SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,191
11,762
نام
آرمين
تاریخ ریلیزو دادن ، بازم یه گیم پلی درست درمون ازش نمیدن :|
بازی کلا شاید 6 ساعت باشه، بعد این صحنه هایی هم که نشون می دن همه یونیک هستن، دوست ندارم بیشتر ازین دیگه نشون بدن و بقیه بمونه برای تجربه شخص!

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,449
4,031
بازی کلا شاید 6 ساعت باشه، بعد این صحنه هایی هم که نشون می دن همه یونیک هستن، دوست ندارم بیشتر ازین دیگه نشون بدن و بقیه بمونه برای تجربه شخص!
همین بازی رو نمیخوای براش پول بدی ؟ یا شایدم پایرت کنی :D ، حداقل یه چیزی از مکانیزم گیم پلی که باید دستت بیاد ببینی چند چنده با خودش .

artick

کاربر سایت
Jul 4, 2016
245
93
همین بازی رو نمیخوای براش پول بدی ؟ یا شایدم پایرت کنی :D ، حداقل یه چیزی از مکانیزم گیم پلی که باید دستت بیاد ببینی چند چنده با خودش .
آره حداقل باید یه گیم پلی ده دقیقه ای بدن اصلا ببینیم ارزش خرید داره یا نه!
مگه قراره حتماگیم پلی اش نیم ساعته باشه یا از قسمت های مهم بازی!! فقظ بیان ده دقیقه از گیم پلی بازی رو نوشن بدن ببینیم ارزش داره یا نه.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,191
11,762
نام
آرمين
خوب ویدیو که زیاد دادن، کلی Dev Diary داره، کاور ماه قبل GI هم که بوده! همه چیش مشخصه!
در مورد پایرت هم انشالله!:D حیف که صبرم یکم کمه!:D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,892
4,625
نام
منصور
با این همه ip واقعا اگه Bloodborne 2 هم معرفی کنن تیر خلاص زدن خیلی منظم دارن کار میکنن احسنت دارن:-B

artick

کاربر سایت
Jul 4, 2016
245
93
با این همه ip واقعا اگه Bloodborne 2 هم معرفی کنن تیر خلاص زدن خیلی منظم دارن کار میکنن احسنت دارن:-B
نکنه از سونی توقعه دیگه داشتی؟:-?
تنها کنسولی که سونی خیلی منظم کار نکرد ps vita بود.(در واقع گند زد به کنسول:( چون می تونست در حد psp فروش کنه)

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,973
112
به نظرم یه نمایش تریلر خیلی کوتاه در حد 90 ثانیه از گاد آف وار داریم که تاریخ عرضه مشخص میشه و سورپرایز اصلی یه گیم پلی مفصل از از آخرین ما 2 هستش !

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
8,093
19,342
نام
مازیار
خب تخفیفای خوبی در راهه برای ۹م تا ۱۷م ریجن US
سخت افزارا هم شامل تخفیف شدن
۳تا بازی تاپ Horizon Zero Dawn, Nioh, MLB The Show 17 به قیمت ۴۰ دلار =P~. تخفیفای دیگه هم داریم مثل پلاس .
یعنی هیچ جوره راه نداره همچین تخفیف خفنی رو توی استور هم ببینیم ؟؟؟ یعنی اگه واقعا هر 3 تاش شده 40 دلار یعنی زیر 15 دلار (ولی من فکر کنم دونه ای 40 دلار باشن )

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,449
4,031
یعنی هیچ جوره راه نداره همچین تخفیف خفنی رو توی استور هم ببینیم ؟؟؟ یعنی اگه واقعا هر 3 تاش شده 40 دلار یعنی زیر 15 دلار (ولی من فکر کنم دونه ای 40 دلار باشن )
فکر نکن مطمئن باش ۳تاش با هم ۴۰دلاره :D چرا برا استور هم برنامه مفصل داریم .

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,442
6,531
نام
محمد
امیدوارم به جز هورایزن چیزای دیگه هم تخفیف بزنن:| من هنوز دنبال لیمیتد ادیشن هورایزنم:| البته نی او هم خوبه :x

• Like
Reactions: amirone

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
12,869
25,423
نام
ماکان
کاهش قیمت Pro به عنوان ابزاری برای مقابله با هایپ اسکورپیو بعید نیست. حالا باید دید مایکرو چه قیمتی برای اسکورپیو میزاره که البته به نظر من 400 دلاره و سونی رو هم مجبور میکنه کاهش فیمت بده.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,411
2,592
نام
Sajjad
من موندم سونی چجوری میخواد این همه TP رو تو کنفرانس جا بده، مدت زمان کنفرانس مشخص شده؟ :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟