SONY E3 2017 Press Conference

حضور کدام یک از عناوین زیر در کنفرانس سونی برای شما جذاب تر خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    157

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
382
296
نام
Sina
حتما باید یه دویست دفعه بگم که خوب نبودن کنفرانس به خاطر نمایش ندادن چند تا بازی نیست. یه کم منطقی جواب بدین.

شما که نه فن هستید و کاملا هم منطقی اصلا پست من رو خوندین؟ برای بار چندم. نمایش ندادن بتمن دلیل بد بودن کنفرانس نیست. دوست داشتم باشه که نیست. همین.
انحصاری ها رو ول کردی میگی کنفرانس خوب نبود چسبیدی به بتمن :|

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,672
3,918
نام
ژوبین
حتما باید یه دویست دفعه بگم که خوب نبودن کنفرانس به خاطر نمایش ندادن چند تا بازی نیست. یه کم منطقی جواب بدین.

شما که نه فن هستید و کاملا هم منطقی اصلا پست من رو خوندین؟ برای بار چندم. نمایش ندادن بتمن دلیل بد بودن کنفرانس نیست. دوست داشتم باشه که نیست. همین.
پس میشه بگید به چیه ؟! کل جذابیت کنفرانس به بازیاشه مشکل شما در واقع اینه که چرا کنفرانس هیچ ip جدیدی نداشت یا اینکه بازیایی که میخواستین رو نشون نداد و این بدیه یک پلتفرم محسوب نمیشه :|

• Like
Reactions: ps3_360_wii

voldmort

کاربر سایت
May 28, 2015
4,384
28,712
نام
ali
خب من که اخرش نزدیکای 5 خوابم برد
همه کنفرانس هارو انلاین دیدم این یکی که اصله کاریه رو نوچ:-w
دیگه عادت کردم 4 بخوابم نشد انلاین ببینم ولی خب 1080 دان کردم دیدم
..
+خب ریتم اجرای مراسم که خیلی خوب بود و میمونه اصل کار یعنی....
_بازی ها درکل خوب بود اما منی که فن بلودبورن هستم حقیقتا ناراحت شدم وقتی دیدم هیچ خبری از میازاکی نیست
_از طرفی از قبل مشخص بود که 50/50 هست امکان نشون دادن تریلر جدیدی از tlou واس همین زیاد تعجب نکردم ولی خب بازم بد شد که حضور نداشتن
+انچارتد که این مدت انقدر بازی کردم داره از تو چشام در میاد:))
+اسپایدرمن که فوق العاده بود منتهی یه سوال واسم پیش اومد
ویلسن فیسک؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همون توپوله که تو سریال دردویل دشمن مورداک بود اینجا چکار میکنه؟ :D
+نمایش دیترویت هم دوست داشتم بلاخره یه چیزی پخش کردن ما سر در اوردیم جریان چیه
+گیم پلی دیز گان بیشتر از دیترویت نظرمو جلب کرد
+خب میمونه اصله کاری که در غیاب میازاکی حالمو سر جاش اورد گاو4 بود الخصوص اون باس اخر تریلر:D

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,450
4,561
نام
پوریا
پس میشه بگید به چیه ؟! کل جذابیت کنفرانس به بازیاشه مشکل شما در واقع اینه که چرا کنفرانس هیچ ip جدیدی نداشت یا اینکه بازیایی که میخواستین رو نشون نداد و این بدیه یک پلتفرم محسوب نمیشه :|
چرا بی منطق جواب میدین. برای بار هزارم الان من نگفتم کنفرانس به خاطر نشون ندادن بتمن بد نیست. شخصا دوس داشتم ببینمش. اینکه بتمن نبود که بدیه کنفرانس نیست. چند بار میگم که متوجه بشید. به خاطر بتمن بد نبود. به خاطر بتمن بد نبود. اصلا پست من رو میخونید بعد جواب میدین؟ دو میلیون بدم VR بعد فقط دو تا بازی که ارزش داره بازی کنم. این منطقیه؟
انحصاری ها رو ول کردی میگی کنفرانس خوب نبود چسبیدی به بتمن :|
خداییش انحصاریش خوب بود. مخصوصا spider man. البته PS4 انحصاریاش عالی ان و به مراتب از xbox بهتر بودن. همین ارزش خرید PS4 رو بالاتر میببره. کسی نمیتونه این مسئله رو نادید بگیره. ولی اگه پست بالاتر من رو میدی این رو نمیگفتی. من اجازه دارم انتظار یه عنوان رو بکشم؟ من از بتمن خوشم میاد. نبودن بتمن به معنی بد بودن کل کتفرانس نیست.

کلا نباید از سونی بد بگی. اقا سونی عالیه. دمشون گرم. کنسول 4k با حداقل ۱۲۰ فریم. VR هم که عالی. میری ماهیگیری میکنی یا دلقک میکشی.دویست تا بازی جدید برای vr که ارزش خرید اش رو صد برابر میکنه.همه چیش عالیه. مایکروسافت هم که کنسول جدید اش از PC قویتر و بهتر و حتما هم میتونی با رزولیشین 4k بازی رو ۶۰ فریم اجرا کنی.( اینم برای طرفدارای مایکروسافت که یه وقت ناراحت نشن).

• Like
Reactions: Paradise Lost

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
904
305
نام
︻デ═一︻デ═一
در مورد gow به نظرم ققط بیایم به سازنده اعتماد کنیم هی نگیم دانگرید دانگرید.~X(:-t=P~
دیگه تو PSX که تاریخ دیترویت میاد؟[-x

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,588
20,885
نام
امیر حسین
این ماهیگیری که خیلی ترول میشه.... فکر کنم تو ژاپن استقبال بشه ازش:-"
تو چندین بازی ژاپنی دیدم که مینی گیم ماهی گیری دارن، فکر کنم کلا خیلی حال میکنند با این مورد:D :-"

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
957
832
نام
امیرعلی
ویلسن فیسک؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همون توپوله که تو سریال دردویل دشمن مورداک بود اینجا چکار میکنه؟
منم همین سوال برام پیش اومده بود چون زیاد دنبال دنیای کامیک نیستم و Daredevil از معدود کرکترایی که من ازش خوشم میاد، با کمی تحقیق فهمیدم که کلا اصلش ویلسون مال کامیک های SpiderManــه که اینا اوردنش تو سریال DD.

• Like
Reactions: voldmort

voldmort

کاربر سایت
May 28, 2015
4,384
28,712
نام
ali
حالا باید صبر کنیم تا آذرماه!
به نظرم کنفرانس PSX خیلی از این یکی بهتر از آب در میاد
قطعا اونجا تریلر از tlou و تاریخ ریلیز بازی ها مشخص میشه8->

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
8,987
1,583
نام
محمد رضا
خداییش روت میشه دیگه اسم مایکروسافت رو در کنار سونی به زبون بیاری!:Dمایکرو هیچگونه انحصاری درست حسابی نداشت به جز اون F معروف:D مایکروسافت عملا تمام زور یکسالشو با هم جمع کرد شد اون فاجعه:D
سونی برعکس مایکرو سالی چندتا کنفرانس و نمایش برگزار میکنه و باید نیروشو بین همشون تقسیم کنه"دوم اینکه همین الانش اینقدر بازی معرفی کرده که دیگه جا واسه چیز جدیدی باقی نمونده:Dهمین SoC / Hidden Agenda و عناوین VR رو به جمع چیزای پیشین اضافه کرد باید طرفداراش کلاهشونو بندازن هوا.2017 رو که با انواع انحصاری و انحصاری کنسولی شروع کرد و در ادامه سال هم Crash Trilogy /Uncharted: The Lost Legacy/GT Sport/ Knack 2/ Horizon:The Frozen Wilds و موارد دیگه ای رو داره" بعلاوه نمایشهای TGS 2017/ PGW /PSX و احتمالا GC.خلاصه اینکه تمام وسایلتو بزار تو کوله پشتیت فوری بیا اینور که اونور ناجور آب قطعه:D
خدایی دارین نامردی میکنید اون سالی که پیتر مور آستینشو زد بالا gta روش خالکوبی شده بود ملتو روانی کرده بود!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
8,987
1,583
نام
محمد رضا
در مورد detroit هم به نظرم اصلا غیر گرافیک چیزی نداره کلا حس خوبی بهش ندارم! کاش برگردن به فارنهایت! عجب بازیی بود!
به نظرم اگه روی day's gone بیشتر کار کنن و عجله ای در کار نباشه یه ip فوق العاده بشه!
البته تو این نمایش یه مشکل داشت که مغزم جواب کرده! چجوری از نصف شب بارونی رسید به جنگل صبح شد اونم آقتابی! یعنی تو این بازی زمان اینقدر سریع میره جلو؟؟؟؟:D
در مورد دان گرید شدن gow به نظرم خیلی مورد بی اهمیتیه! بخدا غیر از 5 دقیقه اول کسی به گرافیک دقت نمیکنه (به علت اکشن خیلی سریع gow) همین دانگرید شدشم واقعا عالیه!
کنفرانس سونی کلا کنفرانس نبود! یه trailer booth بود خدایی:D کلا سلام کردن تریلر نشون دادن آخرشم گفت نفس بکشید تریلر بعدی :))
وان هم که یه سری آرکید معرفی کرد به نظرم اصلا مقایسشون جالب نیست:D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,734
1,425
هر کسی یه نظری داره
من خودم این GOW اینطوری رو خیلی بیشتر میپسندم با این که عاشق گاو های قبلیم
مورد دیگه این که این بازی الان سبکش HnS نیست ، یه جورایی اکشن ادونچر سوم شخص ـه دیگه با باس های اپیک : دی
کجای گیم پلی شما HnS دیدین؟!

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
114
170
نام
بهرام
منم همین سوال برام پیش اومده بود چون زیاد دنبال دنیای کامیک نیستم و Daredevil از معدود کرکترایی که من ازش خوشم میاد، با کمی تحقیق فهمیدم که کلا اصلش ویلسون مال کامیک های SpiderManــه که اینا اوردنش تو سریال DD.
نه ویلسون فیسک یا همون کینگ پین تو کامیکای اسپایدرمن خلق شد و جزو دشمنهای اسپایدرمن بود ولی با روی کار اومدن فرانک میلر به عنوان نویسنده ی دیردویل ، کینگ پین به دشمن اصلی(archenemy) دیردویل بدل شد.مثل جوکر برای بتمن یا دکتر دووم برای چهار شگفت انگیز.ولی از اونجایی که دنیای مارول مشترکه هنوز هم کینگ پین تو کامیکای اسپایدرمن مقابل اسپایدی قرار میگیره.اتفاقا توی کنسول سگا یه بازی به اسم اسپایدرمن بر علیه کینگ پین بود که من خیلی دوستش داشتم اون زمانا.

• Like
Reactions: FPS Eager

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟