نمایشگاه/رویداد SONY E3 2016 Press Conference

به کنفرانس Sony از 0 تا 10 چه امتیازی می دهید؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    361

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad

درود ملت پلی استیشن | Hello Playstation Nation​

58159637851660200673.jpg

Electronic Entertainment Expo یا به اختصار E3 بزرگترین رویداد گیمینگ و کنفرانس سالانه ای هستش که نام اون یاداور خاطره های خوب فراوانی برای تمامی گیمرهای جهانه و قطعا هیچ گیمری اون حال و هوای روزهای E3 رو فراموش نمیکنه چون همیشه ما شاهد نمایش های جدید، معرفی بازی های جدید و سورپرایزهای زیادی بودیم و امسال هم طبق روال سال های گذشته همینطور خواهد بود.

83622655329489717478.jpg

13807142701421226226.png

کنفرانس در تاریخ 14 جون / 25 خرداد و ساعت 5:30 دقیقه صبح به وقت تهران کنفرانس برگذار خواهد شد.

t1465866000z4.png

35420169545648529145.png

کنفرانس به صورت زنده از Twitch و YT و IGN و .... پخش خواهد شد.لازم به ذکر است که کنفرانس از طریق کنسول PS4 نیز قابل دیدن است.

71857830794525511232.png

08347609386986043819.gif

سال 2013 بود که Cory Barlog به استدیو Santa Monica پیوست و کار خود را برروی پروژه معرفی نشده اغاز کرد.در سال 2013 استدیو در حال نقل مکان بود که بارلاگ در صفحه توییتر خود عکسی از داستان بازی منتشر کرد و اینگونه نوشت "برای همه کسایی که میخوان بدونن من روی چی کار میکنم اینم از این.کل داستان بازی که در 171 کارد جریان داره اوه خیلی تمایل دارم انجام بدم"بعد از این بارلاگ رسما در PSX 2014 کار برروی نسخه جدید God of War را اعلام کرد.
احتمال نمایش یک تیزر در زمان اغازین یا پایان کنفرانس برای معرفی بازی شدیدا زیاده.

42896304517959471009.gif

بعد از یک دهه کار برروی عناوین شوتر استدیو Guerrilla Games رسما از IP جدید خود تحت عنوان Horizon:Zero Dawn در E3 سال گذشته رونمایی کرد.این ای پی جدید شدیدا جاه طلبانه است زیرا ایده ان تاکنون در این صنعت مشاهده نشده است. طی معرفی بازی تریلر گیم پلی نیز از بازی پخش شد که نوید یک عنوان خوش ساخت و بلندپروازانه را داد.بعد از نمایشگاه PGW این عنوان در سکوت خبری کامل فرو رفت بدون شک صبر برای نمایشی از بازی در نمایشگاه سخت و هیجان انگیز است همچنین طبق توییت های کارگردان بازی اقای Mathijs de Jonge به زودی ما شاهد نمایشی جدید از بازی خواهیم بود.چه جایی بهتر از E3 ؟

28719863704010547658.gif
Polyphony Digital استدیو نام اشنای ریسینگ ساز عنوان خود را در نمایشگاه Paris Games Week تحت نام Gran Turismo Sport معرفی کرد.بعد از ان ما شاهد نمایش دیگری از پرفروشترین فرنچایز سونی نبودیم استدیو قول بتای این عنوان محبوب را در امسال داده بود اما یامائوچی است دیگر و بدقولی هایش.بدون شک همگی منتظر نمایش جدیدی از بازی و روی استیج امدن یامائوچی با مترجم خود هستیم!!

14592580771211445638.gif

Dreams نام عنوان به شدت جاه طلبانه استدیو خلاق Media Molecule است عنوانی که در نام خود چیزهای زیادی را جای داده است.تصورش را بکنید کنترلر را بردارید و هرانچه که در ذهن خود دارید را در بازی پیاده سازی کنید جالب است نه؟!به احتمال فراوان بازی با یک نمایش طولانی ظاهر خواهد شد.

47137433138673848760.jpg

The Last Guardian عنوانی که پس از کش و قوس های زیاد در E3 سال گذشته معرفی مجدد شد و ارزو عده ی زیادی از گیمرها را براورده کرد.انتظار برای تریلری جدید از عنوان استادفامیتو اودا شیرین است.​
46437443999042539750.gif
عنوان جدید استدیو Quantic Dream تحت نام Detroit:Become Human در نمایشگاه PGW با یک تریلر زیبا معرفی شد که گرافیک بصری به شدت فوق العاده ای را دارا بود اطلاعات زیادی از این عنوان منتشر نشده است. شوق دیدن تریلر گیم پلی این عنوان بسیار بالاست و صد البته دیوید کیج دوست داشتنی با صحبت های روی استیجش.

43333992421938821899.jpg

WiLD عنوان جدید میشل انسل است که توسط Wild Sheep Studio ساخته میشود که با گرافیک دیزنی مانند خود و نمایش هایی که داشته است نوید یک بازی فوق العاده را داده است.در این عنوان به جای همه چیز میتوان بازی کرد و همین امر دلیل کافی ست که منتظر نمایش جدیدی از این بازی باشیم.

84345778051878441647.jpg

کار برروی Gravity Rush 2 بعد از نسخه اول Gravity Rush آغاز گردید و Project siren از همان ابتدا تصمیم داشته‌ است تا نسخه دوم را برروی PS4 عرضه کنند.نسخه دوم نیز بار دیگر نوید یک بازی خوش ساخت و متفاوت را با دنیای داینامیک خود میدهد.Raven یار و یاور ما در این نسخه به Kat کمک می‌کند تا دشمنان را شکست بدهد.حضور بازی در E3 تایید شده است همچنین بازی دارای غرفه در نمایشگاه خواهد بود.

71473720432610497770.jpg

اسکات رود مدیر استودیوهای سونی در آمریکای شمالی، در مصاحبه ای با Kinda Funny Games در مورد بازی های دو استدیو سونی یعنی Sucker Punch و Bend Studio اینگونه سخن گفت: "پروژه بند در وضعیتی است که قابل بازی است و همه از بازی رضایت دارند و لبخند میزنند. طبق گفته رود این پروژه لحظه درخشش بند است."
در ادامه او به پروژه درحال کار استودیوی ساکرپانچ اشاره کرد. یوشیدا و رود هردو بازی این استودیو را تجربه کردند و به نظرشان «سرگرم کننده» بوده است. درحال حاضر پروژه درحال ساخت ساکرپانچ در مراحل اولیه خود است و بسیاری از ویژگیهای بازی تغییر خواهند کرد. وقتی درمورد سری inFAMOUS و آینده آن سوال شد، رود اینطور پاسخ داد که سونی هیچوقت یکی از مجموعه های خود را بازنشسته نمیکند. در پایان نیز رود اشاره ای به نام پروژه درحال کار ساکرپانچ نکرد.

احتمال نمایش عناوین HellBlade و No Man's Sky و Shenmue III و...نیز میباشد.به احتمال فراوان بخش زیادی از کنفرانس به هدست واقعیت مجازی سونی و بازی هایش اختصاص خواهد یافت.

86627938149060009839.png

38745682359565376907.png

41432574255191462143.png

Playstation خانه قدیم Tekken
عنوان Tekken یکی از محبوب ترین عناوین در بین بازی های فایتینگ می باشد که بسیاری از گیمرها با ان خاطرات خوش زیادی داشته اند و چه بسا با ان بزرگ نیز شده اند.عنوانی که در زمان گذشته تعدادی از نسخه های ان انحصاری کنسول های پلی استیشن بوده اند و حال نیز به رسم ژاپنی بودن و روابط حسنه ای که میان سونی و نامکو می باشد تنها جایی که احتمال نمایش و مشخص شدن تاریخ عرضه این عنوان است کنفرانس سونی است.به احتمال زیاد شاهد تریلری از این عنوان همراه با مشخص شدن تاریخ عرضه دقیق خواهیم بود.این عنوان فعلا فقط برای PS4 تایید شده است و سرنوشت عرضه بازی برروی بقیه پلتفرم ها هنوز مشخص نیس.
Fated Retribution نسخه بهبود یافته ای از Tekken 7 است که در اصل برای کنسول های آرکید منتشر شده بود. این عنوان شخصیت های بیشتری را نسبت به بازی اصلی همراه خود دارد.
07613117404975028415.png

نبردی سهمگین برای افتخار
For honor عنوانی که در E3 سال گذشته در سبک HnS معرفی شد و با توجه به سیستم مبارزات تن به تنی که دارا است دل عده ی زیادی از گیمرها را بدست اورد.این عنوان علاوه بر بخش چند نفره داری بخش تک نفره نیز می باشد که اعلام شده است به زودی از ان اطلاعاتی منتشر خواهد شد.بخش داستانی این عنوان دارای داستان های متفاوتی خواهد بود که همین مورد علاوه بر بخش مولتی احتمال نمایشی از این عنوان را در کنفرانس سونی میدهد.
89950690746249216711.png

شوالیه باز خواهد گشت
اواخر سال گذشته در مراسم The Game Awards بود که Telltale اعلام کرد مشغول ساخت یک بازی بر اساس Batman ابر قهرمان مشهور کتاب های مصور DC است و تاکنون این عنوان نمایشی نداشته است و با توجه به تاریخ عرضه این عنوان که در تابستان امسال است به احتمال فراوان شاهد نمایشی از این بازی خواهیم بود.این عنوان در دنیای مخصوص به خود ئر جریان است و ارتباطی با وقایع کتاب های مصور DC، کارتون ها، فیلم های سینمایی و یا بازی های Arkham نخواهد داشت. این عنوان تمرکز بسیاری بر روی شخصیت بروس وین دارد و بازیکنان در قالب بتمن یا بروس اتفاقات گوناگونی را تجربه خواهند کرد.
42067791105174253688.png

ندای وظیفه تو را فرا میخواند
طبق رسم هرساله اکتیویژن نسخه جدیدی از سری Call Of Duty را تحت عنوان Infinite warfare را معرفی کرد.
طبق روابط خوب سونی و شرکت سازنده و اعلام اینکه Call Of Duty خانه جدید پلی استیشن است نمایش این عنوان در کنفرانس قطعی می باشد.لازم به ذکر است این عنوان بیشترین تعداد Dislike را در تاریخ ویدیو های یوتیوب را دارا است.
20291219839379866842.png

انتقام،خون،جنایت بر پایه مافیا
بدون شک یکی از محبوب ترین سری بازی های رایانه ای، مجموعه Mafia می‌باشد. سری که محبوبیت خود را به یکباره بدست نیاورده و عمق این موضوع را باید در اولین نسخه سری یعنی ساخته ی استودیوی Illusion Softworks جست و جو کرد.عنوانی که با توجه به اطلاعات منتشر شده نوید یک مافیا باشکوه را میدهد.با توجه به نزدیک بودن تاریخ انتشار این عنوان احتمال نمایشی از بازی در کنفرانس وجود دارد.
42661666816986295931.png

سگ ها شیکاگو با دنیایی جدید کار خود را شروع میکنند
نسخه اول این سری عنوانی سرگرم کننده بود اما نتوانست به وعده هایی که داده شده بود عمل کند.قسمت بعدی این عنوان توسط یوبی سافت تایید و قول داده شد که با تغییراتی فراوانی باز خواهد گشت.مکانیزم هایی که گیمرها در نسخه قبلی دوست داشته اند دست نخورده باقی خواهد ماند.با توجه به برنامه یوبس سافت برای انتشار این عنوان در سال اینده شاهد نمایشی از این عنوان خواهیم بود هرچند که احتمال ان کم می باشد اما با توجه به پربازدید بودن کنفرانس سونی بعید نیست.
09643326941929830122.png

دشمن را دیدی؟تبریک راه را درست امدی!
Adam Jensen قهرمان دوست داشتنی با صدای دوست داشتنی تر این بار با نسخه جدید این سری شمارا محکوم به تجربه این عنوان کرده است قهرمان این عنوان تغییرات ماشینی فراوانی در بدن خود دیده است.تاریخ عرضه این عنوان فقط چند روز بعد از رویداد E3 یعنی 2 شهریور می باشد.به همین دلیل انتظار نمایش های جدیدی از این عنوان را می توان داشت.
92008404536237299523.png

قاتل خاموش در حال تماشا است
Dishonored 2 عنوانی که ادامه ای بر نسخه اول و موفق این عنوان ساخته شده است عنوانی که نسل قبل چه از نظر گیمرها و منتقدها یکی از بهترین عناوین سال به شمار می اید.یک بار دیگر ماسک معروف Corvo را بزنید و در شهر افتابی Karnaca به راه خود ادامه دهید.این عنوان یک نمایش کوتاه اما کامل داشته است و نمایش گیم پلی ان نیز در E3 2016 تایید شده است اما احتمال اینکه در کنفرانس سونی نمایشی نیز داشته باشد کم نیست.

85178226857490994438.png

• [*]PS4 اپگرید شده یا همان PS4 NEO توسط Andrew House تایید شد.

[*]شایعات خبر از ساخت یک بازی از عنوان "مرد عنکبوتی" توسط استدیو Sucker Punch در سبک اکشن جهان باز از این سوپر هیرو میدهد.
    [*]سونی برای چندمین بار تایید کرد که عنوان Crash Bandicoot همچنان در اختیار شرکت Activision قرار دارد.
    [*]عنوان Persona 5 در E3 حضور پررنگ خواهد داشت این مورد توسط استدیو Atlus تایید شده است.
    [*]Dead Don't Ride نام عنوان جدید استدیو Bend با توجه به شایعات میباشد که با موتور Unreal Engine 4 در سبک جهان باز و ترسناک در حال ساخت میباشد اما با توجه به حرف های یوشیدا عنوان جدید بند قابل بازی میباشد و منتظر زمان مناسب برای معرفی میباشند.
    [*]نمایش عنوان انحصاری Wild Guns در کنفرانس تایید شد.

25526278481506082752.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با تشکر ویژه از هادی عزیز و گل بابت تمام زحماتش @HDV 7
امضا کنفرانس برای کسایی که میخوان استفاده کنن:

04736942175662081474.gif

E3 پر از گیمی داشته باشید.

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
سونی که زمانی پرچم دار FP شوترهایی مثل کیلزون و رزیستنس بود هیچی تو این سبک نمایش نداشت! گوریلا زد تو خاکی اینزومنیاک هم زد تو آسمون و در و دیوار
God of War خوب بود اما شباهتی به GoW که دوست داشتم نداشت و احتمالا نقش اصلی پسرش میشه
صحنه ورود کوجیما عالی بود و عجب عجله ای داشت اما گیمش نمیخوره مالی باشه
فضای انحصاری ها خیلی ادونچر درام بودن و علتش هم معلومه... tlou
در مورد کرش هم که هنوز زوده قضاوت
داداش چرا اینقدر مایوسی!
در مورد God of War بهت حق میدم، چون هم فضا عوض شده، هم گیم پلی اینطور که به نظر میاد! اما من فکر نمی کنم چیزی غیر از یک بازی فوق العاده در انتظار ما باشه!
بنده PC دارم! اما اگر در کنار GOW بازی Crash معرفی بشه، به خاطر این دو بازی حتما PS4 خواهم گرفت! :D

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
سونی که زمانی پرچم دار FP شوترهایی مثل کیلزون و رزیستنس بود هیچی تو این سبک نمایش نداشت! گوریلا زد تو خاکی اینزومنیاک هم زد تو آسمون و در و دیوار
God of War خوب بود اما شباهتی به GoW که دوست داشتم نداشت و احتمالا نقش اصلی پسرش میشه
فضای انحصاری ها خیلی ادونچر درام بودن و علتش هم معلومه... tlou
در مورد کرش هم که هنوز زوده قضاوت
هر سال 3-4 تا بازی fps میاد. همین امسال دووم اومده، بتلفیلد و کال‌آو هم که میاد.
البته سونی تو نمایشگاه farpoint رو نشون داد که fps بود. گوئریلا و اینسومنیاک هم هردو دارن بازیهای فوق‌العاده رو می‌سازن؛ در و دیوار کجا بود...
کوجیما هم بارها خودش رو ثابت کرده. بازی جدیدش هم مطمین باش چیز خوبی خواهدبود.

• Like
Reactions: king of north

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
خب من نظر خودم رو میگم چون اینجا جاشه دیگه:
خب اول از همه سالن خیلی رسمی بود بود و به نظر من واسه گیم مناسب نبود. بیشتر به نمایش اپرا میخورد. موسیقی زنده اول عالی بود. یعنی شاهکار بود. اول از همه گاد، گاد واقعا مایوسم کرد. خیلی از تغییرش بدم اومد. ببینید داستان گاد تو اساطیر باستان میچرخه. زئوس و هدیس و خدایان باستان، اصلا فضا شبیه این جور داستانا نبود. کجای گادهای قبلی اژدها داشت. بیشتر فضا شبیه گیم آف ترون یا ارباب حلقه ها میزد. بعد جذابیت گاد به تند بودن اکشنش بود این خیلی کند شده بود و کلا معلوم بود که با هوریزون با هم درست کردن. فضای جنگلش کاملا شبیه هوریزون بود. خب بعدش نوبته day gone بود. خب هنوز چیزی از بازی مشخص نبود ولی به نظر بد نمیرسید. گیم پلی که آخر پخش شد خیلی جاهاییش شلم شورپا میشد. ولی هنوز نمیشه قضاوت کرد. بعد لست گاردین عالی بود. بدجور منتظر این بازیم. بعد هوریزون بود که من بهتره نظری ندم چون از e3 پارسال به دلم ننشست. خیلی حرف زدناش رو مخ منه. بعد بازی دیوید کیج بود که واقعا ناامیدم کرد. یعنی هیچی نشون نداد فقط نشون میداد چقدر راه انتخاب داری. این دیوید کیج فکر کنم بعد هوی رین کلا تموم شد. بعد شروع به تبلیغ واسه vr شروع شد از اونجایی نه علاقه نه پولش رو دارم حرفی هم ندارم در موردش بزنم. ولی انقدر می دونم بعضی از گنده های صنعت گیم نظر منفی براش دارن و میگن زیاد جایی باز نمی کنه این واقعیت مجازی. بعد بازی کوجیما اومد خب در حد هایپ خوب بود ولی چیزی ندیدیم ازش فقط یه اسم و بازیگر واکینگ دد. کرش هم فضاش یه جوری بود. شبیه کرشای قبلی نبود. و بقیه مراسم هم برام جالب نبود. کال آف دیوتی که افتضااااااااح بود. یه سری بادکنک رو تو هوا باید میزدیم. یعنی دیگه دارن از مستراح اکتیویژن کال آف میدن بیرون. کل کنفرانس واسه من جذاب نبود فقط الان کنجکاو تریلرهای بعدی گاد هستم تا بیاد ببینم چطور قراره باشن.
امتیاز من 6 با ارفاق. یا حق
گادهای قبلی توی یونان باستان روایت می‌شدن ولی گاد جدید در اساطیر اسکاندیناوی که اساطیر اسکاندیناوی هم بدون اژدها نمیشه!
بعد اینکه با هورایزن با هم درست کردن رو متوجه نمیشم واقعا! یعنی چی دقیقا؟؟؟ بعد شما تازه اول بازی رو دیدی... از کجا به این نتیجه رسیدی که سرعت بازی کمه؟؟؟ همون نبرد کریتوس و ترولی که باش جنگید رو در نظر بگیریم، حرکت اون ترول خیلی سریع و خوب و هوشمندانه بود... مسلما صحنه‌های نبرد پرتعدادتر و پرشورتر هم در بازی نهایی خواهد بود.

• Like
Reactions: pxc33

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
گادهای قبلی توی یونان باستان روایت می‌شدن ولی گاد جدید در اساطیر اسکاندیناوی که اساطیر اسکاندیناوی هم بدون اژدها نمیشه!
بعد اینکه با هورایزن با هم درست کردن رو متوجه نمیشم واقعا! یعنی چی دقیقا؟؟؟ بعد شما تازه اول بازی رو دیدی... از کجا به این نتیجه رسیدی که سرعت بازی کمه؟؟؟ همون نبرد کریتوس و ترولی که باش جنگید رو در نظر بگیریم، حرکت اون ترول خیلی سریع و خوب و هوشمندانه بود... مسلما صحنه‌های نبرد پرتعدادتر و پرشورتر هم در بازی نهایی خواهد بود.
یعنی چی این حرف اون دفعه اونجا بود این دفعه اینجا. مگه کرایتوس و خدای جنگ یه شخصیت نداره توی یه موقعیت خاصی؟ هر کاراکتری به عنوان یه موقعیت زمانی خاص معروفه. بابا در مورد به بازی گنده جدی صحبت می کنیم نه کرش یا سونیک که یه شماره عصر حجر باشه یه شماره شهر مدرن. یه داستانی پشت سر کرایتوس هست. نه فقط کرایتوس همه شخصیت های بز گ بازی های رایانه ای. بعد خود کرایتوس هم خیلی تغییر کرده. کرایتوس همیشه یه آدم بی رحم و جدی بود که هیچ رحمی نداشت. کسی رو آتیش میزد که در جایی باز بشه. سرباز خودش رو لای چرخ دنده میزاشت تا چیزی گیر کنه. حالا دنبال یه بچه افتاده که به ظاهر بچه خودش نیست چون boy میگه نه son.
کلا خیلی ip ها رو دارن عوض می کنن رزیدنت اویل هم شده اوتلست. واقعا مایه تاسفه که انقدر عنوان های خاطره ساز دنیای گیم واسه نیاز بازار دارن دگرگون میشن.

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
هر سال 3-4 تا بازی fps میاد. همین امسال دووم اومده، بتلفیلد و کال‌آو هم که میاد.
البته سونی تو نمایشگاه farpoint رو نشون داد که fps بود. گوئریلا و اینسومنیاک هم هردو دارن بازیهای فوق‌العاده رو می‌سازن؛ در و دیوار کجا بود...
کوجیما هم بارها خودش رو ثابت کرده. بازی جدیدش هم مطمین باش چیز خوبی خواهدبود.
FPS انحصاری سونی... وگرنه COD که هر سال میاد
1% هم فکر کن Farpoint بشه کیلزون یا رزیستنس

پ.ن: در و دیوار جاییکه اسپایدر-من میپره :D

سلام دوست عزیز شما که اطلاعات کامل داری از این بازی امکان داره به ما هم انتقال بدی.
تریلر گیم پلیشو هم بده
کلیت داستان هم به ما بگو
راستی بازی کی ریلیز میشه؟
علیک سلام
نمیخوره یعنی حدسی بیش نیست
واقعا درکش اینقدرسخته؟

آخرین ویرایش:

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
سلام دوست عزیز شما که اطلاعات کامل داری از این بازی امکان داره به ما هم انتقال بدی.
تریلر گیم پلیشو هم بده
کلیت داستان هم به ما بگو
راستی بازی کی ریلیز میشه؟

nadermessi

کاربر سایت
Jul 7, 2011
23
نام
نادر قیصری
بد نیست این شرکتا چند تا کلاس انگلیسی واسه بازیسازای ژاپنی بزارن
کوجیما که move رو با made عوضی گرفت!!!
هارادا مترجم داشت. اونو هم تو پاریس مترجم داشت فقط تاباتا یه ذره بارش بود

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
یعنی چی این حرف اون دفعه اونجا بود این دفعه اینجا. مگه کرایتوس و خدای جنگ یه شخصیت نداره توی یه موقعیت خاصی؟ هر کاراکتری به عنوان یه موقعیت زمانی خاص معروفه. بابا در مورد به بازی گنده جدی صحبت می کنیم نه کرش یا سونیک که یه شماره عصر حجر باشه یه شماره شهر مدرن. یه داستانی پشت سر کرایتوس هست. نه فقط کرایتوس همه شخصیت های بز گ بازی های رایانه ای. بعد خود کرایتوس هم خیلی تغییر کرده. کرایتوس همیشه یه آدم بی رحم و جدی بود که هیچ رحمی نداشت. کسی رو آتیش میزد که در جایی باز بشه. سرباز خودش رو لای چرخ دنده میزاشت تا چیزی گیر کنه. حالا دنبال یه بچه افتاده که به ظاهر بچه خودش نیست چون boy میگه نه son.
کلا خیلی ip ها رو دارن عوض می کنن رزیدنت اویل هم شده اوتلست. واقعا مایه تاسفه که انقدر عنوان های خاطره ساز دنیای گیم واسه نیاز بازار دارن دگرگون میشن.
بچه بهش میگه فادر در آخرای تریلر؛ پس بچه‌اشه
تو گاد3 هم که دیگه ماشالله کریتوس زد همه خدایان المپ رو پرپر کرد و کسب دیگه باقی نموند! بی‌رحمی کریتوس هم نشات از حس انتقامش داشت.
اتفاقات تو این نسخه هم مربوط به چند سال بعد هست... حداقل 10 سال بعد و در این زمان کلی اتفاق ممکنه برای کریتوس افتاده باشه که اینها همه قابل روایت هست و کشش داستانی داره... و همین‌ها هم روی شخصیتش تاثیر داشته.
من خودم وقتی شایعات رفتن کریتوس به اساطیر نورس مطرح شد زیاد حال نکردم ولی با دیدن چیزی که ساختن نظرم برگشت و به نظرم می‌تونه گاد4 بهترین نسخه سری بشه.(من با دوربین جدید بازی هم کاملا موافقم)

• Like
Reactions: ps3_360_wii

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
به نظر من لاین-آپ PS4 دیگه بیش از حد شده Third-Person-Action/Adventure ...

infamous - Bloodborne - U4 - TLOU:R - H:ZD - GOW - DaysGone - Spiderman - TLG - ...

درسته که این سبک خیلی پرطرفداره ولی این تمرکزشون باعث شده درحال حاضر از لحاظ بعضی ژانر های دیگه مخصوصا FPS و Racing، سونی حرفی واسه گفتن نداشته باشه...
الان به شدت جای خالی یک عنوان FPS خفن و یک Racing ِ عامه پسند تر حس میشه

تو ریسینگ که فقط تا الان DC بوده که اونم یک عنوان متوسط بود و استودیوش هم که سونی بست
امیدی هم که به GTS نیست با این وضعی که پیش گرفتن

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
بچه بهش میگه فادر در آخرای تریلر؛ پس بچه‌اشه
تو گاد3 هم که دیگه ماشالله کریتوس زد همه خدایان المپ رو پرپر کرد و کسب دیگه باقی نموند! بی‌رحمی کریتوس هم نشات از حس انتقامش داشت.
اتفاقات تو این نسخه هم مربوط به چند سال بعد هست... حداقل 10 سال بعد و در این زمان کلی اتفاق ممکنه برای کریتوس افتاده باشه که اینها همه قابل روایت هست و کشش داستانی داره... و همین‌ها هم روی شخصیتش تاثیر داشته.
من خودم وقتی شایعات رفتن کریتوس به اساطیر نورس مطرح شد زیاد حال نکردم ولی با دیدن چیزی که ساختن نظرم برگشت و به نظرم می‌تونه گاد4 بهترین نسخه سری بشه.(من با دوربین جدید بازی هم کاملا موافقم)
به عنوان یه عاشق کرایتوس و گاد که همه شماره هاش رو بازی کردن و واقعا از ته قلبم عاشقشم امیدوارم حرف شما درست باشه و بدبینی هم بیخود باشه.

• Like
Reactions: SepehrR

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
به نظر من لاین-آپ PS4 دیگه بیش از حد شده Third-Person-Action/Adventure ...

infamous - Bloodborne - U4 - TLOU:R - H:ZD - GOW - DaysGone - Spiderman - TLG - ...

درسته که این سبک خیلی پرطرفداره ولی این تمرکزشون باعث شده درحال حاضر از لحاظ بعضی ژانر های دیگه مخصوصا FPS و Racing، سونی حرفی واسه گفتن نداشته باشه...
الان به شدت جای خالی یک عنوان FPS خفن و یک Racing ِ عامه پسند تر حس میشه

تو ریسینگ که فقط تا الان DC بوده که اونم یک عنوان متوسط بود و استودیوش هم که سونی بست
امیدی هم که به GTS نیست با این وضعی که پیش گرفتن
همه ي اين بازي هايي كه نام بردي زمين تا اسمون در gameplay با هم فرق ميكنن و هر كدوم با اون يكي قابل مقايسه نيس
البته قبول دارم در fps سوني داغونه و بايد دست به كار بشه و اكه ip جديد هم رو نميكنه resistance رو ادامه بده
تو قسمت racing هم همينطور ٠ولي خوب به gtsخيلي اميدوارم ولي اشتباه سوني تو بستن اوولوشن ما رو از حداقل ٢-٣ عنوان ماشيني ارزشمند تا اخر نسل محروم كرد

• Like
Reactions: ps3_360_wii

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
یکی از بهترین خبر های کنفرانس واسه من این بود که Spiderman رو Insomniac میسازه \m/
نه اینکه از Spiderman خوشم بیاد اتفاقا متنفرم از superhero ها :-&

خوبیش اینجاست که مطمئن شدیم SuckerPunch درحال ساخت Spiderman نیست \m/
دیگه کم کم وقتشه بازیشونو نمایش بدن دیگه بابا چقدرِ دیگه باید صبر کنیم ؟ الان حدود 22 ماه از عرضه Infamous : First Light میگذره :-??

دوستانِ توییتری خبری ازشون نشده؟

• Like
Reactions: ArianAwesome

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر