نمایشگاه/رویداد SONY E3 2016 Press Conference

به کنفرانس Sony از 0 تا 10 چه امتیازی می دهید؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    361

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad

درود ملت پلی استیشن | Hello Playstation Nation​

58159637851660200673.jpg

Electronic Entertainment Expo یا به اختصار E3 بزرگترین رویداد گیمینگ و کنفرانس سالانه ای هستش که نام اون یاداور خاطره های خوب فراوانی برای تمامی گیمرهای جهانه و قطعا هیچ گیمری اون حال و هوای روزهای E3 رو فراموش نمیکنه چون همیشه ما شاهد نمایش های جدید، معرفی بازی های جدید و سورپرایزهای زیادی بودیم و امسال هم طبق روال سال های گذشته همینطور خواهد بود.

83622655329489717478.jpg

13807142701421226226.png

کنفرانس در تاریخ 14 جون / 25 خرداد و ساعت 5:30 دقیقه صبح به وقت تهران کنفرانس برگذار خواهد شد.

t1465866000z4.png

35420169545648529145.png

کنفرانس به صورت زنده از Twitch و YT و IGN و .... پخش خواهد شد.لازم به ذکر است که کنفرانس از طریق کنسول PS4 نیز قابل دیدن است.

71857830794525511232.png

08347609386986043819.gif

سال 2013 بود که Cory Barlog به استدیو Santa Monica پیوست و کار خود را برروی پروژه معرفی نشده اغاز کرد.در سال 2013 استدیو در حال نقل مکان بود که بارلاگ در صفحه توییتر خود عکسی از داستان بازی منتشر کرد و اینگونه نوشت "برای همه کسایی که میخوان بدونن من روی چی کار میکنم اینم از این.کل داستان بازی که در 171 کارد جریان داره اوه خیلی تمایل دارم انجام بدم"بعد از این بارلاگ رسما در PSX 2014 کار برروی نسخه جدید God of War را اعلام کرد.
احتمال نمایش یک تیزر در زمان اغازین یا پایان کنفرانس برای معرفی بازی شدیدا زیاده.

42896304517959471009.gif

بعد از یک دهه کار برروی عناوین شوتر استدیو Guerrilla Games رسما از IP جدید خود تحت عنوان Horizon:Zero Dawn در E3 سال گذشته رونمایی کرد.این ای پی جدید شدیدا جاه طلبانه است زیرا ایده ان تاکنون در این صنعت مشاهده نشده است. طی معرفی بازی تریلر گیم پلی نیز از بازی پخش شد که نوید یک عنوان خوش ساخت و بلندپروازانه را داد.بعد از نمایشگاه PGW این عنوان در سکوت خبری کامل فرو رفت بدون شک صبر برای نمایشی از بازی در نمایشگاه سخت و هیجان انگیز است همچنین طبق توییت های کارگردان بازی اقای Mathijs de Jonge به زودی ما شاهد نمایشی جدید از بازی خواهیم بود.چه جایی بهتر از E3 ؟

28719863704010547658.gif
Polyphony Digital استدیو نام اشنای ریسینگ ساز عنوان خود را در نمایشگاه Paris Games Week تحت نام Gran Turismo Sport معرفی کرد.بعد از ان ما شاهد نمایش دیگری از پرفروشترین فرنچایز سونی نبودیم استدیو قول بتای این عنوان محبوب را در امسال داده بود اما یامائوچی است دیگر و بدقولی هایش.بدون شک همگی منتظر نمایش جدیدی از بازی و روی استیج امدن یامائوچی با مترجم خود هستیم!!

14592580771211445638.gif

Dreams نام عنوان به شدت جاه طلبانه استدیو خلاق Media Molecule است عنوانی که در نام خود چیزهای زیادی را جای داده است.تصورش را بکنید کنترلر را بردارید و هرانچه که در ذهن خود دارید را در بازی پیاده سازی کنید جالب است نه؟!به احتمال فراوان بازی با یک نمایش طولانی ظاهر خواهد شد.

47137433138673848760.jpg

The Last Guardian عنوانی که پس از کش و قوس های زیاد در E3 سال گذشته معرفی مجدد شد و ارزو عده ی زیادی از گیمرها را براورده کرد.انتظار برای تریلری جدید از عنوان استادفامیتو اودا شیرین است.​
46437443999042539750.gif
عنوان جدید استدیو Quantic Dream تحت نام Detroit:Become Human در نمایشگاه PGW با یک تریلر زیبا معرفی شد که گرافیک بصری به شدت فوق العاده ای را دارا بود اطلاعات زیادی از این عنوان منتشر نشده است. شوق دیدن تریلر گیم پلی این عنوان بسیار بالاست و صد البته دیوید کیج دوست داشتنی با صحبت های روی استیجش.

43333992421938821899.jpg

WiLD عنوان جدید میشل انسل است که توسط Wild Sheep Studio ساخته میشود که با گرافیک دیزنی مانند خود و نمایش هایی که داشته است نوید یک بازی فوق العاده را داده است.در این عنوان به جای همه چیز میتوان بازی کرد و همین امر دلیل کافی ست که منتظر نمایش جدیدی از این بازی باشیم.

84345778051878441647.jpg

کار برروی Gravity Rush 2 بعد از نسخه اول Gravity Rush آغاز گردید و Project siren از همان ابتدا تصمیم داشته‌ است تا نسخه دوم را برروی PS4 عرضه کنند.نسخه دوم نیز بار دیگر نوید یک بازی خوش ساخت و متفاوت را با دنیای داینامیک خود میدهد.Raven یار و یاور ما در این نسخه به Kat کمک می‌کند تا دشمنان را شکست بدهد.حضور بازی در E3 تایید شده است همچنین بازی دارای غرفه در نمایشگاه خواهد بود.

71473720432610497770.jpg

اسکات رود مدیر استودیوهای سونی در آمریکای شمالی، در مصاحبه ای با Kinda Funny Games در مورد بازی های دو استدیو سونی یعنی Sucker Punch و Bend Studio اینگونه سخن گفت: "پروژه بند در وضعیتی است که قابل بازی است و همه از بازی رضایت دارند و لبخند میزنند. طبق گفته رود این پروژه لحظه درخشش بند است."
در ادامه او به پروژه درحال کار استودیوی ساکرپانچ اشاره کرد. یوشیدا و رود هردو بازی این استودیو را تجربه کردند و به نظرشان «سرگرم کننده» بوده است. درحال حاضر پروژه درحال ساخت ساکرپانچ در مراحل اولیه خود است و بسیاری از ویژگیهای بازی تغییر خواهند کرد. وقتی درمورد سری inFAMOUS و آینده آن سوال شد، رود اینطور پاسخ داد که سونی هیچوقت یکی از مجموعه های خود را بازنشسته نمیکند. در پایان نیز رود اشاره ای به نام پروژه درحال کار ساکرپانچ نکرد.

احتمال نمایش عناوین HellBlade و No Man's Sky و Shenmue III و...نیز میباشد.به احتمال فراوان بخش زیادی از کنفرانس به هدست واقعیت مجازی سونی و بازی هایش اختصاص خواهد یافت.

86627938149060009839.png

38745682359565376907.png

41432574255191462143.png

Playstation خانه قدیم Tekken
عنوان Tekken یکی از محبوب ترین عناوین در بین بازی های فایتینگ می باشد که بسیاری از گیمرها با ان خاطرات خوش زیادی داشته اند و چه بسا با ان بزرگ نیز شده اند.عنوانی که در زمان گذشته تعدادی از نسخه های ان انحصاری کنسول های پلی استیشن بوده اند و حال نیز به رسم ژاپنی بودن و روابط حسنه ای که میان سونی و نامکو می باشد تنها جایی که احتمال نمایش و مشخص شدن تاریخ عرضه این عنوان است کنفرانس سونی است.به احتمال زیاد شاهد تریلری از این عنوان همراه با مشخص شدن تاریخ عرضه دقیق خواهیم بود.این عنوان فعلا فقط برای PS4 تایید شده است و سرنوشت عرضه بازی برروی بقیه پلتفرم ها هنوز مشخص نیس.
Fated Retribution نسخه بهبود یافته ای از Tekken 7 است که در اصل برای کنسول های آرکید منتشر شده بود. این عنوان شخصیت های بیشتری را نسبت به بازی اصلی همراه خود دارد.
07613117404975028415.png

نبردی سهمگین برای افتخار
For honor عنوانی که در E3 سال گذشته در سبک HnS معرفی شد و با توجه به سیستم مبارزات تن به تنی که دارا است دل عده ی زیادی از گیمرها را بدست اورد.این عنوان علاوه بر بخش چند نفره داری بخش تک نفره نیز می باشد که اعلام شده است به زودی از ان اطلاعاتی منتشر خواهد شد.بخش داستانی این عنوان دارای داستان های متفاوتی خواهد بود که همین مورد علاوه بر بخش مولتی احتمال نمایشی از این عنوان را در کنفرانس سونی میدهد.
89950690746249216711.png

شوالیه باز خواهد گشت
اواخر سال گذشته در مراسم The Game Awards بود که Telltale اعلام کرد مشغول ساخت یک بازی بر اساس Batman ابر قهرمان مشهور کتاب های مصور DC است و تاکنون این عنوان نمایشی نداشته است و با توجه به تاریخ عرضه این عنوان که در تابستان امسال است به احتمال فراوان شاهد نمایشی از این بازی خواهیم بود.این عنوان در دنیای مخصوص به خود ئر جریان است و ارتباطی با وقایع کتاب های مصور DC، کارتون ها، فیلم های سینمایی و یا بازی های Arkham نخواهد داشت. این عنوان تمرکز بسیاری بر روی شخصیت بروس وین دارد و بازیکنان در قالب بتمن یا بروس اتفاقات گوناگونی را تجربه خواهند کرد.
42067791105174253688.png

ندای وظیفه تو را فرا میخواند
طبق رسم هرساله اکتیویژن نسخه جدیدی از سری Call Of Duty را تحت عنوان Infinite warfare را معرفی کرد.
طبق روابط خوب سونی و شرکت سازنده و اعلام اینکه Call Of Duty خانه جدید پلی استیشن است نمایش این عنوان در کنفرانس قطعی می باشد.لازم به ذکر است این عنوان بیشترین تعداد Dislike را در تاریخ ویدیو های یوتیوب را دارا است.
20291219839379866842.png

انتقام،خون،جنایت بر پایه مافیا
بدون شک یکی از محبوب ترین سری بازی های رایانه ای، مجموعه Mafia می‌باشد. سری که محبوبیت خود را به یکباره بدست نیاورده و عمق این موضوع را باید در اولین نسخه سری یعنی ساخته ی استودیوی Illusion Softworks جست و جو کرد.عنوانی که با توجه به اطلاعات منتشر شده نوید یک مافیا باشکوه را میدهد.با توجه به نزدیک بودن تاریخ انتشار این عنوان احتمال نمایشی از بازی در کنفرانس وجود دارد.
42661666816986295931.png

سگ ها شیکاگو با دنیایی جدید کار خود را شروع میکنند
نسخه اول این سری عنوانی سرگرم کننده بود اما نتوانست به وعده هایی که داده شده بود عمل کند.قسمت بعدی این عنوان توسط یوبی سافت تایید و قول داده شد که با تغییراتی فراوانی باز خواهد گشت.مکانیزم هایی که گیمرها در نسخه قبلی دوست داشته اند دست نخورده باقی خواهد ماند.با توجه به برنامه یوبس سافت برای انتشار این عنوان در سال اینده شاهد نمایشی از این عنوان خواهیم بود هرچند که احتمال ان کم می باشد اما با توجه به پربازدید بودن کنفرانس سونی بعید نیست.
09643326941929830122.png

دشمن را دیدی؟تبریک راه را درست امدی!
Adam Jensen قهرمان دوست داشتنی با صدای دوست داشتنی تر این بار با نسخه جدید این سری شمارا محکوم به تجربه این عنوان کرده است قهرمان این عنوان تغییرات ماشینی فراوانی در بدن خود دیده است.تاریخ عرضه این عنوان فقط چند روز بعد از رویداد E3 یعنی 2 شهریور می باشد.به همین دلیل انتظار نمایش های جدیدی از این عنوان را می توان داشت.
92008404536237299523.png

قاتل خاموش در حال تماشا است
Dishonored 2 عنوانی که ادامه ای بر نسخه اول و موفق این عنوان ساخته شده است عنوانی که نسل قبل چه از نظر گیمرها و منتقدها یکی از بهترین عناوین سال به شمار می اید.یک بار دیگر ماسک معروف Corvo را بزنید و در شهر افتابی Karnaca به راه خود ادامه دهید.این عنوان یک نمایش کوتاه اما کامل داشته است و نمایش گیم پلی ان نیز در E3 2016 تایید شده است اما احتمال اینکه در کنفرانس سونی نمایشی نیز داشته باشد کم نیست.

85178226857490994438.png

• [*]PS4 اپگرید شده یا همان PS4 NEO توسط Andrew House تایید شد.

[*]شایعات خبر از ساخت یک بازی از عنوان "مرد عنکبوتی" توسط استدیو Sucker Punch در سبک اکشن جهان باز از این سوپر هیرو میدهد.
    [*]سونی برای چندمین بار تایید کرد که عنوان Crash Bandicoot همچنان در اختیار شرکت Activision قرار دارد.
    [*]عنوان Persona 5 در E3 حضور پررنگ خواهد داشت این مورد توسط استدیو Atlus تایید شده است.
    [*]Dead Don't Ride نام عنوان جدید استدیو Bend با توجه به شایعات میباشد که با موتور Unreal Engine 4 در سبک جهان باز و ترسناک در حال ساخت میباشد اما با توجه به حرف های یوشیدا عنوان جدید بند قابل بازی میباشد و منتظر زمان مناسب برای معرفی میباشند.
    [*]نمایش عنوان انحصاری Wild Guns در کنفرانس تایید شد.

25526278481506082752.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با تشکر ویژه از هادی عزیز و گل بابت تمام زحماتش @HDV 7
امضا کنفرانس برای کسایی که میخوان استفاده کنن:

04736942175662081474.gif

E3 پر از گیمی داشته باشید.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
حالا درسته که ضد حال عظیمی بابت Crash خوردیم، ولی به نظرم این طراحی ـش توی Skylanders بدک نیست! :D حداقل از اون طراحی افتضاح Spyro کیلومترها بهتره.

j6leu1pmslh1ikhg7rxp.jpg

کاملاً مشخصه که اینا میخوان شرایط بازار رو ببینن و بعدش اقدام کنن. Skylanders بازی محبوبی بین بچه ها هست و از اون طرف هم ریمستر نسخه های کلاسیک در راهه. اگه اینا خوب جواب بدن، بعدش تازه شاید برن سراغ ساخت یه نسخه کاملاً جدید که اون هم معلوم نیست سازنده ـش کی باشه!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یک رزیدنت اویل واقعی با ساختار هم سبک outlast به نظرت منفجر نمیکنه؟:D
توی عالی بودنش که شکی نیست مهرداد. سبک Pure Horro از نظر ترس و روان شناختی و سنگینی واقعا له کننده هست. ولی من انتظار نداشتم RE بخواد تا این حد تغییرات داشته باشه. نمیتونی اسمش رو RE بذاری چون شباهتی به المان های مورد استفاده توی این سری نداره. دقیقا همون قضیه پیش میاد که اگر به اسم یه بازی دیگه میدادن خیلی خیلی بهتر میشد.
مورد بعدی اینه که اگر فرض بگیریم RE7 رو واقعا Pure Horror ساختن، در نتیجه نباید انتظار گیم پلی طولانی داشته باشیم چون کشش لازم رو نداره. همون Outlast بعد از 2-3 ساعت دیگه تاثیرش رو از دست میداد. حالا تو فکر کن عناوین RE معمولا 10-15 ساعت گیم پلی رو دارن. این مورد در صورتی دست یافتنیه که یه عامل محرک دیگه هم واردش کنی--> اکشن. دقت کنین من اصلا اکشنی مثل 4-5-6 نمیخوام. یه اکشن ساده مثل شماره های کلاسیک هم وجود داشته باشه خیلی عالیه. ولی در کل من با اول شخص شدنش شدیدا مشکل دارم و نمیتونم هضمش کنم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
حالا درسته که ضد حال عظیمی بابت Crash خوردیم، ولی به نظرم این طراحی ـش توی Skylanders بدک نیست! :D حداقل از اون طراحی افتضاح Spyro کیلومترها بهتره.

j6leu1pmslh1ikhg7rxp.jpg

کاملاً مشخصه که اینا میخوان شرایط بازار رو ببینن و بعدش اقدام کنن. Skylanders بازی محبوبی بین بچه ها هست و از اون طرف هم ریمستر نسخه های کلاسیک در راهه. اگه اینا خوب جواب بدن، بعدش تازه شاید برن سراغ ساخت یه نسخه کاملاً جدید که اون هم معلوم نیست سازنده ـش کی باشه!
آره از اسپایرو که خیلی بهتره! ولی ضدحال نخوردیم! بازم
شماره های اصلی عالیه! :x و شک دارم بهش گند بزنند! یا از این طراحی توش استفاده بشه!:-"

اکشن فیکور اینم از تو بازی خیلی بهتره! میمردن شبیه اون در بیارن؟ :| :-"

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
ولی من انتظار نداشتم RE بخواد تا این حد تغییرات داشته باشه. نمیتونی اسمش رو RE بذاری چون شباهتی به المان های مورد استفاده توی این سری نداره. دقیقا همون قضیه پیش میاد که اگر به اسم یه بازی دیگه میدادن خیلی خیلی بهتر میشد.
موضوع همینه.اگر re می خوایم باید بپزیریم که تغییر کنه. باید با این موضوع کنار بیایم. چون 6 نسخه اصلی و تعداد زیادی نسخه فرعی تو سبک هایی شبیه هم از این بازی تجربه کردیم. من از psone و رزیدنت نمسیس وارد این دنیا شدم حتی اکثر نسخه های فرعیشم تجربه کردم. به نظرم واقعا وقتش بود کپکام یک رزیدنت جدید و مدرن بسازه.
وگرنه تو بهترین حالت میشه یک چیزی مثل TEW. دوست داشتی رزیدنت اویل 7 تو اون سبک باشه حتی با کیفیت؟ شبیه بازی که 2005 اومد اگر اشتباه نکنم(re4)؟؟
به نظر من TEW هم به همین دلیل شکست خورد.(منفجر نکردن برای این بازی ها یعنی شکست )
حالا که میرسیم به بحث تغییر. چی بهتر از سبک امثال outlast?:D و چاشنی های رزیدنت اویل و کپ کام.

مورد بعدی اینه که اگر فرض بگیریم RE7 رو واقعا Pure Horror ساختن، در نتیجه نباید انتظار گیم پلی طولانی داشته باشیم چون کشش لازم رو نداره. همون Outlast بعد از 2-3 ساعت دیگه تاثیرش رو از دست میداد. حالا تو فکر کن عناوین RE معمولا 10-15 ساعت گیم پلی رو دارن. این مورد در صورتی دست یافتنیه که یه عامل محرک دیگه هم واردش کنی--> اکشن. دقت کنین من اصلا اکشنی مثل 4-5-6 نمیخوام. یه اکشن ساده مثل شماره های کلاسیک هم وجود داشته باشه خیلی عالیه. ولی در کل من با اول شخص شدنش شدیدا مشکل دارم و نمیتونم هضمش کنم.

خب به این موضوع دقت نمیکنی که اون بازی را کی ساخته و این را کی میسازه. کپکام. تیم های چند صد نفری. تریلر امروز هدفش فقط اشنا کردن ما با ساختار جدید این سری که از نسل جدید شروع میشه. مطمئن باش با یک بازی بلند متنوع و کلی ساید میشن بعد از اتمام طرفیم . اگر مخ داشته باشند که امیدوارم داشته باشند ظاهرا هم جدیدا دارند میتونند با اضافه کردن یک سری المان های خاص به داستان گیم پلی را تنوع بدن که دستشون برای ساخت مراحل در نتیجه بلند شدن تجربه بازی باز باشه.
. عدد 7 و نسخه اصلی بودن این مسئله را ضمانت میکنه. من که خیلی هایپم برای این بازی:D

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
93236342214602308970.jpg

اهنگ ساز GOW 4 در کنار محبوب دل ها کوری بارلاگ
انصافا کوری ترکوند چقد وقتی دمو رو بازی میکرد باحال بود وقتی ملت دست جیغ هورا میکشیدن ری اکت های خودش خیلی جالب بود ترکوند انصافا دیگه چی میخواستین سلیقه همه رو سونی پوشش داد فقط فرت و فرت بازی نشون داد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خوشحالم از اینکه برای تماشای کنفرانس بیدار نموندم، ارزشش رو نداشت!
تقریبا تمام موارد قابل پیش بینی بودند، اتفاق هیحان انگیزی نیوفتاد، با این حال بسیار مشتاقم ببینم چطور داستان کریتوس ادامه پیدا میکنه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
تقریبا تمام موارد قابل پیش بینی بودند، اتفاق هیحان انگیزی نیوفتاد، با این حال بسیار مشتاقم ببینم چطور داستان کریتوس ادامه پیدا میکنه.
pesq_34be58d497a1b0e41.gif

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
خجالت نکشیدی این پست را ارسال کردی؟:D جدا روت شد؟:D واقعا دوست داری ملت نسبت بهت بد فکر کنند و جسارتا شاید بخندن؟:D یا فقط می خوای توجه جلب کنی؟:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اگر حرفی داری بیا بزن، تو این چند روز کلی ترافیکم سر نمایش های مذخرف رفته دیگه ترافیک واسه دلقک بازی شما ندارم، اگر بچه بازیه همه باید بگن فوقالعاده، باشه فوق العاده بود!!
در مورد کنفرانس، من از بازگشت کریتوس شدیدا شاکی هستم، به نظرم زورچپون شده، نیاز بود شخصیت جدید معرفی بشه اما تمرکز کردند رو اینکه چطور میشه داستان با کریتوس ادامه پیدا کنه، این جالب نیست (من قسمت های قبل سری رو تجربه کردم). با توجه به چیزی که دوستان گفتند، به نظر میاد داستان دوباره انتقام باشه، مگه یه آدم چقدر انتقام می گیره؟ یاد فیلم تیکن میوفتم!
نمایش RE7 هم هنوز ندیدیم، با اینکه مالتی پلتفرم هست اما به نظرم نباید اول شخص میشد، کپکام اگر دنباله بازگشت به ریشه های ترس هست، می تونست با دید سوم شخص اینکار رو انجام بده. من این تغییر رو نمی پسندم، نه اینکه اول شخص بد باشه، به نظر رزدنت اویل نباید اول شخص می شد.
کرش هم که یه ریمستر دیگه هست، نه اینکه بد باشه اما انتظار می رفت نسخه جدید معرفی بشه.

بازی جدید کوجیما رو ندیدم، همونطور که قبلا گفتند انحصاری کامل نیست، اما سورپرایز خوبی بود هیچ کس انتظار نداشت به این زودی نمایش داشته باشه. بازی جدید Bend هم ندیدم، اما اون هم یه نکته مثبت در نظر می گیرم + اسپایدر من.در

کل این نظر منه، نقل قول هم نکنید حوصله سر و کله زدن ندارم!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
یه شایعه ای توی گف و reddit و توییتر هست که نمایش RDR 2 بدلیل کشتار دو روز پیش Orlando به تعویق افتاده.
گفتن که نمایش بازی یه چیزی مثل همین اتفاق بوده که وارد یه کلاب میشن و کشت و کشتار راه میوفته و تصمیم گرفتن که نشون ندن. بعضی ها هم اشاره کردن که کنفرانس سونی به همین دلیل کمی کوتاه بوده و Days Gone و دو دفعه نشون دادن که خیلی حرکت عجیبیه.

NeoGAF
Red Dead was originally going to be shown at the end of the Sony Show • /r/reddeadredemption

آخرین ویرایش:

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,173
نام
امیر
اگر حرفی داری بیا بزن، تو این چند روز کلی ترافیکم سر نمایش های مذخرف رفته دیگه ترافیک واسه دلقک بازی شما ندارم، اگر بچه بازیه همه باید بگن فوقالعاده، باشه فوق العاده بود!!
در مورد کنفرانس، من از بازگشت کریتوس شدیدا شاکی هستم، به نظرم زورچپون شده، نیاز بود شخصیت جدید معرفی بشه اما تمرکز کردند رو اینکه چطور میشه داستان با کریتوس ادامه پیدا کنه، این جالب نیست (من قسمت های قبل سری رو تجربه کردم). با توجه به چیزی که دوستان گفتند، به نظر میاد داستان دوباره انتقام باشه، مگه یه آدم چقدر انتقام می گیره؟ یاد فیلم تیکن میوفتم!
نمایش RE7 هم هنوز ندیدیم، با اینکه مالتی پلتفرم هست اما به نظرم نباید اول شخص میشد، کپکام اگر دنباله بازگشت به ریشه های ترس هست، می تونست با دید سوم شخص اینکار رو انجام بده. من این تغییر رو نمی پسندم، نه اینکه اول شخص بد باشه، به نظر رزدنت اویل نباید اول شخص می شد.
کرش هم که یه ریمستر دیگه هست، نه اینکه بد باشه اما انتظار می رفت نسخه جدید معرفی بشه.

بازی جدید کوجیما رو ندیدم، همونطور که قبلا گفتند انحصاری کامل نیست، اما سورپرایز خوبی بود هیچ کس انتظار نداشت به این زودی نمایش داشته باشه. بازی جدید Bend هم ندیدم، اما اون هم یه نکته مثبت در نظر می گیرم + اسپایدر من.در

کل این نظر منه، نقل قول هم نکنید حوصله سر و کله زدن ندارم!
کلا ندیدی ولی خوب نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر