نمایشگاه/رویداد SONY Gamescom 2014 Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Infected Area

کاربر سایت
دانلود کنفرانس گیمزکام سونی 2014

تشکر ویژه از .:miladamiri:. عزیز برای قرار دادن لینک دانلود تریلر و کنفرانس

وقایع کنفرانس گیمزکام سونی 2014

معرفی بازی Tearaway برای PS4 ( عرضه در 2015 )

دانلود 720P

تریلر جدید بازی The Order 1886

دانلود 720P

نمایش قابلیت های جدید LittleBigPlanet 3

دانلود 720P

تریلر جدید BloodBorne + اشاره به احتمال عرضه بازی در 6 ماه آینده

دانلود 720P

فروش جهانی PS4 از مرز 10 میلیون گذشت

Q-Games بازی جدید The Tomorrow Children رو برای PS4 معرفی کرد ( انحصاری )

دانلود 720P

Wild بازی جدید Michel Ancel خالق Rayman ( انحصاری/PS4 )

دانلود 720P

کمپانی The Astroaunts بازی جدید و انحصاری جدیدش با نام The Vanishing of Ethan Carter معرفی کرد

دانلود 720P

تریلر جدید از Rime (انحصاری PS4 )

دانلود 720P

HellBlade بازی حدید Ninja Teory معرفی شد ( PS4/ انحصاری زمانی )

دانلود 720P

Destiny بالاترین مقدار پیش فروش رو در بین تمام New-IP های تاریخ داره و اولین Expansion آن در ماه دسامبر عرضه میشه

حضور هیدئو کوجیما در کنفرانس و نمایش جدید از قابلیت های Cardboard Box

دانلود 720P

معرفی بازی جدید و انحصاری .P.T ( ژانر وحشت/PS4 )

دانلود 720P

معرفی فریمور ورژن 2.0 برای PS4 ( افزودن قابلیت Share Play و You*tube )

اشارات کوچک به Morpheus و قابل بازی بودن آن در Gamescom

Playstation TV با قیمت 100$ در تاریخ 14 اکتبر در آمریکای شمالی
با قیمت 100یورو در تاریخ 14 نوامبر در اروپا و همراه با 3 بازی دیجیتالی عرضه میشه

رونمایی دوباره از Until Dawn و ساخته شدن آن بصورت انحصاری برای PS4

دانلود 720P

نمایش جدید Driveclub

دانلود 720P

معرفی بازی Volume از سازنده Thomas Was Alone ( برای PS4 و PS Vita بصورت انحصاری زمانی )

دانلود تریلر بزودی

RuneMaster و HollowPoint دو بازی جدید از Paradox برای PS4 و انحصاری زمانی

دانلود تریلر بزودی

Day-Z برای PS4 معرفی شد با قابلیت Cross Platform

دانلود تریلر بزودی

نمایش جدید Far Cry4 و اطلاعات جدید و انحصاری Keys to Kyrat

(دانلود تریلر بزودی)

نمایش جدید از Shadow of Mordor + محتوای انحصاری

دانلود تریلر بزودی

درود

Tuesday, 12th August 2014

18:00PM BST London, UK

سه شنبه 21 مرداد / ساعت 21:30 (9:30 PM ) به وقت تهران

پخش زنده :

Playstation Twitch

Playstation Blog

IGN
IGN Twtich

4ThePlayers.De

Gamespot

VG247

پ.ن : لکوموتیوران بزرگوارمون Behrooz این افتخار رو به من داد تا قطار هایپ رو راه بندازم و شما رو عین E3 محکم بکوبم به مانع :d

d1r0qljhhbhc76urskwb.jpg

Sony Announces Gamescom 2014 Press Conference Time and Date

آخرین ویرایش:
خب بچه ها از گاو بکشید بیرون میخوام سوپرایز سونی رو بگم

سونی میخواد توی غرفش (خود کنفرانس اشاره بهش میشه) نمایش بازی Until Dawn رو با Morpheus انجام بده :bash:

article3(2).jpg

منبع

الان یعنی به خاکی رسیدید؟موضوع دیگه ای نبود؟ گیردادید به GOW?!
یکی میگه کلا این IP رو بزارند کنار!اون یکی میگه کلا کریتوس رو خططططططططط بزنن! باو بیخیال!:|

خبر داغ : :dبا پیش خرید FL لباس DUP نصیبتون میشه :

Akiba خون دماغ نشی :))

This is so Fetch. Check out Fetch in D.U.P outfit. Pre order now to get the outfit as a bonus on the stand alone inFAMOUS First Light for PS4
m4hvtyuf7a3p32dg609s.jpg

دو نکته وجود داره. اول اینکه GoW بدون کریتوس اصلا معنی نداره. پس این صحبت های نمیدونم گاو بدون کریتوس و اینارو بریزید دور! کاریزما اصلی GoW و عامل اصلی جذابیت گیم پلی بازی کریتوس همیشه عصبانی و نوع سلاح هاش هست. حالا اگه از این بازی و سبک گیم پلی کریتوس رو بکشی بیرون و یکی دیگه رو بزاری عملا بازی به F میره. مگه اینکه از بیخ همه چیز تغییر کنه که انم خوب در این شرایط چه کاریه که GoW ساخته بشه؟ میشه یه IP جدید!

مورد دوم هم این داستان کشش داستان و اینا هست که احسان میگه!:دی چون انم غلطه!:دی اول از اینکه HnS فرقی با یه شوتر نداره که باعث بشه شوتر رو بشه کژ داد اما HnS رو نه! داستان GoW هم انقدر پایه قوی داره که بشه حالا حالاها بسطش داد. یا اصلا ریبوتش کرد و از یه زاویه دیگه روایتش کرد! ضمن اینکه درسته GoW تا قسمتی داستان محور هست اما اصل قضیه گیم پلی بازیه! تا زمانی که گیم پلی بازی خوب باشه میشه یه چیزی به عنوان داستان براش ردیف کرد. تازه یه چیز خیلی خوب نه صرفا تف بزن بره!:دی

و در آخر اینکه چه مرگتونه؟:دی مثبت فکر کنید!:دی نسل عوض شده، کشش سخت افزاری رفته بالا. با PS4 میشه کارهایی کرد که دیگه هیچ کس نیازی به استفاده از ژیلت نداشته باشه! گیم پلی جدید و خیلی بهتر، گرافیک عجیب غریب و حتی به لطف مورد قبلی داستان خوف و روایت بهتر ان! پروژه فیل شده استیگ یه خوبی داشته باشه انم اینه که الان SM با چم و خم PS4 به کلی آشنا هست و بخاطر ان پروژه سر و کله هاشونو زدن. در نتیجه اگه یه GoW جدید بسازن منفجر میکنن! حساب کنید وقتی همه این امکانات دست یه آدم کار بلد عین کوری بارلگ هست میتونه چه کارایی بکنه! من که کلا نمیتونم برای دیدن GoW جدید صبر کنم! هیترها و مخالفین هم برید به درک!:دی امد شما بازی نکنید!:دی

fl به صورت فیزیکی هم در 10 سپتامبر برای اروپا عرضه میشه . حجمش چقدره :-/

NEWS!! --> inFAMOUS First Light coming out as a standalone PS4 Blu-ray disc in Europe 10 September 2014. EXCLUSIVE PACKSHOT image:#4ThePlayers

vdenn2ky6uu9ocd9jow7.png

داستان gow فقط با كريتوس روايت ميشه و اسمشم روشه در نتيجه براي يه فرد ديگه بي معنيه(مثه مكس پين كه نميشه شماره ٤ رو با كاراكتر ديگه اي جلو برد:d چون اسم كاراكتر رو بازي حك شده)
و چون هم داستانش تموم شده ادامش كش بيخودي ميشه

ولي از اونطرف مساله اينه كه طيف بزرگي از گيمرا اصلا درگير داستان و روايت و اينا نيستن و فقط ميخوان بازي كنن در نتيجه ميشه واسه اون افراد يه داستان سر هم كرد كه توش به نوعي دوباره كريتوس باشه و ملت كيف كنن

+

سانتا مونيكا هم مطمينا نظر اكثريت كه مطمينا اون طيف هستن براش مهم

.

داستان به کنار ولی از لحاظ گیم پلی GoW به یه سری تغییرات اساسی نیاز داره که متاسفانه تا زمانی که کریتوس توی بازی حضور داره نمیشه این تغییرات رو اعمال کرد.(مراجعه شود به پست احسان) الان با یه نگاه به GoW:A میشه خیلی راحت به این مسئله پی برد. واکنش هوادارا، فروش و متای بازی هم همگی گویای همین موضوع هستن.

متاسفانه نه جاش اینجاست و نه الان وقت مناسبیه وگرنه به صورت جامع توضیح میدادم که چرا سری God of War برای موفق شدن توی نسخه بعدیش به تغییرات اساسی در گیم پلیش احتیاج داره.

بازم میگم جای این بحث ها اینجا نیست، پس به احترام تاپیک از این به بعد در مورد این موضوع پست نمیدم.

آخرین ویرایش:
دو نکته وجود داره. اول اینکه GoW بدون کریتوس اصلا معنی نداره. پس این صحبت های نمیدونم گاو بدون کریتوس و اینارو بریزید دور! کاریزما اصلی GoW و عامل اصلی جذابیت گیم پلی بازی کریتوس همیشه عصبانی و نوع سلاح هاش هست. حالا اگه از این بازی و سبک گیم پلی کریتوس رو بکشی بیرون و یکی دیگه رو بزاری عملا بازی به F میره. مگه اینکه از بیخ همه چیز تغییر کنه که انم خوب در این شرایط چه کاریه که GoW ساخته بشه؟ میشه یه IP جدید!

مورد دوم هم این داستان کشش داستان و اینا هست که احسان میگه!:دی چون انم غلطه!:دی اول از اینکه HnS فرقی با یه شوتر نداره که باعث بشه شوتر رو بشه کژ داد اما HnS رو نه! داستان GoW هم انقدر پایه قوی داره که بشه حالا حالاها بسطش داد. یا اصلا ریبوتش کرد و از یه زاویه دیگه روایتش کرد! ضمن اینکه درسته GoW تا قسمتی داستان محور هست اما اصل قضیه گیم پلی بازیه! تا زمانی که گیم پلی بازی خوب باشه میشه یه چیزی به عنوان داستان براش ردیف کرد. تازه یه چیز خیلی خوب نه صرفا تف بزن بره!:دی

و در آخر اینکه چه مرگتونه؟:دی مثبت فکر کنید!:دی نسل عوض شده، کشش سخت افزاری رفته بالا. با PS4 میشه کارهایی کرد که دیگه هیچ کس نیازی به استفاده از ژیلت نداشته باشه! گیم پلی جدید و خیلی بهتر، گرافیک عجیب غریب و حتی به لطف مورد قبلی داستان خوف و روایت بهتر ان! پروژه فیل شده استیگ یه خوبی داشته باشه انم اینه که الان SM با چم و خم PS4 به کلی آشنا هست و بخاطر ان پروژه سر و کله هاشونو زدن. در نتیجه اگه یه GoW جدید بسازن منفجر میکنن! حساب کنید وقتی همه این امکانات دست یه آدم کار بلد عین کوری بارلگ هست میتونه چه کارایی بکنه! من که کلا نمیتونم برای دیدن GoW جدید صبر کنم! هیترها و مخالفین هم برید به درک!:دی امد شما بازی نکنید!:دی

کشش که خیلی داره و خیلی هم میشه ادامش داد خوبی خدایان المپ هم اینه که اصولا نمیمیرن و هر وقت میکشیشون با هیاتی جدیدی میتونن برگردن. از این میون میشه خیلی کارا کرد مثل اینکه مثلا اینبار خدایان دست به ابتکار بزنن و کسی رو بکار بگیرن که کریتوس رو کله پا کنه. اینبار کریتوس بشه شخصیت منفی و شما بری انتقام خدایان رو از این بد ذات بگیری.جا واسه کار خیلی هست فقط مهم اینه که واقعا همونطور که تو میگی ماکان کار رو بدن دست کار دون و سعی نکنن تو کارشون عجله کنن. کوری هم که دوباره برگشته.

البته من جز اون دسته از بندگان خدا هستم که اعتقاد دارم ناوتی داگ از نقطه نظر فنی باید بره جلو سانتا بوق بزنه. با توجه به چیزایی که از PS4 دیدیم من حاضرم GOW رو با گیم پلی در حد رایز ببینم ولی چشم به جمال کریتوس روی PS4 روشن شه واقعا برام سواله گرافیک اینیکی چی میشه هنوزم اون لحظه ای که اولین بار GOW3 رو شروع کردم اون صحنه ای که عقابه داره دور کوه المپ پرواز میکنه از ذهنم بیرون نرفته:bighug:

- - -ویرایش - - -

داستان به کنار ولی از لحاظ گیم پلی GoW به یه سری تغییرات اساسی نیاز داره که متاسفانه تا زمانی که کریتوس توی بازی حضور داره نمیشه این تغییرات رو اعمال کرد.(مراجعه شود به پست احسان) الان با یه نگاه به GoW:A میشه خیلی راحت به این مسئله پی برد. واکنش هوادارا، فروش و متای بازی هم همگی گویای همین موضوع هستن.

متاسفانه نه جاش اینجاست و نه الان وقت مناسبیه وگرنه به صورت جامع توضیح میدادم که چرا سری God of War برای موفق شدن توی نسخه بعدیش به تغییرات اساسی در گیم پلیش احتیاج داره.

بازم میگم جای این بحث ها اینجا نیست، پس به احترام تاپیک از این به بعد در مورد این موضوع پست نمیدم.

ببین اصلا مسئله Acsension رو شما قاطی تکراری بودن گیم پلی نکن. کلا GOWA افت کرده بود اینطور نبود که بازی خوبی باشه ولی چون گیم پلیش تکراری شده بود منتقدا باهاش حال نکنن. A از نظر داستانی مشکل اساسی داشت به هیچ عنوان نمیتونست اون حس اپیک بودن رو القا کنه ولی در هر صورت اصلا و ابدا بازی بدی نبود فقط نسبت به 3 افول کرده بود. همین الانم شما 3 و A رو بزاری بغل هم به هیچ عنوان نمیتونی عقبگرد رو درش نبینی. بطور کلی همون قوت داستان و اتمسفر 3 رو اگه حفظ میگردن بازی GOWA هم همون اندازه شاهکار بود و گیم پلیش هم اصلا تکراری نبود

البته من جز اون دسته از بندگان خدا هستم که اعتقاد دارم ناوتی داگ از نقطه نظر فنی باید بره جلو سانتا بوق بزنه. با توجه به چیزایی که از PS4 دیدیم من حاضرم GOW رو با گیم پلی در حد رایز ببینم ولی چشم به جمال کریتوس روی PS4 روشن شه واقعا برام سواله گرافیک اینیکی چی میشه هنوزم اون لحظه ای که اولین بار GOW3 رو شروع کردم اون صحنه ای که عقابه داره دور کوه المپ پرواز میکنه از ذهنم بیرون نرفته:bighug:

منم موافقم! SM تکنیکالش از ND بهتره. کلا SM هم جزو خدایانه اما کم کار بودن و رفتن به یک کمای طولانی مدت باعث شده که یکم دور بیفتن! وگرنه سه گانه GoW که SM ساخت از جمله اتفاقات تکرار نشدنی صنعت هست. امیدوارم کوری بارلوگ دوباره این استدیو رو به اوجش برگردونه.

A از نظر داستانی مشکل اساسی داشت به هیچ عنوان نمیتونست اون حس اپیک بودن رو القا کنه

دقیقا! A از نظر گیم پلی پخته ترین GoW بود. منتها چون سری اصلی نبود و از نقطه نظر داستانی کیفیت لازم رو نداشت چندان جدی گرفته نشد.

آقا بحث GoW رو بیخیال. برگردیم سر هایپ کردن بیخود!:دی حالا GoW هیچی اما اگه سونی لطف کنه یه R&C جدید به همراه بازی بعدی MM رو نمایش بده برای من کافیه!:دی

بازي هايي مثل انچارتد يا توم ريدر يا گاد او وار كركتر محور هستن و فقط با اون قهرمان شون تعريف ميشن و هويت ميگيرن و كركتر شون ركن اصلي هست و اتمسفر و دنيا بازي تحت شعاع قهرمان هست و چيزي كه اهميت داره قهرمان هست كه در محيط هاي مختلف (فارغ از زمان و مكان ) باهاش ماجراجويي ميكنيم ....اين جور بازي ها بهتر كه با همون كركتر كه از ابتدا معرفي شدن هميشه عرضه بشن و گرنه لطمه ميبينن....بعضي بازي ها هم مثل لست او اس يا بايوشاك يا متال گير يا هيلو يا اسسين اتمسفرشون و دنياي بازي هست كه ركن اصلي هست و اگر شخصيت بازي تغيير كنه لطمه اي وارد نميكنه به بازي در واقع اين بازي ها دنياي خودشون دارن و تعريف شده دنيا شون و شخصيت ها بخشي از اون دنيان حالا هر چه قدر هم كه شخصيت ها قوي پرداخت شده باشن اما باز ركن اصلي اتمسفر هست....براي همين هم به راحتي ميتون شخصيت هاشون رو عوض كنن كما اين كه سازندهاش اگر هم خواستن ميتونن عوض نكنن اما دستشون در اين ضمينه باز هست....
هيچ كدوم ازاين دو گروه بازي هم برتري خاصي نسبت به هم ندارن كه بگيم اون دسته از بازي ها لزوما بهترن يا اين دسته چون هركدوم زيبايي خودشون رو دارن .....
همه اينا رو گفتم كه بگم اگر قرار gow iv روزي عرضه بشه قطعا بهتر كه شخصيتش كريتوس باشه.....
والبته اگر به قول دوستان قرار كلا يه چيز ديگه رو تجربه كنيم چه از لحاظ گيم پلي و داستان و....پس بهتر يه ip جديد باشه نه اين كه يه gow با يه كركتر ديگه ....
به نظر من كه gow جاي ادامه داره قطعا و ميشه يه داستان خوب و عالي هم براش درست كرد نه سر هم بندي شده .....سوني هم از ip مثل gow نبايد به راحتي عبور كنه gow 3 متاي 92 داشت و اگر اشتباه نكنم 5.5 ميليون نسخه فروش داشت كه اين متا و اين رقم فروش بين HnS ها خارق العادس .....

این احسان رو ول کنید:-" برای خودش یه چیزی میگه! :-" :d

اولین پستم رو توی تاپیک GOW A یادتون بیاد :دی چقد سرش جبهه گرفتید :

پست 7#

سرنوشتش چی شد اون بازی ؟ :دی

پ.ن : من فقط با چون لی خون دماغ میشم :دی

مورد دوم هم این داستان کشش داستان و اینا هست که احسان میگه!
biggrin1.gif
چون انم غلطه!
biggrin1.gif
اول از اینکه HnS فرقی با یه شوتر نداره که باعث بشه شوتر رو بشه کژ داد اما HnS رو نه! داستان GoW هم انقدر پایه قوی داره که بشه حالا حالاها بسطش داد. یا اصلا ریبوتش کرد و از یه زاویه دیگه روایتش کرد! ضمن اینکه درسته GoW تا قسمتی داستان محور هست اما اصل قضیه گیم پلی بازیه! تا زمانی که گیم پلی بازی خوب باشه میشه یه چیزی به عنوان داستان براش ردیف کرد. تازه یه چیز خیلی خوب نه صرفا تف بزن بره!
biggrin1.gif
گیم پلی بازی که کامل به فناس و اساسی تغییر می خواد :دی داستان هم اگه بازم کش بدن میره تو در و دیوار :دی یعنی آحر اینا انقدر کریتوس رو اینور اونور میپیچونن داستانش عین DMC میشه پر از تناقض و پلات هول :دی

دقیقا! A از نظر گیم پلی پخته ترین GoW بود. منتها چون سری اصلی نبود و از نقطه نظر داستانی کیفیت لازم رو نداشت چندان جدی گرفته نشد.
نظرت رو بده سربریوس های هیدیز بخورن :دی گاو 3 از تمام گاو ها گیم پلی پخته تری داشت :دی فکت :

http://www.mediafire.com/download/61l7nta8elqb9zb/COMBO_MAD.zip

جای این بحث ها اینجا نیست، پس به احترام تاپیک از این به بعد در مورد این موضوع پست نمیدم.[2]

آخرین ویرایش:
دوستان دارید تاپیکو با این بحث کلیشه ای و نخ نما خراب میکنید . دیگه همین مونده ND VS SM راه بندازید که انداختید :| . یه صحبتی شد دیگه طومار نگید براش . یا میده یا نمیده . تاییدو تکذیبش دست شماها نیست . فراری ندید کاربرا رو بخاطر گشتن صفحات برای دیدن یک اخبار . دیگه خودتون وقتی دارید متوجه میشید پستاتون داره اسپم میشه بیخیال شید .

دوستان زمان باقیمانده تا کنفرانس سونی

اینم توییچ برای دیدن مستقیم کنفرانس

گیم پلی GOW:A تکراری نشده بود:-" ! مشکل این بود که دقیقا GOW III رو Copy ==> Paste کرده بودن و یه رنگی زده بودن بهش! :d
بازیی که برداشتن 4تا اسلحه رو کردن یک دونه، اون 4 عنصر هم هرکدوم فقط 2تا فن مخصوص به خودشون داشتن، که از این 2تا یکیشون عینا کپی سلاح های GOW III بود! :d
نمیشه گفت GOW:A ثابت کرده گیم پلی تکراری شده! چون GOW:A همینطور که گفتم عینا قبلی بود! اتفاقی که حتی سر GoS و CoO هم نیفتاده بود! :d ( هنوز برام سؤاله چرا وقتی این همه سلاح و کومبوی مختلف توی بخش مولتی هست! هدفشون این 4 عنصر چی بوده! :| )
علاوه بر اینا، انیمیشن کشتن خیلی از دشمن ها، باز هم همون GOW III بود! که این مورد توی CoO و GoS حتی کمتر بود! توی اصلی ها هم کلا نبود:-" :d
داستانش به نظر من مشکلی نداشت! :d انتظار حماسه ی GOW III رو داشتن نه فقط از اون بازه ی زمانی اشتباهه! کلا حتی از بازی های بعدی سانتا هم به نظرم انتظار زیادیه! :d چون GOW III رسما نقطه ی اوج داستان(همون چپتر آخر:-" ) بود! :d
---
من که دقیقا میگم همچین کاری کنند >:)
---
کشش که خیلی داره و خیلی هم میشه ادامش داد خوبی خدایان المپ هم اینه که اصولا نمیمیرن و هر وقت میکشیشون با هیاتی جدیدی میتونن برگردن. از این میون میشه خیلی کارا کرد مثل اینکه مثلا اینبار خدایان دست به ابتکار بزنن و کسی رو بکار بگیرن که کریتوس رو کله پا کنه. اینبار کریتوس بشه شخصیت منفی و شما بری انتقام خدایان رو از این بد ذات بگیری.جا واسه کار خیلی هست فقط مهم اینه که واقعا همونطور که تو میگی ماکان کار رو بدن دست کار دون و سعی نکنن تو کارشون عجله کنن. کوری هم که دوباره برگشته.
رسما با این کار بدترین فحش رو بهمون دادن! یعنی هرکاری که توی GOWـهای قبلی،مخصوصا GOW III کردیم، یعنی بی خود و بی جهت بوده! :|
و البته اینی که میگی رو انجام دادن خداها! کنترلش دست ما نبود! ولی ایده ـش انجام شده قبلا! :d هرکول چنین نقشی رو داشت! خداها یکی رو انتخاب کردن که کریتوس رو کله پا کنه،بهشم قول مقام God of War رو دادن! :-" :d
یه ایده ی دیگه بگو:-" چیزی که کارایی که توی GOWـهای قبلی کردیم رو به هیچ و پوچ نگیره! :-" :d
---
منم موافقم! SM تکنیکالش از ND بهتره. کلا SM هم جزو خدایانه اما کم کار بودن و رفتن به یک کمای طولانی مدت باعث شده که یکم دور بیفتن! وگرنه سه گانه GoW که SM ساخت از جمله اتفاقات تکرار نشدنی صنعت هست. امیدوارم کوری بارلوگ دوباره این استدیو رو به اوجش برگردونه.
به نظرم این نسل اوضاعشون بهتر میشه! با اینکه با فاجعه ی اخراج و کنسل شدن پروژه ـشون شروع شد:-" ، اما کاری که باید میکردن رو انجام دادن! :d نسل قبل سانتا یک تنه PSN رو نجات داد:-" (یعنی با کمکش به استودیوهای کوچیکتر، بازی های عالی و متنوع رو اوردن رو PSN ) کارشون رو انجام دادن دیگه، با سیاست های جدید هم که خود سازنده های مستقل دارن میان طرف PS ، پس قاعدتا کار سانتا باید کمتر بشه و بزارنش به حال خودش که پروژه های خودش رو انجام بده :d

آقا هایپ کنید ولی سعی کنید طوری نکنید که طوری شود که همه فکر کنن طوری شده.

قرار نیست که از E3 بهتر باشه گیمزکام هم که که پارسال یادتون نرفته کلا ایندی بود. البته همه جای دنیا برعکس بازیسنتر نمایش پارسال سونی رو خیلی موفق میدونستن.

سر E3 یادمه همه میگفتن فقط یه نمایش کوتاه از UC4 باشه ما دیگه هیچی نمیخوایم. UC4 که نمایش داشت هیچی Bloodborne هم نمایش داشت LBP3 هم که معرفی شد. همه هم خوشحال شدن. تا یواش یواش یادشون اومد سونی باید N به توان N تا بازی نشون میداده که نداده.

از اونطرف مایکرو هر چی مولتی در عالم بشریت از آغاز به تا کنون بود رو نشون داد تا صبح تو تاپیکش مایکرو فنا داشتن عزاداری میکردن حتی بعضیاشون تهدید میکردن که سونی فن میشن.

اما فردا یهو چهارتا سایت خبر آوردن که نمایش مایکرو بهتر بوده. قضیه برعکس شد.

کلا از اینهمه اراجیف به هم بافتن منظورم این بود که به جای اینکه منتظر امتیاز اینو اون باشیم واقعا به دل خودمون رجوع کنیم و ببینیم چی دوست داریم تا قبل از خبر و تحلیل سایتا سونی از نظر ما خوب کار کرده بود. مطمئنا اینبار هم خوب کار میکنه و بجای باندل فیفا و تخفیف نمدونم 100 دلاری برای اونایی که تا فردا PS4 بخرن همون 4 تا ایندی درست درمون نشون بدن بنظرم موفق بودن. حالا این وسطه معرفی یه بازی جدید مثل ip جدید MM هم خالی از لطف نیست

@Akiba

بابا تو چه انتظاراتی از من داریا:d من اگه در این حد داستان نویس و شخصیت پرداز بودم دیگه اینجا با تو چکار داشتم؟ میرفتم همون سانتا GOW های بعدی رو کارگردانی میکردم.

کل بحث من اینه که شما دارید در مورد بازی زیادی سخت میگیرید. اشکال از بازی نیست اشکال از سانتا بود که حالا به هر دلیلی نتونسته یه بازی رو و فقط یک بازی رو اونطور که باید خوب در بیاره. این که دلیل نمیشه از ریشه تمام بازی رو بزنن قطع کنن. بهتر شدن گیم پلی هم هیچ ربطی به کریتوس و این حرفا نداره شما که میگی نمیشه بهترش کنن؟ برو PS2 رو از تو انباری درآر بشین یه دست GOW1 بازی کن. اونوقت ببین واقعا گیم پلی پیشرفت نداشته؟ چون طی سالیان بوده یادت رفته فکر میکنی از اول همین بوده.

آخرین ویرایش:
به نظرتون یه GOW جهان باز چطوره ؟
تصور کنید مثلا کریتوس سوار پگاسوس ازین سرزمین به اون سرزمین میره و ماجراجویی می کنه . به اسکاندیناوی و مصر و چین و ... سر می زنه و هر جا با یه سری ماجراها دست و پنجه نرم می کنه . فکر کنید مثلا کریتوس روی یه تپه وایساده بعد توی دره دوتا لشکر به هم حمله کردن و دارن همدیگه رو تارو مار می کنن بعد کریتوس با پگاسوس از بالا رو سرشون خراب میشه و می زنه دمار از روزگارشون ( بصورت انتخابی ) در میاره ، مثلا می تونه به کمک یه جبهه بره و اون یکی جبهه رو تار و مار کنه ، بعد به عنوان قهرمان این قوم شناخته میشه و مثلا مجسمه شو تو شهرشون میسازن . یه چیزی ترکیبی بین اسکایریم و ویچر و گاد آو وار و تا جدودی بازی مورد علاقه ی بدنامم تو نسل قبل ( LAIR:d ) . حالا دیگه فکر کنم جا واسه داستانسرایی زیاد هست .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or