SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
756
519
نام
Ali
منم وارد تاپیک شدم همینو بپرسم! :D فکر کنم هون مصاحبه ی خبرنگارا با سازنده ها و اینا باشه.
تو این Pre show خبر خاصی قراره باشه؟:-"
تا الان گفتن که GTS تو pre-show هست و تو کنفرانس نیست... احتمالا یک سری بازی ایندی دیگه هم باشن + مولتی هایی که عرضشون نزدیکه

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
1,717
2,465
نام
علی
xiii داغون بود :|~X(؟ مطمئني بازيش كردي ؟ من به خاطر علاقه به لايتنينگ دوست دارم ريمستر بشه ؟ شما دوست داري چي ريمستر بشه؟
داداچ من تا تهش رفتم با اون رفیق فنگ که جیق جیقوام بود اسمشم همش یادم میره:| خدایی 13 خیلی داغون بود قبول کن و داغونترین جاشم باس آخرش بود:|!:D البته علاقس! منم خداییش با لایتنینگ حال میکنم ولی با بازی نه:| اونم شوخی میگم!:D من دیگه از دوست داشتن رد کرده دارم میرسم بهش بعد از 11 سال!:D فاینال 12 داره میاد!:D با اون گمبیت سیستم هیولاش!:D

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
1,918
2,266
نام
سامان
من باید صبح زود پاشم نمیتونم کنفرانس رو ببینم میخوام دانلود کنم این پری شو هم برای دانلود میزارن ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
8,071
19,272
نام
مازیار
عزیز من مسئولیت پذیر باش خب :| همچین عکس مجلل و زیبایی میزاری باید اسم بانو رو هم زیرش بصورت خوانا بنویسی :| :D اینجوری درست نیست...
meredith molinari

مجری pre show های سونی این چند سال گذشته ! اصلا من به امید دیدار بانو کنفرانس های سونی رو میبینم

تازه خیلی چیزا دست و پاهامون رو برای گذاشتن عکس مجلل بسته بود

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
1,287
2,855
ای خدا کی ساعت 5:30 میشه دارم دیگه میمیرم . من یکی از فانتزیام اینه که ما کاربرایه بازیسنتر کنفرانس e3 رو تو یه سینما زنده میدیدیم .
فقط فکرشو بکنید چه حالی میداد . مثلا یدفه دلست رو نشون میدادن فکر کنم اتیش میزدیم سالن رو :)).
جا داره اینجا از دوستانی که تاپیک رو بروزرسانی و مدیریت میکنن تشکر کنیم همچنین تمامی عوامل عزیز بازیسنتر ودر اخر از oakendshield عزیز که سر در تاپیک رو زده :-bd

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,795
788
نام
میلاد
چه وضعیه آقا! :|
چرا من امسال نمیتونم به صورت زنده ببینم آخه :(( فردا صبح باید برم اقتصاد کلان امتحان بدم! :D
بهتون خوش بگذره , صبح پا شدم میزنم کنفرانسو 1080 میگیرم امتحانو که دادم میشینم میبینم :D
last of us بعد از امتحان آخ چه میچسبه !!! :D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,406
6,673
پست اول به طرز وحشتناکی قشنگ و هیجانی شده :D واقعا دست مریزاد
========
پیرو کامنتی که دیشب توی تاپیک مایکروسافت داده بودم

این شبی که میگن شب نیست--- اگه شبِ مثه اون شب نیست
امشب مثه دیشب نیست --- هیچ شبی مثه امشب نیست

:D :-"

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,441
6,521
نام
محمد
خب این نظرسنجی هم همانطور که قبلا قول داده بودم امروز به پایان رسید.
چیزی که در ای ننظرسنجی نظر منو جلب کرد رای آوردن عناوینی بود که در کنفرانس امسال ریمستر/ ادامشون احتمال نمایش داره.
سری خدای جنگ با اقتدار و با اوردن ۳۳.۵٪ ارا اول شد.
رتبه دوم تعلق گرفت به اخرین ما ۲۱٪ آرا
و در جایگاه سوم هم کرش با۱۲.۲٪‌ آرا قرار گرفت . البته متال گیر سالید هم با اختلاف ۱ رای جایگاه چهارم را کسب کرد.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نظر سنجی جدیدو اختصاص میدیم به عناوینی که مدت هاست خبری ازشون نیست. فولکلور، گنجی، سایفون فیل.تر و... و از شما می پرسیم که احیا کدوم یکی از این عناوین شما را بیشتر از همه به وجد میاره.:D
3 گزینه هم قابل انتخابه:D
موفق باشیم:D
دوم هادی عزیز (@HDV 7 )که زحمت تهیه امضا را کشید.
سوم امیر (@amirone ) عزیز که هم توی تاپیک خیلی فعال بود(:D ) و روی درست کردت هایپ ترین با طرحی که ازش خواستم وقت گذاشت اما خب اون چیزی که میخواستیم نشد در نهایت بالاجبار قیدشو زدیم:(

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
1,918
2,266
نام
سامان
من باید صبح زود پاشم نمیتونم کنفرانس رو ببینم میخوام دانلود کنم این پری شو هم برای دانلود میزارن ؟

یکی یجا معرفی کنه بدون اسپویل شدن بتونم پری شو رو دانلود کنم صبح

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
585
1,131
نام
رضا چشمی
اجازه بدیداین لحظات آخر یه آرزو کنم(کم کاری lsd ببین چه بلایی سرمون آورده:|)
خاک بر سر کونامی که گند زد به سایلنت هیل اما با این حال امیدوارم شاهد معرفی نسخه جدید سایلنت هیل با تم کلاسیک باشیم[-o<

پ.ن:ماکان بیا توضیح بده چه بلایی سر ال اس دی اومده:-w

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
8,071
19,272
نام
مازیار
داداچ من تا تهش رفتم با اون رفیق فنگ که جیق جیقوام بود اسمشم همش یادم میره:| خدایی 13 خیلی داغون بود قبول کن و داغونترین جاشم باس آخرش بود:|!:D البته علاقس! منم خداییش با لایتنینگ حال میکنم ولی با بازی نه:| اونم شوخی میگم!:D من دیگه از دوست داشتن رد کرده دارم میرسم بهش بعد از 11 سال!:D فاینال 12 داره میاد!:D با اون گمبیت سیستم هیولاش!:D
تو حساب کن ito روی سخت افزار پوکیده ps2 همچون چیز پیشرفته ، پیچیده و متنوعی ساخته بود ! تازه اوضاع وقتی مایند بلو تر میشه که تازه از وسط پروژه اومد بازی رو دست گرفت !
حالا تو حساب کن وقتی بازی جدیدش روی کنسول های جدید بیاد چی کار میخواد بکنه ... تازه میگن 10 ساله داره روی بازی و ایده هاش برای گیم پلی داره کار میکنه ... خودش مصاحبه کرده بود ps3 و 360 قدرت لازم رو برای اجرای ایده های من ندارن

شک ندارم میره صدر لیست بهترین rpg های تاریخ .

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
1,717
2,465
نام
علی
تو حساب کن ito روی سخت افزار پوکیده ps2 همچون چیز پیشرفته ، پیچیده و متنوعی ساخته بود ! تازه اوضاع وقتی مایند بلو تر میشه که تازه از وسط پروژه اومد بازی رو دست گرفت !
حالا تو حساب کن وقتی بازی جدیدش روی کنسول های جدید بیاد چی کار میخواد بکنه ... تازه میگن 10 ساله داره روی بازی و ایده هاش برای گیم پلی داره کار میکنه ... خودش مصاحبه کرده بود ps3 و 360 قدرت لازم رو برای اجرای ایده های من ندارن

شک ندارم میره صدر لیست بهترین rpg های تاریخ .
Ito وسواس خاصی روی گیمپلی داره! نتیجشم من توی 12 دیدم که خداییش هیولاییه واسه خودش! امیدوارم بازیشو این نسل ببینیم دست کم! گفته همین نسل میاد بازی؟ یا میره نسل 9؟:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟