دانلود 720P

فروش جهانی PS4 از مرز 10 میلیون گذشت

Q-Games بازی جدید The Tomorrow Children رو برای PS4 معرفی کرد ( انحصاری )

دانلود 720P

Wild بازی جدید Michel Ancel خالق Rayman ( انحصاری/PS4 )

دانلود 720P

کمپانی The Astroaunts بازی جدید و انحصاری جدیدش با نام The Vanishing of Ethan Carter معرفی کرد

دانلود 720P

تریلر جدید از Rime (انحصاری PS4 )

دانلود 720P

HellBlade بازی حدید Ninja Teory معرفی شد ( PS4/ انحصاری زمانی )

دانلود 720P

Destiny بالاترین مقدار پیش فروش رو در بین تمام New-IP های تاریخ داره و اولین Expansion آن در ماه دسامبر عرضه میشه

حضور هیدئو کوجیما در کنفرانس و نمایش جدید از قابلیت های Cardboard Box

دانلود 720P

معرفی بازی جدید و انحصاری .P.T ( ژانر وحشت/PS4 )

دانلود 720P

معرفی فریمور ورژن 2.0 برای PS4 ( افزودن قابلیت Share Play و You*tube )

اشارات کوچک به Morpheus و قابل بازی بودن آن در Gamescom

Playstation TV با قیمت 100$ در تاریخ 14 اکتبر در آمریکای شمالی
با قیمت 100یورو در تاریخ 14 نوامبر در اروپا و همراه با 3 بازی دیجیتالی عرضه میشه

رونمایی دوباره از Until Dawn و ساخته شدن آن بصورت انحصاری برای PS4

دانلود 720P

نمایش جدید Driveclub

دانلود 720P

معرفی بازی Volume از سازنده Thomas Was Alone ( برای PS4 و PS Vita بصورت انحصاری زمانی )

دانلود تریلر بزودی

RuneMaster و HollowPoint دو بازی جدید از Paradox برای PS4 و انحصاری زمانی

دانلود تریلر بزودی

Day-Z برای PS4 معرفی شد با قابلیت Cross Platform

دانلود تریلر بزودی

نمایش جدید Far Cry4 و اطلاعات جدید و انحصاری Keys to Kyrat

(دانلود تریلر بزودی)

نمایش جدید از Shadow of Mordor + محتوای انحصاری

دانلود تریلر بزودی

درود

Tuesday, 12th August 2014

18:00PM BST London, UK

سه شنبه 21 مرداد / ساعت 21:30 (9:30 PM ) به وقت تهران

پخش زنده :

Playstation Twitch

Playstation Blog

IGN
IGN Twtich

4ThePlayers.De

Gamespot

VG247

پ.ن : لکوموتیوران بزرگوارمون Behrooz این افتخار رو به من داد تا قطار هایپ رو راه بندازم و شما رو عین E3 محکم بکوبم به مانع :d

d1r0qljhhbhc76urskwb.jpg

Sony Announces Gamescom 2014 Press Conference Time and Date

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
@Dinasaur

حتما بازی یه ارتباطاتی با شوروی داره اون موسیقی رو هم که گفتی جالبه مال چایکوفسکی آهنگ ساز فقید روسیه هست. بازی فوق العاده شدید داره فضای شوروی دوران بولشویک رو برای من تداعی میکنه. مخصوصا حال و حوای طبقه کارگر و کمونیسم و این مایه صحبتا. کلا کنفرانس خیلی عجیبی بود و بازیهاشم یکی از یکی عجیبتر

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
@Dinasaur

حتما بازی یه ارتباطاتی با شوروی داره اون موسیقی رو هم که گفتی جالبه مال چایکوفسکی آهنگ ساز فقید روسیه هست. بازی فوق العاده شدید داره فضای شوروی دوران بولشویک رو برای من تداعی میکنه. مخصوصا حال و حوای طبقه کارگر و کمونیسم و این مایه صحبتا. کلا کنفرانس خیلی عجیبی بود و بازیهاشم یکی از یکی عجیبتر
دقیقن متنی که تو ذهنم بود رو نوشتی!
واقعن ادم یاده کره شمالی و شوروی میوفته و اون شعارهای قشنگ ظاهری و ....

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
من دیشب فرصت کردم کنفرانس رو مثل ادم:d با کیفیت HD از شبکه رسمی پلی ستیشن در چیزتوپ ببینم...

اول از همه بگم کنفرانس بسیار منظمی بود یعنی قشنگ مشخص کردن چه عناوینی انحصارین...چه عناوینی انحصاری زمانی و...

دوم اینکه حاشیه های این کنفرانس بسیار کم بود و اکثرا به بازی ها (اونم ps4) پرداخته شد و یخورده هم راجع به قابلیت های فریمور جدید (2.00) و ps now و pstv بود و همین خلاصه ولی مفید بودنش برام کنفرانس رو بهتر از E3 جلوه می داد (البته از نظر من یه دو سالی هست gamecom بهتر از E3 شده )

اما مهم تر از همه بازی های خود کنفرانس که واقعا متنوع و عالی بودن اول از همه از 4 عنوان مهم AAA همه تریلر گیم پلی داشتیم و همه تریلرهاشون عالی بود یعنی LBP3 -DRIVECLUB-BLOODBORNE-THE ORDER 1886 و همچنین DLC جدید اینفیمس FIRST LIGHT

دوم اینکه 6 عنوان کاملا انحصاری جالب برا PS4 معرفی شد : UNTIL DOWN که مهم ترینشون بود-TEARWAY که فوق العاده بود و به نظر میرسه با نسخه ویتا تفاوت های محسوسی داره- THE TOMORROW CHILDREN که پست های بالا بهش اشاره شده- RIME که معرف حضور همه هست از پارسال-ALIANATION که فکر می کنم مال سازنده های DEAD NATION بود و این وسط مثل اینکه گم شد و بازی جالب با گرافیک بصری زیبایی بود و از همه مهم تر بازی خالق RAYMAN یعنی WILD که سوپرایز کنفرانس بود از نظر من و هر چند بار که تریلرشو ببینید سیر نمیشید...البته عنوان P.T هم داشتیم

سوم هم بازی های ثرد پاری مثل : FARCRY 4 و DESTINY و... بودن که همگی دارای محتوای انحصاری برا PS4 هستن و یه سری بازی مستقل جالب هم معرفی شد که اول برا PS4 به گفته خودشون ریلیز میشن که یکیشون که خاطرمه و خیلی جالب میزد بازی VOLUME بود...

یه بازی بسیار مهم هم که از نظر من به نوعی باز هم سوپرایز کنفرانس بود معرفی HELLBLADE از نینجا تئوری بود که علنا HEAVENLY SWORD 2 میزد;;) و خیلی برام جالبه بچه ها این همه از انحصاری بودن تامب ریدر برا X1 حرف زدن (که خب معلوم شد انحصاری زمانیه) ولی از بازی به این مهمی که اتفاقا انحصاری زمانی برا PS4 هست (به گفته خودشون تو کنفرانس اول برا PS4 ریلیز میشه) حرفی اونچنان به میون نیومد:|:d

دوستان میتون تمام معرفی ها و اخبار کنفرانس سونی و تمامی تریلر ها و البته خود کنفرانس رو از اینجا (سایت رسمی پلی ستیشن) ببینن : (پیشنهادم اینه از اینجا کنفرانس رو ببینید یا دانلود کنید کامله)

Gamescom - PlayStation.Blog.Europe

در اخر هم امیدوارم صحبت هام خلاصه ولی مفید مثل خود کنفرانس سونی براتون بوده باشه:d

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
من به این لیست نگاه میکنم میبینم حتی 2.75 هم میتونست بده

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
انتظارات بیخود دارین از گیمزکام! بخاطر فاصله کمش با e3 همیشه بازی کمی میمونه برای گیمزکام!
البته همین dayz خبر خیلی مهمی بود نمیدونم چرا ملت به این راحتی از کنارش گذشتن چون رو pc با اون همه بازی تو سبک survival بازم داره عالی میفروشه

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
zxu78qbgnjqqe176ptb.jpg

پ.ن:
ملت چه حرفایی میزنن ها توقع دارن سونی بیاد بگه اره ما پول میدیم برامون انحصاری (زمانی)بسازن:|:|:d

والا اینقد انحصاریه عالی هستش که ما خفه میشیم زمان تجربه کردنشون..:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر