نمایشگاه/رویداد SONY E3 2016 Press Conference

به کنفرانس Sony از 0 تا 10 چه امتیازی می دهید؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    361

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad

درود ملت پلی استیشن | Hello Playstation Nation​

58159637851660200673.jpg

Electronic Entertainment Expo یا به اختصار E3 بزرگترین رویداد گیمینگ و کنفرانس سالانه ای هستش که نام اون یاداور خاطره های خوب فراوانی برای تمامی گیمرهای جهانه و قطعا هیچ گیمری اون حال و هوای روزهای E3 رو فراموش نمیکنه چون همیشه ما شاهد نمایش های جدید، معرفی بازی های جدید و سورپرایزهای زیادی بودیم و امسال هم طبق روال سال های گذشته همینطور خواهد بود.

83622655329489717478.jpg

13807142701421226226.png

کنفرانس در تاریخ 14 جون / 25 خرداد و ساعت 5:30 دقیقه صبح به وقت تهران کنفرانس برگذار خواهد شد.

t1465866000z4.png

35420169545648529145.png

کنفرانس به صورت زنده از Twitch و YT و IGN و .... پخش خواهد شد.لازم به ذکر است که کنفرانس از طریق کنسول PS4 نیز قابل دیدن است.

71857830794525511232.png

08347609386986043819.gif

سال 2013 بود که Cory Barlog به استدیو Santa Monica پیوست و کار خود را برروی پروژه معرفی نشده اغاز کرد.در سال 2013 استدیو در حال نقل مکان بود که بارلاگ در صفحه توییتر خود عکسی از داستان بازی منتشر کرد و اینگونه نوشت "برای همه کسایی که میخوان بدونن من روی چی کار میکنم اینم از این.کل داستان بازی که در 171 کارد جریان داره اوه خیلی تمایل دارم انجام بدم"بعد از این بارلاگ رسما در PSX 2014 کار برروی نسخه جدید God of War را اعلام کرد.
احتمال نمایش یک تیزر در زمان اغازین یا پایان کنفرانس برای معرفی بازی شدیدا زیاده.

42896304517959471009.gif

بعد از یک دهه کار برروی عناوین شوتر استدیو Guerrilla Games رسما از IP جدید خود تحت عنوان Horizon:Zero Dawn در E3 سال گذشته رونمایی کرد.این ای پی جدید شدیدا جاه طلبانه است زیرا ایده ان تاکنون در این صنعت مشاهده نشده است. طی معرفی بازی تریلر گیم پلی نیز از بازی پخش شد که نوید یک عنوان خوش ساخت و بلندپروازانه را داد.بعد از نمایشگاه PGW این عنوان در سکوت خبری کامل فرو رفت بدون شک صبر برای نمایشی از بازی در نمایشگاه سخت و هیجان انگیز است همچنین طبق توییت های کارگردان بازی اقای Mathijs de Jonge به زودی ما شاهد نمایشی جدید از بازی خواهیم بود.چه جایی بهتر از E3 ؟

28719863704010547658.gif
Polyphony Digital استدیو نام اشنای ریسینگ ساز عنوان خود را در نمایشگاه Paris Games Week تحت نام Gran Turismo Sport معرفی کرد.بعد از ان ما شاهد نمایش دیگری از پرفروشترین فرنچایز سونی نبودیم استدیو قول بتای این عنوان محبوب را در امسال داده بود اما یامائوچی است دیگر و بدقولی هایش.بدون شک همگی منتظر نمایش جدیدی از بازی و روی استیج امدن یامائوچی با مترجم خود هستیم!!

14592580771211445638.gif

Dreams نام عنوان به شدت جاه طلبانه استدیو خلاق Media Molecule است عنوانی که در نام خود چیزهای زیادی را جای داده است.تصورش را بکنید کنترلر را بردارید و هرانچه که در ذهن خود دارید را در بازی پیاده سازی کنید جالب است نه؟!به احتمال فراوان بازی با یک نمایش طولانی ظاهر خواهد شد.

47137433138673848760.jpg

The Last Guardian عنوانی که پس از کش و قوس های زیاد در E3 سال گذشته معرفی مجدد شد و ارزو عده ی زیادی از گیمرها را براورده کرد.انتظار برای تریلری جدید از عنوان استادفامیتو اودا شیرین است.​
46437443999042539750.gif
عنوان جدید استدیو Quantic Dream تحت نام Detroit:Become Human در نمایشگاه PGW با یک تریلر زیبا معرفی شد که گرافیک بصری به شدت فوق العاده ای را دارا بود اطلاعات زیادی از این عنوان منتشر نشده است. شوق دیدن تریلر گیم پلی این عنوان بسیار بالاست و صد البته دیوید کیج دوست داشتنی با صحبت های روی استیجش.

43333992421938821899.jpg

WiLD عنوان جدید میشل انسل است که توسط Wild Sheep Studio ساخته میشود که با گرافیک دیزنی مانند خود و نمایش هایی که داشته است نوید یک بازی فوق العاده را داده است.در این عنوان به جای همه چیز میتوان بازی کرد و همین امر دلیل کافی ست که منتظر نمایش جدیدی از این بازی باشیم.

84345778051878441647.jpg

کار برروی Gravity Rush 2 بعد از نسخه اول Gravity Rush آغاز گردید و Project siren از همان ابتدا تصمیم داشته‌ است تا نسخه دوم را برروی PS4 عرضه کنند.نسخه دوم نیز بار دیگر نوید یک بازی خوش ساخت و متفاوت را با دنیای داینامیک خود میدهد.Raven یار و یاور ما در این نسخه به Kat کمک می‌کند تا دشمنان را شکست بدهد.حضور بازی در E3 تایید شده است همچنین بازی دارای غرفه در نمایشگاه خواهد بود.

71473720432610497770.jpg

اسکات رود مدیر استودیوهای سونی در آمریکای شمالی، در مصاحبه ای با Kinda Funny Games در مورد بازی های دو استدیو سونی یعنی Sucker Punch و Bend Studio اینگونه سخن گفت: "پروژه بند در وضعیتی است که قابل بازی است و همه از بازی رضایت دارند و لبخند میزنند. طبق گفته رود این پروژه لحظه درخشش بند است."
در ادامه او به پروژه درحال کار استودیوی ساکرپانچ اشاره کرد. یوشیدا و رود هردو بازی این استودیو را تجربه کردند و به نظرشان «سرگرم کننده» بوده است. درحال حاضر پروژه درحال ساخت ساکرپانچ در مراحل اولیه خود است و بسیاری از ویژگیهای بازی تغییر خواهند کرد. وقتی درمورد سری inFAMOUS و آینده آن سوال شد، رود اینطور پاسخ داد که سونی هیچوقت یکی از مجموعه های خود را بازنشسته نمیکند. در پایان نیز رود اشاره ای به نام پروژه درحال کار ساکرپانچ نکرد.

احتمال نمایش عناوین HellBlade و No Man's Sky و Shenmue III و...نیز میباشد.به احتمال فراوان بخش زیادی از کنفرانس به هدست واقعیت مجازی سونی و بازی هایش اختصاص خواهد یافت.

86627938149060009839.png

38745682359565376907.png

41432574255191462143.png

Playstation خانه قدیم Tekken
عنوان Tekken یکی از محبوب ترین عناوین در بین بازی های فایتینگ می باشد که بسیاری از گیمرها با ان خاطرات خوش زیادی داشته اند و چه بسا با ان بزرگ نیز شده اند.عنوانی که در زمان گذشته تعدادی از نسخه های ان انحصاری کنسول های پلی استیشن بوده اند و حال نیز به رسم ژاپنی بودن و روابط حسنه ای که میان سونی و نامکو می باشد تنها جایی که احتمال نمایش و مشخص شدن تاریخ عرضه این عنوان است کنفرانس سونی است.به احتمال زیاد شاهد تریلری از این عنوان همراه با مشخص شدن تاریخ عرضه دقیق خواهیم بود.این عنوان فعلا فقط برای PS4 تایید شده است و سرنوشت عرضه بازی برروی بقیه پلتفرم ها هنوز مشخص نیس.
Fated Retribution نسخه بهبود یافته ای از Tekken 7 است که در اصل برای کنسول های آرکید منتشر شده بود. این عنوان شخصیت های بیشتری را نسبت به بازی اصلی همراه خود دارد.
07613117404975028415.png

نبردی سهمگین برای افتخار
For honor عنوانی که در E3 سال گذشته در سبک HnS معرفی شد و با توجه به سیستم مبارزات تن به تنی که دارا است دل عده ی زیادی از گیمرها را بدست اورد.این عنوان علاوه بر بخش چند نفره داری بخش تک نفره نیز می باشد که اعلام شده است به زودی از ان اطلاعاتی منتشر خواهد شد.بخش داستانی این عنوان دارای داستان های متفاوتی خواهد بود که همین مورد علاوه بر بخش مولتی احتمال نمایشی از این عنوان را در کنفرانس سونی میدهد.
89950690746249216711.png

شوالیه باز خواهد گشت
اواخر سال گذشته در مراسم The Game Awards بود که Telltale اعلام کرد مشغول ساخت یک بازی بر اساس Batman ابر قهرمان مشهور کتاب های مصور DC است و تاکنون این عنوان نمایشی نداشته است و با توجه به تاریخ عرضه این عنوان که در تابستان امسال است به احتمال فراوان شاهد نمایشی از این بازی خواهیم بود.این عنوان در دنیای مخصوص به خود ئر جریان است و ارتباطی با وقایع کتاب های مصور DC، کارتون ها، فیلم های سینمایی و یا بازی های Arkham نخواهد داشت. این عنوان تمرکز بسیاری بر روی شخصیت بروس وین دارد و بازیکنان در قالب بتمن یا بروس اتفاقات گوناگونی را تجربه خواهند کرد.
42067791105174253688.png

ندای وظیفه تو را فرا میخواند
طبق رسم هرساله اکتیویژن نسخه جدیدی از سری Call Of Duty را تحت عنوان Infinite warfare را معرفی کرد.
طبق روابط خوب سونی و شرکت سازنده و اعلام اینکه Call Of Duty خانه جدید پلی استیشن است نمایش این عنوان در کنفرانس قطعی می باشد.لازم به ذکر است این عنوان بیشترین تعداد Dislike را در تاریخ ویدیو های یوتیوب را دارا است.
20291219839379866842.png

انتقام،خون،جنایت بر پایه مافیا
بدون شک یکی از محبوب ترین سری بازی های رایانه ای، مجموعه Mafia می‌باشد. سری که محبوبیت خود را به یکباره بدست نیاورده و عمق این موضوع را باید در اولین نسخه سری یعنی ساخته ی استودیوی Illusion Softworks جست و جو کرد.عنوانی که با توجه به اطلاعات منتشر شده نوید یک مافیا باشکوه را میدهد.با توجه به نزدیک بودن تاریخ انتشار این عنوان احتمال نمایشی از بازی در کنفرانس وجود دارد.
42661666816986295931.png

سگ ها شیکاگو با دنیایی جدید کار خود را شروع میکنند
نسخه اول این سری عنوانی سرگرم کننده بود اما نتوانست به وعده هایی که داده شده بود عمل کند.قسمت بعدی این عنوان توسط یوبی سافت تایید و قول داده شد که با تغییراتی فراوانی باز خواهد گشت.مکانیزم هایی که گیمرها در نسخه قبلی دوست داشته اند دست نخورده باقی خواهد ماند.با توجه به برنامه یوبس سافت برای انتشار این عنوان در سال اینده شاهد نمایشی از این عنوان خواهیم بود هرچند که احتمال ان کم می باشد اما با توجه به پربازدید بودن کنفرانس سونی بعید نیست.
09643326941929830122.png

دشمن را دیدی؟تبریک راه را درست امدی!
Adam Jensen قهرمان دوست داشتنی با صدای دوست داشتنی تر این بار با نسخه جدید این سری شمارا محکوم به تجربه این عنوان کرده است قهرمان این عنوان تغییرات ماشینی فراوانی در بدن خود دیده است.تاریخ عرضه این عنوان فقط چند روز بعد از رویداد E3 یعنی 2 شهریور می باشد.به همین دلیل انتظار نمایش های جدیدی از این عنوان را می توان داشت.
92008404536237299523.png

قاتل خاموش در حال تماشا است
Dishonored 2 عنوانی که ادامه ای بر نسخه اول و موفق این عنوان ساخته شده است عنوانی که نسل قبل چه از نظر گیمرها و منتقدها یکی از بهترین عناوین سال به شمار می اید.یک بار دیگر ماسک معروف Corvo را بزنید و در شهر افتابی Karnaca به راه خود ادامه دهید.این عنوان یک نمایش کوتاه اما کامل داشته است و نمایش گیم پلی ان نیز در E3 2016 تایید شده است اما احتمال اینکه در کنفرانس سونی نمایشی نیز داشته باشد کم نیست.

85178226857490994438.png

• [*]PS4 اپگرید شده یا همان PS4 NEO توسط Andrew House تایید شد.

[*]شایعات خبر از ساخت یک بازی از عنوان "مرد عنکبوتی" توسط استدیو Sucker Punch در سبک اکشن جهان باز از این سوپر هیرو میدهد.
    [*]سونی برای چندمین بار تایید کرد که عنوان Crash Bandicoot همچنان در اختیار شرکت Activision قرار دارد.
    [*]عنوان Persona 5 در E3 حضور پررنگ خواهد داشت این مورد توسط استدیو Atlus تایید شده است.
    [*]Dead Don't Ride نام عنوان جدید استدیو Bend با توجه به شایعات میباشد که با موتور Unreal Engine 4 در سبک جهان باز و ترسناک در حال ساخت میباشد اما با توجه به حرف های یوشیدا عنوان جدید بند قابل بازی میباشد و منتظر زمان مناسب برای معرفی میباشند.
    [*]نمایش عنوان انحصاری Wild Guns در کنفرانس تایید شد.

25526278481506082752.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با تشکر ویژه از هادی عزیز و گل بابت تمام زحماتش @HDV 7
امضا کنفرانس برای کسایی که میخوان استفاده کنن:

04736942175662081474.gif

E3 پر از گیمی داشته باشید.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
به عنوان کسی که چند پست بالاتر این بحث رو شروع کرد
360
362
بعد بحث به بیراه رفت و شد کریتوس هیتری و ضد Gow بقول دوستان. دوباره عرض میکنم که کسی مشکلی با Gow و کریتوس نداره.
حرف اصلی اینه که اگه قرار دنیای بازی عوض بشه بره به سمت مصر یا شمال اروپا یا هرجا...
دیگه لازم و اصلا منطقی هست که کریتوس رو لژیونرش کنن به زور بچپوننش تو اون دنیا ؟
کریتوس تو 3 ورژن اصلی و 3 تا فرعی عالی حاضر شد. تو آخر III هم که ........! شد،
حالا سوال اینه: اگه کسی انتظار داشته باشه تو بازی جدید - که دنیاش هم از قرار معلوم عوض شده - شخصیت جدید ببینه غیر منطقی هست، یا وجود کریتوس؟
من خودم با این حرفت موافقم! ولی یک موردی هست! اونم اینه که دیگه GOW نیست!
دنیای بازی به کل عوض شده،شخصیت اصلی عوض شده! چرا باید بهش گفته بشه GOW اصلا؟
وگرنه من خودمم مخالف لژیونر شدن کریتوس هستم! و کاملا هم قبول دارم تمام زندگیش رو دیدیم و بهتره دست از سرش برداریم!
مخالف لژیونر شدن هستم،چون توی کل سری هیچ خبری از افسانه های دیگه نبوده! انگار توی این دنیا اصلا وجود نداشتن! (حالا اگر میگفتیم ایران باز یک چیزی! یه شاره هایی شده بود)

در کل من خودم ترجیح میدم یک IP جدید و مسلما با یک قهرمان جدید ببینیم!
ولی حالا که GOWـه(گرچه همچنان امیدوارم ترول بوده باشه! و آرت هایی که لیک شد صرفا طرح های اولیه بوده باشن...)،غیر قابل قبوله ریبوت کردنش برام! :-" و میدونم الان ریسک ادامه دادن خیلی سخت تر از خلق کاراکتر جدیده! تو بخوای کریتوسی که به تمام اهدافش رسیده رو ببری به دنیایی که تا حالا هیچ ردی ازش وجود نداشته،و دلایل منطقی و درست برای این موارد بیاری،خیلی سخته! اما خوب...همینطور که CB داستان بسته شده ی GOW I رو پیچوند، الانم امیدوارم دوباره همین کار رو بکنه! (البته نپیچونه! دلیل درست حسابی بیاره:-" )

دوستانی هم که میگن خوبیه GOW اینه که اشاره نداره به کریتوس و میشه رفت هر جای دنیا و یک GOW دیگه خلق یا انتخاب کرد... این برای وقتیه که یک IP اونقدر تاکیدش روی یک کاراکتر نباشه! 3 نسخه ی اصلی+3تا فرعی(+یک موبایل که اونم داستانی داره)+کمیک و ... ، همه و همه در مورد کریتوس! AC نیست که بگیم هر شماره/چند شماره یک کاراکتر و زمان و مکان جدید بیارن که! بازیی مثل آنچارتدم نیست که بگیم اگر نیت نباشه،توی این دنیا کاراکترهای باحالی مرتبط با نیت بودن که بشه بر اساس اونا بازی ساخت (سالی،کلوئی،هری فلین،سم و ... )
اینکه اسم کریتوس جزوی از اسم بازی نیست،دلیل بر راحت عوض کردنش نیست!

---
یکم در مورد بازی های دیگه نظرم رو بگم! :-"
Hellblade سیستم جدید مبارزاتش خیلی بهتر شده! یعنی حداقل اینکه قابل بازی شده! :-" ولی خوب همچنان چیز خاصی نیست! مشخصه بعد کشتن 10تا دشمن تکراری میشه همه چیزش...بیشتر به درد یه بازی موبایل میخوره گیم پلی به این سادگی:-"
ولی خوب...دوباره برگشت به لیست خرید...اما وقتی که تخفیف خوبی بخوره:-"

---
Injustice II ...
برام مهم نیست:-" اولی رو برای پلاس دادن، بخش داستانی رو رفتم..بدک نبود...یکم با کاراکترها و دنیای DC آشنا شدم:-" اما خوب اینجوری نیست که شماره دومش رو بگیرم:-"
فقط یک مورد دیگه که امیدوارم یک کاریش کنند اینه که زحمت بکشن و ریجن لاک رو از اون سرورهای لعنتیشون بردارن! هم Injustice و هم MK X چنین مشکلی دارن:|

---
یه بازی به نام Blackwood Crossing هم معرفی شده، خوشم اومد ازش:x تریلرش رو ببینید:D (البته گیم پلی و اینا نشون ندادن...صرفا جالب میزد:-" ) بازی هم انحصاری و اینا نیست:-" ربطی به تاپیک نداشت:)) فقط چون حال کردم گفتم که بگم :-"

---
بخس اول پستم برای GOW رو فکر کنم تو دو سه سال اخیر، حداقل 20مین باره نوشتم :)) خودمم میدونم تکراریه‌...ولی خوب آخرش نمیتونم جلو خودم رو بگیرم و تو بحث نیام:)) فکر کنم این رو باید ذخیره کنم، تا قبل از E3 حداقل یکبار دیگه این بحث شروع میشه باز، همینو بفرستم و تو وقت صرفه جویی کنم:-"

---
gifی که آریا صفحه ی پیش برای کراش گذاشت هم عالی بود! :)) :x

آخرین ویرایش:

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
بین هیتری که از روز اول عضویت در حال زدن GoW بوده و هر بار هم دست اویز یه مسئله خاصی برای کوبیدنش می شه با کسی که با خوشی و خنده داره فقط به یه بُعد از GoW انتقاد وارد می کنه چطوری می تونین هیچ فرقی قائل نشین؟

من اون کسایی که برای دیدن دوباره کریتوس لحظه شماری می کنن رو درک می کنم چون بعد 10 سال و اندی بهش وابستگی پیدا کردن و از این ترس دارن که شاید نشه شخصیتی تو حد و اندازه اون دوباره خلق کرد، از اونطرف ادامه GoW رو هم مشتاقانه می خوان ببینن شاید چون گیم پلی این سری با همه H&S ـهای این صنعت فرق می کنه و گزینه دیگه ای برای ارضا شدن پیدا نمی کنن منتها اینکه کسی هم پیدا بشه که ترجیح بده آخرین تصویر ذهنی اش از قصه کریتوس همون رد خون سکانس آخر GoW III باشه چون مطمئن نیست که اندینگ بعدی بتونه تأثیرگذارتر از این یکی باشه نباید برای بقیه عجیب باشه. هر چیزی رو که نخوای دوباره ببینی الزاماً به این معنی نیست که ازش بدت می آد مگرنه لابد Neil هم با نیتن خُرده خاصی از همون روز اول داشته که تصمیم می گیره دیگه درباره اش هیچ قصه ای ننویسه! نشست فکر کرد و به این نتیجه رسید که باید یه جایی این شخصیت نسبتاً مُسن خودمون رو به حال خودش بزاریم چه بهتر که این کار رو تو اوج سری انجام بدیم، همین. بحث شخصیت اصلی هم به کنار حتی به کسی که نسبت به ادامه دادن GoW هم دو دل شده منطقی نگاه کنیم نمی شه خُرده گرفت چون قصه این فرنچایز بعد سه گانه در کنار جزئیاتی که تو نسخه های فرعی گفته شد انصافاً کاملِ کامله، خود فرنچایز هم سه گانه اش موفقیتی بدست آورده که تو تاریخ این ژانر تکرار شدنی نیست حالا این وسط اگه کسی مخالف ریسک کردن این موفقیتهای گذشته باشه و احتمال لوس شدن قصه و ماهیت این فرنچایز رو بده آدم غیرمنطقی ـه؟

SM بعد از شکست صد میلیون دلاری که تو شروع نسل داشت حتی اگه می خواست هم اجازه ساخت New IP رو بهشون نمی دادن پس مجبور بودن پروژه بعدی رو با کمترین ریسک ممکن و بیشترین احتمال موفقیت بسازن که کنار هم قرار دادن این دو تا فاکتور فقط یه گزینه پیش پاشون گذاشت اونم GoW بود، حالا نمی گم به زور دارن می سازنش یا اینکه نتیجه اونی که باید در نمی آد که دقیقاً برعکس اینها رو فکر می کنم ولی خُب این حقیقت رو همه باید قبول کنین که شرایط و اجبار هم تو این تصمیم گیری نقش داشته و داره یعنی بین خود اعضای SM هم کسایی مطمئناً بودن که با ادامه دادنش مخالف باشن دیگه اینکه بین فن-بیس اش هم همچین قشری بوجود بیاد که جای خود داره.

هر چی هست GoW الان تنها بازی ای شده که بین فن های خودش هم دعواست! اگه به این نتیجه برسین که اون آدمی که منتظر دیدن کریتوس و اونی که انتظار شخصیت تازه رو داره هر دو به یک اندازه از این فرنچایز سهم دارن و حق نظر دادن دارن این مشکلها پیش نمی آد، بحث کردن درباره این قضایا هم هیچ وقت به نتیجه ای نمی رسه و انتظار قانع شدن هیچ کدوم از طرفین رو نداشته باشین چون این مسائل کاملاً حسّی و دلی ان. برای عوض کردن جو سرد و جدّی تاپیک هم نظرسنجی بعدی رو پیش بینی نمره Gamingbolt به کنفرانس امسال از 0 تا 4 رو بزارین، ببینیم چند درصدمون درست پیش بینی می کنیم.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
خب هایپ شروع شد.کوری بارلاگ طی یک ری توییت حضور قطعی سانتا رو تو E3 قطعی تر کرد
اقا این توییت یه گیف از یوشیدا و کاز داشت که من نتونستم دانلودش کنم اگه کسی تونست دانلود کنه بذاره اما خب همینجوری که میبینید ری توییت کرده توییت مربوط
به E3 رو تو این چند سال هیچوقت این کارو نکرده کوری.واسه دریده شدن خشتک ها و تریلر بازی سانتا تو اپنینگ یا اندینگ اماده باشین و همچنین به احتمال زیاد روی استیج اومدن کوری
و دادن یه سری اطلاعات
98678473666468381177.jpg

خب Aloy دوست داشتنی و Horizon هم که همه میدونیم نمایش داره اما به احتمال زیاد تاریخ انتشار بازی مشخص میشه مارک نوریس پارسال اینو گفت که تو نمایش سال بعد اطلاعات و نمایش متفاوتی داریم اما از داستان بازی هیچی نمیگیم تا پلیرها خودشون داستان رو درک کنن.

79267385928526269473.jpg

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
نصف بحث های تاپیک های سونی شده سر و کله زدن با هیترهای گاو و کریتوس که تازه خودین:D گاهی وقت ها احساس میکنم همه LSD زدن جز اعضای TEAM_LSD!
:D اصلا وضع عجیبی شده.

آخه بحث هیتر بودن GOW نیست و بحث سر مشکلات نگه داشتن یه شخصیت برا بازی جدیدشونه :D

چرا فکر میکنید هر کی دوست نداشته باشه شخصیت کریتوس باشه پس حتما هیتره؟! :D

من خودم از کاراکتر جدید استقبال میکنم و البته اگه کریتوس هم باشه بازم مشکلی ندارم باهاش اما خوب اینه به دید هیتر نگاه میکنید اذیتم میکنه :D

دیگه خودت ناظمی و بیشتر از همه ماها به پستای بقیه تو این چند ساله توجه کردی ولی کلا رسم اینجا اینه یه چیزی بگو که به دل بقیه نشینه اونموقع میشی هیتر و نفهم و . . . :D

ولی مهم نیست I bear the darkness alone و این حرفا :D

من فقط یک موضوع را متوجه نمی شم. شخصیت پردازی کریتوس چطور می تونه زیر سوال بره؟
بعضی از دوستان شخصیت پردازی را صرفا یک انسان نیکوکار که هدفش گل و بلبل کردن جهان می بینند:| یعنی این همه کاراکتر خاکستری یا سیاه تو دنیای بازی و سینما و و و شخصیت پردازیشون ضعیفه؟
یعنی چی فقط داد و بی داد؟ خب بر اساس داستان این شکلی شده . شما یک کاراکتر اسم ببرین که یکدندگی و سماجتش در راه هدفش بیشتر از کریتوس بوده باشه.
طرف یک مبارز حماسی شکست ناپدیر و در عین حال می شه گفت وحشی بوده که شده GOD of WAR.
نکنه انتظار دارین ازش مهربانی و فدا کاری این چیزا بینید؟
طرف یک عقده ای به تمام معناست . که اینو با تمام وجودش نشان میده. هیچ چی جلو دار هدفش نیست. از هیچ موجود زنده و غیر زنده نمی ترسه. وقتی هدف داره تحت هیچ شرایطی نا امید نمی شه. انتقام.
به نظر من اینا اسمش "یک شخصیت پردازی بسیار قوی حساب شده و پر جزئیات" . نه صرفا داد و فریاد:|
چه جالب یک بازی قدیمی که از gow هم قدیمی تر شخصیتش کمرنگ می شه ملت صداشون در میاد بعد اینجا می گیم شخصیت اصلی محبوب و خفنمون عوض نشه به طرز عجیبی زیر سوال میره.:|
البته به نظر من کریتوس فارغ از ویژگی های شخصیش و کشتار های دسته جمعیش یک نیکوکار هم هست چون خدایان ظالم را به زیر کشید در واقع انسان ها را نجات داده. هر بی گناهی هم به قتل می رسوند من فکر می کنم از نظر کریتوس گناه کار بودند چون خدایان فاسد را می پرستیدند.:D

همانا کسانی که تهمت میزنند از ما نیستند :D

مرد حسابی من کی گفتم شخصیت خوب یعنی هدفش گل و بلبل کردن جهانه؟ :D اتفاقا بیشتر شخصیتای معرکه شخصیت منفی های بازیا و فیلما و . . . . هستن :D

شخصیت پردازی خوب هم اگه تو همین سبک GOW میخوای شما برو Devil May Cry بازی کن تا بفهمی شخصیت پردازی تو حلق برو یعنی چی :D (حالا امیدوارم یه سریا نیان بگن DMC و GOW رو نمیشه مقایسه کرد XDDD )

بعدشم اینکه اون حرفای نا امید نشدن و فلان و بیسال بخوای از مبارزش اونجوری برداشت کنی پس تقریبا همه شخصیتای همه بازیا این شخصیت پردازی تکراری رو دارن چون تو همشون وظیفشونه که دشمناشون رو هرچقدرم قوی باشن از بین ببرن :D شخصیت پردازی تو همین نا امید نشدن شما Raiden رو در نظر بگیر مخصوصا تو MGS 4 من به اون میگم شخصیت پردازی گولاخ

شخصیت پردازی خوب یه چیزی بیشتر از ایناییه که شما میگی

بازم میگم من نمیگم کریتوس شخصیت تو در و دیواریه اصلا ولی اونجوری که یه سریاتون بت کردین طرف رو متوجه نمیشم :D

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
همانا کسانی که تهمت میزنند از ما نیستند :D

شخصیت پردازی خوب یه چیزی بیشتر از ایناییه که شما میگی

بازم میگم من نمیگم کریتوس شخصیت تو در و دیواریه اصلا ولی اونجوری که یه سریاتون بت کردین طرف رو متوجه نمیشم :D

داداش. شما chain of olympus بازی کردی؟ فکر می کنم همه نسخه هارا تجربه نکرده باشید. در واقع می خوام بگم که دلیل نمیشه چون تو صنعت یک سری شخصیت بسیار پخته وجود داره کریتوس شخصیت پردازیش زیر سوال بره. همین که شما داری تحلیلش می کنی من فکر می کنم نشان دهنده بزرگ بودن این شخصیت. خداست دیگه چرا بت نشه؟:D
و در نهایت اینکه اصلا مشکلی نداره خب نظر شما همینی هست که می فرمایید و واجب به احترام:D
نظر ما هم همونیه که گفتیم خدمت لطفا احترام بگدارید:D:-h من اگر بخوام نظرم را راجع به یک سری از شخصیت های صنعت بگم ترور می شم اینجوری حساب کن.

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
شما تصور كنيد GoW جديد هم با كريتوس باشه و يه جورى پايان نسخه سوم رو جمع كنن. خب خيليا خوشحال ميشن كه دوباره كريتوس رو ميبينن و شايد بازى خيلى خفنى هم بشه! ولى دو سه سال بعد ميخوان نسخه بعد رو بدن...خب دوباره كريتوس! نسخه بعد و بعد هم باز كريتوس...خب اصلا ديگه اين آى پى نابود ميشه ولى اگه الان يه كاركتر جديد بسازن و چندتا نسخه با داستان متفاوت و محيط هاى جديد بهش اختصاص بدن بعدم تمومش كنن و برن سراغ يكى ديكه كاملا قابل قبول و باب دل اكثر H&S بازها وطرفداراى قديمى GoW ميشه ولى خب مطمعنا خاطراتى كه اكثر ما با سه نسخه اصلى داريم تكرار نشدنى ان.
حالا يه سرى مشكلشون با اسم بازيه و معتقدن نسخه بعدى بدون كريتوس نبايد اسم God of War رو يدك بكشه خب ديگه اين بر ميگرده به تصميم سانتا و به نظرم اينكه اسم GoW اينقدربزرگ شده كه بتونه يه درصد كمى از فروش رو تضمين كنه و اين رو مطمعنا هم سانتا هم سونى درنظر دارن.

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
این طبیعیه که هر فردی نظر شخصی خودش رو داره اما کریتوس شخصیت خفنیه :D فکر کنم اکثر طرفدارا هم مایل باشند که در GOW جدید هم کریتوس حضور داشته باشم. یکی از دوستان خوب گفت، خب اگه قرار باشه یه بازی توی محیط و دنیای دیگه به همراه یه شخصیت جدید بسازن، چرا باید اسمش GOW باشه. اینطور میتونن یه hack and slash جدید بسازن.

حالا دور از این بحث GOW، یه چند خبر جدید اومده.
اولیش اینه با توجه به توییت‌هایی که این چند وقت زده شده، احتمال داره اخبار و نمایش‌های جدیدی از shenmue 3 رو توی E3 ببینیم.
Shenmue 3 Appearing At E3 2016? Publisher Hypes Up Game « GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

دومیش در مورد Hellblade هست. اخیرا یه کامبت تریلر جدید منتشر کردن که سازنده‌ها هم در خصوص بازی حرف میزنن. به نظر میرسه نسبت به قبل خیلی بهتر شده هر چند دوربینش هنوز نزدیکه. سازنده ها هم در آخر میگن هنوز سیستم کامبت بازی تکمیل نشده و در حال کار بر روی اون هستیم. پس احتمالا زمان ساخت بازی یکم طولانی‌تر از اونی بشه که فکر میکردیم. توی کنفرانس که نه ولی احتمالا توی E3‌ ازش خبرایی بشه.

• Like
Reactions: Scαrface

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
مگاتن سونی قبل از کرش و گاو جدید و فاینال هفت و شماره دوم لست آف آس و همه اینها یه آی پی جدیده. حالا شاید هم همون Agent باشه(بالاخره چیزی که ازش ندیدیم).
و البته شدیدا پیگیر بازی کیج هم هستم. امسال لاین آپ سونی دیدن داره. پارسال که سورپرایزهای خیلی خوبی داشتن. امیدوارم امسال هم سورپرایزها لو نره تا E3.

• Like
Reactions: MrElectricWizard

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
بنظرم منطقی بخوایم نگاه کنیم بعد از شکست پروژه مخفیشون اوردن cory barlog تنها برای ساخت GOW هست و بس(گرچه خودم دوست دارم IP نو ببینم) و کسی انتظار نداره cory barlog مثلا بیاد اکشن ادونچر ناتی داگی بسازه.یعنی سونی بعد از اون 100 میلیون دلار معروف دستکم الان بهشون اجازه ریسک ساخت یه IP کاملا نو رو نمیده.
GOW فرضی رو هم احتمالا میخوان با گرافیک PS4 Neo نشون بدن که خودش تبلیغ بسیار بزرگی محسوب میشه و میتونه به تنهایی محرک بسیار جذابی برای خرید PS4 Neo بشه.یه جورایی هم میشه نتیجه گرفت از همون ابتدای نسل 8 " سونی به این موضوع رسیده که به یه کنسول بین نسلی برای VR و سایر موارد نیاز خواهد داشت و این تصمیمشون ربطی به NX نداشته.
بقیه حرفات به کنار اینا نرفتن کوری رو بیارن سر پروژه جدید. Todd Papy از کوری سر پروژه GOW AS هم درخواست کرده بود که به تیم بپیونده اما کوری نتونسته بیاد اینجوری اعلام کرد تو پنل PSX اما اینکه "نتونسته" بهونه بوده و داشته داستان بازی که خودش مینوشته رو تکمیل میکرده و میاد حالا داستان رو نشون میده که اسکات رود مدیر استودیوهای امریکا شمالی هم خیلی کف کرده از داستان و گفته نمیتونه صبر کنه واسه اینکه اعلام کنن سانتا داره روی چی کار میکنه جفی هم که اول خودش تیز کرد حتما حتما چیز خفنی در انتظارمونه حتی خود کوری هم در جواب یکی از توییت های من پارسال گفت داریم یه چیز عالی اماده میکنیم اینجا اما کوری مخصوص گاوه حرفتو قبول دارم و ریسک ای پی جدید رو هم بعد از اون نظر چند میلیون دلاریشون نمیتونن انجام بدن ولی تیم یه تیم فوق العاده قویه در حال حاضر تیم اصلی گاو و کارگردان و نویسنده ای که همه قبولش دارن و تو داستان کارش حرف نداره
نمیدونم ویدیوهایی که از استودیو میدن میبینید یا نه حتی همون چیزهایی که نشون میدن از اعضای کلیدی استودیو همشون مربوط میشن به گاو به عنوان مثال یه کار از Lead Character Artist اقای Rafael Grassetti

50634664130362154018.jpg

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
از حق نگذریم این تیم، تیم قوی هست، منم به کارشون شک ندارم.
دوستان بیاید این بحث GOW رو موکول کنیم به بعد E3.منم اعتراف میکنم که جای این بحث الان واینجا نبود،تاپیک از اون سرزندگی و هیجان خودش خارج شد.
===========
9 روز مونده، این ساقی LSD ها کجان؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
هر چی هست GoW الان تنها بازی ای شده که بین فن های خودش هم دعواست!

UC هم هست. چند سال دیگه TLoU هم اضافه میشه. یا iF و KZ و ... تا حدودی هم منطقیه. یعنی حداقل قابل درکه. بیشتر هم بخاطر موفقیت TLoU. چون همه دیگه IP های جدید متا +90 میخوان:D و به نظرشون ساخت IP های فوق محبوب و فوق خفن مثل GoW درجا زدنه. و هیجان کمتری داره. اما خوب واقعا اشتباهه. مسلما هردو اینها باید در کنار هم باشن و نمیشه که IP های بزرگ رو به راحتی فراموش کرد و کنار گذاشت. خصوصا وقتی که هنوز در ژانر خودش بهترین باشه و کیفیت و استانداردهای لازم رو حفظ کنه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
چند صفحه اخیر رو که خوندم یه لحظه فکر کردم اشتباهی اومدم توی تاپیک GoW بعد دیدم نه مثل اینکه تاپیک رو درست اومدم :D

حالا بحث GoW رو فعلا بزاریم کنار، بعد از IF:SS من خیلی دوست دارم پروژه جدید SP رو ببینم خصوصا که اون شایعه Spider-Man هم وجود داره و خود من یکی از طرفدارای پر و پا قرص سری Marvel هستم (فیلما، نه کامیک بوک). به نظرم SP واقعا توانایی این رو داره که یه اسپایدرمن خفن تحویلمون بده پس امیدوارم اون شایعه درست باشه :D

آها راستی چند صفحه پیش بحث هایپ و مبارزات خفن بود، جا داره یه اشاره‌ای هم داشته باشم به یکی از اساتید ناشناخته در این زمینه که واقعا وقتی توی بازی‌هاشون مبارزات خفن رو نشون میدن مو به تن آدم سیخ میشه :D خداییش این گیفا رو داشته باشید:
ns199aufcsd1rlr1sumv.gif

gstlbz0wo0un6ngbvv95.gif

0e3hmnyink13s2wda2rp.gif

یعنی طرف هیچی هم که از ناروتو ندونه‌ها باز سر این مبارزات تا سر حد مرگ هایپ میشه :D اینقدر که CC2 در این زمینه خفن کار میکنه.

در کنار FF VII Remake گفته بودن دارن روی چندتا پروژه دیگه هم کار می‌کنند. خیلی دوست دارم یکی از این پروژه‌هاشون رو توی E3 ببینم. هرچند بعید میدونم خبری ازشون بشه و احتمالا در زودترین حالت باید تا TGS صبر کنیم.

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
دوستان نظرسنجی جدید چی باشه؟وحید یه پیشنهاد فان و خوب داد راجب اینکه سایت GamingBolt امسال به کنفرانس چند میده طبق اون نمرات فضایی هر سالش.در این مورد نظر سنجی بذاریم؟هم فانه هم جو تاپیک عوض میشه.اگه پیشنهاد دیگه ای دارین راجب نظرسنجی بگین تا عوض بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر