SONY E3 2016 Press Conference

به کنفرانس Sony از 0 تا 10 چه امتیازی می دهید؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    360

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,827
نام
حسین
الان توی گف نوشته بود که راکستار برای rdr نمایش داشته اما به خاطر حوادث اخیر اورلاندو از توی شو کات کردن چون تو یه صحنه نشون میده کاراکتر بازی وارد یه کافه میشه همه را به رگبار میبنده

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
4,140
نام
حمیدرضا
خوشحالم از اینکه برای تماشای کنفرانس بیدار نموندم، ارزشش رو نداشت!
تقریبا تمام موارد قابل پیش بینی بودند، اتفاق هیحان انگیزی نیوفتاد، با این حال بسیار مشتاقم ببینم چطور داستان کریتوس ادامه پیدا میکنه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,512
نام
وحید
تقریبا تمام موارد قابل پیش بینی بودند، اتفاق هیحان انگیزی نیوفتاد، با این حال بسیار مشتاقم ببینم چطور داستان کریتوس ادامه پیدا میکنه.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
Gold User
Nov 6, 2011
1,632
نام
Mehrdad
خجالت نکشیدی این پست را ارسال کردی؟:D جدا روت شد؟:D واقعا دوست داری ملت نسبت بهت بد فکر کنند و جسارتا شاید بخندن؟:D یا فقط می خوای توجه جلب کنی؟:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
4,140
نام
حمیدرضا
اگر حرفی داری بیا بزن، تو این چند روز کلی ترافیکم سر نمایش های مذخرف رفته دیگه ترافیک واسه دلقک بازی شما ندارم، اگر بچه بازیه همه باید بگن فوقالعاده، باشه فوق العاده بود!!
در مورد کنفرانس، من از بازگشت کریتوس شدیدا شاکی هستم، به نظرم زورچپون شده، نیاز بود شخصیت جدید معرفی بشه اما تمرکز کردند رو اینکه چطور میشه داستان با کریتوس ادامه پیدا کنه، این جالب نیست (من قسمت های قبل سری رو تجربه کردم). با توجه به چیزی که دوستان گفتند، به نظر میاد داستان دوباره انتقام باشه، مگه یه آدم چقدر انتقام می گیره؟ یاد فیلم تیکن میوفتم!
نمایش RE7 هم هنوز ندیدیم، با اینکه مالتی پلتفرم هست اما به نظرم نباید اول شخص میشد، کپکام اگر دنباله بازگشت به ریشه های ترس هست، می تونست با دید سوم شخص اینکار رو انجام بده. من این تغییر رو نمی پسندم، نه اینکه اول شخص بد باشه، به نظر رزدنت اویل نباید اول شخص می شد.
کرش هم که یه ریمستر دیگه هست، نه اینکه بد باشه اما انتظار می رفت نسخه جدید معرفی بشه.

بازی جدید کوجیما رو ندیدم، همونطور که قبلا گفتند انحصاری کامل نیست، اما سورپرایز خوبی بود هیچ کس انتظار نداشت به این زودی نمایش داشته باشه. بازی جدید Bend هم ندیدم، اما اون هم یه نکته مثبت در نظر می گیرم + اسپایدر من.در

کل این نظر منه، نقل قول هم نکنید حوصله سر و کله زدن ندارم!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,745
نام
احمد
یه شایعه ای توی گف و reddit و توییتر هست که نمایش RDR 2 بدلیل کشتار دو روز پیش Orlando به تعویق افتاده.
گفتن که نمایش بازی یه چیزی مثل همین اتفاق بوده که وارد یه کلاب میشن و کشت و کشتار راه میوفته و تصمیم گرفتن که نشون ندن. بعضی ها هم اشاره کردن که کنفرانس سونی به همین دلیل کمی کوتاه بوده و Days Gone و دو دفعه نشون دادن که خیلی حرکت عجیبیه.

NeoGAF
Red Dead was originally going to be shown at the end of the Sony Show • /r/reddeadredemption

آخرین ویرایش:

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,369
نام
امیر
اگر حرفی داری بیا بزن، تو این چند روز کلی ترافیکم سر نمایش های مذخرف رفته دیگه ترافیک واسه دلقک بازی شما ندارم، اگر بچه بازیه همه باید بگن فوقالعاده، باشه فوق العاده بود!!
در مورد کنفرانس، من از بازگشت کریتوس شدیدا شاکی هستم، به نظرم زورچپون شده، نیاز بود شخصیت جدید معرفی بشه اما تمرکز کردند رو اینکه چطور میشه داستان با کریتوس ادامه پیدا کنه، این جالب نیست (من قسمت های قبل سری رو تجربه کردم). با توجه به چیزی که دوستان گفتند، به نظر میاد داستان دوباره انتقام باشه، مگه یه آدم چقدر انتقام می گیره؟ یاد فیلم تیکن میوفتم!
نمایش RE7 هم هنوز ندیدیم، با اینکه مالتی پلتفرم هست اما به نظرم نباید اول شخص میشد، کپکام اگر دنباله بازگشت به ریشه های ترس هست، می تونست با دید سوم شخص اینکار رو انجام بده. من این تغییر رو نمی پسندم، نه اینکه اول شخص بد باشه، به نظر رزدنت اویل نباید اول شخص می شد.
کرش هم که یه ریمستر دیگه هست، نه اینکه بد باشه اما انتظار می رفت نسخه جدید معرفی بشه.

بازی جدید کوجیما رو ندیدم، همونطور که قبلا گفتند انحصاری کامل نیست، اما سورپرایز خوبی بود هیچ کس انتظار نداشت به این زودی نمایش داشته باشه. بازی جدید Bend هم ندیدم، اما اون هم یه نکته مثبت در نظر می گیرم + اسپایدر من.در

کلا ندیدی ولی خوب نبود

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
686
نام
behrooz
بهترین کنفرانسی بود که تا حالا دیده بودم
مرسی سونی
فقط نمیدونم چرا اینقدر کوتاه بود کنفرانس

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
627
نام
ایمان

عزیز جان انحصاری کامل هست :)

حالا هر کسی مختار کار های خودشه:D ولی اگه این کنفرانس ارزش دیدن و بیدار موندن نداشت پس چه کنفرانسی داشت ؟:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
11,667
نام
مازیار
یه نکته رو ذکر کنم .. همه بازی های سونی نظرات متفاوت وجود داشت و یه ایراداتی مثل اینکه ریشش بلنده ... یا دوربینش بده .. یا غیر واقعیه ...
ولی دو تا بازی سونی هستن که هر جا رفتم فقط تعریف و تمجید بوده انتظار برای روز عرضه ...
اولیش که معرف حضور همتون هست horizon

و دومیش چیزی نیست جز ماجراجویی دو فرشته دوست داشتنی سونی که کمتر از دو سال اونم روی یه کنسول دستی بد جور تو دل فن ها جا خوش کردن

به جد میگم اگه این بازی و داستان cat و raven رو از دست دادید خیلی ضرر کردید ... و همینطور یه بازی خوب به حقش نمرسه .. سونی احمق که اصلا بازار یابی خوبی برای این بازیا نداره .. کم مونده این و پرسونا تو کنفرانس مایکرو نمایش داده بشن ... گراویتی راش رو حتما بزاربد تو برنامتون که هم از یه بازی کاملا یونیک و منحصر به فرد لذت ببرید و هم به پیشرفت این بازیا کمک کنید ...

گیم پلی و ایده هاش کاملا منحصر به فرده .. همچین گرافیک اتمسفر و طراحی محیطش کاملا خاص و بی نظیره ... ولی خاص ترین چیز بازی اینها نیست .. داستان و شخصیت پردازی فوق العاده شه

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
465
نام
مهدی
در یک کلام میشه گفت فوق العاده بود. از همون اول شاهکار بود تا آخرش. الان به خاطر هیجان نمیتونم در مورد نمایش ها صحبت کنم ولی فکر کنم دوستان همه چیز رو گفته باشن.
فقط اومدم نمره ام رو به کنفرانس بدم و برم :D
4/10
:D:D

پس شما زحمت بکش اول برو ببین

شما نمایش گاد رو ببین کل کنفرانسهای شرکتای دیگه رو لوله میکنه میزاره گوشه پر شرت کریتوس

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,738
نام
mohsen
کنفراش عالی بود .تبریک به سونی فن ها
نمیدونم چرا بازی استودیو bend به دلم ننشت.اولش عالی شروع میشه ولی گیم پلی اون چیزی نبود که انظار داشتم.گان پلی بازی هم خیلی خشک وبی روح بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟