SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
2,967
نام
حسین
یه طوری این نظرسنجی رو جدی گرفتین انگار به برنده های نهایی یک بلیت رفت و برگشت به E3 میدن:|
برین بابا خبرتون با نظرسنجیتون:D

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,095
نام
Sajjad
شما تو این ژانر دیگه چه بازی هایی رو بازی کردین؟ Bayonetta بازی کردین یا Ninja Gaiden؟ همین دو سری (ب جز نسخه ی سوم NG) فرسنگ ها از سری God of War از لحاظ گیم پلی جلوترن، اصلا قابل قیاس نیستن، سیستم و مکانیک کامبت گاد آو وار هیچ حرفی جلو این دو سری نداره واقعا، مشکل اساسی این سری در کامبتش هست؛ هسته ی گیم پلی.

TloU خیلی خیلی بازی بهتری هست، تو ژانر خودشم یکی از بهتریناس ، ولی همچین چیزی رو راجب God of War نمیشه گفت. حتی از لحاظ داستان هم نگاه کنیم بازم دلست آو آس خیلی بهتره

حالا گاد آو وار هرچقدم میخواد محبوب باشه باشه، محبوبیت دال بر برتری نیست.

کاش این نظرسنجی بود "بهترین آی پی"
این چیزایی که شما میگید خیلی وقت ها پیش سرش بحث شده و پروندشم بسته شده اینکه گاو تو سبک HnS بهترینه کاملا فکته و حالا هرچقد شما میخواید بگید که نیست به خودتون مربوطه.دقیقا همین که GOW گیم پلیش مثل بقیه بازی هایی که اسم بردید نیستش اونو متمایز میکنه نه حرکتای N تایی تو هوا و زمین و زمان.حرکتای سنگین و بعضا کمبوهای پشت سرهم.اگه هسته ی بازی هم مشکل داشت اون همه نسخه از بازی متاهای عالی نمیگرفتن.از لحاظ داستان هم وقتی میگید بازم خوب نیست من دیگه حرفی ندارم ظاهرا GOW II پشم بوده.
وقتی کسی که میگه GOW تو سبک خودش بهترین نیس یا از سر فن بازیه یا نظر شخصیشه در نتیجه بحثی با شما ندارم اما GOW تو سبک خودش هیچ رقیبی نداره و کماکان بهترینه.
پ.ن: اینکه دارید GOW و TLOU رو مقایسه میکنید معیار خوبی برای اینکار نیست چون هیچ ربطی به هم ندارن و حرفای منم کلی برای گاو بود و عنوان های هم سبک خودش.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
Gold User
Nov 6, 2011
1,620
نام
Mehrdad
شما تو این ژانر دیگه چه بازی هایی رو بازی کردین؟ Bayonetta بازی کردین یا Ninja Gaiden؟ همین دو سری (ب جز نسخه ی سوم NG) فرسنگ ها از سری God of War از لحاظ گیم پلی جلوترن، اصلا قابل قیاس نیستن، سیستم و مکانیک کامبت گاد آو وار هیچ حرفی جلو این دو سری نداره واقعا، مشکل اساسی این سری در کامبتش هست؛ هسته ی گیم پلی.
اونوقت کاشف این قسمت های بلد شده شخص شخیص خودتونید درسته ؟ اگر اینطوره که باشه. شما فکر کن درست میگی :D اما واقعیت جای خود هست و جریان داره. تفاوت بسیاری هم با فکر شما داره. فکرتون فقط برای خودتونه تا زمانی که اثبات نشده . لطفا فکر خود را مرجع نپندارید !

پست شما تو بهترین و محترمانه ترین حالت. نظر شخصی خودتونه. و ارزش مادی معنوی دیگه ای نداره . لطفا فکت تولید نکنید .

پ ن : در مورد نینجا گیدن: اینکه بازی فوق ابریه و شخصا از قدیم طرفدارش بودم به کنار به نظرم سخت بودن . چالش بیشتر . کومبو های پیچیده تر باعث نمیشه یک بازی بهتر از بقیه بشه.
برایند (گیم پلی / گرافیک / صدا / داستان) که مشخص میکنه کدوم بازی بهترینه. اگر فقط بحث گیم پلی بود که witcher 3 پنجاه تا goty هم نمی اورد :D

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
1,607
نام
ایلیا
من اول فکر کردم نظرسنجی 3 گزینه ای هستش ... نشستم به خاطراتم فکر کردم و بعد به این 3 گزینه رسیدم : Tlou , Crash , GOW
ولی بعد دیدم فقط یک گزینه میشه انتخاب کرد ... یکدفعه چشهام سیاهی رفت ، نفسم تنگ شد ، همه چیز دور سرم میچرخید :D(خدایی این تک گزینه بودن ظلم نیست به نظرتون :D)
ولی بعد که به خودم مسلط شدم دیدم اثری از کریتوس نیست و فقط اون دوتا موندن ... منم چون نمیتونستم یکی رو انتخاب کنم شیر و خط کردم و به Crash افتاد

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,944
نام
روزبه
این پوستر واقعیه که تاریخ انتشار GOWرو نشون میده ؟

یعنی اذرماه مننشر میشه ؟

چه کنفرانس بشه کنفراس امسال

• Like
Reactions: mohsen2012

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,095
نام
Sajjad
این پوستر واقعیه که تاریخ انتشار GOWرو نشون میده ؟

یعنی اذرماه مننشر میشه ؟

چه کنفرانس بشه کنفراس امسال
روی پوستر هیچ تاریخ انتشاری نیست و اگه پوستری هم بوده فیکه.تاریخ انتشار رو هم اگه بخوان اعلام کنن روی پوستر نمینویسن قبل کنفرانس که سورپرایز لو بره
داخل کنفرانس اعلام میکنن ملت سالن رو بترکونن و همچنین ما بعد شاید به پوستر اضافش کنن.

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
899
نام
رضا چشمی
با اختلاف بدترین نظرسنجیه که تو عمرم دیدم:-w
حتی تو بلاد کفر هم از آدم نمی خوان بین بچه هاش یکی روانتخاب کنه.:D
نظرمن تمام گزینه هاست که تو این نظرسنجی همچین گزینه ای وجود نداره از نظر من این نظر سنجی مردوده پس تحریمش می کنم.:-"
پ.ن:یاد پپسی من بخیر تو زمان خودش خیلی محبوب بود

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,449
اینم خبر خوبی که بیصبرانه منتظر بودن از شنمو بدن ، تاخیر خورد از دسامبر رفت برا نیمه دوم ۲۰۱۸ :| ،
امین حرف جالبی زد ، که اینم به سرنوشت TLG دچار میشه .

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
653
نام
شهاب
اقا این نظر سنجی چیه گذاشتین؟دیگه کاملا داری به ps1بازی هاش توهین میکنین اخه کجای دنیا متال گیر،فینال،کرش،سایلینت هیل میفرستن به رقابت با بازی های دیگه الان من صد سال دیگه هم نمیتونم از بین این 4تا یکی رو انتخاب کنم بعد شما با چهارتا بازی دیگه که اونا هم تو دوره خودشون یلی هستن گذاشتین رای شم کردین یکی یک دفعه میومدین کستل وانیا و رزیدت اویلم میذاشتین کنارشون.
بعدم با این رده سنی سایت Tlou و انچارتد تو هر نظر سنجی باشن اول میشن دیگه خوب

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,503
نام
محمد
کستل وانیا و رزیدت اویلم میذاشتین کنارشون.
اتفاقا میخواستم بذارم.:D اما چک کردم دیدم حتی معطقی هم انحصاری نبودن یا اگه بودن خیلی کوتاه بوده:D راستی تومب ریدر هم بود :D

• Like
Reactions: rezvideo

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
653
نام
شهاب
اتفاقا میخواستم بذارم.:D اما چک کردم دیدم حتی معطقی هم انحصاری نبودن یا اگه بودن خیلی کوتاه بوده:D راستی تومب ریدر هم بود :D
خوب محمد جان زمانی که من داشتم با ps1وps2بازی میکردم چطور ممکنه محبوب ترین بازی برام دلست یا انچارتد بوده باشه وقتی هنوز نیومدن و اون گیمیری که اصلا بازی متال و سایلت هیلو بازی نکرده (دیگه چه برسه به زمان خودش)چطور ممکنه این بازی ها براش محبوب ترین باشن؟به نظرم همین الان 3گزینه ایش کن تا بچه ها دوباره رای بدن
یا اینکه کنسولاشونو جدا کن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Oakenshield

NaRiiMaN

Sento
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
2,976
نام
نریمان

12:45 PM — 1:30 PM Wednesday

Mortal Kombat: Celebrating 25 Years
For over 25 years, Mortal Kombat has evolved and pushed the fighting game genre in new directions, including its most recent release, MKX. Mortal Kombat co-creator Ed Boon joins the E3 Coliseum to reflect on the series and its impact on popular culture, esports, and the video game industry
جون مادرت سیکوئل Shaolin Monks رو معرفی کن. 8->:D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,503
نام
محمد
خوب محمد جان زمانی که من داشتم با ps1وps2بازی میکردم چطور ممکنه محبوب ترین بازی برام دلست یا انچارتتد بوده باشه وقتی هنوز نیومدن و اون گیمیری که اصلا بازی متال و سایلت هیلو بازی نکرده (دیگه چه برسه به زمان خودش)چطور ممکنه این بازی ها براش محبوب ترین باشن؟به نظرم همین الان 3گزینه ایش کن تا بچه ها دباره رای بدن
حرفت درسته کاملا و قبول دارم. اما خب بالاخره اینا همه بازیای بزرگین و نمیشد که بین گزینه ها نباشن. اما در کل اره حرفت کامل درست و منطقیه.

• Like
Reactions: gamer1998y

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
268
نام
AmiR
دوستان سلام میگم

نسل جدید تو e3 سال اینده معرفی میشه ؟؟

اخه pro برنده شدم میخوام ببینم نگهش دارم یا بفروشم ممنون میشم کسی اطلاع داره بگه مهمه برام

.
.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟