SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
1,723
2,493
نام
علی
رنگ ابى نماد وفادارى ، قدرت ، علم و اعتماده. باعث ارامش روح و روانه. رنگ دريا و اسمانه ، بيكرانى و بى نهايتى. رنگ به اين خوبى ، نماد به اين زيبايى.:D
داداچ نماد 6تایی شدنشو یادت رفت بگی!:D من که از همه بیشتر برا فاینال 12 و سیستم زودیاکش هایپم که بالاخره یه بازیه جاپونی بود که تهش همه هر کلاسی نشن! لول بعدشم گاد آو گیمز هست که خوب معرف حضور پر نور همگی هستن!

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
878
503
نام
علی جون
فک کنید یهو پوستر کامل شه تاریخ انتشارش هم بگن اوووووف

• Like
Reactions: J. Constantine

FUTURE

کاربر فعال
Aug 20, 2014
3,133
29,997
نام
Alireza
مهم نیست توی کدوم کنفرانس باشه، ولی فقط Capcom بیاد حتی یه تیزر هم از این نشون بده، ارزش E3 کلا دو برابر میشه <:-P:D:

RE2RM_BD1.jpg

از اونجایی که نمایش‌های اخیر بازیهای Capcom تقریبا همشون توی کنفرانس‌های سونی بوده، احتمالا دوباره دست خود سونی رو میبوسه :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,335
9,761
نام
Ali
خداییش انتظار برای نمایش گیم پلی TLOU2
جان؟ :D
مهم نیست توی کدوم کنفرانس باشه، ولی فقط Capcom بیاد حتی یه تیزر هم از این نشون بده، ارزش E3 کلا دو برابر میشه <:-P:D:

View attachment 75821

از اونجایی که نمایش‌های اخیر بازیهای Capcom تقریبا همشون توی کنفرانس‌های سونی بوده، احتمالا دوباره دست خود سونی رو میبوسه :D
به نظرم هنوز یه ذره زوده :( کپکام توی معرفی‌های اخیرش، بازی‌ها رو توی وضعیتی نشون داده که اینقدر از لحاظ ساخت جلو رفته بودن که کمتر از یکسال بعد از نمایش اولیه عرضه بشن (RE7, DR4, MvC:I). با توجه به اینکه ریمیک هنوز حتی دو سال هم از زمان تاییدش نگذشته (آگوست ۲۰۱۵ کپکام چراغ سبز نشون داد که فعالیت رو پروژه رو تازه شروع کنند)، بعید میدونم هنوز به اون وضعیت لازم برای نمایش داده شدن رسیده باشه :D

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,944
1,100
نام
روزبه
داداچ نماد 6تایی شدنشو یادت رفت بگی!:D من که از همه بیشتر برا فاینال 12 و سیستم زودیاکش هایپم که بالاخره یه بازیه جاپونی بود که تهش همه هر کلاسی نشن! لول بعدشم گاد آو گیمز هست که خوب معرف حضور پر نور همگی هستن!
داداشم‌‌ اون ۴تا دربی و دربی امسال رو یادت بیار کی ۳تا خورد

من که بدجور منتظر نمایش اسپایدر من هستم بیینم چی دراوردن

فکر کنم‌‌ امسال ساکر بازی جدیدش رو معرفی کنه

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
3,678
4,922
نام
سهيل
یکم باز بیکار بودم گفتم نمایش God Of War رو دوباره نگاه کنم و طبق معمول یکهو دیدم کنفرانس را دوباره از اول تا آخر دیدم (به جز بخش VR که رد کردم). واقعا کنفرانس Sony 2016 به معنی واقعی کلمه Epic بود.از اجرای موسیقی و پخش تریلر God Of War وقتی کریتوس از تاریکی بیرون میاد، متن فوق العاده Days Gone و اون صحنه موتور سواری، معرفی SpiderMan و از همه مهمتر و به یادماندنی تر ورود کوجیما به صحنه بود.واقعا منتظرم ببینم سونی میتونه نمایش بهتری اجرا کنه امسال یا نه.بیست باری فکر کنم E3 2016 را تماشا کردم.

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
1,922
2,305
نام
سامان
کراش روی پرو 1440p و ۳۰ فریم اجرا میشه :/
این خبر تازست یا من عقبم ؟

Sent from my Gooshi using Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟