SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,009
4,020
نام
حسین
سوني اصلا نيازي به خريد ip هيتمن نداره، اينقدر سره استديو ها خودش شلوغ هست كه اصلا وقت نميكنه از طرفي هم خودش كلي ip براي زنده كردن كه خيلي هم محبوب هستن بين فنهاي خودش :D
چه كاريه بياد اينهمه سرمايه خرج بشه خو

• Like
Reactions: amirone

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,449
4,031
سوني اصلا نيازي به خريد ip هيتمن نداره، اينقدر سره استديو ها خودش شلوغ هست كه اصلا وقت نميكنه از طرفي هم خودش كلي ip براي زنده كردن كه خيلي هم محبوب هستن بين فنهاي خودش :D
چه كاريه بياد اينهمه سرمايه خرج بشه خو
البته اگه خریده بشه توسط سونی با همه ی این تفاسیر هممون از خوشحالی بال در میاریم :D ، بازی ای هم هست که تاریخ مصرف نداره و میشه یه داستان خفن ازش در آورد ، از نظر من ارزششو داره و با یه نویسنده خفن که سونی الا ماشا.. دوروبرش داره میتونه شاهکار بسازه .

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
1,287
2,855
اگر یه استدیو پیداشه که یه هیتمن در حد 2 یا 3 یا ابسلوشن بسازه عالی میشه ، گرچه اینکار فقط کار سازنده هایه اصلی بازیه .
سونی هم مشخصه که نمیاد این ip رو بخره چون اولا باید استدیوهایه زیردستش علاقه داشته باشن این بازی رو بسازن که خوب استدیوهایه بزرگش دارن شاهکاره خودشونو میسازن هم اینکه از لحاظ تجاری ریسک خیلی بزرگیه .

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
633
498
نام
شهاب
اقا دیگه کاملا متوجه شدیم جون مادرتون دیگه کسی نیاد توضیح بده که برای هیتمن باید چه اتفاقی بیوفته در مورد یه بازی دیگه صحبت کنیم لطفا همین بحص انیمه و بازی جاپنی خوب بود مثلا امکان داره تو نمایشگاه چیزی از برسرک نشون بدن به نظرتون؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,589
20,894
نام
امیر حسین
اقا دیگه کاملا متوجه شدیم جون مادرتون دیگه کسی نیاد توضیح بده که برای هیتمن باید چه اتفاقی بیوفته در مورد یه بازی دیگه صحبت کنیم لطفا همین بحص انیمه و بازی جاپنی خوب بود مثلا امکان داره تو نمایشگاه چیزی از برسرک نشون بدن به نظرتون؟
برسرک یک سال نشده که بازیش معرفی و عرضه شده:-"
جدای از اون، از برسرک معروف تر هم توی E3 (کنفرانس) نشون ندادن! برسرک که هیچی :D (البته تو اون ویدیوی اول یا آخر کنفرانس و میکس بازی ها، یکی دو ثانیه بازی های انیمه ای دیده میشن:-")

معرفی بازی های انیمه ای هم معمولا میره برای TGS یا جامپ فستا، کلا اینکه منتظر این چیزا نباش:D

• Like
Reactions: amirone

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
633
498
نام
شهاب
برسرک یک سال نشده که بازیش معرفی و عرضه شده:-"
جدای از اون، از برسرک معروف تر هم توی E3 (کنفرانس) نشون ندادن! برسرک که هیچی :D (البته تو اون ویدیوی اول یا آخر کنفرانس و میکس بازی ها، یکی دو ثانیه بازی های انیمه ای دیده میشن:-")

معرفی بازی های انیمه ای هم معمولا میره برای TGS یا جامپ فستا، کلا اینکه منتظر این چیزا نباش:D
بابا اکیبا تو دیگه چرا من یه چیز شعری گفتم که از دست هیتمن خلاص شیم، تو کل تاریخچه E3 توضیح دادی(گندش کردم:-") که چون توش بازی انیمه ای نشون ندادن پس حضور نداره؟؟؟
اوکی اقا بیاین در باره رمیک اویل 2 حرف بزنید، اقا ممکنه تا قبل از شروع نمایشگاه خبری ازش بشه؟چیزی نشون بدن؟یا میره برای داخل کنفرانسها؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,449
4,031
Indivisible توسط LAB ZEROسازنده Skullgirls بالاخره بعد مدتها با یک آنونس تریلر کامل معرفی شدو تاریخ ریلیز خورد . سبک بازی RPGه .
سال آینده برای PS4 میاد ، برای سوییچ هم تایید شد .

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
756
519
نام
Ali
اگر یه استدیو پیداشه که یه هیتمن در حد 2 یا 3 یا ابسلوشن بسازه عالی میشه ، گرچه اینکار فقط کار سازنده هایه اصلی بازیه .
یه استدیو پیداشه که یه هیتمن در حد 2 یا 3 یا ابسلوشن بسازه عالی میشه
یه هیتمن در حد ابسلوشن بسازه عالی میشه
در حد ابسلوشن عالی میشه
Thanks but no thanks :-t

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
1,287
2,855
امسال سونی تو e3 میترکونه یعنی کافیه فقط گیم پلیه دلست رو نشون بدن تا کنفرانس بترکه .
البته بنظر من بزرگترین رقابت بین اینه که نمایش god خفنتر یا دلست گرچه فکر کنم بمب کنفرانس سونی همین دلسته . طرف مقابل هم بجز اسکورپیو چیزی که نداره احتمالا بخاطر همینم اسکورپیو رو گذاشتن واسهe3 البته من خودم بشدت منتظره همین اسکورپیو هستم :-"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟